MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Eylül 02. · 2794 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kendi huzurunun ne kadar değerli olduğunu ve hayatın büyük bir bölümünün de huzurla yaşamaktan geçtiğinin farkına varacağın bazı olaylar yaşayabilirsin.

Bu olaylar senin kendini kötü hissetmenden ziyade hayatının değerini anlamana vesile olacak olaylardır. Etrafındaki insanlarla kıyasıya mücadele içinde olmak seni bir hayli yoruyor fakat bunu yapmazsan sanki elindeki tüm olanaklarını kaybedecekmiş düşüncesine kapılmaktasın ancak bu ruh halinden kurtulmak o kadar zor değil.

Kendini hayatın akışına bırakmak ve daha rahat bir ruh halinde yaşamak sana daha fazla mutluluğu ve huzuru getirecektir. Hırs ve azim güzel ve güçlü duygulardır fakat fazlası senin bedeninde barındırdığın pozitif enerjiyi alıp götürmektedir. Başarılı olmayı ihtiyacın olduğunu değil, sadece arzuladığın için elde etmek için kendini odaklamalısın. Para ve başarı için harcanan çabalar ihtiyaç doğrultusunda olduğu sürece sana gelmesi gereken tüm yolların tıkanmasına sebep olmaktadır. *

Bu hafta Melek kartlarımızın bize verdiği mesajda, her şeyden önce iş ve kariyer alanımızda toplum önünde duruşumuz, kendimizi ifade etme şeklimiz ve elde ettiğimiz başarıların ömrünü daha uzun vadeye yaymak adına vermemiz gereken çabaların neler olduğunu anlatmaktadır. Finansal başarılar için bedenen verdiğimiz mücadelenin yanı sıra düşüncelerimizde de büyük ölçüde değişim yaratmak zorunda olduğumuzu vurgulamaktadır. Etrafımızdaki kişilerin bizim hayatımıza çok fazla karışmasına izin vermeden fakat doğru kişilerin tavsiyelerini alarak istikrarlı şekilde yolumuza devam ettiğimiz sürece kazançlı bir dönem yaşamamız mümkün görünmektedir.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * bu zamana kadar insanların sana isteyerek ya da istemeyerek verdikleri maddi ve manevi zararlar karşısında pek kendini savunamadın ve içine atmaya, olayların üzerinde durmamaya özen gösterdin. Bu dönemde artık bu şekilde davranmanın sana hiçbir fayda sağlamadığını düşünüp, düşüncelerini ve hislerini insanlara söylemekten kaçınmayabilirsin. * Bu hafta özellikle aile ve sosyal çevremizdeki bazı kişilerle gerginlikler yaşayabiliriz. Bunların en büyük sebebi şimdiye kadar hep göz ardı ettiğimiz konuların bizi ne kadar sıktığının göstergesidir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * hayatında karşına çıkan ve senin için çok büyük sorunmuş gibi görünen sorumlulukları artık üstlenme zamanıdır. Bazen çok şeyleri hayatına almak istiyorsun fakat riske girmekten korkup, etrafındaki kişilerin sana büyük destek vermesini bekliyorsun. Kendi hayatın için yapacağın en büyük şey kendine gelmek ve ayağa kalkmaktır. * Bu hafta ev değişikliği, şehir değişikliği ya da iş değişikliği gibi eylemlerde bulunabiliriz. Bunlar için gereken maddi desteği yakınlarımızdan görebiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * aşk hayatında yaşayacağın güzel gelişmeler hayatına renk katacaktır. Bu güzellikler karşısında kendini daha değerli ve özel hissedebilirsin. Yalnız olanlar yepyeni bir ilişkiye başlarken, ilişkisi olanlar da güven ve sevgi barındıran güçlü adımlar atabilirler. * Bu hafta İkizler burcunu ikili ilişkiler oldukça meşgul edecektir. Karşı cinsle iletişimlerimiz, tavırlarımız, verdiğimiz sözler ve bu sözlerin arkasında durma yolunda harcadığımız çabalar bizi ilişkimiz adına farklı bir boyuta taşıyabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * özellikle iş alanında seni değişik ve şaşırtıcı konular bir hayli meşgul edebilir. Yeni tanışacağın kişilerin sana mesleki anlamda ve kariyerinle ilgili konularda göstereceği yollar seni şimdiye kadar izlediğin yoldan çıkarıp, farklı bir pozisyona getirebilir. Bu olumlu gelişme karşısında kendini hem şanslı hem de güçlü hissedebilirsin. * Bu dönemde iş ve kariyer adına attığımız her adımlar bize kazanç sağlayacaktır. Konum atlama, terfi ya da iş değişikliği istiyorsak, bu dönemi akıllıca değerlendirmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * bu dönemde oldukça hassas, kırılgan ve hayata küsmüş bir ruh halinde olabilirsin. Bunun sebebi ise aslında yaşadığın herhangi bir kötü olay değil, kendini sevgisiz, ilgisiz ve tek başına hissetmenle ilgilidir. Pozitif enerji alışverişi konusunda oldukça başarılısın fakat bu süreçte kendi kabuğuna çekilmek sana üzücü gibi gelse de ruhunu dinlendirmek adına oldukça faydalı bir eylemdir. * Bu hafta sakin, durağan şekilde hayatımız ilerleyecektir fakat bu kısa süreli bir durumdur. Yakın tarihte kısa bir tatil ya da keyifli bir organizasyon bizleri beklemektedir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * geçmişte her ne yaşadıysan yaşadın ve artık bitti. Bunu kabullendiğin anda hayatında çok istediğin bir olay çok kolay şekilde gerçekleşecek ve hayatına çok farklı bir boyut kazandıracaktır. Bu dileğinin gerçekleşmesinden sonra kimi zaman çevrende kimi zaman da özel hayatındaki kişilerde değişimler ve yaşam kalitenin daha üst seviyede taşınması gibi olaylar gündemde olacaktır. * Elde edeceğimiz başarılar sayesinde uzun vadeli kazançlar ve daha iyi bir yaşam fırsatını evren bize bu süreçte sunacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * bu dönemde tek başına sakin bir şekilde oturup, hayatında yapılması gereken değişiklilerin sana ne gibi getirisi olup olmayacağını düşünebilirsin. Özellikle finansal konularda büyük bir değişime ihtiyacın olduğunu düşünüp, bunun için elinden geleni yapmaya hazır olduğunun farkına varacaksın ve sonuç muhteşem olacaktır. * Parasal konularda yaşadığımız bazı sıkıntılardan kurtulmak adına yeni bir iş arayışına girebiliriz ya da ek bir iş bulmak isteyebiliriz. Konu ne olursa olsun bolluk ve bereket bizden yanadır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * etrafındaki kişilerle aranda aşılması zor bazı duvarlar mevcut. Bu durumu kabullenip hayatına kaldığın yerden devam edemezsin. Bu şekilde devam ettiğin sürece yakın zamanda tek başına kalabilir, kendini daha fazla yalnız hissedebilirsin. Gergin ve stresli ruh halin aşk hayatına da gölge düşürebilir. * Bu dönemde gereksiz şekilde gergin olabiliriz ancak bu durumu toparlamalıyız. İş alanımızda da sergilediğimiz bu durum ilerde başımızı ağrıtabilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * bu hafta etrafında değişik olaylara şahit olabilirisin. Bu olayları çok iyi gözlemlerken, kendine ne gibi faydalar sağlayabilir ya da fırsatlar yaratabilirsin diye düşünmen de gerekmektedir. Olayların içinde yer almasan da yaşananlar sana hem büyük bir ders hem de tecrübe olacaktır. * Özellikle iş alanımızda kalabalık bir yerde çalışıyorsak, bu mesaj bizleri daha fazla ilgilendirmektedir. Toplu eylemlere katılmamak, kendi bildiğimiz yolda ilerlemek bize kazanç sağlayacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * içinde bulunduğun süreç kendi iç dünyana daha fazla vakit ayırman gereken bir süreçtir. Evinde ki eşyalarda değişiklik yapmak ya da bahçe ile uğraşmak, tadilat gerektiren konulara yönelmek sana moral kaynağı olacaktır. Sevgini ve ilgini insanlara göstermekten çekinmeyen birisin ancak istediğini alamadığın zaman hem hırçın hem de soğuk bir tavır içine girebilmektesin. Bu yüzden de kısa sürede olsa kendi dünyana çekilmeyi tercih etmelisin. * Bu hafta biraz gergin ve kırıcı bir ruh halinde olabiliriz. Mümkün olduğunca söylemlerimize ve tavırlarımıza dikkat etmeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * yaşamına dahil edeceğin bazı kişi ya da konular olabilir. Aileye yeni katılacak kişilerin sana ve yakın çevrene pozitif enerjisi moral verecektir. Hayatında vermek istediğin fakat bir türlü cesaret edemediğin kararları verme zamanıdır. Özellikle evlilik gibi konularda endişelerin varsa, bunlardan kurtul ve önüne bakmaya devam et. İlerde verdiğin karardan asla pişman olmayacaksın. * Bu hafta özel hayatımızda büyük değişimler söz konusu olurken, finansal anlamda da gelişmeler yaşanacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu hafta moralini hem yüksek tutmalı hem de çalışma alanında devamlı atik ve hızlı düşünüp hareket eden bir yapıya sahip olmalısın. İş yerindeki performansınla ilgilenen ve gözlemleyen kişilere karşı dikkatli davranmaya özen göstermelisin. Bu durum kısa süre içinde senin için faydalı bir durum haline gelebilir. * Uzun zamandır hedeflediğimiz ve çaba harcadığımız konular hakkında güzel gelişmeler yaşanacağı ortadadır. Bu mutlu ve güzel gelişme karşısında etrafımızdan da olumlu tepkiler alabiliriz. Finansal yükselmelerde bu süreçte olacaktır.

 
 
 
 
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ŞUANDA MEŞGUL
Mavi Lotus
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı