MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Eylül 23. · 2530 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayatında yaşadığın bütün zorluklar karşısında ve yaptığın hatalarda mutlaka bahane üretmek istiyorsun. Her daim senin güvenebileceğin birileri yakınlarında olsun istemektesin.

Hayatın gerçeklerinin farkına vardığın ve her zaman yanına destek aramaktan vazgeçtiğinde hayatın daha eğlenceli, kendine güveni sonsuz olan ve daha akıllı, temkinli, şekilde yaşamını devam ettirebilirsin. Şunu unutmamalısın ki, etrafına baktığında senden daha kaliteli ya da daha güzel yaşam süren insanlardan senin hiç farkın yoktur sadece tek fark üzerinde durduğun madenin farkına varamamaktır. Farkındalıklarını genişletmeye başladığında, başkalarına sunulan güzelliklere senin de sahip olma yeteneğinin olduğunu, bunu sadece senin ortaya çıkarabileceğini anlayacaksın. Yeni bir yol çizmek, yeni bir yaşam ve yeni bir yön bulmak sadece kendi elindedir ve bu enerjiye sahip olduğun bir dönemdesin. *

Bu hafta Melek kartlarının bize verdiği tavsiye hayatımızın her alanını yakından ilgilendiren, belki de istediklerimize kavuşmamız, daha iyi bir yaşam sürmemiz için bize sunulan altın değerinde bir tavsiyedir. Bu dönemde hayatımızdaki eksikliklerin, yaptığımız hataların bizi ne kadar derinden etkilediğine şahit olmak hayli canımızı sıkabilir ancak dış dünya ile daha güçlü bağlar içinde olduğumuz sürece aslında bu sıkıntıları sadece bizim yaşamadığımızı, tek sorunun bizim kendimizi kapatmamız, hayatın güzelliklerini de görmemezlikten gelmemiz olduğunu anlayacağız. Bunun farkına vardığımıza maddi ve manevi bolluk ve bereketin bizimle olduğunu göreceğiz. Aslında bize verilen şifre çok basittir. Kabullenmek, kendimizi sevmek, bildiklerimize ve gördüklerimize güvenmek kilit cümlelerdir.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * yaşantın boyunca hayatının akışında olan herkes sana ya öğretmeye ya öğretmene ya da sevmeye ve sevilmeye gelecektir ve sen bu durumlardan alman gereken dersleri alacaksın. Sana sunduklarını al ve kendini kurban gibi görmek yerine sana verdikleri dersleri ya da ödülleri kabul etiğinde ister akraba ister dış dünyadan kişilerin senin hayatında nasıl bir görevleri olduğunu anlayacaksın. * Bu hafta insan ilişkilerimiz ön planda olacaktır. İletişimlerimizde bazı aksaklıklar yaşasak ta, bizi sevindiren haberler de alabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hizalama tekniğini hayatına göre tasarlamak için evrenle uyum içinde olduğun bir dönemdesin. Hizalama tekniği demek; isteklerini sıraya koymak, zamana ve yerine göre hareket etmek ve olana kadar da sabırla beklemektir. Sıradan bir hayat yaşamak istemiyorsan, mutlaka ayağa kalkmalı ve elindeki gücü, enerjiyi doğru kullanmayı öğrenmelisin. * Canımızı sıkan olayların üzerine gitmek yerine geriye çekilip, biraz zamana bırakıp, hayatın akışına göre hareket etmek en önemli unsurdur.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * mesleğinde daha başarılı ve motive olmuş şekilde ilerlemek için önce başarılarının devamlılığını sağlamalı, yaptığın işlere odaklanmalı ve en önemlisi geçmiş hataları veya haksızlıkları geride bırakmak zorunda olduğunu anlamalısın çünkü artık o kötü tecrübelere, aldığın derslere hiç ihtiyacın olmayacaktır. * Bu hafta itibariyle hayatımızda köklü değişimler olmaya başlayacaktır. Özellikle iş ve kariyer alanımızda yaşanan bu durum bize maddi ve manevi güç sunacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * yapacağın herhangi bir eylemin sonucundan emin olmamak, bilinmeyene doğru ilerlemek ve başına geleceğini bilmeden riske girerek devam etmenin adı cesarettir. Bu kavram senin hayatında önemli bir faktördür. Önünü göremediğin konularda bile riske girmekten korkmadan ilerlemek sana evrenin sunduğu bir güçtür. * Bu hafta almamız gereken önemli kararlar varsa mutlaka harekete geçmeliyiz. Şu an kendimize duyduğumuz güven duygusu bizi başarıya götürecektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bu dönemde kendini sorgulamak gündeminde olabilir. Hayatın neresindeyim? Ne yapıyorum ya da yapmak istiyorum? Amaçlarım nelerdir? Onları yapacak gücüm var mı gibi sorularla meşgul olabilirsin. Bu durum sıkıcı gibi dursa da aslında uzun zaman önce bu analizi yapman gerekliydi fakat geç kalmış sayılmazsın. * Bu dönemde hayatımızda iyi ya da kötü ne var ne yok irdeleyip, hayatımızı tamamen başka bir boyuta getirmek için adım atabiliriz. Bu durum bizim ve herkesin hayrı için doğru bir seçimdir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * hayatının istediğin düzeyde ilerlemesi için bazen etrafında gördüğün ya da sana yaşatılan hataları görmezden gelebilirsin. Böylelikle senin çizdiğin rotadan çıkmamanı garanti etmiş sanıyorsun fakat yine de sana ve yakınlarına zarar verebilecek kötü enerjileri hayatından uzak tutmak senin için daha hayırlı olacaktır. * Özellikle bu dönemde çok fazla göze gelebilir, kem gözlerinin hedefinde olabiliriz. Kendimizi koruma altına almalıyız. Söylemlerimize dikkat etmeli, çok özel konularımızı kimse ile paylaşmamaya özen göstermeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * aşk hayatındaki olumsuz etkiler geride kalmaya başlıyor. Daha güzel, güven duygusu dolu, sevecen ve sevgi dolu bir ilişkiye hazır olmalısın. Uzun zamandır beklediğin, istediğin gibi birini bulduğunda hayat sana farklı bir yönünü sunacaktır. İçinde bulunduğun içsel güvensizlik duygusunun sevgisizlikten kaynaklı olduğunun farkına varacaksın. * Bu dönem bizim için oldukça eğlenceli ve moral dolu bir hafta olacaktır. Karşı cinsin algıları bize açık olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * etrafında gördüğün ve yaşadığın dünya, sadece senin iç dünyanın, inançlarının ve duygularının yansımasıdır. Var olan hayatında senin söylemlerini çürüten, sana değersizlik duygusunu aşılayan insanlar ise senin aynandır. Kendinle barışık olduğun sürece bu insanlar hayatından akıp gidecektir. * Özellikle sosyal ve iş çevremizde son zamanlarda aldığımız darbeler sonucunda neden bunları yaşıyorum sorusunu kendimize daha sık sormaya başlayabiliriz. Buna hiç gerek yoktur. İyiyi düşünüp, pozitif yaşamaya devam ettiğimizde her şey değişecektir.

YAY

Sevgili Yaylar; * özellikle maddi anlamda etrafından yardım istemekten kaçınan bir karaktere sahipsin ancak yardım istemek zayıflık değil, tam tersine güçlülüğün simgesidir. Vermeye açık olduğun kadar, yeri ve zamanı geldiğinde, ihtiyaç duyduğunda almaya da açık olmayı öğrenmelisin. Bu durum seni insanların gözünde mahcup bir duruma düşürmez. * Bu süreç destek almamız gereken bir süreçtir. Maddi ve manevi olarak alacağımız destekler bizi ayağa kaldıracaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * kendini ödüllendirmen gereken bir dönemdir. Uzun zamandır hem yorucu hem de zihnini zorlayan bir çalışma temposunda ilerledin ve beden olarak ta çok yoruldun. Finansal gücünle kendine sevdiğin şeyler almak, eğlenceli ortamlarda bulunmak ya da şahsın adına yatırımlar yapmak sana büyük moral kaynağı olacaktır. * Bu hafta finansal olarak hem iyiyiz hem de keyifliyiz. Sosyal faaliyetler, gezmeler, alışverişler için elverişli bir dönemdir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * kendini son zamanlarda çok fazla saldın ve hayata karşı umursamaz bir tavır sergilemektesin. İçinde bulunduğun durumun geçici olduğunun farkına varmalı, özünde barındırdığın hayat enerjini ortaya çıkarmalısın. * Bu hafta özellikle aile ve eşlerle ilgili, konularda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Böyle bir durum karşısında eski enerjimizi toparlamalı, kendimize ve etrafımızdaki kişilere moral kaynağı olmaya çalışmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * değişime engel olan korkularından arınma zamanıdır. Özellikle aşk hayatında birlikte olduğun kişiyle yeni kararlar almak isteyebilirsin fakat önünü görmekten ya da yaşanacaklardan çekinebilirsin. Bu tarz duygulara hiç gerek yoktur. Mucize diye bir şey yoktur sadece isteklerine kavuşmayı kalpten istemelisin. * Bu hafta ikili ilişkilerimizde umulmadık gelişmelere şahit olacağız. Evliliğe adım atabilir ya da sevdiğimiz kişinin ailesi ile tanışmak gibi durumlar söz konusu olabilir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı