MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Temmuz 20. · 2398 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayatında yaşadığın her olayın sorumluluğunu almayı seçme zamanın geldi. Sevgiyi ve saflığı paylaşmana engel olan tüm hatalarını bir kenara bırakıp, arınman için sana sunulan bu duyguyu kullanarak, kendini ve ruhunu temizlemelisin.

Senin için önemli unsur olan dürüstlük, sevgi ve saygının bu şekilde sana daha kolay geldiğini göreceksin. Bu dönemde işler istediğin gibi gitmeyecek hissine kapılabilirsin ve bu durum sende aşırı gerginliğe sebep olabilir. Her ne olursa olsun bu süreçte ne yaşarsan yaşa, kavgadan, inatlaşmadan mutlaka uzak durmalısın. Biz Melekler her zaman senin yanındayız aslında ve sana bir müzikle, rakamlarla ya da başka bir şekilde kendimizi hissettiririz. Bunların dışında seni sevindiren, huzurlu hissettiren bazı işaretler bırakırız ve sen bu mesajları almanın farkındalığını yaşarsan, aramızdaki iletişim bağları daha da güçlenecektir. *

Bu hafta maddesel durumlardan ziyade, maneviyatımızı güçlendiren farkındalıklar yaşayabiliriz. Özellikle uzun zamandır kendini yalnız hisseden ya da gerçekten terk edilen kişiler bu duyguyu daha fazla hissedebilirler. Ev yaşantımız her zamankinden önemli bir kavram olacaktır. Sevdiklerimizle vakit geçirmek, bize huzur ve güven sağlayacaktır. Finansal olarak bakıldığında durgun bir dönemdeyiz. Beklentilerimizi karşılayacak fırsatları yakalamakta zorlanabiliriz ancak bu durum kısa süreli olacaktır. Sıkıntımızı bir kenara bırakıp, geleceğe dair planlarımızı kaygılanmadan yapmaya devam etmeliyiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Yakın çevre, aile ve aile bireyleri ile arandaki bağlarda güçlenmeler olacaktır ve bu durum hem seni hem de karşı tarafı çok mutlu edecektir. Yeni bir para kaynağı bulabilirsin. Bu kaynağı doğru şekilde değerlendirdiğin sürece sana getirisi kazançlı olacaktır. * Bu hafta dış dünyadan uzaklaşıp, kendi iç dünyamıza dönüş yaşayabiliriz. Son zamanlarda yaşadığımız bazı olumsuzluklardan sıyrılmanın en doğru yolunu seçerek, bizi destekleyen insanlara yöneleceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Bu aralar canını yakan, acıtan ve yıpratan ilişkiler içinde olabilirsin. Bu süreçte kendinle ilgili kişisel duaların karşılık bulacaktır. Bu kart ayrıca çocuk ruhlu olanlara ve çocuk isteyenlere olumlu cevaplar vermektedir. İçten istediğin her şey sana hızla gelecektir. * Bu hafta özellikle ev ve aile yaşantımızda büyük çaplı değişiklikler yaşayabiliriz. İş alanında ise beklediğimiz herhangi bir olumlu gelişme varsa mutlaka bize ulaşacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Duyguların iyileşmeye başlıyor. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir. * Özellikle ikili ilişkilerimizde sorunlar yaşayacağımız bir hafta olabilir. Bize verilen tavsiye ise bu durumu ya toparlamamızdır ya da tamamen hayatımızdan söküp atmaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Aşk hayatında aradığını bulamadığını düşünüyorsan, bunun sebebini birazda kendinde aramalısın. İnce eleyip sık dokumak bazen sana doğruyu getirmiyor. İnsanları olduğu gibi kabullenmen gerekmektedir. Geçmişte yaşanan olaylar her ne kadar kötü olursa olsun, bu olayların senin üzerinde etkisini sürdürmesine artık izin vermemelisin. * Bu dönemde yaşadığımız hiçbir güzelliğin farkına varamayabiliriz. Bunun sebebi ise hayatımızın en güzel günlerini geçmişte yaşadığımızı düşünüp, bir daha o güzelliklere erişemeyeceğimizi hissetmemizdir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Niyet hayattaki en güçlü etkisi olan duygudur. Niyet ettiğin zaman, gerçekleşmesini sağlayan gücü serbest bırakmana yardımcı olur ve bu niyet eninde sonunda seni bulur. Özellikle maddiyatla ilgili niyetlerini temiz tutmalı, kaygı ve endişeden uzak durmalı, kimseyle paylaşmamalı ve beklemelisin. * Sevmeyi, sevilmeyi ve her şeyimizi paylaşmayı seven bir karaktere sahip olanlar için bu kart uyarı niteliğindedir. Paylaşmak güzeldir fakat henüz bize ulaşmamız isteklerimizi kimseye anlatmamamız gereken bir süreçteyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Kendinle olan kavgana ve benliğine yaptığın acımasız eleştirilere bir son vermelisin. Bu yaptığın hem kendine haksızlık hem de sevdiklerini üzmekten başka bir işe yaramayan gereksiz bir duygu topluluğudur. * Bu dönemde sıkıntılarımızı bir kenara bırakıp, kendimizle barışık olmamız gereken bir süreçtir. Bunu başarabilirsek, güzel düşüncelerimize negatif enerjiler yüklemekten de kurtulmuş olacağız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Enerjin çok düşük ve bunu yükseltmek için moralin dışında, bedenindeki dengeyi de sağlayacak eylemlerde bulunmalısın. Örneğin daha sulu ve sıvı besinler tüketmeye özen göstermelisin. Vücudunda ki su oranının dengesi bozulduğunda sağlıklı düşünemez ve kendini hep yorgun hissedebilirsin. * Bu hafta yoğun bir iş tempomuz olabilir ancak belirtildiği gibi düzenli beslenirsek her konuda kendimizi yeterli hissedebiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Yoğun iş temposu kendine zaman ayırmana izin vermiyor. Böyle devam ettiğin sürece, etrafındaki insanlardan ve benliğinden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaksın. Kısa süreli tatiller, dostlarınla kaliteli zaman geçirmen sana pozitif enerji yükleyecektir. * Bu dönemde çok yoruluyoruz fakat çabalarımızın karşılığını da kat kat alacağız fakat hayatımızın sadece işten ibaret olmadığının farkına varacağız ve sevdiklerimizle birlikte olmanın tadını çıkaracağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * İhtiyacı olanlara yardım etmek gibi anaç bir tarafın var. Bu duygu pozitif enerjiyi yükseltir ancak bu enerjinin bozulmasının en büyük nedeni, almak konusunda çekingen davranmaktır. İnsanlara yardım elini uzattığında nasıl mutlu oluyorsan, bir hediye alırken ya da başkalarından yardım isterken de çekinmemelisin, mutluluğunu ortaya çıkarmalısın, böylelikle enerjini dengelemiş olursun. * Çoğu zaman kendi mutluluğumuzu gölgeleyip, başkalarını mutlu etmek için çabalıyoruz. Bu durum genel olarak bakıldığında hoş görünebilir ancak kendimizi de düşünmenin zamanı gelmiştir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * İş hayatında ve maddi varlığını simgeleyen konularda belli bir olgunluğa erişmenin zamanı geldiğini hatırlatmak isterim. Elde etmek için çok fazla çaba harcadığın bu başarılarının arkasına saklanmak yerine, içindeki gücün farkına varmalı ve daha iyisini de yapabileceğinin farkına varmalısın. * Bu dönemde kendimizi biraz fazlaca rahat bırakabiliriz. Bu rahatlık, ilerde elde edebileceğimiz başarıları gölgeleyebilir ve bize hata yaptırabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Ruhunun tekrar canlanmaya ihtiyacı var. Bu evrende yaşadığını ve herkes gibi senin de yaşamaya hakkın olduğunu hatırlamalısın. Sana bu duyguyu hatırlatacak en doğru yol doğa ile iç içe olmandır. Doğada yürüyüşler yapıp, hayvanlarla ilgilenip, ağaçlara dokunarak bu dünyaya ait olduğunu hissedebilirsin. Aslında konuşamadığını sandığın bu varlıklar sana en güzel duyguları yansıtacaktır. * Şehrin kalabalığına, iş yoğunluğuna kendimizi esir etmiş gibi hissedebiliriz. Kısa tatiller ya da molalar ruhumuzu arındıracaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Bu dönemde rekabetçi değilsin ve geleceğe dair planlarını yaparken pasif bir karakter gibi görünüyorsun. Bu tavrından bir an önce sıyrılmalısın. Hayatının dönüm noktası diye adlandırdığın konuların çözümlenmesi için biraz daha zamana ihtiyacın olacaktır. * Özellikle iş hayatımızda önümüze çıkan aksiliklere, sorunlara çare bulmak için çaba harcamalıyız. Üst düzey yöneticiler ve iş arkadaşlarımızla daha sıkı bağlar kurmalıyız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgi
 
Merhaba, ben Sevgi 20 yılı aşkın zamandır fal bakmaktayım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı