MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Kasım 02. · 2689 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kalbinde senin için çok şey ifade eden bir konu, olay ya da kişi bitmeye başlıyor. Bu durum ne ise artık senin hayatının bir evresi olmaktan çıkmak üzeredir.

Gözle görülür, elle tutulur bir eylem olmayabilir, belki de sende farkındalık artmaya başlayıp, bazı konuları ya da kişileri hayatından çıkarmaya başlayacaksın. Bunun sebebi gayet açık ve net şekilde ortadadır. Bitmeye yüz tutmuş duygular ölüyor, yepyeni bir akışa hazırlanıyorsun demektir. Bu durum seni ürkütebilir veya korkutabilir, mutsuz olmana sebebiyet verebilir ancak değişimi kabul etmediğin sürece isteklerini hayata çekmen mümkün değildir. Böyle bir durumla karşılaştığında sabırlı, anlayışlı ve geleni sevgiyle kabul etme duygularına açık olmalısın. Eskiden uzaklaşmak ya da var olanı öldürüp, başka bir bedende, duyguda tekrar canlandırmak sandığın kadar ürkütücü ve korkulacak bir şey olmadığını anladığın zaman hayatın yeniden can bulacaktır. *

Bu dönemde hayatımızda yaşayacağımız büyük değişimlere karşı hazırlıklı olmalıyız. Bu değişim iş, ev, aşk, aile ile ilgili birçok alanda olabilir. Hangi konuda olursa olsun bizi ilk etapta derinden sarsan bir olay gibi dursa da aslında bizim için ne kadar hayırlı bir durum olduğunu önümüzdeki günlerde daha iyi anlayacağız. Özel hayatımızla ilgili böyle bir durum yaşayacak olursak, ilişkiyi çok fazla irdelemeden, karşı tarafı incitmeden bu değişikliği yapmaya özen göstermeliyiz. İnsanların bizim hakkımızda düşünceleri ve duygularını kırmak, gücendirmek bizim de tıkanmamıza sebep olabilir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * sadece hayal kurmak seni isteklerine götürmeyecektir. Bu isteğini evrenden alabilmek için çaba, emek gerekir. Fikir üretmek tabi ki yolun yarısıdır ancak bu eylemi yapmak ise başarı demektir. Kendine güvenmeli, dileklerinin sadece hayalden ibaret olmadığına ilk önce kendin inanmalısın. * Bu aralar sabit durmak, gelecekle ilgili hiçbir adım atmamak gibi bir durgunluğumuz üstümüzde olabilir. Hareketi, macerayı, riski seven bir Koç olarak bu durumdan sıyrılma zamanıdır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * özür dilemeyi öğrenerek ilk önce kendini sevmeye başlarsın ve daha sonra bu enerji etrafındaki kişilere ve konulara da yansır. Hata yapmanın insanlığın bir duygusu olduğunu nasıl biliyorsan, özür dilemenin de ne kadar büyük bir erdem olduğunu unutmamalısın. Bunu başardığın zaman hayatındaki her şey daha kolaylaşacaktır. * Aramızda problem yaşadığımız kişilerle ilgili üzüntülerimiz varsa, bu hafta mutlaka zeytin dalını uzatmalıyız. Bu durum bizim enerjimizi yükseltecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * iş alanında hiç olmadığı kadar başarılı olacağın bir evreye girmektesin. Bu dönemde sana sunulacak fırsatları doğru değerlendirirsen, uzun vadeli başarılar elde edebilirsin. İş çevrende sana söylenen her konuyu ciddiye almamalı, kendi bildiğin doğruda ilerlemelisin çünkü ancak o zaman başarı senden yana olacaktır. * Bu hafta özellikle iş alanımızda bizimle rekabet içinde olan kişilerin tavırlarına, söylemlerine karşı çok temkinli olmalıyız. Bizi yıpratabilecek eylemlerde bulunabilirler.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bu dönemde sağlığınla daha yakından ilgilenmelisin. Yaptığın işine, mesleğine karşı gösterdiğin hassasiyeti kendi bedenin ve ruhun içinde yapmalısın. Üzerine verilen sorumlulukların üstesinden kalkabilmen için önce kendini toparlamaya ve sağlıklı bir zihne ihtiyacın olacaktır. * Bu hafta çok yoğun bir iş temposu içinde olabiliriz. Bu durum beklediğimiz finansal gelişmenin habercisi olabilir fakat özellikle beslenmemize çok dikkat etmeli, uyku düzenimizi yeniden gözden geçirmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bu dönemde planladığın ve yeni bir sistem kurmak için adım attığın bazı işlerinde aksaklıklar meydana gelebilir. Bunun tek nedeni ise senin panik halin ve endişeli ruh halindir. Olayları biraz olsun akışına bırakırsan, akıllı bir yapıya sahip olduğun için her şey yoluna girecektir. * Bu hafta özellikle iş ve ev alanımızda bazı sorunlar yaşansa da bunun üstesinden gelebileceğiz. Finansal konularda da daha dikkatli olmamız gereken bir dönemdir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * özellikle aşk hayatında yalnız isen sadece vakit geçirmek, keyif almak için kısa süreli ilişkilerden uzak durmalısın. Bunun en büyük sebebi ise sana hiçbir şey vermeyen ilişkilere harcayacağın zamanı ve enerjiyi uzun vadeli ve sağlam temeller üzerine kurulu ilişkilere saklamalısın. * Yalnız olan Başaklar bu dönemde hareketli bir hafta yaşayabilirler ancak yavaş yavaş hayatımıza muhteşem bir ilişki gelmek üzeredir. Enerjimizi toplamalı, eskilerin üzerimizdeki negatif enerjilerinden arınıp, yeniye hazır olmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * geçmişte yaşadığın aşkları düşünmekten, pişmanlıklar yaşamaktan vazgeçmediğin sürece, istediğin aşkı ve mutluluğu yakalamak senin için mucize olmaktan öteye gidemeyecektir. Geçmişin izlerini her daim hayatında hissetmek tecrübe sahibi olduğun anlamına gelmemektedir. Yaşanıp biten her şeyi artık rafa kaldırmalı, önüne bakmalısın. *  Aşk hayatımızda istediğimizi bulamamaktan yakınabiliriz, karşımıza çıkan adayları suçlayabiliriz ancak işin kilit noktası bizdedir. Geçmişten kurtulduğumuzda bizde mutlu olabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * eğitimde iş ve kariyer alanında yaptıklarından ve yapacaklarından her zaman takdir toplamaktan yanasın. Eleştiriye kendini kapatmış olman senin çok başarılı olduğunu göstermez. Hatalarını ve yanlışlarını da öğrendiğin zaman aslında gerçek kimliğini bulabileceksin. * Bu süreçte insanların bizimle ilgili yaptığı eleştiriler canımızı sıkabilir fakat bu eleştirileri yapanların çoğu bu alanda tecrübeli kişiler olacağı için onların sözlerine kulak vermek bizi daha iyi bir duruma getirebilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * bu dönem senin kendini dış dünyaya gösterme, kendini ifade etme zamanındır. Toplum önünde duruşun, tavırların, karakterin ve işine gösterdiğin itina sayesinde beklenmedik yorumlar alabilir, yeni tekliflerle de karşılaşabilirsin. Bunu iyi değerlendirebilirsen, yaşam kaliten daha iyiye doğru ilerleyecektir. * Yeni tanışacağımız insanlar, yeni ortamlar ve insanların bizimle ilgili düşünceleri moralimizi ve enerjimizi yükseltecektir. Şimdiye kadar nasıl ilerlediysek, bundan sonra da böyle devam etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * geçmişte yaşadığın kırgınlıklar, aile içinde yaşanan tatsızlıklar sana ne kadar zarar veriyor farkına varmalısın. Yaşananlar her ne olursa olsun kendini suçlamaktan vazgeçmeli, olaylara üçüncü göz olarak bakmalı ve adil davranmalısın. Bunu başardığın zaman iç huzura kavuşabilirsin. * Uzun süredir dargın olduğumuz kişilere karşı kin beslemekten vazgeçmeliyiz. Bu durumu uzattığımız sürece hem kendimize hem de karşımızdaki kişiye zarar vermekteyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * sebepsiz yere kendini hem yetersiz hem de hayata karşı direncinin kırılmış olduğunu hissedebilirsin. Bunun sebebi yakın bildiğin ve güvendiğin insanlardan aldığın yaralar olabilir. Bazen hayatta yaşadıklarını kabullenmeyi öğrenmelisin ve herkesi aynı seviyede tutmaman gerektiğini bilmelisin. * Bu dönem aslında dış dünyadan sıyrılıp, kendi dünyamıza biraz olsun kapanma zamanıdır. Dışardan gelecek negatif enerjilerden korunmak gereken bir süreçtir.

BALIK

Sevgili Balıklar; * hayatın içinde birçok olayla ve kişilerle karşılaşıyorsun ve bu durum senin duygularının ani değişikliğine sebep olabiliyor. Aşırı duygusal olman bazen senin yanlışlar yapmana etken olmaktadır. Özellikle iş ve eğitim alanlarında karşındaki kişilerle arandaki iletişim bağlarını çok sıkı tutmamaya ve gerektiği kadar empati kurmaya özen göstermelisin. * Etrafımızda yaşanan bazı olaylar bizi biraz sarsabilir. Bu durumu kendimize asla dert etmemeli, gerektiği kadar olaya dahil olmaya çalışmalıyız. Daha fazlası bizim ruh halimizi de bozabilir.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı