MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ekim 26. · 2903 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Birtakım duygular, titreşimler seni uzun zamandır tetiklemekte, belki de hiç hissetmediğin duyguları bu aralar hissetmeye başladın ve bulunduğun ortamdan uzaklaşmak istediğinin farkına vardın.

Bu dönemde yaşadıklarından yeterince ders çıkardın ve hayatın akışını kabullendin. Mutluluğun ya da mutlu olmanın hiç te zor olmadığının farkına vardın. Bu şekilde devam ettiğin sürece evren seni sonuna kadar destekleyecektir. Yaşamın içinde olup bitenler, hayatına giren farklı kişiler senin yarattığın enerjiden ibaret olduğunu unutmamalısın. Sende eksik olan yanları tamamlamak için hayatına girdiler ve görevleri bitince hayatından çıkacaklar, yeni enerjiler hayatına girecektir.  Senin adaletinin ne kadar doğru olduğunu bilmektesin ama bunu karşı tarafa aktarmakta zorlanabilirsin. Böyle bir durumla karşılaştığında yapılacak tek şey, doğrularından vazgeçmemektir. *

Bu hafta yaşayacağımız Yeni ay döngüsü ve Merkür gerilemesinin bizleri iç dünyamıza yolculuğa sürüklemesini de göz önünde bulundurursak, bu döngülerde geçmişte yaşadıklarımızı geleceğe sürüklemeden, sadece onlardan ders çıkarmış şekilde daha sağlam adımlarla ve daha tedbirli davranabileceğiz. Etrafımızda olup biten olayların bize zarar vermesine asla izin vermeyeceğiz ve yolumuza taş koyanlardan da kurtulma çabası içine gireceğiz. Hayatımızda her şeyin netlik kazanması bizim için oldukça önemli bir unsur olacaktır.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Bu dönem hem güçlü hem de aklı ile hareket eden bir ruh halinde olabilirsin. Bu durum özellikle iş hayatında sana umulmadık kapıları sonuna kadar açacaktır. Duygusal tarafını dinlediğin sürece geçmişte yaptığın hataları tekrarlaman mümkündür. * Bu hafta elimize geçen fırsatları değerlendirirken asla duygusallığa yer vermemeliyiz. Özellikle insanların sorunları ile kafamızı meşgul etmek yerine kendi sorunlarımızla ilgilenmeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Melekler arasında en kutsal duygular yaradan dan sonra sevgi, şükran ve teslimiyettir. Bu duygular insanlarda da gelişmiş duygulardır ve sen bu duygularının hepsini aynı seviyede hissettiğin zaman hem sevilip hem de sevebilirsin ve bütün güzel kapılar sana açılır. *Korkular isteklerimizin bize gelmesinde tek engel duygudur. Geçmişten edindiğimiz tecrübeleri bir ödül gibi görmediğimiz sürece evrenden istediğimizi almamız çok zordur. Teslimiyet, kabullenmek işin kilit noktasıdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Alıştığın duyguların yaşamın boyunca devam etmesi için sevdiklerine ve olaylara sıkı sıkıya bağlanıyorsun fakat onlara sevdiğini göstermenin en önemli yolu yeri ve zamanı geldiğinde onları serbest bırakmaktır. Hayatının sonuna kadar şu an hissettiğin duyguların aynısı yaşaman mümkün değildir. * Bir türlü ayrılamadığımız sevgilimiz, taşınmak isteyip te bir türlü uygun evi bulamadığımız ya da istemediğimiz işimizde halen çalışıyor olmak gibi durumlar yaşıyorsak, bunun nedeni bizim bilinçaltında onları serbest bırakmamış olmamızdır. Ait lik hissimizden uzaklaşmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Hayatında her daim ilk önceliğin huzurun olmalıdır. Kin tutmak, sevgini esirgemek kötü duygulardır. Böyle durumlarda asla barışçıl olamadığını düşünüyorsun belki ama barışçıl duygu var edilmez zaten ruhunun derinliklerinde yaşayan bir duygudur. Endişeli bir süreçten geçiyorsan, beynini ve ruhunu yenilemen gerektiğinin göstergesidir. * İçimizde barındırdığımız kötü duygulardan arınma zamanıdır. Bunu başarmanın en iyi yolu çok basit nefes hareketleridir. 4 defa burnumuzdan alacağımız derin nefes bile stresten uzaklaşıp, gevşememizde etkili olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Herkes kendi deneyimlerinden, inandıklarından, çevredeki insanlardan ve olaylardan edindiği gerçeği kendi gerçeği olarak kabul eder ve hayatı boyunca da öyle yaşar. Sanki başka doğru yok gibi hisseder. Sende bu teoriye kendini kaptırmış durumdasın. Bu şekilde devam edersen yeniliğe tamamen kendini kapatırsın. * Hayata bakış açımızı değiştirmenin zamanı geldi. Elimize geçen fırsatları değerlendirmekten korkmamalı, yeni düzen kurmaktan kaçınmamalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Karşındaki kişi ya da kişilerin hareketleri, söylemleri seni rahatsız ediyorsa, onları yargılamadan önce derin bir nefes alıp düşünmeye başla. Bu sevmediğin özellik sende de var fakat sen onu derinlere bir yerlere saklamış olabilirsin. Yani insanları ötelemeden olduğu gibi kabul edersen daha mutlu olabilirsin. * Bu dönemde insan ilişkilerimizde daha sakin ve anlayış çerçevesi içinde iletişim kurmaya özen göstermeliyiz. Sonradan pişman olacağımız tepkilerden ve söylemlerden uzak durmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Korkuların, güvensizliklerin ve seni sabote eden duyguların bu dönemde seni fazlaca rahatsız edebilir ve aslında böyle biri olmadığını düşünebilirsin. Hayat gayende en önemli isteğin büyümek değil, mutlu olmak olmalıdır. Nasıl mutlu olacağına inanıyorsan, o şekilde yaşamına yön vermelisin. * Hayatımızla ilgili çok önemli bir karar vermek zorunda kalabiliriz. Bu karar iki farklı yolu gösterebilir ve biz doğru yolu bulup, o yöne doğru ilerleyeceğiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Hayatın boyunca unutmaman gereken bir tavsiye vermek istiyorum. Akıllı görünmenin yarısı, doğru zamanlarda konuşmadan, sessiz kalıp, olan biteni seyretmek ve yorum yapmamaktır. * Bu süreçte önümüze çıkan engellerden, gerginliklerden, rekabetten uzak durmakta zorlanabilir, kontrolümüzü elden kaçırabiliriz fakat kendimizi ifade etmeye çalışmak yerine sessiz kalırsak, daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Zihinsel sorunlar, enerjinin düşmesi, gerginlikler ve odaklanma sorunları yaşıyorsan, bunlar sadece ruhunu değil, bedenini de tetiklemektedir. Bu duygularını mümkün olduğunca bastırabilirsen, daha sakin davranırsan, daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsin. * Bu dönemde özellikle iş alanımızda ve aile yaşantımızda bizi mutsuz edecek bazı olaylar yaşanabilir. Aklımızı kullanarak ve biraz da bencil davranarak bu durumun üstesinden gelebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * İnsanların devamlı seni neden hayal kırıklığına uğrattığı ya da üzdüğü konusunda hiçbir anlam veremediğin çelişkiler yaşıyor olabilirsin. Bunların en baş sebebi karma etkisi, aşırı beklentiye girmek, içindeki aydınlığa ayna tuttuğunu sandığın içindir. Kendi benliğine ışık tutması gereken sensin. * Önemli işlerimiz için etrafımızdan yardım isteyebiliriz. Bu destek maddi ve manevi olabilir. İstediğimizi alamadığımızda üzülmemeli, yolumuza bakmalıyız. Mutlaka evren bize yardım edecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Senin hayatında büyük bir değişikliğe ihtiyacın var. Bu değişiklik aşk, para, kariyer ya da sağlıkla ilgili olabilir. Konu her ne olursa olsun bu süreçte seni fazlasıyla mutlu edecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Burada en önemli unsur, mutluluğuna kapılmadan, tadında mutluluğunu yaşayarak, bu durumu hayatına uzun vadeli yaymak adına adımlar atman olmalıdır. * Uzun süredir beklediğimiz ya da hiç beklemediğimiz bir güzellik hayatımıza renk katacaktır. Bizimle birlikte yakınlarımızda mutlu olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; Rekabet, kontrolsüz hareket etmek, değersizlik hissi ve aşırı sabırlı davranmak senin pozitif enerjini azaltmaktadır. Bu duyguların hepsi her insanda olması gereken duygulardır ancak aşırıya kaçıldığında sadece kendine zarar verip, kendini kilitlersin. * Bu dönemde karakterimize uzak bazı tavırlar içinde olabiliriz. Bunun sebebi ise sessiz kaldığımızda hep haksızlığa uğradığımızı düşünmektir. Her duyguyu sınırında yaşamak enerjimizi yükseltecektir.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı