MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Eylül 15. · 2773 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kendini ilahi düzene teslim etmekten çekinmemelisin. Hayatında yaşadığın her olayın senin ya da etrafındaki kişilerin hatası olduğunu düşünüp, daima tetikte olmak ve negatif duygular beslemek seni her geçen gün daha büyük çıkmaza sürüklemektedir.

Bu durumdan sıyrılman için tam zamanıdır. Başına gelenlerin her insanın başına gelebileceğini bilmeli, ilahi düzene kendini bırakmalı, akışta kalmalısın bunu başardığın zaman her şey çok daha güzel ve pozitif enerji dolacaktır. Parasal sorunlarına çözüm bulmak için çok çabalıyorsun ancak yakınında ki fırsatları göremiyorsun. Uzaklarda çözümü aramaktansa, yakınındaki kişilere, olanaklara ve sana yol gösteren evrenden gelen mesajlara odaklanmalısın. Bu süreçte hayatında yaşayacağın her can sıkıcı olay sana büyük bir tecrübe olacaktır. Sakin davranmak, geleceğe karşı kaygı duymadan ilerlemek senin için daha hayırlı olacaktır. *

Bu hafta yaşayacağımız Dolunay döngüsünün de büyük etkisi ile hayata karşı keyifsiz, kaygılı ve aşırı duygusal bir tavır sergileyebiliriz. Bu durumun geçici bir süreç olduğunu unutmadan hareket edersek daha akıcı şekilde hayatımız ilerleyecektir. Bu dönemde bizim için en güzel olay finansal konularda şanslı olmamız ve fırsatları değerlendirdiğimiz sürece hiç bir sorun kalmayacaktır. İstediğimiz sınıra gelemediğimizi düşünüyorsak, geçmişten kurtulmak adına arınma çalışmaları yapabiliriz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu dönemde hayatında en önemli unsur paradır. Şunu unutmalısın ki, evrende para, değiş tokuş aracıdır. Kendini paraya adayan ve istediği güce sahip olamayanlar, insanların ve dış dünyanın negatif etkilerinden etkilenen kişilerdir. * Bu süreçte finansal gücümüzde aksaklıklar yaşanabilir. Beklenen paranın gelmemesi ya da bütçemizde bazı tıkanıklıklar oluşabilir. Bu durumu düzeltmek için ilk önce kendimizi arındırmalı, daha sonra kendimizi akışa bırakmalıyız çünkü bu süreç kısa sürelidir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * sosyal çevren ya da aile içinde ki duruşunda kendini eksik hissedebilir, kendini doğru şekilde ifade edemediğini düşünebilirsin. Geçmişte yaşananların etkilerini halen üzerinde hissediyorsun fakat artık geçmişte kaldığını kabul ettiğinde geçmişin seni gelecek hayatınla ilgili etkilemeyecektir. * Özellikle aşk hayatımızda yaşadığımız bazı olumsuz olaylar bizim kendimize olan güvenimizi yitirmemize sebep olmuş olabilir. Kısa sürede kendimizi bu çıkmazdan kurtarmalı, yeni aşklara yelken açmalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * kendini geliştirmek, eğitim, iş ve kariyer alanlarında ilerlemek adına vereceğin mücadeleler olumlu sonuçlanacaktır fakat önemli olan başladığın iş her ne ise yarım bırakmamalı, sonuna kadar devam etmelisin. Geçici heveslerin sana ilerde hayatında büyük sorunlar yaratabilir. * Bu hafta herhangi bir konuyla ilgili kurslara başlayabilir, özel ders alabilir ya da eğitim alanımızda değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Özellikle iş alanımızla ilgili vereceğimiz çaba sonucu konumumuzda yükselmeler ve kazancımızda artışlar olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * karmaşık ruh halin seni her geçen gün biraz daha çıkmaza sürüklemektedir. Kendini sosyal çevrenden çekmek, iç dünyana yönelmek seni istediğin huzura kavuşturmaz. Yardım istemen gerekiyorsa istemekten çekinmemelisin. Etrafında sana yardım etmek, destek olmak isteyen insanlar var. * Bu hafta oldukça keyifsiz, mutsuz bir ruh halinde olabiliriz. Aslında hayatımızda herhangi bir sorun olmamasına rağmen böyle bir ruh halinde olmamız geçici bir süreçtir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Yeni tanışacağın bir kişi ile güzel ve huzurlu bir birlikteliğe adım atabilirsin. Bu kişi sana büyük moral kaynağı olacaktır ancak bu ilişkiye başladığın zaman etrafındaki hiç kimsenin söylemlerini dikkate almamalısın. * Bu hafta aşk hayatımızda güzel gelişmeler olacaktır fakat karşı tarafın ve bizim hayat şartlarımız birbirinden çok farklı olacağından dolayı yakınlarımız bu ilişkiyi şaşkınlıkla karşılayabilir. Biz uyum içinde ilişkimizi yürüteceğimiz için dış etkilere kulak asmamalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; *evren sana bu dönemde oldukça cömert davranacak, hayal ettiğin, hayata geçirmekte zorlandığın bazı konuların sana gelişini hızlandıracaktır. Özellikle parasal konularda hızla ilerleyen enerji sana büyük moral kaynağı olacaktır. * Bu hafta özellikle iş alanımızda ve parasal enerjimizde yaşayacağımız yükselme karşısında oldukça keyifli bir ruh halinde olacağız. Kendimizi ödüllendirebilir, keyifli alışverişler yapıp, sosyal faaliyetlere katılabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * her şeyden önce kendini başarılı, güçlü düşündüğün sürece evren sana bu enerjiyi hızla gönderecektir. Kendine güvendiğin ve etrafındaki kişilere karşı dik bir duruş sergilediğin sürece evren seni ödüllendirecektir. * Bu dönemde insanlarla iletişimlerimiz, duruşumuz, tavırlarımız oldukça önemlidir. Etrafımızda her ne kadar güçlü enerjiler olsa da, bizim de bu enerjiye sahip olduğumuz unutmayalım.

AKREP

Sevgili Akrepler; * istediğin gibi huzurlu ve aşk dolu, sana güven veren bir birlikteliği hayatına alabilmen için önce içinde barındırdığın kini, öfkeyi, anlayışsız tavırları bir kenara bırakmalısın. Bunu başardığın zaman böyle bir birliktelik yaşayabilirsin. İnsanlarında kendine ait bir yaşamı olduğunun farkına varmalı ve onların hayatlarına saygı duymalısın. * İnsanları ve olayları olduğu gibi kabullenme sürecine girmemiz gereken bir dönemdir. Kendimize olan güvenimiz çok güzel bir duygu fakat insanları kırmadan hareket etmeye özen göstermeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * bu dönemde özellikle moralini yüksek tutman gerekecektir. İşin ve mesleğinle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olurken, senin sergileyeceğin tavırlar, duruşun ve tecrübelerini ortaya koyman oldukça önemli bir faktör olacaktır. Kendini iyi hissettiğin zaman daha başarılı olacağını unutmamalı, dış etkenlere kendini kapatmalısın. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda ilerlerken etrafımızdaki kişilerin bizi yargılamasına asla izin vermemeliyiz. Bu bizim hayatımız ve geleceğimizle ilgili kararları ancak biz verebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * finansal olarak yaşayacağın gelişmeler doğrultusunda şimdiye kadar hiç aklında olmayan ya da hayal bile edemediğin bir konuya dair yatırımlar yapabilirsin. Kendine olan güvenin, işine verdiğin önem ve hassasiyet seni daha da başarılı bir birey haline getirecektir. Aile ile bağlarını güçlendirmek sana büyük moral kaynağı olacaktır.* Bu hafta taşınmaz mallar, iş yerimiz varsa orda yapılacak değişiklikle gündemde olacaktır. Takdir toplayacağımız bu dönemi iyi değerlendirmeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * kazanç sağlamak, bütçene katkıda bulunmak istiyorsan ek iş bulmak için tam zamanıdır. Özellikle sanatsal faaliyetler, el işi sanatları, resim gibi ve buna benzer konulara yönelip, kendini geliştirirsen istediğinden daha fazla para kazanabilirsin * İçimizde barındırdığımız yeteneklerimizi ortaya çıkaracağız. Şimdiye kadar hiç üstünde durmadığımız alanlara yönelip, sosyal çevremizle daha iyi iletişimler içinde olabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * var olan ilişkin varsa bu ilişkiyi koruma altına almalı, dışardan gelecek kötü enerjilerden kendini ve karşı tarafı sakınmalısın. Üçüncü şahısların söylemleri seni kıskançlığa ya da huzursuz edici duygulara itebilir. * Bu hafta ikili ilişkimizle ilgili yaşayacağımız sorunlar karşısında daha dikkatli, sakin ve karşı tarafı da dinledikten sonra tepkimizi göstermeye çalışmalıyız. Özellikle geçmişte kalan kişilerin ilişkimizi etkilemesine izin vermemeliyiz.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı