MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Kasım 17. · 2898 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Finansal işlerinde yaşanacak ertelemeler ve aksilikler seni olumsuz şekilde etkileyebilir ancak iletişimle ilgili yaptığın işlerde yaratıcılığını kullanarak ve kendini doğru şekilde ifade ederek başarılara imza atabilir, elde ettiğin kazancı fazlasıyla hak edebilirsin.

Başladığın işleri sonuna kadar götürdüğün ve önüne çıkan aksiliklerin üstesinden geldiğin sürece evren sana yardım edecek hem takdir toplayacaksın hem de mesleğinde üstün başarılar sağlayacaksın. Kimsenin senin önüne engel koymasına izin vermemeli, olayların ve kişilerin önünde kendinden emin şekilde durmalısın. Bunu başardığın zaman hayatın hiç de sandığın kadar zor ve yorucu olmadığını göreceksin çünkü bunu yapabilecek gücün enerjini artık doğru kullanmaya başlamış olacaksın. *

Bu hafta genel olarak bütün burçlar özellikle iş ve kariyer alanımızla ilgili konulara odaklanabiliriz. İkinci sırada ise parasal sorunlarımız olacaktır. Mesleğinde ilerlemek isteyenler ya da iş değişikliği yapmak isteyenler bu hafta oldukça hareketli ve bereketli bir dönem yaşayacaklardır. İstediğimiz yönde ilerlemek için her türlü fırsatı değerlendireceğiz. Finansal konularda ilk etapta aksilikler peşimizi bırakmıyor gibi dursa da ilerleyen günlerde özellikle hafta sonunda beklenmedik gelişmeler karşısında biz bile çok şaşırabiliriz. Finansal güçlenmemizi uzun vadeye yaymak için de paramızı doğru kullanmaya özen göstermeliyiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlara etkisi;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Aile içinde ve iş çevrende senin maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyabilecek insanlar olacaktır. Yardımda bulunman hem onları çok mutlu edecek hem de seni manevi olarak derinden etkileyecektir. Beden yorgunluğuna sebep olacak yorucu işlerden kaçınman gereken bir dönemdesin. * Bu hafta kendimizden çok etrafımızdaki kişileri düşünerek hareket edebiliriz. Bu durum hem maddi, manevi hem de bedensel güç gerektiren durumlar olabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Geçmişe baktığında ne kadar da zor günler yaşadığını, engeller aşmak zorunda kaldığını ve her anlamda yıprandığını görüp kendine acıyabilirsin fakat bu yaşadıklarının seni ne kadar fazla olgunlaştırdığını, insanlar ve olaylar karşısında nasıl durman gerektiğini öğrendiğini de unutmamalısın. * Bu dönem bizi devamlı geçmişe götürebilir, şimdiki zamanın tadını çıkarmadan sürekli geçmişte takılı kalabiliriz. Bu durumu kendimiz için iyi yönden analiz edersek, iyi ki de bazı olayları yaşadığımızı fark edebiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Finansal gelişmeler yaşayacağın günler kapıda beklemektedir. Bu bereketi doğru kullandığın sürece, devamlılığı olacaktır. Bu durum sana evrenden gelen bir mucizedir ve bu mucizeyi etrafındaki insanlarla paylaşmaktan çekinmemelisin. Sana sunulan bereketin paylaştıkça çoğalacağını unutmamalısın. * Uzun zamandır istediğimiz, hayalini kurduğumuz fakat bize gelmeyeceğine inandığımız bereket karşısında moralimiz oldukça yüksek olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Kısa zaman içinde ev ya da iş değişikliği yapmak istiyorsan tam zamanıdır. Etrafındaki sevdiklerinin de desteği ile bu değişikliği gerçekleştireceksin. İş alanında yapmak istediklerin, ideallerin varsa bunun için daha fazla çaba harcaman gerektiğini de unutmamalısın. * Bu hafta yapmak istediğimiz değişiklikler için uygun bir dönemdir. Elimizi çabuk tutup, etrafımızda dolaşan güçlü enerjiyi kaçırmadan harekete geçmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Hayatında sana zorluk çıkaran ya da baş edemediğin konularla ilgili ne yapman gerektiği ile ilgili sana yol gösteren bazı mesajlar alabilirsin. Bu mesajlar bazen insanların sana tavsiyeleri, bazen de eline geçen fırsatlar olabilir. Bunlarla baş etmeyi öğrendiğin zaman kendini daha güçlü hissedeceksin. * Kendimizi zayıf hissettiğimiz konuları devamlı bilinçaltımız geri plana atmaktadır ancak bu dönemde bununla nasıl baş etmemiz gerektiğini öğreneceğimiz olaylar yaşayabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Kendinle gurur duyacağın bazı olaylar yaşayabilirsin ancak senin bu başarını kıskanan rakiplerin olabilir. Bu rakipler aslında senin başarını değil, duruşunu, gücünü ve azmini kıskanmaktadırlar. Onlara vereceğin en güzel cevap, karakterinden ödün vermeden yoluna devam etmen olacaktır. * Bu hafta özellikle iş ve aile alanımızda takdir toplayabiliriz fakat yazının başında da belirttiğim gibi yolumuza taş koymaya çalışanlara karşı çok dikkatli olmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Sonunda ne yaşayacağını bilemediğin ya da sonucun sana ne gibi bir faydası olacağını bilmediğin risklere girmemelisin. Kendinden emin olman çok güzel bir durum fakat yine de ön görüde bulunmak, temkinli olmak zorundasın. Bir anlık rahatlık seni beklenmedik sonlara sürükleyebilir. * Bu hafta iş ve finansal alanımızda çok dikkatli olmalıyız. İletişim kurduğumuz, anlaşmalar yaptığımız insanlar ve attığımız imzalar bizim için büyük önem taşımaktadır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Uzun süredir çıkmaza doğru sürüklenen ikili ilişkinde artık mutlu sona doğru ilerlemektesin. Her iki tarafında sergileyeceği tavır, sevgi, anlayış ve güven duygusu ilişkiyi başka bir boyuta getirecektir. Bu durum geçmiş günlerdeki güzel paylaşımları da beraberinde getirecektir. * Aşk hayatımızda özlem duyduğumuz duyguları tekrar yakalarken, sosyal çevremizle ilgili de büyük değişimler yaşanabilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Zamanını doğru kullanmayı, hayatına yeni bir sistem kurmayı artık geciktirmemelisin. Yoğun bir iş temposuna girmek üzeresin ve bu durumu başarıya dönüştürmek için dağınık yaşam şekline son vermelisin. Her şeyden önce zihnini toparlamalı, işine odaklanmalısın. * Bu hafta iş alanımızda bize verilecek bazı büyük sorumlulukların üstesinden gelmekte tedirgin olabiliriz fakat endişeye gerekte yoktur. Planlı hareket ettiğimiz sürece sorun yaşanmayacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Şifa çalışmaları yapmak hem bedenen hem de ruhen sana büyük enerji kaynağı olacaktır. Dinlendirici müzikler, meditasyon, doğada yürüyüşler ve buna benzer ruhuna iyi gelecek faaliyetler yoğun iş temposunda zihnini dinç tutmak adına iyi gelirken, beslenme alışkanlıklarını da göz ardı etmemen gerekmektedir. * Aile ve iş alanımızda bize büyük ihtiyaç duyulacak bir dönemdeyiz. Kendimizden çok işimizi ve insanları düşünerek hareket ediyoruz fakat kendimize de zaman ayırmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Bu dönem senin istediğin ve kendine amaç edindiğin hayallerini gerçekleştirmek için pek uygun değil fakat bu koşulları uygun hale dönüştürmek senin elindedir. İlk önce sana engel yaratan ortamlardan, bilgi kirliliğinden ve işe yaramaz tavsiyelerden arınmalısın. Hayatınla ilgili en doğru kararı ancak sen verebilirsin. * Özellikle bizim için dönüm noktası sayılacak konulara daha fazla yönelebiliriz. Bunun için elimizden geleni yapacağız fakat maddi anlamda kayıp yaşamak istemiyorsak, gelir ve gider kontrolünü çok iyi yapmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Aşk hayatında istediğini bulamadığını düşünüyorsan şimdiye kadar bildiğin bütün ezberleri bozma zamanın geldi. Seni anlayabilen, enerjisi yüksek ve sevgi dolu farklı bir karakterle tanışman an meselesidir. * Bu hafta aşk hayatımız için oldukça hareketli, heyecanlı ve keyifli bir dönem yaşayabiliriz. Bu kişiyle ilişkiye başladığımızda hayata bakış açımız tamamen değişecektir. Uzun zamandır devam eden isteksiz, keyifsiz ruh halimiz yerini pozitif duygulara bırakacaktır.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı