MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Ağustos 03. · 2496 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayata karşı verdiğin mücadelede hakkın olanı almak o kadar kolay olmayacaktır. Hep zor olanı tercih etmen, onu almanda da zorluklar yaratacaktır. Elinde var olanı korumak için çok çaba harcaman seni daha fazla güçlendirmektedir.

Uzak yerlerden birtakım duygular, titreşimler seni uzun zamandır çağırıyor. Sen de bu seslere kulak verdin ve bulunduğun ortamdan uzaklaşmak istediğinin farkına vardın. Bu planını hayata aktarabilmen için evren tarafından sonuna kadar destekleniyorsun. Şu an yaşadığın mutsuzluklarından ders çıkar ve kabullen. Aykırı düşüncelerin ve duruşun seni daha fazla zarara sürükleyebilir. Olup bitenler senin yarattığın enerjiden ibarettir ve bu yüzden etrafındaki insanları suçlamak yerine akışa ayak uydurman daha sağlıklı olacaktır. *

Bu hafta hedeflerimize ulaşmak adına çok hırslı ve mücadeleci bir yapıya sahip olacağız. Bu pek kolay olmayacaktır fakat önemli olan sonuçtur ve sonuçta bizim açımızdan olumlu ve kazançlı olacaktır. Maddiyattan çok maneviyat, inançlarımız ve düşüncelerimiz ön planda olacaktır. Bunun yanı sıra finansal konularımızı ikinci plana atmamızdaki en büyük etken ise var olan durumumuzda acil bir sorun olmamasıdır. Bizi tıkayan ya da önümüzde engel teşkil eden herhangi bir durum yaşanmayacaktır. Aşk hayatımızda yaşadığımız bazı sıkıntılar bizi bir bitişe doğru sürüklemek isteyebilir ancak yeterli çabayı verirsek, buna gerek kalmadan sorunlar çözümlenecektir.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Kariyer alanında otoriter kişilerle diyalogların da daha sakin tavırlar sergilemen gerekmektedir çünkü ilerleyen günlerde sana olumlu kazançlar sağlayacak durumlarla karşılaşabilirsin. Aşk, sosyal çevre ve yatırımlar konusunda hoşuna giden bazı gelişmeler yaşanacaktır. Bunların kıymetini bilmelisin ve hayatın keyfini çıkarmaya başlayabilirsin. * Bu hafta bizim için sorun yaratacak tek konu iş alanımızda olacaktır. Bunun da üstesinden gelecek gücümüz olduğu sürece gayet keyifli ve moralimiz yüksek bir hafta geçirebiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Hayatının içinde senin canını sıkan, sana engel olan olumsuzlukları yıkıp, yeniden yapılandıracak gücün olacaktır. Artık ayağa kalkmalı, silkelenmeli ve ne kadar yıprandığının farkına varmalısın. Bunu başarmak zorundasın çünkü duygusal karakterin bu tarz olumsuzlukları kaldırabilecek durumda değildir. * Bu hafta kendi farkındalığımız ön planda olacaktır. Kimler bizim için iyi niyetli ya da kötü niyetli? bize ne veriyorlar, alıyorlar? bunlarla ilgili yeni bir düzen kurma çabasına gireceğiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Belirlediğin, plan yaptığın her konuda aksilikler yaşayabilirsin ancak bu durumun kısa süreli olacağını bil ve yoluna kaldığın yerden azimle devam etmelisin. Kendinle ilgili vereceğin her kararın seni uzun vadeli etkileyeceğini unutmamalısın. Karmaşık ruh halin yanlışı ve doğruyu ayırt etmende kafanı karıştırabilir. * Yoğun iş tempomuz bu dönemde sağlıklı kararlar vermemize engel olabilir. Beyin ve beden yorgunluğumuz yüzünden kendimizi keyifsiz hissedebilir ancak kısa sürede bu karmaşadan kurtulacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönemde tıkandığını, artık sana gelmeyeceğini düşündüğün şansın ve fırsatların sana doğru geldiğinin farkına varacaksın. Bu durum karşısında heyecanlı ve mutlu bir dönem yaşayabilirsin. Sakin ve ılımlı bir duruş sergilediğin sürece evren sana güzelliklerini sunmaya devam edecektir. * Zaman zaman sergilediğimiz hırçın ve acımasız davranışlardan uzak durduğumuz sürece özellikle aşk hayatımızda uzun süredir beklediğimiz mutluluğu yakalama zamanıdır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Bu aralar işlerin karmaşık bir hal almaya başladı. Bunlardan kurtulmak için ilk önce en basit olana çözüm bulmaya başlamalısın. Fazlalıklardan kurtulduğun zaman, senin için önemli olan konulara daha sağlıklı yönelebilir, odaklanman gereken konularda daha başarılı olabilirsin. * Hayatımızda derin bir temizlik yapma zamanıdır. Bu temizlik ev, oda, bize enerji vermeyen arkadaşlar bile olabilir. Bunu yaptığımız zaman bizim için gerekli olanla baş başa kalacağız ve daha mutlu olacağız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Kalbinin ve nefesinin sesini dinleme zamanıdır. Bu dönemde rüyaların sana oldukça önemli mesajlar verecektir. Neden başkalarını mutlu etmek için çabalıyorsun? Kendi hayatının yönünü bulabilecek gücün varken neden göz ardı ediyorsun? Bunlara rüyalarında cevap bulabilirsin. * Bu hafta olması gereken biraz daha bencil ve mantığınla hareket eden bir tavır sergilememiz gerekmektedir. Hayatımız için önemli gelişmeler yaşamaya çok az kaldı ve bu yüzden kendimiz her zamankinden daha değerli olmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Sanatsal faaliyetlerine yönelmek sana moral kaynağı olabilir. Bu faaliyetlerin sana parasal getirisi olabilir. Sosyal çevrenin de vereceği destekle, yeni insanlar tanıyabilir, kendine fayda sağlayacağın yeni iş kapıları açabilirsin. Yeni biriyle tanışabilirsin ve bu kişi sana büyük moral sağlayacaktır. *Bu hafta yeni insanlar, olaylar, fırsatlar gündemde olacaktır. Hem keyif alacağımız hem de getiri sağlayacak faaliyetler bize pozitif enerji verecek ve son zamanlarda yitirdiğimiz öz güvenimiz artacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Hayatın boyunca insanları mutlu etmek için verdiğin mücadele artık sana zarar vermeye başlamak üzeredir. Bundan kurtulmak için vermeyi bildiğin gibi, mutluluğu almayı da öğrenmelisin. Evren sana almak istediğin sürece verecektir. Sadece senden istemeni beklemektedir. * Bu dönemde kendimizi mutsuz hissetmemize sebep olan duygulardan, eylemlerden kurtulma zamanıdır. Bunu başardığımız da aslında ne kadar geç davrandığımızın farkına varacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * Alışkanlıklarından vazgeçmek seni sarsacak olsa da korkma ve her şeye hazırlıklı ol. İş ve eğitim alanında hayatını etkileyecek ciddi adımlar atarken dikkat etmen gereken en büyük sorun, etrafından etkilenmek yerine, kalbinin sesini dinlemendir. * Bu dönemde özellikle iş hayatımızda, kariyerimizde ve eğitim alanımızda büyük değişimler söz konusu olacaktır. Burada önemli olan başkalarının etkisi altında kalmamaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Yeni projelere başlamanın, fikirler ve konular yaratmanın tam zamanıdır.  Bu dönem senin zihnindeki ışığın aydınlanma sürecidir. Her zaman benzer olanı birbirini çekmektedir ve bu yüzden olumlu düşün, sana pozitif enerji veren insanlarla iletişimde ol, doğa ile daha fazla vakit geçirmeye özen göster ve evrenin sana sunduklarına her daim şükret. * Bu dönemde maneviyatımızı biraz daha ön plana çıkarmalıyız. Yaşadığımız güzellikler karşısında en azından bunu bize sunana şükretmeli ve bunu hak ettiğimizi düşünmeye özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * İçinde sakladığın çocuğu ortaya çıkar ve hayatın sandığın kadar acımasız ve karanlık yollarla dolu olmadığını gör. O zaman yaşamın tadını almaya başlayacaksın. Sorunların üstesinden gelecek gücün olduğunu unutma. Etrafındaki insanlar seni yanlış yönlendirebilir. Senin için değerli olanı seçmek senin elindedir. * Özellikle aşk hayatımızda yaşadığımız sorunların üstesinden gelmek için etrafımızdan yardım almak isteyebiliriz ancak önemli olan kalbimizin bizi nereye götürdüğüdür.

BALIK

Sevgili Balıklar: * Bu dönemde özellikle parasal konularda elde edeceğin başarılar, kazançlar kendini bir rüyada hissetmene neden olabilir. Bu durumun geçici olduğunu ve eline geçen parayı doğru şekilde kullanmanın yollarını aramalısın. * Bu hafta uzun süredir beklediğimiz bir para ya da ummadığımız anda elimize geçecek olan para gündemde olacaktır. Tatil planları, keyifli alışverişler, organizasyonlar bizleri beklemektedir.

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı