MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Eylül 08. · 2692 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Zamanını doğru değerlendirme konusunda bazen yanlışlıklar yapabiliyorsun ve hayatın akışında düzensizlikler yaşadığın için tüm işlerin yarım kalıyor. Bu duruma el atma zamanın geldi.

Hayatına düzenli bir sistem kurduğun zaman, işlerinin ne kadar planlı ve programlı şekilde ilerlediğini görecek ve hatta sana zaman bile kaldığını göreceksin. Aşk hayatında yaşadığın sorunlar her geçen gün kendini biraz daha huzura bırakacaktır. Buna sebep olan tek unsur senin ve karşı tarafın bu ilişkiyi biraz daha kabullenmesi ve ilişkide huzura olan ihtiyacınızdır. Çalışma alanlarını genişletmek ve kendini mesleğin adına daha iyi bir konuma getirmek için bazı mücadeleler vermek zorunda kalabilirsin. Sana yardım etmek ya da yol gösterici olmak isteyenlerin sözlerini kulak arkası etmemelisin çünkü senin kendinde göremediğin eksiklerini ve yarım kalmışlarını onlar çok iyi gözlemleyip sana aktarmaktadırlar. *

Bu hafta günlük yaşam akışımızda özellikle iş alanımızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Bu durum bizi biraz gergin ve endişeli bir ruh haline sürükleyebilir fakat ilerleyen günlerde ne kadar doğru adımlar attığımızın farkına varacağız. Mesleki alanımızda iş çevremizdeki insanlarla aramızdaki iletişim problemleri daha ileri bir boyuta gitmeden düzeltmek zorundayız. İlerleyen günlerde şu an yaşadığımız iletişim sorunları işimizde yaşanan bazı aksaklıkların büyük bir yanlışa doğru gitmesinde etken olabilir. Ekip olarak çalışmak ve uyumlu olmak bize daha fazla başarı sağlayacaktır. Finansal konularda ilerleme kaydetmek için biraz daha fazla çaba harcamamız gereken bir dönemdeyiz.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu dönemde etrafında göz önünde olmak, insanların seninle ilgilenmesi sana büyük mutluluk verecek ve kendine olan güvenin biraz daha artacaktır. Uzun bir süre hoşlandığın ve zevk aldığın aktivitelere yönelebilirsin. Finansal olarak kendini garantiye almak zorundasın çükü ilerleyen günlerde beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalabilirsin. * Bu hafta enerjimiz yüksek olacaktır fakat bizler enerjimiz yüksek olduğunda aşırı harcamalar yapmaktan, eğlenceye dalmaktan kendimizi alamıyoruz ve bu yüzden de parasal sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Bu durumdan korunmak için finansal durumumuzu kontrol altına almalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * seni zorlayan ve hayat enerjini azaltan insanlardan, konulardan uzak durmaya özen göstermelisin. Kendi hayatınla ilgili hem güzel hem de büyük değişimlere açık kararlar alacağın bir dönemdesin. Ev ya da iş değişikliği yapmak gibi konular gündeminde olacaktır. Aniden vereceğin bu kararlar yakınların tarafından pek onay almayacaktır fakat hayat senindir ve nasıl istiyorsan, nasıl mutlu olacağını hissediyorsan öyle yaşamak senin hakkındır. * Bu hafta alacağımız kararların arkasında durmak ve sonuna kadar ilerlemek zorundayız. Şu an elimize geçen fırsat uzun bir süre karşımıza çıkmayabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * ailevi konularla baş etmek zorundasın. Ailende sana ihtiyacı olan bireyler var ve sen onları göz ardı edemezsin. Başkalarının sorunlarıyla uğraşmak seni sıkıyor olabiliyor fakat senden daha çaresiz insanlara yardım elini uzatmaktan asla kaçmamalısın çünkü sadece sen ve senin düşünce yapına sahip insanlar o kişiye yardım edebilir. * Bu hafta özellikle kendi dünyamız ve ailemiz ön planda olacak fakat aşk hayatımızı da görmezden gelmemeliyiz. Karşı taraf bu durumdan rahatsız olabilir ve beklenmedik tartışmalar yaşayabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * hızlı fakat çok eğlenceli bir döneme girmek üzeresin. Hayatın akışında hızlı gelişmeler yaşanırken, bu durumdan oldukça keyif alabilirsin. Özellikle aşk hayatında yaşayacağın gelişmeler senin hayata bakış açını büyük ölçüde değiştirecektir. Şunu unutmamalısın ki, birlikte olduğun kişi sana farklı bir enerji vermektedir. * İkili ilişkilerimizde farkındalık yaşayacağımız bu dönemde alım satım işlerimizde de kazançlar sağlayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; kendini yalnız hissetmek, ilgisiz kalmak seni oldukça yoruyor. İlgi odağı olamadığın zaman hatayı kendinde bulmak yerine, etrafındaki insanlara ve olaylara karşı gereksiz tepkiler vermektesin. Hayatta her şey istediğin zamanda olamayabilir ve bu yüzden hemen panik olmaya ve ümidini kaybetmeye gerek yoktur. *  Sosyal çevremizle aramızda bazı tatsız olaylar yaşayabiliriz. Gergin ve her an tartışmaya hazır davranışlardan uzak durmamızda fayda vardır. Bu günlerde kendi dünyamızda yaşamaya özen gösterirsek daha sağlıklı olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * her zaman eleştiri yapmaktan kendini alamıyorsun. Mantığı ile hareket etmeyi tercih eden bir karakter olarak, insanların aynı hatayı defalarca yapmaları seni çok rahatsız etmektedir ancak bazen düşüncelerini geri planda tutmak doğru bir seçim olacaktır. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerle iletişimlerimizde sorunlar yaşayabiliriz. Özellikle iş yeri sahibi olan Başaklar bu dönemde söylemlerine çok dikkat etmelidir çünkü beklenmedik istifalar, ayrılmalar söz konusu olabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * hayata karşı verdiğin mücadeleler ve savaşlar seni çok yıpratıyor ve karşılığını alamadığını düşünüyorsun ancak çok az kaldı ve beklediğinden daha fazlasını alacaksın. Bu durum karşısında hem şaşkın hem de çok mutlu olacaksın. Özellikle iş alanında yaşayacağın gelişmeler karşısında maddi manevi zenginlik seni beklemektedir. * Bu dönemde yoğun iş temposu ve tatlı telaşlar günlük hayat akışımızda olacaktır. Finansal değişimler söz konusu olduğunda enerjimiz çok daha yükselmektedir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * bu dönemde kafan fazlasıyla karışık olduğundan dolayı işlerin sarpa sarmış durumda görünmektedir. Bunun en büyük sebebi dikkat dağınıklığı yaşaman ve olaylar karşısında ilgisiz kalmandır. Konuları daha derinden analiz edip hareket ettiğinde aslında çok zor bir durum içinde olmadığını anlayabilirsin. * Yaşadığımız her olayı büyütmekten, kendimize acımaktan vazgeçtiğimizde hayat bize daha fazla güzellikler sunacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde kendimizi geri panda tutmak yerine, kendimizi doğru ifade etmek için çaba harcamalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * öyle bir zaman dilimine girmektesin ki, kalbinin iç sesini dinlemek ve kendi doğrularınla hareket etme zamanıdır. Özellikle ailevi konularda aile içinde verilmesi gereken kararlar senin hayatını etkileyebilir fakat herkesin kendine ait hayatı vardır ve bu duruma saygı göstermelisin. * Bu dönemde kendi özel hayatımız ve aile kavramı önem kazanırken, verdiğimiz kararların arkasında durduğumuz sürece mutluluk bizden yana olacaktır. Finansal olarak ise yakın birinden alacağımız destek sayesinde uzun zamandır gerçekleşmesini istediğimiz bir dileğimiz olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * iş alanında yeni projelere hazırlanmak için doğru bir zamandır. Kendini doğru ifade ettiğin ve tasarladığın düşüncelerini detaylı şekilde karşı tarafa aktardığında her şey yoluna girecektir. Ekip halinde yapacağın bazı işlerde senin kontrollü ve dikkatli olman her şeyden daha önemlidir. * Otoriter yapımız ve işimize verdiğimiz önem bizi her geçen gün biraz daha yükseğe taşımaktadır. Bu şekilde devam ettiğimiz sürece bizim bile hayal edemeyeceğimiz bir potansiyele sahip olabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * seni hapseden kötü ve negatif düşüncelerden sıyrılman gerektiğini anlayacağın bazı olaylar yaşayabilirsin. Bu olaylar sana alman gereken önemli dersleri verecektir. Hayatının ne kadar değerli olduğunu anladığın zaman hayata ve çevrendeki herkese bakış açın değişecektir. * Bu hafta özellikle iş ve sosyal çevremizde bazı olaylara şahit olacağız. Bunun yanı sıra yurt dışı ile ilgili işlerimiz varsa mutlaka çözüme kavuşacaktır. Uzak yerlere seyahat etmek isteyenler de hazırlıklarına başlamalıdır çünkü her an yolculuk yapabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * ruhunun derinliklerinde gizli yeteneklerin olduğunun farkına varıp, bu yeteneklerini geliştirmek için adım atabilirsin ancak vereceğin çabaların karşılık bulması için hiçbir işini yarım bırakmamalısın. Hayatında önemli adımlar atmak istiyorsan bu yeteneklerine yönelmek zorundasın. * Mesleki ya da eğitim alanımızda kendimizi atacağımız adımlarda önemli olan tek unsur uzman kişilerden eğitim almak ya da doğru kurumlarla çalışmak olmalıdır. Ani karar vermeden iyice araştırmalıyız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı