MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ekim 07. · 2630 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Sana sunulan hayatın sorumluluğunu almayı öğrenmek için artık çaba harcamalısın. Senin için önemli olan sevgi ve saygının bu şekilde sana daha kolay geldiğini göreceksin.

Sen sevmeyi ve hayatın sana verdiklerini iyisiyle kötüsüyle kabullenmeye başladığında arzu ettiğin bütün iyilikler, sevgiler ve pozitif enerjinin sana sunulduğunun farkına varacaksın. Aslında kilit nokta kendin olduğunun bilincine varmalısın. Biz Melekler aslında sana bir müzikle, rakamlarla ya da başka bir şekilde kendimizi hissettiririz. Bunların dışında seni sevindiren, huzurlu hissettiren bazı işaretler bırakırız ve sen bu mesajları almanın farkındalığını yaşarsan, aramızdaki enerji alışverişi daha da hızlı olacaktır. Kendini yalnız hissetmene sebep olan olayların, kişilerin de aslında yalnız olduğunu, herkesin bu hayatta tek başına mücadele verdiğini ve kendince savunma mekanizması geliştirdiğini unutmamalısın. *

Bu hafta her şeyden önce kendi mutluluğumuz, pozitif düşüncelerimiz ve bize huzur veren duygular içinde olacağız. Bir bakıma bu durum bencillik gibi adlandırılabilir fakat bazen insanların sadece kendini düşünmesi gereken dönemler yaşayabilirler, bu dönem de onlardan biridir. Bu hafta özellikle parasal konularımızda çok dikkatli olmalıyız. Duygusal davranıp attığımız her adımdan zarar görebiliriz. İlk önce mantığımızı kullanarak hareket edelim, daha sonra mantığımıza uygun gelirse harcamalarımızı yapalım ya da birine borç vermemiz gerekiyorsa, yatırım yapmak istiyorsak, ona göre adımlar atalım.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * kararsız bir kişilik etrafına karşı güvensiz, endişe dolu olur. Kararsızlık duygusu hayatında birçok alanı olumsuz yönde etkileyen bir unsurdur. Etrafına her daim mutluymuş gibi görünen, rol yapan, hayatının gerçeklerini saklayan karakter aslında mutsuzdur. Sende bu dönemde tam da böyle bir durum sergiliyorsun. İçinde var olan gücünü, kendine olan güvenini ortaya çıkarman gerekmektedir. * Bu hafta vereceğimiz önemli kararların doğru ya da yanlış kararlar olması tamamen bizim ruh halimizle ve olan barındırdığımız duygularla bağlantılı olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * geleceğinle ilgili yaptığın planlar, düşünceler tamamen bugün hissettiğin ve barındırdığın düşüncelerden oluşmaktadır. Aklından geçirdiğin her düşünceyi bilinçaltı kaydeder ve bunu bir emir olarak algılar. Bunu düşünerek hareket etmeli, gece uyurken olumlu düşünmeli, sağlıklı ve huzurlu olduğunu hayal etmelisin. * Bu dönemde fazla olumsuz düşünceler içinde olabiliriz. Geçmişte yaşadığımız her olayı ders olarak algıladık fakat bundan sonra ki hayatımızda her zaman bunlarla karşılaşacağımızı düşünerek hareket edersek, asla başarılı olamayız.

İKİZLER

Sevili İkizler; * çocuksu ruh halin etrafında yaşananlardan çok fazla etkilenmene sebep olmaktadır. Hayata diğer insanlardan farklı gözle bakmak, pozitif olmak ve sevgiyi, anlayışı hiçbir zaman elden bırakmamak çok doğrudur fakat sen yine de kişisel dualarını yapmalı, kendine bir kalkan oluşturmalısın. * İyi niyetimizden faydalanmaya çalışan insan topluluğundan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Bizim iyi niyetimiz ve anlayışımız karşı taraf açısından farklı tanımlanabilir. Para enerjimizi özellikle koruma altına almalı, kafamıza yatmayan projelere yatırım yapmamalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * bu dönemde yaşayacağın birkaç kötü gün ve moralini düşüren olaylar karşısında enerjini düşürmemelisin. Hayatında olması gereken dönüm noktalarının gerçekleşmesi için bu tarz olaylar yaşaman olağan bir durumdur. Ruhsal aydınlanma denilen olay evren de bu şekilde gerçekleşmektedir. * Bu hafta işimizden ayrılmak, ilişkimizi bitirmek ya da kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak isteyebiliriz. Böyle düşünceler içindeyken yaşayacağımız ruhsal aydınlanma yapmak istediklerimiz için gereken gücü bize verecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * etrafında olup biten olaylar, diğer hayatlar ve olumlu gelişmeler yaşayan insanların karşısında kendini mutsuz hissedebilirsin ancak şunu unutmamalısın ki, senin cesaret edemeyip, alamadığın riskleri başkaları aldığında, senin istediğin başarıyı elde edebilirler. Bu yüzden kendine acımak yerine kendini toparlayıp, onlarda olan enerjinin aynısının sende de olduğunun farkına varmalısın. * Bu dönemde özellikle risk taşıyan, ama bizim için hayırlı sonuçlar alacağımız işlere korkmadan girebiliriz. Özellikle parasal ve iş alanında şanslı bir süreçteyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * bu süreçte yaşam alanlarında gereksiz eşyalardan kurtulmak için kolları sıvayabilirsin. Bunu yapmanın en önemli nedeni sana hizmet etmeyen gereksiz maddelerden kurtulmak istemendir. Böyle bir ruh halinde iken eşyalardan ziyade, sana hizmet etmeyen geçmişten kurtulmak için de çaba harcamalısın. * Bu hafta bizi rahatsız eden birkaç konu olabilir. Bunun en büyük nedeni affetme duygusunu geri plana atmış olmamızdır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * hayatında yaşadığın birçok olumsuz olayların en büyük sebebi hayatında hayır kelimesine çok fazla yer vermemiş olmandır. Etrafındaki insanları mutlu etmek adına kendini çok hırpaladığının ve yorduğunun farkına varmalısın. Her şeyden önce senin mutluluğun önemlidir. * İnsanlarla aramızdaki bağlarda daha fazla güçlenmeler yaşayacağız fakat bunu yaparken kendi çıkarlarımızı da önemsemeliyiz. Özellikle iş alanımızda sergilediğimiz tavırlar bu süreçte önemlidir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * karşına doğru zaman ve yerde mutlaka istediğin, hayal ettiğin gibi insanlar, sevgililer çıkacaktır. Sana acı ve keder verenden kurtulduğun ve o tarafa artık bakmamayı öğrendiğinde hayırlı olan sana gelecektir. * Kendini yalnız hissedenler için oldukça şanslı bir haftadır. Bizi anlayan, pozitif enerji yayan ve hayata bakış açısı bizimki ile aynı olan bir kişiyle yeni bir birlikteliğe başlayabiliriz. İlişkisi olanlar ise bu dönemde daha farklı ve olumlu bir sürece doğru ilerleyeceklerdir.

YAY

Sevgili Yaylar; * hayatın adına çizeceğin yolun yönü başkalarının düşünceleri ve tavsiyeleri ile olmamalıdır. Eğer bu şekilde devam edersen, senin değil, başkalarının gideceği yere varmış olursun, yolunu kaybedersin. Bu durum da senin hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. * Bu hafta vereceğimiz önemli kararlar hayatımızın dönüm noktası olabilir. Etrafımızdan destek isteyebiliriz fakat biz yine de kendi bildiğimiz, inandığımız yolda ilerleyip karar vermeliyiz. İlerde pişmanlık duyabiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * bazı insanlar hayatta sadece vermeyi doğru bilip, başkalarından alınan her şeyi yanlış ve kötü bir duygu olarak adlandırırlar. Sende bu dönemde böyle bir duyguya kapılabilirsin ancak evrenin kurmuş olduğu düzende almak ve vermek aynı seviyede bir enerji akışıdır. Bu yüzden her daim vermekten ziyade, sana sunulanı da almayı bilmelisin. * Bu dönemde kendi iç dünyamıza kapanıp, sakin ve etrafını sadece mutlu etmeye çalışan bir ruh halinde olabiliriz. Başımız dara düştüğünde yardım istemekten kaçınmayalım. Etrafımızda bizi seven insanların olduğunu unutmayalım.

KOVA

Sevgili Kovalar; * para evren de bir enerjidir. Paranın kirli ya da doğru yolla kazanılmadığı düşüncesinden kurtulmalısın. Ele geçen parayı doğru ya da yanlış kullanmak insanların tercihine kalmıştır. Doğru kullandığında akışı hızlanır, kötüye kullanırsan akış durur. Bunun bilincinde olduğun sürece para sana daha hızlı şekilde akacaktır. * Eli çok açık olan Kovaları kartlar bu hafta uyarmaktadır. Şu hayatta paranın ne önemi var? Duygusu bizi zarara sürükleyebilir. Paramızın değerini bilerek hareket etmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * sanatsal faaliyetlere yön vermek sana büyük haz verecektir. Unutma ki evren de senden bir tane daha yok ve senin yeteneklerine, sahip olduklarına ihtiyacı olan birçok insan var. Bu insanlarla buluşmak, onlara yardım etmek, bilgilerini paylaşmak sana da onlara da huzur verecektir. * Bu hafta sanatsal faaliyetler, organizasyonlar, keyifli davetler gündemde olacaktır. Topluluk içinde sevilen ve aranılan bir karakter olacağız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı