MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Kasım 11. · 2762 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayatın içinde yaşadığın ve yaşayacağın her şey karma enerjisinden ibarettir. Karma demek; anne ve babadan ya da atalardan ruhuna aktarılan DNA lardır. Bu karma da olumlu ya da olumsuz her şeyi bulmak mümkündür.

Eğer yaşadığın olumsuzlukları kendi karman da görmeyi reddedersen, yaşadıkların kurbanı olduğunu düşünerek hareket etmeye devam edersen, henüz dersini almamışsındır ve daima aynı çember içinde dönüp durursun. Seni hayallerinden uzak tutan şeyi bulmalısın ve buna bir son vermelisin. Bu son bazen düşüncelerinde, bazen de eylemlerinde gerçekleşmek zorundadır. Hayatının içinde üzerine düşen görevleri, sorumluluklarını ve hayat yolunda sana eşlik eden kişileri doğru analiz edip hareket edersen, istediğin her şeyi kısa sürede elde etmek mümkündür. *

Bu hafta özellikle dış dünya ile ilişkilerimizde yaşadığımız ufak tefek sorunlardan kaynaklı enerji düşüklüğü yaşayabiliriz. Burada önemli olan husus yaşadıklarımızdan sadece kendimizi sorumlu tutmamak ve kendimizi şanssız biri olarak tanımlamamaktır. Yaşananların bazıları bizim, bazıları diğer kişilerin ya da bazıları da kaderden ibaret olabilir. Bu sebeple üzerimize düşen sadece kendi hatalarımızı bulmak ve bu hataları nasıl telafi edebileceğimizi gözlemlemek olmalıdır. Bunu yaparken kendi iç dünyamıza dönmeli, yaşananların tekrar edilmemesi adına geçmişten arınma çalışmalarına başlamalıyız. Bunun çok faydasını göreceğimiz garantidir. Devamlı aynı şeyler yaşanıyor ve hiçbir değişiklik olmuyorsa, karma enerjimizin temizlenmesi gerekmektedir. 

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;  

KOÇ

Sevgili Koçlar; * artık sana uymayan bir kimlik hayatından çıkmak üzeredir. Bu durum sembolik bir ölümün ardından gelen yeni bir varoluştur. Hayatın boyunca terkedilmekten, bazı şeyleri sonlandırmaktan daima korkmuş ve endişe duymuş bir birey olarak bu durumu kabullenmelisin ve cesaretini toplayıp, sana gelen yeni enerjiyi kabul etmeye hazır olmalısın. * Bu hafta önemli bir değişikliğe hazır olmalıyız. Bu değişiklik iş ya da özel hayatımızla ilgili olabilir. Konu ne olursa olsun bizim için hayırlıdır. 

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayallerine ulaşmak için hayal etmekten ziyade çaba harcamalı ve hayatın akışına kendini bırakmalısın. Kendini isteklerin olmadığı zaman suçlamaktan vazgeçmeli, kabullenmeli ve kadere inanmalısın. * Uzun zamandır istediğimiz fakat ulaşamadığımız dileklerimize kavuşabilmek için bazı fırsatlar yaratmamız gerektiğinin farkına varacağız. Bunu yapmak için etrafımızdan yardım istemekten de kaçınmamalıyız. Yakınımızda bize yardım edecek dostlarımız bulunmaktadır. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatta küçük rolleri tercih etmekten vazgeçtiğin zaman iş ve aşk hayatında daha mutlu, huzurlu ve başarılı olabilirsin. İlerlediğin yol hiç te hafife alınacak bir durumda değil fakat seni daha yüksek enerjiye ulaştıracak gücün sende olduğunu unutmamalısın. * İş, kariyer ve aşk hayatımızda yeni bir boyuta geçiş yapacağız. Özellikle iş alanımızda atacağımız bu adım uzun vadeli başarıları ve kazançları bize getirecektir. Finansal gelişmeler çok yakında yaşanacaktır. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * ruhen ve bedenen bol bol şifa bulacağın bir döneme girmek üzeresin. Bu durum seni hiç ummadığın kadar huzura ve manevi mutluluğa götürecektir. Bu dönemde değişim enerjileri hayatında oldukça hareketli olacaktır. Düşüncelerini hayata geçirmek için niyet et ve bir adım at, devamını evrene bırak seni gelip bulacaktır. * Bu hafta genel olarak iç dünyamıza dönüş yaşayacağız. Huzuru kendi içimizde bulacağız. 

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * giden için üzülmekten vazgeçmelisin. Şunu unutmamalısın ki, kendini şanssız diye adlandırdığın bu süreçte evren sana daha iyisini hazırlıyor. Seni zorlayan insanlardan, durumlardan öğrendiğin tüm yaşam dersleri ilerde atacağın her adımda sana yol gösterici olacaktır. * Bu hafta bizi zorlayan bazı durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bu durum maddi ve manevi birçok olayla ilgili olabilir. İşimizden ya da sevgilimizden ayrılmak zorunda kalırsak, asla üzülmemeliyiz. Yenisi kısa zamanda bize ulaşacaktır. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * ruh eşini kendine çekmek ya da var olan ilişkini güzelleştirmek için kaynağının sonsuz sevgiden, anlayıştan ve sadakatten geçtiğini bilmelisin. Yaşadığın sorunlar, güvensizlikler, içine sinmeyen duygular ve düşünceler seni olumsuz sonuçlara doğru sürükleyebilir. Aradaki tek sorunun sevgisizlik olduğunun farkına varmalısın. * Bu dönemde özellikle ikili ilişkilerimize çok dikkat etmeliyiz. Bizden kaynaklı bazı sorunlar gündemde olabilir. 

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * sevgi olmayan her şey korku yaratır. Hayatın boyunca yaşadığın korkularının gereksiz olduğunu bilmelisin ve onların seni sınırlamasına izin vermemelisin. Fobilerin, gelecek kaygıların ve terkedilme korkularını kaynağa teslim et ve akışa bırak. * Var olan bazı korkularımızın hayatımızı olumsuz yönde etkilediğinin farkına varacağız. Bunlardan kurtulmak için arınma çalışmaları ve günlük olumlamalar yapabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * farkındalığının artacağı bir döneme girmektesin. Bu farkındalığın iş, aile ya da ikili ilişki konusunda olacağını bilmelisin. İnsanların sana olan davranışları, düşünceleri seni yıpratmaya başladığını fark ettiğin anda onlardan uzaklaşmalısın. * Bu hafta özellikle iletişimlerimizle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bu durum insanlara ne kadar değer vermemiz gerektiği ile ilgili bir uyanış yaşamamıza sebep olacaktır. 

YAY

Sevgili Yaylar; * parayı hayatının en uç noktasına koyduğun ve hayatını ona adayarak yaşadığın sürece istediğin kazanca ulaşman pek mümkün olmayacaktır. Para sadece bir araçtır. Para biriktirmeye çalışmak, ihtiyaçlarından kısmak bereketi senden alıp götürecektir. * Bu süreçte parasal sıkıntılar yaşayabiliriz. Özellikle evimizle ilgili bazı harcamalarda artışlar söz konusu olabilir. Bütçemizi doğru kullanmak için daha fazla çaba harcamalıyız. 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * başladığın işleri yarım bırakmadığın sürece kazanç elde edebilirsin fakat bu dönemde dikkat dağınıklığı yaşamandan dolayı bazı fırsatları elinden kaçırabilirsin. Etrafında olup biten olaylara, hayatında yaşadığın gereksiz gerginliklere takıldığın sürece bir adım ileriye gidemeyebilirsin. * Bu hafta ciddi bir kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Hayatımızın yolunda gidip gitmediğini, ne yapmamız ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. 

KOVA

Sevgili Kovalar; * gireceğin yeni ortamlarda tanışacağın bir kişiyle güzel bir birlikteliğe başlayabilirsin. Hayat görüşü, bakış açısı ve olumlu düşünceleri seni oldukça mutlu edecektir. Etrafındaki kişilerin bu ilişkiye bakış açıları, eleştirileri seni çok fazla etkilememelidir. * Bu hafta bizim için her konuda çok hareketli geçecektir. Aşk hayatımız başta olmak üzere iş alanımızda da belirli konularda başarılar yaşayabiliriz. Finansal olarak ise bütçemizde artışlar söz konusu olacaktır. 

BALIK

Sevgili Balıklar; * bu dönemde evren sana birçok olanak sunacaktır. Özellikle finansal konularda beklenmedik gelişmeler seni bulacaktır. Böyle bir durum yaşadığında moralin yükselecek, hayata bakış açın değişecektir. Kendini ödüllendirmek isteyebilirsin. Sosyal faaliyetler, keyifli harcamalar yapabilirsin. Bunu çoktan hak ettiğini bilmelisin. * Bu hafta bolluk ve bereket bizden yana olacaktır. Karşı cinsin algıları da bize açık olacaktır. Yalnız olanlar bir birlikteliğe başlayabilir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı