MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Eylül 30. · 2696 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayatında kararlarını kimler veriyor artık bunu sorgulamanın zamanı gelmiştir. Senin ya da yaşam koşullarının verdiği bu kararlar gerçekle uyumlumu?

Bunu öğrenmek zorundasın. Bu dönemde önemli bir karar almakla karşı karşıya kaldığını fark edebilirsin. Burada en önemli unsur neyin senin için önemli olduğunu veya amaçların doğrultusunda sana göre olmayan, senin hayatının akışına uymayan dar kalıpları ortadan kaldıracak gücün olduğuna inanmalısın. Ruhunla hareket ettiğin zaman sezgilerin daha kuvvetli olacak ve doğru yolu bulman konusunda iç sesin sana yardım edecektir. Hayatında her ne yaşarsan yaşa asla doğruluktan ve dürüstlükten şaşmadığın sürece hem ruhun hem de vicdanın rahat olacak ve her zaman hayırlı işler başaracaksın. Etrafından gelen eleştirilere, tavsiyelere kendini kapatma vaktidir. *

Bu hafta hayatımızla ilgili özellikle aile içi ya da ikili ilişkilerimizde çok önemli kararlar alabiliriz. Bu kararları alırken yaptığımız en yanlış şey etrafımızın söylemlerine çok fazla takılıp kalmamız ve verdiğimiz karar konusunda kendimizi zayıf hissetmemiz olacaktır. Bunu ortadan kaldırırsak, hayatımız için çok önemli olan bu kararı çok daha kolay ve içimiz rahat şekilde alabiliriz. Bu konular evlilik, nişan, evimizi değiştirmek ya da ailenin yanından başka bir yere taşınmak, ikili ilişkimizi bitirmek gibi kararlar olabilir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu dönemde uzun uzun parayla aranda olan ilişkini derinlemesine düşünmelisin. Parayı seviyor musun? Sevmiyor musun? Bunu sorgulama zamanıdır. Para hayatında çok önemli bir enerjidir ve parayı çağırırken kullandığın kelimeler, yaptığın eylemler paranın sana gelip gelmemesini belirler. Dileğini dilerken yokluktan, acizlikten, zayıf olmaktan bahsettiğin sürece para sana gelmeyecektir. * Bu hafta para ile ilgili çok fazla işlerimiz olabilir. Beklentilerimiz, alacak verecek işlerimiz ya da alım satım işleri gibi konularımız varsa, bunları yaparken içten inanarak yapmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * bu dönemde yaşadığın bazı tatsız olaylar senin ilahi güce olan inançlarında eksiklik yarattıysa, hemen düşüncelerini değiştirmelisin. Senin iyi niyetini kötüye kullananları hayatından çıkarmak daha doğru bir yol olacaktır. Evren seni diğer insanlardan ayırt etmeden bütün güzellikleri sana sunmaktadır. Önemli olan bunu anlayabilmektir. * İnsan ilişkilerimizde iletişim sorunları yaşayabiliriz fakat bu durum kendimize kızmamıza etken değildir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * hayatında ne kadar çok zorluk yaşıyorsan bilmelisin ki, bu zorluklardan çıkardığın ve aldığın dersler her daim daha derin ve öğreticidir. Edindiğin tecrübeler şu an sana üzücü gibi gelse de, aslında geleceğin adına sağlam adımlar atmanda sana büyük destek vermektedir. * Bu hafta inişli çıkışlı bir gündemimiz olacaktır. İletişimler, çalışma şartlarımız ve özel hayatımız bizi biraz yorabilir. Burada önemli olan bu sıkıntıların kısa süreli olduğunu unutmamamızdır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * öyle güzel ve bereketli bir dönemdesin ki, Evrenden gelen mesajlar, güzellikler, fırsatlar sana sorunsuz şekilde aktarılmaktadır. Sadece yapman gereken tek şey beklemek, sabretmek ve isteklerine kavuştuğunda da şükretmesini bilmektir. Sen şükrettikçe daha fazlası sana akacaktır. * Bu hafta özellikle finansal konularımızda derin bir nefes alacağımız muhtemeldir. Bize sunulanlar her zaman elimize geçemeyebilir ve bu yüzden devamlılığını sağlayacak şekilde hareket etmeye özen göstermeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * eğitim, iş, kariyer, aile içinde ki konumun hakkında kimsenin bilginliğine, eleştirilerine ve yol göstermelerine ihtiyacın yoktur. Onayını alacağın tek yer kalbindir. Bazen kendini eksik hissedip destek almak isteyebilirsin fakat o zaman şimdi değildir. * Hayatımızla ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabiliriz. Bu kararı almak için çok erken olduğunu düşünebiliriz fakat yine de bize ulaşan bu fırsatı doğru değerlendirip, korkmadan, çekinmeden harekete geçmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * insan ilişkilerini sağlıklı şekilde yürütüyorsun fakat bunun devamlılığını sağlamak çok daha önemli bir unsurdur. Kendine ve başkalarına karşı sevgi ve pozitif enerji besleyici olduğun sürece her daim mutlu ve huzurlu, güvenilir bir karakter olarak hayatına devam edebilirsin. * Bu hafta sanki bize bir misyon yüklenecek, insanlarla daha fazla iletişim halinde olup, onların dertlerine ortak olmak zorunda olduğumuz kanısına varabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * kendini yalnız, cesaretini yitirmiş ve işe yaramaz hissediyorsan eğer, çok uzun süredir karanlıklarda kaldığının, çok yara aldığının belirtisidir. Sana sunulan bilgeliği, şansı doğru kullanmak için şimdiye kadar yaşadığın bütün kötü anılardan kurtulmak adına şifa meditasyonu yapmalısın. * Genel olarak bu hafta hayatımızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır fakat olmasını istediğimiz değişiklik için de kendi iç dünyamıza geçiş yapıp, arınmak için çalışmalar yapmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * senin için düşüncelerini, hissettiklerini herkese söyleme ve içini dökme zamanıdır. Şimdiye kadar haklı da olsan susmayı tercih ettiğin için kendine kızma. Bazen insan hayatında bir kırılma noktası yaşar ve kendine gelir. Sen de tam işte bu dönemde seni üzen, kıran her ne varsa söyleyip kurtulmalısın ki geleceğin daha temiz ve bol enerjili şekilde akışa katılsın. * Özellikle aile içinde yaşanacak bazı sorunlar ilk etapta bizi üzecek olsa da, kendimizi ifade ettiğimiz zaman derin bir rahatlama yaşayacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * bazen yaşananların gerçek mi yoksa hayalden mi ibaret olduğu konusunda kendinle çelişkiler yaşayabilirsin. Hayat o kadar zor olduğunda, insanların bu kadar acımasız ya da sevgisiz olması seni üzebilir fakat sen ruhunda var olan sevginin gücünü asla yitirmemelisin. Sana ihtiyacı olan insanlara yardım elini uzatmaktan çekinme. * Bu hafta toplumsal olaylar ya da bulunduğumuz yerde toplu eylemler olabilir. Tek yapmamız gereken şey birey olarak tepkimizi göstermemiz olmalıdır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * hayatında her şeyin mükemmel olmasını, her gün farklı bir güzellik yaşamayı oturup bekleyemezsin. Olasılıklar dahilinde yaşamak yerine içinde barındırdığın karanlığın diğer yüzü olan ışığı seçmelisin. * Bu dönem bizim için çok önemli olaylar barındırmaktadır. Hayatımızda dönüm noktası olarak adlandırdığımız bazı olaylar karşısında ümitsizliğe kapılmadan, demek ki iyiliklerinde bize gelebildiğini kabul ederek yola devam etmeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * bu dönemde seni motive edecek faaliyetlerde bulunmalısın, sosyal çevrenle daha fazla vakit geçirip, şimdiye kadar hiç denememişleri denemeye başlamalısın. Durağan ilerleyen hayatına renk katmak senin elindedir. * Bu hafta işten, güçten sıyrılıp kendimize vakit ayırmalıyız. Bunu başarırsak işlerimizde daha başarılı olup, kendimize ve etrafımızdaki insanlara daha fazla faydalı olabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * yaşam kalitenin düşmesinden korktuğun için atman gereken adımları atmamak için çok fazla direniyorsun. Eğitim için daha fazla çaba harca, ikili ilişkilerinde düşüncelerini, hislerini dile getirmekten korkma, iş alanında kendini ispat etmek için saklanmaktan vazgeç. * Biraz çekingen, duygusal ve insanların eleştirilerinden endişe duyan bir süreçteyiz. Bu şekilde devam edemeyiz ve kendimizi göstermenin zamanı gelmiştir. Emin olalım ki, her şey yoluna girecektir.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı