MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ekim 12. · 2571 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Geçmişte parasal kayıplar yaşamışsan, bu nedenle başarısızlık hissine kapılmış ve kendini dış dünyadan soyutlamış olabilirsin. Hayatında yaşamış olduğun bu olumsuzluğu sadece dış etkenlere bağlamak yerine, birazda hatayı kendinde aramalısın.

Her zaman hataların insanlara mahsus olduğunu ve senin de bu evren de yaşadığın için bu hataları yapabileceğini kabullenmelisin. Öyle bir döneme geçiş yapacaksın ki, hem fiziksel hem de ruhsal anlamda başarıya ulaşman an meselesidir. Şimdiye kadar güvendiğin, sırtını dayadığın herkesten uzaklaşıp, kendi ayaklarının üzerinde durabileceğin bir döneme geçiş yapmaktasın. Önemli bir konuda bu kadar büyük bir risk almak, belki de bu zamana kadar verdiğin en doğru karar olacaktır.  Var olan ve durağan ilerleyen hayatın biranda başka farklı bir boyuta geçebilir ve sen bu değişikliklere hazır olmalısın. *

Bu hafta gündemimizi meşgul edecek olan en önemli konu kendimizle verdiğimiz iç savaşın mücadelesidir. Neyin doğru, neyin yanlış olduğu, nelerin bizim için olumlu ya da olumsuz olduğunu anlayabilmek adına vereceğimiz çabaların sonucunda, her ne kadar zorlansak ta doğru yolu bulacağız ve şans bize gülecektir. Özellikle parasal, iş ve kariyer alanlarımızla ilgili konularda hareketlilik söz konusu olacaktır. Yeni bir işe adım atmak istiyorsak, elimizdeki bütün fırsatları değerlendirmeli ve atağa geçmeliyiz. Bu süreç bizim için zirve dönemi olacaktır. Yaşanılan sorunların aslında herkesin farklı şekillerde yaşadığı olaylar olduğunu kabullendiğimizde, kendimizi diğer insanlardan farklı ya da eksik hissetme duygusundan sıyrılabileceğiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * zaman ayırdığın, çaba gösterdiğin her konuda ve her alanda başarı elde etmek üzeresin. Burada önemli olan bu başarıları elde etmek değil, devamlılığını sürdürebilmektir. Bir anda rahatlamak, umursamaz tavırlar sergilemek ya da nasılsa başardım diyerek hareket etmek seni hiç ummadığın zaman da zarara sürükleyebilir. * Kendimizle gurur duyacağımız ve etrafımızdan takdir toplayacağımız bir dönemdeyiz. Özellikle iş alanımızda attığımız her adım bizi zirveye götürebilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * ekip işlerindeki verimliliğin tek başına yaptığın işlerden çok daha fazla başarılı olmaktadır. Bu yüzden ekip işlerinden kaçmak yerine, tam tersine daha fazla yönelmelisin. Kendine olan güvenini ortaya çıkarmaktan korkmak yerine, kendini gösterme zamanıdır. Bir şeyleri başarmak istiyorsan, karşı tarafı ikna etmen gerekmektedir ve bu da kendine olan güvenindir. * İş ve kariyer alanımızda bize verilen sorumluluklarda artışlar söz konusu olabilir ya da proje üretmek için kafa yormamız gerekebilir. Burada önemli olan proje üretmek değil, bunu karşı tarafa kabullendirmektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * aşk hayatında yaşadığın sorunların arkasında yatan sebebin ne olduğu konusunda herhangi bir fikre sahip değilsin. Bunun en büyük sebebi ise iki kişinin arasında yaşananların ne kadar samimi ve dürüst duygular olduğunun farkına varamamaktır. * Özellikle ikili ilişkilerimizde gergin bir dönem yaşayabiliriz. Kendimizi doğru ifade etmekten kaçınan, çaba harcamak istemeyen bir ruh halinde olabiliriz. Sorunları zamana yaymak en doğru yol olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * eğitim ve öğretim alanlarına karşı bir eğilimin varsa ya da halen hazırda bu alanda yapmakta olduğun görevlerin varsa, daha fazla gayret göstermelisin. Bunun sebebi ise kendini dış dünyaya kapatıp, sadece seni yakından ilgilendiren konulara ve kişilere yönelmiş olmandır. Özel hayatının dışında da bir hayatın olduğunu ve sorumluluklarının olduğunun farkına varmalısın. * İç dünyamızda yaşadığımız bazı sıkıntıların özellikle iş hayatımızı olumsuz şekilde etkilemesine izin vermemeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * insanları ve olayları istediğin yöne doğru çekmeye çalışmaktan yorulduğunun farkına varmalısın. Mükemmeliyetçi tavrın seni bazen fazlasıyla yoruyor ve sen de buna izin veriyorsun. Duygularını, hislerini ve çalışma azmini bir süreliğine kenarı bırakıp, sakinliği seçersen daha fazla başarılı ve daha ılımlı bir karakterde olabilirsin. * Yoğun iş tempomuzun yanı sıra verdiğimiz çabalar ve emekler herkes tarafından takdir edilse de, bizim ne durumda olduğumuzu kimse sorgulamaz. Bu yüzden kendimize biraz zaman ayırmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * paranın her zaman daha fazla ve içten şükredenlere geldiğini bilmelisin. Parayla ilgili düşlerinde olumsuz etkilerden uzak durmalısın. Her daim kendini kötüye hazırlamak hayatın akışında normal bir davranış olabilir ancak para enerjisinde bu kural geçerli değildir. * Elimize gelmesini beklediğimiz paranın akışında tıkanıklıklar meydana gelebilir. Bu duruma sebep olan tek unsur bizim olumsuz düşüncelerimizdir. Herkes gibi bizimde bolluk ve bereketi hak ettiğimize inanmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * seni ele geçirdiğine inandığın olumsuz ve negatif enerjilerden, düşüncelerden uzaklaşmak için yapman gereken şey aslında çok kolaydır. Seni aşağı çeken düşük titreşimli düşünceleri serbest bırakmalı ve enerjini isteklerinde eşleşecek noktaya yükseltmelisin. * Bu dönemde eksik kalan yanlarımızı bulmalı, yarım kalan her şeyi tamamlamak ve benliğimizi en üst seviyeye taşıyacak eylemlerde bulunmak için adımlar atmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * yeniden doğuşa inanman gerekmektedir. Yani küllerinden yeniden doğmak nedir sorusunu artık kendine sormamalı, bu duyguyu yaşadığının farkına varmalısın. Görebileceğin en dibi gördüğünü biliyorsun ve artık yukarı doğru ilerlemektesin. İnanç ve cesaretle istediğin her şeyi hayatına çekebilecek güce sahipsin. * Hayatımızın her alanında yakalayacağımız başarılar bizi daha fazla cesaretlendirecek ve daha iyisi için çaba harcamamıza vesile olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar;  * hayatını mutlu ve dengeli bir yetişkin olarak devam ettirmek istiyorsan içindeki çocuğu şifa ile doldurmak, onu mutlu etmek zorundasın ve bu yolculuğuna onu da davet etmelisin. Bilinçli şekilde hayatına devam etmenin en büyük sırrı, bu önemli parçanı ihmal etmeden, sevmek ve duyarlı olmaktan geçmektedir. * iç dünyamızda başka bir karakter, dış dünyaya karşı farklı bir karakter olmak yerine ruhumuzu arındırıp, geçmişin izlerinden kurtulup yolumuza devam ettiğimizde daha fazla mutlu olacağız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayattan zevk almak, yediğin, içtiğin her şeyden haz duymak, aldığın nefesin bile ne kadar değerli olduğunun bilincinde olman, evrenin sana sunduklarını çoğaltmaktadır. Şükretmek, sana verileni paylaşmak, yardım etmek seni ummadığın noktalara getirebiliyor. * Özellikle yakın çevremizle, iş çevremizle olan iletişimlerimizde güçlenmeler olacaktır. Özümüzde barındırdığımız dürüstlük, aitlik hissi attığımız her adımı başarıya doğru sürüklemektedir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * bedeninde barındırdığın sıcaklığı, samimiyeti ve sevgiyi şimdi etrafındaki insanlara da aşılama zamanıdır. Evren seni bu konula ilgili görevlendirmiştir. Elinden geldiğince bu duygularını ve hislerini etrafına yaymalısın. Senin bu güzel enerjinden başkaları da faydalanmalıdır. * Özellikle aile içindeki duruşumuz, çocuklarımız ve eşlerimizle aramızdaki bağları daha güçlü duruma getirme görevi bizimdir. Onlara daha fazla vakit harcamalı ve sevgiyle ortak hareket edildiğinde üstesinden gelemeyeceğimiz bir şeyin olmadığını göstermeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * hayatında her şeyin mükemmel olmasını bekleyemezsin. İstediğin mutluluğu ve sevgiyi kimse sana getirmeyecektir, tam tersine sen çaba göstermeli ve bulmalısın. Doğru titreşimlere bağlanmanın en kolay yolu sabah uyandığında, bir ya da iki dakika gün boyu neler yapacağını düşün ve olumlu enerji ile odaklan. Her şeyin ne kadar farklılaştığını göreceksin. * Bu hafta kendimize zaman ayırmalı, hayatımızla ilgili analizler yapmalıyız. Bizi nelerin mutlu ettiğini ya da nasıl mutlu olacağımızı düşünmeli, kendimize yeni bir sistem kurmalıyız.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı