MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Temmuz 14. · 2518 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayat ağacın bu dönemde hayatına bol miktarda bolluk getirmektedir. Bu güzel enerjinin akışına inandığında sana tüm kapılarını sonuna kadar açacaktır ve başarıların duygu ve düşünce gücüne odaklı şekilde mantık yolunda hızla büyüyecektir.

Geçmiş yaşamlarından edindiğin tecrübelerini şimdiki zamanda yaşadıklarınla birleştirip, harmanlayıp olumlu sonuçlar yaratarak hayatına devam etme zamanıdır. Geçmişten aldığın dersler şimdiki yolunda sana ışık olacaktır. Bu dönemde mümkün olduğunca kendinle vakit geçirmeye zaman ayırmalısın. Etrafından sana gelen mesajları doğru analiz etmelisin. İşaretler, yolda gözüne çarpan sayılar, okuduğun herhangi bir makale, etrafındaki konuşmalar evrenin seninle iletişim kurma şeklidir. Bunlara dikkat edersen, hayatın daha kolaylaşacaktır. *

Bu hafta kendi iç dünyamızda evrenin bize gönderdiği mesajları takip ederek, sessiz sakin şekilde hayatımızda olumsuzluk içeren olaylar ve konular adına değişik ve güzel bir sistem kurmak için çaba harcayacağız. Bu dönemde kendimizi dinlemek, etrafımızdaki sorunlardan uzak durmak ve sadece kendi sorunlarımızla ilgilenmek zorundayız. Finansal konularda ise şans bizden yana olacaktır. Elde etmek istediğimiz her şey için düşünce gücümüz sayesinde kazanç sağlayacağız. Özellikle insanlarla iletişim gerektiren işlerimizde gerginlik yaratmamaya özen göstermeliyiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Etrafındaki insanlara içinde biriktirdiğin ve sakladığın sıcaklığı, mutluluğu, sevgiyi ortaya çıkarma zamanın geldi. Seni seven, yardım etmek isteyen insanlarla aranda oluşturduğun duvarları yıkmak zorundasın. Hayatındaki sorunlarla tek başına mücadele etmek seni fazla yıpratabilir. * Bu dönemde yakınlarımızla iletişimlerim bağlarımızı daha fazla güçlendirmeliyiz. Söylemlerimiz, tavırlarımız bizi seven insanları fazlasıyla üzebilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Aşk hayatında istediğini bulamadığın için üzgün olduğunu biliyorum ancak yaşadığın her şey senin için iyi ya da kötü tecrübedir. Daha iyisi için çaba harcarken, şu an yaşadıkların sana büyük bir tecrübe olacaktır ve aradığın mutluluğu yakalayacaksın. * Bu dönem bizim için hem yıkıcı hem de yıpratıcı olabilir. Yaşadıklarımızı unutmaya çalışmak bizi hep bir adım geri çeker. Unutmaya çalışmak yerine yaşanmışlıkları affetmek daha doğru bir yol seçimi olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Kendi benliğinin ve varlığının ne kadar değerli olduğunun artık farkına varmalısın. Kendinden başka herkesi mutlu etmek seni de mutlu ediyor fakat her seferinde sevgi ve anlayışı senin vermen, kendi iç huzurunu bozmaktadır. Verdiğin gibi almayı da öğrendiğin zaman hayatın çok daha güzel olacaktır. * Bencil olmak, arkada bıraktıklarını hiç düşünmeyen bir karakter olmadığımız için her daim üzülen taraf biz olmaktayız ancak kartlar artık bu tavırlarımızdan vazgeçmek zorunda olduğumuzu tavsiye etmektedir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Aile ile bağlarında güçlenme yaşamak sana güven verecektir. İş hayatında yükselmek için verdiğin çabalar sonuç bulmaya başlayacaktır. Sana verilebilecek tek tavsiye, sevdiklerine güvenmelisin ve onların söylediği her kelimenin senin hayrına olduğunu unutmamalısın. * Bu hafta dış dünyamızdan daha çok yakın çevremizle vakit geçireceğiz. Onların sevgisini ve bize verdikleri değerlerin ne kadar kıymetli olduğunu anlayacağımız bazı olaylar yaşayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * İnsanlarla çatışma yaşamamak adına kendini mutsuz etmek pahasına hakkını savunmayıp, insanların eleştirilerine sessiz kalıyorsun. Bu durum enerjini çok fazla aşağı doğru çekmektedir. İnsanları kırmamak güzel bir duruştur ancak hakkının yenmesi karma enerjine zarar verir. * Güçlü bir duruşa sahip olsak ta, içimizdeki o çocuk ruhumuz bazı konularda yıpranabiliyor ve bu da bizi mutsuz ediyor. Bu hafta kendimiz odaklı olmaya özen göstermeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Yeni fikirlere ve ruhunun büyümesini sağlamak için çaba harcamaya açık olmalısın. Evren bazı değişikliklerin senin için daha hayırlı olacağının mesajını veriyor. Tek yapman gereken evrenden geleni kabul etmek, savaşman gerekiyorsa savaşman ya da sana sunulan ödülleri almandır. * Bu hafta büyük değişimlere ve güzel gelişmelere hazır olmalıyız. Özellikle iş ve parasal konularda elimize geçen fırsatları belki uzun bir süre yakalayamayabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu dönemde ilişkiler ve sosyal çevrenle ilgili alanlarda bazı sınavlardan geçebilirsin. Özgür olma isteğin artabilir, ben ya da biz kavramları arasında iniş çıkışlı karmaşık duygular içine girebilirsin. Hedeflerine ulaşabilmek için yapman gereken tek şey, zihnini toparlayıp, işine ve hedeflerine odaklanmak olacaktır. * Bu dönemde özellikle aşk konusunda aşırı derecede yargılayıcı ve bencil bir tavır sergileyebiliriz. Bu durum aslında geçmişte yaşadıklarımızın eseri olduğunu unutmamalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Kendinle ilgili vereceğin kararlarda çok dikkatli olmalısın. Geleceğe dair planlarını detaylı düşünmelisin. Kısa vadeli planlar seni başarısızlığa sürükleyebilir. Aile içinde en detaylı gözlemleyen bireylerin başında geliyorsun. Bu durum zaman içinde seni biraz yıpratıyor fakat olaya farklı açıdan bakarsan, iyi bir kriz yönetici olma konusunda başarılı olacaksın. * Kendi sorunlarımızı bir kenara bırakıp, yakınlarımızın sorunları ile meşgul olabiliriz. Bu durum bireylerin özel hayatları ile ilgili olabilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Hayatında yaşadığın sorunları, insanlarla aranda oluşan olumsuz bağları iyi analiz edip, bunlardan kurtulmak için hava, su, ateş ve toprak elementlerini kullanarak akışını hızlandırıp, enerjini düzeltebilirsin. Hava elementi için güzel bir müzik dinlemeli, ateş için mum yakmalı, su için güzel bir vazoya canlı çiçek koymalı ve toprak için de bir bitki ya da çiçek ekebilirsin. Bu yaptığın değişiklikler farkında olmadan senin enerjini yükseltecektir. * Mesajda anlatıldığı gibi basit fakat etkili çalışmalar yapmak hayatımızdaki tıkanıklıkların açılması için çok etkili olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Hayat felsefenin yolunda gitmeye devam etmelisin. Seni başka yollara saptırmaya, hayallerinin dışına seni itmeye çalışanlara kulak asmamalısın. Hayatınla ilgili kararları ancak sen verebilirsin. Bu dönemde vereceğin kararlar uzun süre hayatını meşgul edecektir ve bu yüzden çok dikkatli olmalısın. * Özellikle aşk ve iş hayatımızda vereceğimiz kararlarda acele etmeden hareket etmeliyiz. Almamız gereken tavsiyeleri alalım ancak en doğru kararı bize kalbimizden gelen ses söyleyecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Kendini dışlanmış hissettiğin zaman genellikle bu durumun neden ve nasıl olduğundan emin olamıyorsun. Bu konu karşısında cevaplar arayabilir, zaman zaman kendini de suçlayabilirsin. Sorunun köküne ulaşmak için yaşamına ve kendine daha dürüst davranmalısın. * Geçmişte yaptığımız bazı hatalar sonucunda kendimize olan güvenimizi kaybettik fakat yaşanan her olay farklı enerjiler barındırır. Bugün yaşanan enerji yarın yaşayacağımızdan çok farklı enerji sunar ve bu yüzden yaşanan her olayda kendimizi suçlamaktan vazgeçmeliyiz, şimdiki zamanı yaşamaya özen göstermeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Varlığı ile sana sorun yaratan ya da huzursuz eden kişileri hayatından çıkarma zamanıdır. Bunu başardığın anda hayatın ve konular daha anlaşılır ve kolay olacaktır. Buna ihtiyacın olduğunu hissettirecek bazı konular gün yüzüne çıkacaktır. * Bu hafta etrafımızdan duymak istemediğimiz bazı söylemler duyabiliriz. Bu kişilerle çatışma yaşamak yerine hayatımızdan çıkarmak bizim için daha hayırlı olacaktır.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgi
 
Merhaba, ben Sevgi 20 yılı aşkın zamandır fal bakmaktayım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı