MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Kasım 29. · 2883 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayatın akışında birçok kişiye, olaya, ortama ister istemez bir bağ ile bağlanmaktasın. Bu durumlarda oluşan duygular, hisler, eylemler kaçınılmazdır.

Onları sevebilirsin ya da arana mesafe koyabilirsin bu tamamen senin hür iradene bağlıdır fakat bu akışta her şeyden önce kendini sevmeyi, değerli kılmayı ve sen istediğin sürece olayların, kişilerin seni olumlu ya da olumsuz etkilemesine izin vermeyi öğrenmelisin. Bunu başaramadığın sürece hayatta yaşadığın her şeyi kader diyerek kabullenip, hayallerin ve hedeflerin sana gelmesini beklemekten başka bir şey yapamazsın. Herkes hayal ettiği her şeyin istediği zamanda ve yerde hemen olduğunu düşündüğünde, nasıl bir duygu hissedeceğini anlamaya çalışmalısın. Hayata karşı verdiğin mücadelenin aslında karmaşadan ibaret değil, hayatın ta kendisi olduğunu unutmamalısın ve yoluna yılmadan, usanmadan devam etmeyi öğrenmelisin. *

Bu hafta günlük akışımızda planda olmayan bazı durumlarla karşılaşabiliriz. Bu durum bizi hem bedenen hem de ruhen biraz yorabilir. Özellikle insan ilişkilerimizde ve günlük işlerimizde kendimizden çok etrafımızdaki kişilerin mutluluğunu ön planda tutabiliriz. Bunu yaptığımız zaman belki çok mutlu olabiliriz fakat bizim insanlara verdiğimiz değerin aynısı karşı taraftan beklemek bencillik olmayacaktır ya da onlara verdiğimiz değeri kendimize verdiğimizde hata yapmış olmayacağız, tam tersine biz kendimizi değerli hissedeceğimiz için, karşımızdaki kişiler de aynı değeri bize vermeye başlayacaktır. Kendimize acımak yerine, insanların düşüncelerini değiştirmek adına adım atmalıyız.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * yaratıcının sana sunduğu aklı ve yeteneklerini doğru kullandığın sürece sadece hayal ürünü olarak kalan isteklerini hayatına alma yeteneğine sahip olacaksın. Bu yetenek aslında sende var olan bir güçtür fakat bunu kullanmakta zorlanıyor olabilir ya da hissetmiyor olabilirsin. Anlamanın en iyi yolu kendinle daha fazla baş başa kalmak ve kendini dinlemek olacaktır. * Bu hafta hayata dair birçok planlar yapabiliriz. Şunu unutmayalım ki, hayallerimiz bizden uzakta değildir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * bu süreçte elde ettiğin başarılarının arkasında seni destekleyen ve yürekten inanan ailen ve yakınların olduğunu unutmamalısın. Hayatta en önemli duygular sevgi ve güven duygularıdır ve sen bu duyguları bedeninde ve ruhunda yeterince barındırıyorsun. * Bu hafta özellikle iş ve kariyer alanlarımızda önemli adımlar atabiliriz. Uzun süredir çaba gösterdiğimiz konular da umulmadık gelişmelere şahit olabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hedeflerine odaklanma, yeterli çabayı gösterme gibi durumlar seni başarılara götürmüyor olsa da asla üzülmemelisin. Bu hedeflerini halen düşünüyor ve çaba harcıyorsan, mutlaka başarma şansın var demektir. Yılmadan, boş vermiş ve hırçın tavırlardan uzak durduğun sürece dileklerin gerçekleşecektir. * Bu hafta kendi iç dünyamıza dönüş yapıp, sosyal hayatımızdan uzak durmaya çalışabiliriz. Her ne yaşarsak yaşayalım bizi seven insanlara sırt çevirmemeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * içinde bulunduğun her an seni büyüttü ve dersler aldın. Geçmişten aldığın deneyimler, buna benzer olaylar yaşayan kişilere yardım edebileceğin bir araçtır.  Tüm yaşananları geleceğine yansıttığın sürece yalnızca üzülüp, yerinde saymaya devam edersin. Edindiğin tecrübelerle geleceğine yön vermek zamanıdır. * Bu dönemde biraz gergin olabiliriz. Bu durum zihnimizin geçmişte yaşadığı bir olaydan kaynaklı kızgınlık olabilir. İnsanları kırmamaya özen göstermeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * kalbinden geçen ne ise dua ile istemekten çekinmemelisin. Seni var edene teslim olmak, kabullenmek ve affetmek seni sonsuz şekilde arındıracaktır. Gerçekleri kabullenmek için sadece affetmek ve arınmak yeterli değildir, negatif inançlarından da arınmalısın. * Bu süreçte kendimizi bulmak, ne istediğimizi bilmek ve hayatımızı düzene koymak adına attığımız adımlar her daim sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * bir süredir kafanı kurcalayan, endişe duyduğun bir konuya çok fazla odaklanıyorsun ve bütün enerjini bu konuya yönlendiriyorsun. Bu durum gerçekleşecektir fakat bu kadar kaygı ve endişe barındırmaya devam edersen, gelmesini geciktirebilirsin. Her şeyin yeri ve zamanı vardır, senin hayrına ne zaman olacaksa, o zaman sana gelecektir. * Bu hafta uzun zamandır planladığımız olayların bize doğru geldiğini göreceğiz fakat burada en önemli unsur dileklerin gerçekleşmesinden sonra ki süreçtir. Uzun vadeli hayatımızda kalmasını sağlamalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bu dönemde hayata karşı verdiğin mücadelenin seni ne kadar yorduğunun farkında değilsin ve kendini hiçe sayacak kadar hayatın akışına kendini kaptırmış ilerliyorsun. Bu duruma artık dur deme zamanı geldi ve hayatının karmaşasına mola verecek, yepyeni bir ilişkiye başlayacaksın. * Yalnız olanlar için hareketli ve keyifli günler onları beklemektedir. Hayatımıza alacağımız kişi bize her açıdan büyük moral kaynağı olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * hayatınla ilgili aldığın kararlarda ani değişiklikler yaşayabilirsin. Bu değişiklikler senin elinde olmadan, hayatının akışı için mecbur kalarak yapacağın değişikliklerdir. Bu durum endişe duymana sebep olabilir fakat bu tarz duygularını geri plana atmalı, değişimleri sevgiyle kabul etmelisin. * Bu dönem bizim için zor olabilir fakat gelecek günlerin bizim için hayırlı olacağını bilmeli, zorluklarla baş etmeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * aşk hayatında yaşadığın sorunlara çözüm bulmak için verdiğin çabaların sonuç vermeye başladığını göreceksin. Uzun zamandır aradığın huzur ve mutluluğu yakaladığında hayat sana daha keyifli olmaya başlayacaktır. Sevginin hayatında ne kadar önemli olduğunu göreceksin. * Geçmişte yaşadığımız ve kötü biten bir ilişkinin kalıntılarını üzerimizden atmaya başlıyoruz. Hayatımıza giren yeni kişiye güvenme konusunda acele etmemeliyiz. Zamana bıraktığımız sürece güven duygusunu kazanacağız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * meslek alanında şu an var olan işinden ayrılmak, başka sektörlere yönelmek isteyebilirsin. Bunu yaparken kendi yeteneklerini, neler yapabileceğini ve bilgini iyi değerlendirmeli, gerekirse eğitim almak için harekete geçmelisin. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızla ilgili hareketlilik söz konusu olacaktır. Finansal olarak yaşam kalitemizi daha iyi boyuta getirmek adına vereceğimiz bu mücadele olumlu sonuçlanacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * etrafında olup biten olaylar karşısında kendini yalnız hissedebilir ve kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bu durum karşısında yapman gereken en önemli detay kendini elinden geldiğince savunman ve kendini zorlamamaktır. * Bu hafta özellikle aile içinde ya da yakın dostlarımızla aramızda yaşanacak bazı gerginlikler bizi kısa süreli üzebilir. Endişe duymamıza gerek yoktur. Zamana bıraktığımızda her şeyin yoluna gireceğini göreceğiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * özellikle finansal konularla ilgili uzun vadeli bir kazanç elde edebilirsin. Bu kazancı doğru şekilde değerlendirmeli, sadece kazanç olarak bakmamalı, bu parayı nasıl doğru kullanabilirim sorusuna acil şekilde cevap bulmalısın. Üretkenlik yönünde fikirlerini hafife almamalısın. Bu dönemde elimize geçen parayı hangi yönde değerlendireceğimiz adına yakınlarımızdan tavsiyeler alabiliriz. Gereksiz harcamalar yapmamalı, her zamankinden daha tutumlu olmalıyız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı