MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ağustos 08. · 2568 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Bu dönem senin için gücünü eline alma, gidişata dur deme ve korkularından sıyrılma zamanıdır. Hayatın içinde yaşadığın tüm kısıtlamalarını özgür bırakmayı başarırsan, evren sana istediğin her şeyi vermeye hazır olacaktır.

Dileklerin gerçekleşmiyorsa fakat her daim düşünüyorsan, halen dileklerinin gerçekleşmesi için şansın var demektir. Bunun için yapman gereken tek şey kendini yenilemek, ruh ve beden olarak kendini arındırmandır. Geçmişinle barışmak, sana zarar veren ya da üzen kişileri affetmek zorundasın. Onlara karşı kırgınlığın geçmeyebilir ancak ruhani olarak affedersen, kendi yolundaki taşları temizlemiş olacak, bedeninde ve ruhunda barındırdığın ama saklı kalmış tüm güzellikler ortaya çıkarmış olacaksın. Etrafını güzelleştir ve bu durumun hayatına nasıl yansıdığını izle.  Şunu asla unutmamalısın ki, sen isteklerini güzel bir şekilde hayal edebilirsin fakat içinde barındırdığın korkular, kaygılar, endişeler o dileklerinin kötü duygular barındırmasına sebep olmaktadır. *

Bu hafta Melek kartları bize maneviyatımızı güçlendirmemiz adına tavsiyelerde bulunmaktadır. Aslında hepimizin belli başlı hedefleri, dilekleri var ancak bunları istemeden önce bedenimizi ve ruhumuzu eksiksiz şekilde arındırmamız gerektiğini bize vurgulamaktadır. Yoğun ve hareketli bir hafta bizleri beklemektedir. Özellikle aşk ve parasal konularda kendimizi yenilemenin zamanıdır. Zorla giden ilişkileri bitirmek, yeniye yer açmak, finansal alanda yeni bir düzenleme getirmek için adım atmak zorunda hissedebiliriz. Bu durum ilk zamanlar bizim için zorlayıcı olabilir fakat ilerleyen zamanlarda ne kadar doğru karar verdiğimizin farkına varacağız.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Seni üzen, hayatına kısıtlamalar getiren bir olayın düzeldiğini bil. İlahi düzende her şeyin olması gerektiği gibi ilerlediğini bilmen yeterli olacaktır. Kendin ve sevdiklerin adına kaygılanmaktan vazgeçmelisin. Herkesi ve her şeyi sadece sen koruyamazsın. Onların da kendi çevrelerinde koruyucu enerjileri bulunmaktadır. Yüksek enerjini sadece kendine saklamalısın. * Bu hafta aile kavramı bizim için oldukça hassas bir konu olacaktır fakat biraz gevşemeli, kendimizi akışa bırakmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Uzun zamandır bir konuya çok fazla odaklanıyorsun ve bütün enerjini zamanlı zamansız bu konuya yönlendiriyorsun. Bu durum gerçekleşecektir fakat bu kadar kaygı ve endişe barındırmaya devam edersen, gelmesini geciktirebilirsin. Her şeyin yeri ve zamanı vardır, senin hayrına ne zaman olacaksa, o zaman sana gelecektir. * Bu dönem bizim biraz tedirgin ve panik hali yaşadığımız bir süreçtir. Özellikle iş ve finansal konular gündemde olacaktır. Gösterdiğimiz çaba yeterlidir ve daha fazlası enerjimizi bozabilir. Akışta kalmalıyız.

İKİZLER

Sevili İkizler; * Hayatında birçok değişiklikler, yenilikler istemektesin ancak bu durum için en ufak bir adım atmaktan çekiniyorsun. Etrafında sana yardım edebilecek, destek verebilecek bazı iyi niyetli insanlar var. Onlardan yardım istemekten çekinmemelisin. * Hayatımızda yeni düzenlemeler gerektiren bazı sorunlar bulunmaktadır. Özellikle iş alanımızda bizi bekleyen çözümlerin arayışına girersek ve yakınlarımızı da bu duruma dahil edersek, her şey düzene girecektir. Yardım istemekten korkmamak ve endişelenmemek gerekmektedir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Gelecekle ilgili güzel planların var. Bunları düşünürken bile ne kadar yorulduğunu hissediyorsun ve bu planlarının gerçekleşmesinin hayal olduğunu düşünüyorsun. Bu duygusal karmaşan kısa sürede yerini güçlü bir enerjiye bırakacaktır. * Aşk hayatımızda bazı sorunlar bizim hayat enerjimizi düşürmüş olabilir ancak yakalayacağımız güçlü enerji ve bu hafta yaşanacak Uranüs Retro sunun bize sunacağı pozitif enerji sayesinde durum iyileşmeye başlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Hayata dair verdiğin kararlarında değişiklikler olabilir ama bu değişiklikler, hayatını olumlu yönde etkileyecektir. Hayatın sana sundukları bu dönemde hayal ettiğinden çok farklı olabilir ama bilmelisin ki, senin hayrına olan neyse, olması gerektiği gibi sana gelmektedir. Finansal iyileşmeler senin hayat enerjini yükseltecektir. * Finansal konularda çok şanslı olduğumuz bir süreçtir. İş değişikliği yapmak isteyenler bu dönemi değerlendirmelidir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Şu an yaptığın işinden, mesleğinden sıkılmış olabilirsin. Sana güzel enerji verecek yeni işlere yönelebilirsin. Bunun için kendini yenilemek adına kurslara başlayabilir ya da uzman kişilerden eğitim almak isteyebilirsin. Senin hayrına olacak ve başarılı olacağın işi yapacaksın. Evren bu konuda seni desteklemektedir. * Bu dönemde keyifsiz olmamızın tek nedeni uğraşlarımızdır. Sonsuz hayallerimiz var ve içinden bize uygun olanı seçecek gücümüz vardır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Yaşadığın sorunları içinde tek başına yaşamaktan vazgeçmelisin. İçine attığın, düşünmemeye çalıştığın her sorun bedeninde ve ruhunda tıkanıklık yaratmaktadır. Sorununla ilgili dertleşmek, destek istemek ve konunun üzerine gitmek seni rahatlatacaktır. Bu sorun iş ya da eğitim alanınla ilgili ise kısa sürede çözümlenecektir. * İş alanımızda bizi üzen olaylarla karşılaşabiliriz. Böyle bir durumda yapmamız gereken tek şey yeteneklerimizle ve tecrübelerimizle karşı tarafa cevabı vermektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Rahat tavırların seni bu süreçte tembelliğe, umursamaz bir karaktere sürüklemektedir. Bu şekilde devam edersen bir adım ileri gitmekten ziyade, gerileme dönemi bile yaşayabilirsin. Kendinden emin olmak güzel bir duygudur fakat bunu hayatının her alanında aynı limitte tutmak sana zarar getirebilir. * Bu hafta özellikle aile içinde ve iş alanımızda söylemlerimize, eylemlerimize çok dikkat etmeliyiz. Kendimizden emin olabiliriz fakat karşımızdaki kişiler için bu durum itici ve kırıcı gelebilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Bu dönem çatırdamaya başlayan ilişkiler açısından sıkıntılı bir süreçtir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bunun nedeni ise karşı tarafın sana konuşmaya ya da kendini ifade etmene izin vermemesi olabilir. * Bu dönem ikili ilişkiler bizim için sancılı geçebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda kendi iç sesimizi dinlemeliyiz. Zorlamanın anlamı olmadığının farkına varmalıyız. Bize negatif enerji vermeye başladıysa, hayatımızda o kişinin görevi tamamlanmış demektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Bu dönem senin için arınma dönemidir. Ne mutlu ki sana değer vermeyen, seni üzen ya da varlığı ile rahatsız eden kişilerin farkına varacak ve onlardan uzaklaşacaksın. Bunu başarabilirsen hayatın eskisinden daha keyifli olacaktır. * Bu hafta etrafımızda olup bitenlerden, insanların bize yakınmalarından çok fazla sıkılabiliriz. Kendi dünyamıza dönerek, bize iyi gelen kişilerle vakit geçirmek isteyebiliriz. Bu durum aile içinde geçerlidir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Özellikle parasal konularda yaşadığın sıkıntılar, tıkanıklıklar, geleceği kesin olan paraların gelmesinde yaşanan ertelemeler seni hayli üzmeye başladı. Bu duruma el koyma zamanıdır. Para enerjini tıkayan konular nedir bulmak gerekmektedir. Bununla ilgili bir çözüm bulamıyorsan, arınma çalışmaları yapmalı, özellikle anne ve baba ile olan ilişkilerinde temizlenme çalışmaları yapmalısın. * Bu hafta parasal konular dışında hayatımızı kötü etkileyecek herhangi bir durum yaşanmayacaktır. Bu durumu da çözüme kavuşturmak için kartlar neler yapmamız gerektiğini bize aktarmıştır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Aşk hayatında umulmadık güzellikler seni beklemektedir. Uzun zamandır hayalini kurduğun, birlikte mutlu bir ilişki yaşamayı tercih ettiğin kişi ile arandaki bağlarda güçlenmeler olacaktır. Bu durum sana yüksek enerji verecek, olaylara daha ılımlı yaklaşacak ve daha sevecen olacaksın. Birbirinize gerekli sevgiyi ve güveni verdiğiniz sürece uzun vadeli bir ilişki olacaktır. * Bu dönem bizim dönüm noktamız olabilir. Özellikle yalnız olan Balıklar ilişkiler konusunda şanslı bir süreç yaşayacaklardır.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı