MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ağustos 17. · 2546 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kendine güvenin bu dönemde seni çok farklı boyutlara taşıyabilir. Önemli kararlar vermek seni ne kadar korkutsa da bunu yapmak zorunda kalabilirsin.

Zaman içinde aklının sınırlarını zorlayacak riskler karşına çıkabilir. Senin için zor bir dönem olsa da büyük getiri sağlayacaktır. Bir kişiyi yanlış anlayabilir ve onun için kötü düşünceler içine girebilirsin. Bunun sebebi karşı tarafın sergilediği karakter ve eylemle ilgilidir ancak unutma ki, gördüğünün daha fazlası o kişide vardır ve onu yargılamak yerine daha ılımlı ve pozitif davranmaya özen göstermelisin. Sorumlulukların artmaya başlayabilir. Bu durum seni istediğin konuma gelmek adına destekleyecektir. Yardıma ihtiyacın olacaktır. Her ne kadar Melekler sana bu konuda destek verse de etrafındaki sevdiğin kişilerden yardım istemekten çekinmemelisin. *

Bu hafta özellikle mesleki konularda önemli ölçüde desteğe ihtiyacımız olacaktır. İş alanımızda yaşanacak bazı olaylar karşısında kendimizi tecrübe olarak eksik hissedebilir ya da başarısız olduğumuz hissine kapılabiliriz. Böyle bir durum karşısında yapılması gereken üzülmek yerine kendimizi geliştirmek adına adımlar atmak olmalıdır. Hangi konuda kendimizi eksik hissediyorsak, güvenimizi yitirmeden kendimizi yenilemek veya bilgilerimizin üzerine biraz daha koymak için harekete geçmeliyiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Hayata karşı verdiğin mücadele karşısında kendini her ne kadar yorgun ve yetersiz hissetsen de sakın pes etme ve etrafındaki kişilerin eleştirilerine kendini kapat. Dış dünyanın sana verdiği tavsiyeler sadece onların fikirleridir ve herkesin enerjisi farklı olduğu için verdiği tavsiye sadece kendi hayatından kesitler vererek yaptığı bir tavsiyedir. * Bu hafta özellikle parasal konularda yapmak istediğimiz harcamalar ya da yatırımlar gündemde olacaktır. Acele etmeden enine boyuna düşünerek hareket etmekte fayda vardır.            

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Bu dönem senin geçmişte yaptığın hataları analiz etme dönemindir. Ne zaman nasıl davranıp, neleri hayatına aldığını ya da kaybettiğini düşünüp bulacak ve bundan sonra ki hayatında bu durumların tekrarlanmaması için dersini almış şekilde adımlar atacaksın. Bu durum uzun zaman önce fark edilmeliydi ancak zaman içinde yaşadıkların sende farkındalık oluşturdu. * Bu hafta ikili ilişkiler konusunda iniş çıkışlarımız olabilir. Kime ne derece değer verdiğimiz konusunda kendimizi tartacağız. Bunu yapmak canımızı biraz acıtsa da sonuç bizim için hayırlı olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * İnsanlara karşı acımasız ve tutarsız davranışlarından vazgeçmelisin. Yaşadığın her şeyin senin eserin olduğunu unutmamalısın. Olumsuzluklarını da affetmeyi öğrenmelisin. Bunu başardığın zaman bu olumsuzluklar sana gelmekten vazgeçecektir. * Gergin bir ruh halinde olabiliriz. Bu durum özellikle sosyal çevremizle ilgili olabilir. Herkesin hata yapabileceğini düşünerek hareket edersek, daha az canımız yanacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Senin ve yakınındaki kişilerin hayat standartlarını daha yüksek seviyeye taşımak için daha fazla çaba göstermen gerektiğinin farkına varabilirsin. Aslında ruhunda ve bedeninde bu gücü barındırdığın gayet açıktır. Dileğini önce düşlemelisin sonra düşlediğini eyleme dökmelisin. * Bu hafta çevremizdeki kişilere karşı sorumluluklarımız artabilir. Eş, çocuk, anne ve babaya karşı kendimizi daha da yakın hissedip, onların sorunlarını çözmek için adımlar atabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Geçmişte edindiğin tecrübeleri şimdiki zamanla birleştirdiğinde ortaya muhteşem bir karakter çıkacaktır. Yapacağın bu durum seni çok başka bir boyuta sürükleyecektir. Farkında olmadan kendini bir üst seviyeye taşıyacaksın. Parasal sıkıntılarını artık düşünmemelisin. Akışına bıraktığında her şey düzelecektir. * Özellikle parasal konularda yaptığımız hataların bize şu anda ne kadar fayda sağladığını göreceğiz. Daha dikkatli ve temkinli hareket ederek, kazanç sağlayabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Aşk hayatında sorunlar yaşıyorsan bilmelisin ki, mutlaka bunlar yaşandıktan sonra sana daha iyisi gelecektir. Hayatında görevi bitmiş kişileri daha fazla tutmaya çalışmaktan vazgeçmelisin. O kişi gitmeli ki, sana iyi enerji verecek olana yer açılmalıdır. * Bu dönemde ikili ilişkilerimizde bazı aksilikler yaşanabilir. Çok fazla çaba harcayarak gitmek isteyeni tutmaya çalışmak bize daha fazla zarar verecektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Kendini küçük dünyana hapsetmiş gibisin. Etrafından gelebilecek kötülüklere karşı kendini savunma mekanizması geliştirdiğini düşünüyorsun. Bu durum sana fayda sağlamayacaktır. Bu şekilde devam edersen kilo almaya ve görsel güzelliğinden ödün vermeye mahkûm olursun. * Evimiz bizim kalemizdir ancak dış dünyanın bize verdiklerini kapının ardından seyretmek yerine o kapıyı açmayı denemeliyiz. Yeniliklere açık olmak için bu dönem bizim için çok kıymetlidir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Sağlığın bu dönemde her zamankinden daha önemlidir. Beslenme alışkanlıklarını değiştirmen gerekebilir. Yoğun tempoya karşı verdiğin mücadele takdir edilecek seviyededir ancak beden sağlığını ihmal edersen kendini bitkin ve hasta hissedebilirsin. * Bu dönemde özellikle iş alanımızda biraz fazla yorulabiliriz. Bu durum bize başarı sağlayacaktır ancak düzenli ve sağlıklı beslenmek önceliğimiz olmalıdır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Senin isteklerine karşılık vermekte zorlanan kişi ile iletişimini yürütmek zorunda değilsin. Özellikle ikili ilişkilerin seni mutsuz ediyorsa bitirmeli ya da senin için yetersiz olan konuları gün yüzüne çıkarmalı, konuşmalı ve sonuca bağlamalısın. Her iki taraf içinde boşa zaman harcamak gereksizdir. * Bu hafta aşk hayatımızda köklü değişiklikler yaşanabilir. Bunun dışında para enerjimizi de doğru kullanmak adına biraz bencil davranılması gereken bir süreçtir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Yaşam alanında keyifli değişiklikler yapma zamanıdır. Kendini daha iyi hissedeceğine inandığın değişiklikler yaptıktan sonra yaşadığın yere duyduğun sevgi ve sempati artacak ve kendini daha keyifli hissedeceksin. * Bu dönem bizim kendi dünyamıza daha fazla vakit ayırdığımız bir dönem olacaktır. Bunu yapabilmek için para harcamaktan çekinmeyeceğiz. Görsel değişiklikler de söz konusu olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Etrafında yaşadığın olumsuzluklara şahit olduğun zaman kendi hayatının ne kadar değerli olduğunun farkına varacak ve şükür edeceksin. Sana sunulan hayatın güzelliklerle dolu olduğunu gördüğünde hayata bakış açın değişecek ve daha ılımlı ve yaşadıkları karşısında sakin kalıp, kabullenmeyi öğrenmiş bir birey olacaksın. * Bu hafta özellikle sosyal çevremiz ve aile fertlerinin bazılarının yaşadıkları bir konu üzerine yoğunlaşabiliriz. Manevi desteğimizi bu kişilere vermeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Özgür ruhun seni bazı aykırılıklar yapmaya zorlayabilir. Bu durum sana büyük haz verirken, yakınların tarafından yadırganabilir. Kendi iradenle yaşamına yön vermek isteyebilirsin ancak yine de dışardan tavsiyeler alman gerekebilir. Aykırı ruh halin sana yanlışlar yaptırabilir. * Bu süreçte hayatımızla ilgili biraz değişik fikirlere düşebilir ve değişiklik yapmak isteyebiliriz. Aileden uzak yaşamak, şehir değişikliği yapmak ya da tarzımızı ve arkadaş grubumuzu değiştirmek isteyebiliriz.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı