MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Kasım 24. · 2783 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kendi hayatınla ilgili vereceğin kararları başkaları ile paylaşmak, fikir alışverişi yapmak gayet güzel bir davranıştır.

Başkalarından alacağın tavsiyeler, eleştiriler mutlaka sana farklı kapıları aralayacaktır, belki de senin hiç görmediğin, düşünmediğin açılardan hayatı sana sunacaklardır fakat burada en önemli unsur, hayatına yön vermek gerekiyorsa, bunu sadece kendi iç sesini dinleyerek kararlarını almak ve uygulamaktır. İnsanların kendi açısından bakarak vereceği tavsiyeler senin hayat enerjine uygun olmayabilir, onlara olumlu sonuçlar doğuracak gelişmeler seni farklı yönlere çekebilir. Bunun nedeni ise hayatta herkesin farklı bir enerjisi vardır birinin hayat akışına iyi gelen durum sana uygun olmayabiliyor. Bunu düşünerek hareket etmen gereken bir süreçtesin. *

Bu hafta özellikle iş, kariyer ve finansal konular kafamızı çok fazla meşgul edecektir. Ev, iş değişimi ya da yeni iş yeri açmak gibi konulara yönelirken, alacağımız kararlar, yatırımlar, muhatap olacağımız kişiler, ortaklıklar çok önemli bir kavram olacaktır ve bizi zorlayabilir. Etrafımızdaki kişilere özellikle finansal konularda çok fazla güvenmemeli, planlarımızı sadece bize fayda sağlayacağına inandığımız kişilerle paylaşmalıyız.

Aşk hayatımızda uzun süredir bir konu hakkında karar vermemiz gerekiyorsa, bu dönemde harekete geçebiliriz fakat bahsettiğim gibi bu konu hakkında da üçüncü şahısların fikirlerini sadece dinlemeli, kendi doğrularımızı uygulamalıyız. Evlilik gibi konulara adım atacaksak, uzun vadeli planlar yapmalı, anlık arzulardan, heveslerden uzak durmalıyız. Şimdiki zamanı düşünerek hareket edersek, ilerde sorunlar yaşayabiliriz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * aşk hayatında yaşadığın sorunları artık ortadan kaldırmak ve barış imzalamak isteyebilirsin. Genel olarak inatçı bir karaktere sahipsin ancak karşı tarafın sevgi ve saygısını göz ardı etmenin ilk önce sana ve ilişkinize zarar vereceğinin farkındasın. * Bu hafta ikili ilişkilerimizde iyileşme süreci yaşanacaktır. İlk etapta bizim için imkânsız gibi görünse de, ilerleyen günlerde aradığımız mutluluğu bulduğumuzu anlayacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * özellikle finansal konularında çok fazla iniş çıkışlar yaşadığın bir dönemdesin. Kazandığın parayı nerde ve nasıl kullanacağın hakkında pek bir bilgiye sahip değilsin. Paranı harcayacak o kadar çok planın var ki, doğru seçimi yapman biraz zaman alabilir. * Parasal konularda oldukça şanslı bir dönemdeyiz. Kendimiz için alışverişler yapabilir ya da bir yatırım için para biriktirme kararı alabiliriz. Konu ne olursa olsun bizim için hayırlı olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kendini eleştirmekte çok başarılısın. Etrafındaki kişilerin seni acımasızca eleştirmelerinden daha fazlasını kendine yapmaktasın ancak bu seni daha fazla başarıya ve yüksek enerjiye doğru sürüklemektedir. * Bu dönemde yaptığımız hiçbir şeyin bizim için yeterli olmadığını hissedeceğiz ve kendimizi geliştirmek için daha fazla çaba harcamamız gerektiğini düşünüp, farklı alanlara yönelebiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; duygusal hayatında ve sosyal çevrende yeni bir sayfa açılmasına çok az kaldı. Kendini yalnız ya da çaresiz hissediyorsan, artık bu duygulardan arınma zamanıdır. Sana uzun zamandır unuttuğun güzel duyguları hatırlatacaktır. * Bu hafta bizim için çok eğlenceli ve hareketli geçecektir. Karşı cinsin bize olan ilgisi moralimizi yükseltecektir. Kendimizde görsel anlamda değişiklikler yapmak isteyebiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * çalışma alanında verdiğin mücadeleye bir yenisi daha eklenebilir. İkinci bir iş fırsatı ya da var olan işine ek bazı sorumluluklar alabilirsin. Bu durum seni maddi ve manevi olarak tatmin edecek ve hayata dair ertelediğin planlarını tekrar gündeme getirebileceksin. * Bu dönem bizim için hem yoğun hem de başarıları peş peşe getiren bir süreç olacaktır. Bu performansla devam ettiğimiz sürece her konuda kazanç sağlayabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * kendini yalnız ve hayattan keyif almayan bir ruh halinde hissediyorsan, bunun en büyük sebebi hayattan beklentilerinin çoğalmış olmasıdır. Her geçen gün daha iyisi için çaba harcarken, şu an yaşadığın hayatın tadını çıkarmaktan yoksun olabilirsin. * Kendimizi hem bedenen hem de zihin olarak yorgun ve keyifsiz hissettiğimizde mutlaka günlük çalışmamıza biraz mola verip, enerji depolamaya gayret göstermeliyiz. Bu şeklide devam edersek kendimize daha fazla manevi zarar verebiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kendini devamlı çalışıp, bir şeyleri yoluna koyabilmek için her daim çaba harcayan biri olarak görmektesin. Bu durum kendi kendini baltalamaktır. Var olan pozitif enerjini kendine acıyarak harcamak yerine, yaşadıklarını daha farklı yönden görmelisin. * Son dönemlerde verdiğimiz mücadeleler bizi fazlasıyla yordu. Hayatımızın devamlı bu şekilde devam edeceği korkusunu üzerimizden atmak zorundayız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * aile içinde duruşun, sosyal çevren ile iletişimlerin seni insanların gözünde çok sevecen, anlayışlı ve saygılı bir birey haline getirmektedir. İnsanların sana olan sonsuz güveni sayesinde bazı sıkıntılarında seni yalnız bırakmayacaklardır. * Bu hafta özellikle maddi konularda yaşadığımız sorunlarımız varsa, etrafımızın desteği ile çözüm bulabiliriz. Bu durum bizi epeyce hafifletecek, ilerisi için daha olumlu planlar yapmamızı sağlayacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * sanatsal faaliyetler, günlük eğlenceli organizasyonlar uzun bir süre seni enerjik tutacak ve moralin yüksek olacaktır. Hareketli geçireceğin bu dönemde parasal konularını göz ardı etmemelisin. Önümüzdeki günlerde güzel bir yatırım için adım atabilirsin. * Uzun süredir istediğimiz fakat bir türlü vakit bulamadığımız için güzel bir mola verebiliriz. Tatil planları yapanlar için uygun bir süreçtir fakat harcamalarımızı kontrol altında tutmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hırçın, otoriter ve sevgi yoksunu insanlardan uzak durmaya çalışıyorsun fakat yaşadığın bazı konular seni de bu yöne doğru itmekte olduğunun da farkındasın. İş konusunda her daim başarıların var fakat konu aşk hayatına gelince başka bir karaktere bürünmektesin. * Hafta boyunca kendimizi her zamankinden daha fazla özgür hissetmek isteyebilir, yalnız kalmak için çaba harcayabiliriz. Bu durum karşı tarafı rahatsız etse de aslında bir süre de olsa bunu yapmak bize iyi gelecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * korkularınla yüzleşmekten kaçınıyorsun ve bu durum seni rahatsız etmektedir. Bu korkuların her ne olursa olsun hayatın bir parçası olduğunu, her zaman karşına çıkabilecek şeyler olduğunu unutmamalısın ve kendini akışa bırakıp, onlarla yüzleşmelisin. Bu durum hayata bakış açını değiştirecektir. * Hayata dair endişe, kaygı ve korkularımızın bize engel olduğunun farkına varmak bile aslında onlardan kurtulmanın başlangıcıdır. Her şeyden önce kendimiz için bunu yapmaktan çekinmemeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * etrafında yardıma muhtaç ya da senin desteğine ihtiyaç duyan insanlara pozitif enerjinle sonuna kadar yardım etmekten kaçınmıyorsun. Duygusal ruh halin görmezden gelmene engel oluyor fakat her daim vermek yerine zaman zaman almayı da öğrenmelisin çünkü enerji yasasında hep vermek senin enerjini derinden etkilemektedir. * Bu hafta özellikle iş ve finansal konularda tıkanabilir, destek almak zorunda kalabiliriz. İş değişikliği yapmak istiyorsak, istediğimiz iş için iyi bir referans bulmak zorunda kalabiliriz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı