MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ekim 19. · 2779 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Evrende hayatını yönlendiren her alanda sana yön bulmana yardım eden ya da destek veren enerjiler vardır. Aşk hayatı da senin yaşamından bir parçadır ve toprağı bereketli ve elverişli ise sana güzellikler sunar fakat bereketsiz bir toprağa ektiysen, sana hiçbir şey fayda sağlamadan hayatından çıkar gider ve sen sadece aldığın dersle hayatınla devam edersin.

Bu dönemde yeni aşklar, geçmişte kalan birlikteliklerin tekrar canlanması gibi durumlarla karşılaşabilirsin. İlk önce düşünmen gereken unsur sana bu ilişkinin ne verip veremeyeceği konusunda iyi bir analiz yapmandır. Her şeyden önce kendinle barışık olmak ve sana sunulanları kabullenmek gerekmektedir. Bunu başardığın zaman her şey çok daha kolay yol almaya başlayacaktır. Hayatını akışa bırakmak senin için tembellik ya da kaderci olmak gibi duygularla harmanlanmış bir kaçış eylemi gibi görünüyor fakat bazen akış enerjisini serbest bırakmak, sana sunulanların yolunu da açmak demektir ve bu yüzden her daim temkinli olmak, güven duygusundan uzaklaşmak sana zarar verebilir. *

Bu hafta özellikle ikili ilişkiler, sosyal çevremizle ilgili iletişimlerimizde, davranışlarımızda istem dışı bazı olaylar yaşayabiliriz. Bu durum her ne kadar kartların bize sunduğu olsa da geçen hafta yaşanan Dolunay döngüsünün ve önümüzdeki günlerde yaşanacak Merkür gerilemesinin de büyük payı olduğunu unutmamalıyız. Ruh halimiz her ne kadar karmaşık olsa da kabullenmekten, bize verilene şükretmekten çekinmemeliyiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kendin dışında seni durduracak hiçbir şey olmadığının farkına varmalısın. Bir amacın olmadan hayatın akışına kendini kaptırmış şekilde ilerlediğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Kendini şifaya kanal olmaya bıraktığın zaman her istediğin hayatına gelmeye başlayacaktır. Kendine hak ettiklerini vermek senin elindedir. * Bu dönemde kendimizi sevmeyebilir, yaşadığımız her kötü olayın bizim eserimiz olduğunu düşünebiliriz. Kötüyü nasıl hayatımıza çekebiliyorsak, iyiyi de çekebilecek gücümüz olduğunu unutmamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayatınla ilgili kararları sen mi veriyorsun yoksa bilinçsiz yaşam kalıplarımı seni buna zorluyor? Bu soruya cevap bulduğunda aslında kendini de bulmuş olacaksın. Ruhunla uyum içinde ilerlediğin zaman sezgisel güçlerin ortaya çıkacak ve sana istediğin sürece destek olacaktır. * Bu hafta vermemiz gereken kararlar bizi epey zorlayabilir. Bu durum karşısında ne yapmamız gerektiği ya da yapabilir miyiz konusunda kendi iç dünyamızda çelişkiler yaşayabiliriz. Sorun ne olursa olsun kimseyi dinlemeden, kendi iç sesimizle hareket etmeliyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * bu hayatta bende varım ve bende evrenin bir parçasıyım düşüncesi ile hareket ettiğinde hayat sana daha fazla güzellikler sunmaya başlayacaktır. Karamsar davranışların, düşüncelerin seni her geçen gün hak etmediğin bir hayatın içine sürükleyebilir oysa sendeki güç ve bilinçaltın bunu kabul etmemektedir. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda kendimizi ve yeteneklerimizi gizlemekten vazgeçmeliyiz. Kendimizi doğru ifade ettiğimiz sürece kazançlı olan taraf biz olacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * karmaşık, düzensiz hayat biçimin ve ruh halin para akışının aksamasına sebep olmaktadır. Geleceğe dair daha sağlıklı ve yapabileceğine inandığın hayaller kurarak hareket etmelisin. Gergin tavırlar sergilediğin sürece sosyal çevrenle de sıkıntılar yaşayabilirsin. * Hayatımızda yaşamış olduğumuz bazı tatsız olaylar neticesinde çalışma sistemimizde de düşüşler yaşayabiliriz. Bir an önce toparlanmalı ve yeni bir sistem oluşturmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * iyilik, sevgi, merhamet gibi duyguları çok fazla hissedeceğin bir zamandasın. Etrafında sana ihtiyacı olan kişilere yardımlarını esirgeme, sen üzerine düşeni yap ve gerisini akışa bırak. Yaptığın her iyilik ve iyi niyetin seni en zor anında bulacaktır ve sana ışık tutacaktır. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerle daha fazla vakit geçirecek ve onlara yardım etmek için elimizden geleni yapacağız. Bu arada sokak hayvanlarına da merhamet edip bir kap su ve mama koymak enerjimizi yükseltecektir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatın akışında sınırları zorlamak seni hiçbir zaman istediğin başarıya götürmez. Hırs güzel bir duygudur fakat yerine ve zamanına göre değişiklik gösterebilir. Hırsla azmi ayırt etmek gerekmektedir. İş, eğitim ve aile yaşantında güzel değişimler seni mutlu edecektir. * Özellikle eğitim ve iş alanımızda uzun zamandır beklediğimiz değişimlere artık hazırız. Bundan sonrasını evren bize devredecektir ve yolun rotasını biz belirleyeceğiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * şu an hayatının dönüm noktasında olduğunu fark etmelisin. Yaşayacağın bazı sorunların seni üzmesi muhtemeldir fakat bu üzüntünün ardından sana refah günlerin geleceğini unutmamalısın. Aşk hayatında yaşadığın karmaşaların sorumlusu tek taraflı değildir. * Bu dönemde aşk hayatımız her ne kadar karışık gibi görünse de önümüzdeki günlerde anlaşma sağlanacaktır. Yaşadığımız özellikle ailevi sorunların bitmesi hem bizi hem de aile bireylerini mutlu edecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * her sabah uyandığında her daim aynı yorgunluğu hissediyorsan, bedenen değil, zihinsel olarak yorgun olduğunun farkına varmalısın. Kendini arındırmak için çalışmalar yapmalı, kendine eğlenceli ve sana katkıda bulunacak faaliyetlere katılmalısın. Durağan hayatının akışını hareketlendirdiğin zaman moralin yükselecektir. * Yoğun iş tempomuz ve aile içi sorumluluklarımız bizleri bir hayli yordu ve artık mola verme zamanıdır. Kendimizi ödüllendirmekten kaçınmamalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatında çözmekte zorlandığın bir konuyla ilgili yakın dostlarından büyük destekler görebilirsin. Bu iyilik sana kazançlar sağlayacak, kaybettiğin gücünü tekrar kazanacak ve kendine olan güvenini yakalayacaksın. * İş arayanlarımız varsa, bu süreçte aldığımız destekler sayesinde iş bulabilir ya da finansal olarak rahatlama yaşayabiliriz. Kazandığımız gücü kaybetmemek adına elimizden geleni yapacağız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * tanışacağın yeni kişiler, katılacağın yeni topluluklar senin hayata bakış açının değişmesinde büyük etken olacaktır. Değişmekten korktuğun duygularının farkında olmadan ve sana hiç zarar vermeden değiştiğine şahit olacaksın. Her yeni değişimin insanı mutlaka derinden etkilediğine inanmaktan vazgeçmelisin. * İş, sosyal hayat, aşk ile ilgili konular gündemde olacaktır. Bu hafta hareketli ve bereketli bir dönem yaşayacağız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * hayata karşı duruşun, istikrarlı adımların, güven veren iletişimlerin bazen sana zarar verebilir fakat sen yine de bu durumdan asla vazgeçmemelisin. Uzun süredir yürekten inandığın mucizelerin senin pozitif düşüncelerin sayesinde hayatına girmeye başladığını göreceksin. İyi niyet ve inanç her zaman ihtiyacın olan duygulardır. * Hareketli, iniş çıkışlı ruh halimiz bu dönemde belki de ilk defa işimize yarayacak ve uzun zamandır unuttuğumuz bazı duyguları tekrar yaşamaya başlayacağız. Özellikle aşk hayatımızda oldukça şanslıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * etrafına verdiğin güvenin, anlayışın, sevgi ve saygının bazen çok yersiz olduğunu, karşı taraftan senin yaptıklarına karşılık hiçbir şey alamadığını düşünebilirsin. Sana iyi gelmeyen, negatif enerji veren ve devamlı sorunları ile seni meşgul eden kişilerden uzak durmalısın. Enerji bir alışveriştir ve tek taraflı olduğunda zarar verebilir. * Sosyal çevremiz ve yakınlarımızla aramızda yaşadığımız sorunlara çözüm bulmanın tek yolu onlardan biraz olsun uzaklaşmak olacaktır.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı