MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Temmuz 07. · 2544 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Yeninin girmesine izin vermek ve eskiyi serbest bırakman gereken bir dönemdesin. Gerçek hayatta her şey en ufak detayına kadar işlenmiş ve planlanmıştır.

Bir değişim ya da kayıp gibi görünen hiçbir şeyden korkma ve üzülme, tam tersine hayatta olmanın bir göstergesi olarak, evrenden geleni tüm duygularınla ve içsel özünle kucakla ve kabul et işte o zaman aradığın huzuru ve mutluluğu yakalayabilirsin.

Her şey yoluna girecek endişelenmeyi bırak. Kendi endişelerin dışında geleceğinin yolunda herhangi bir engel yok bunu bilerek zihnini sakinleştir ve kendini akışa bırak. Önümüzdeki günler senin için hem huzur hem de mutluluk verecektir.  Aşk hayatında ki bazı pürüzler seni zorlamakta fakat her seferinde hatayı başkasında aramaktan vazgeçmelisin. *

Bu hafta bazı kaygılarımız ve endişelerimiz önümüze çok büyük engeller koyabilir. Riske girmekten kaçınmamalıyız ve yaşamamız gerekeni kabul ederek hem fırsatları değerlendirmeliyiz hem de zorlukların üstesinden gelebilecek gücümüz olduğunun farkına varmalıyız. İş değiştirmek isteyenler için de bereketli bir dönemdir. Yeni iş teklifleri alabiliriz ya da çok istediğimiz hedeflerimizi karşılayacak iş bulabiliriz. Uzun süredir bir konu üzerinde çok çaba harcadık fakat bu durumun bizim için olumlu gelişme göstermesinin artık bir mucize olduğunu düşünüyor olabiliriz ancak bunun mucize değil, sadece zamanı gelince olacağını bilmeliyiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Tutkulu ve sevgi dolu bir aşkın hasretini çekiyorsan yakın gelecekte istediğin gerçekleşecektir. * Bu hafta yakın çevremizden biri ile arkadaşlığımızı aşka dönüştürebiliriz. Bu aşk bize huzur ve mutluluk verecektir. Güven duygusu bizim için çok önemli ve bu duyguyu hayatımızda hissedeceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Mevcut durumunda kendini savunmaya çalışman, seni çok fazla aşağı doğru çekiyor. Bilinçle yapmaya çalıştığın her şey gerçek uğraşıdır. Duygularını kontrol altına almalısın ve özellikle geçmişinle, geçmişte anılar paylaştığın insanlarla kavga etmeyi bırakmalısın. * Hayat mücadelemizde hep yenik düştüğümüzü düşündüğümüz bir dönemdeyiz. Kendimizi şanssız hissediyoruz fakat kendimizi böyle hissetmeye devam ettiğimiz sürece hiçbir işimiz doğru gitmeyecektir. Şimdiki zamandan zevk almaya başladığımızda her şey o zaman yoluna girecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * İnsanları yaşlandıran tek unsur ideallerinin bitmesidir. İnsan hayata tutundukça, sevdikçe ve güzellikleri fark ettikçe, beyin yeni şeyler keşfetmeye devam ettiği sürece hayata tutunmak daha kolay olmaktadır. Kendini yorgun ve mutsuz hissetmek senden başka kimseye zarar vermeyecektir. * Bu dönemde kendimizi dış dünyadan çekip, iç dünyamızda sakin bir hayat yaşamak isteyebiliriz. Renkli karakterimiz buna çok fazla izin vermeyecektir ve kısa süre içinde tekrar sosyal çevremizle vakit geçirmeye başlayacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönemde ilişkiler ve sosyal çevrenle ilgili alanlarda bazı sınavlardan geçebilirsin. Özgür olma isteğin artabilir, ben ya da biz kavramları arasında iniş çıkışlı karmaşık duygular içine girebilirsin. Hedeflerine ulaşabilmek için yapman gereken tek şey, zihnini toparlayıp, işine ve hedeflerine odaklanmak olacaktır. * Bu hafta karmaşık ruh halimiz başımıza dert açabilir. Geçen hafta burcumuzda gerçekleşen Güneş tutulmasının bize verdiği öz güven bizi yıpratabilir ve bu yüzden söylemlerimize çok dikkat etmeli, sorumluluğumuzun bilincinde olmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Ne istediğini biliyor ve uzun zamandır gerçekleşmesini bekliyorsun. Artık sabrının meyvelerini toplama zamanı geldi. Kalbinden geçen her neyse yakında gerçekleşecek ve beklediğinden daha güzel şekilde gerçekleşecektir. Şimdi her şey hazır ve sadece olması gereken zamanı beklemektedir. * Bu hafta uzun süredir uğraştığımız, çabaladığımız her ne varsa, mutlaka gerçekleşecektir. Özellikle eğitim ve iş hayatımızla ilgili büyük değişimlere hazır olmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Beden olarak kendini yorgun ve hayattan zevk almayan bir birey olarak görebilirsin. Minnettarlık hayatını inanılmaz derecede güçlü kılan bir unsurdur. İnsanları ve geçmişteki yaptığın hatalardan dolayı kendini affet ve sana iyilik sunan herkese minnetini göstermeye çalışmalısın işte o zaman düşlediğin hayata kavuşabilirsin. * Yaşadıklarımızdan dolayı etrafımıza negatif bir enerji yaymaktayız. Bunun farkında değiliz ancak yakınlarımız bunun farkındalar ve her geçen gün bizden uzaklaşmak istiyorlar. Bu durumu düzeltmek zorundayız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * İş ve ev hayatında köklü değişiklikler gündemde olacaktır. Büyük değişimlere açık olmalısın. İş alanında önemli sorumluluklar alabilirsin. Bu durum etrafındaki kişiler tarafından takdirle karşılanacaktır. Bireysel değişiklikler ve yenilikler hayatına renk katacaktır. * Uzun süredir beklediğimiz sorumluluk iş alanımızda bize sunulacaktır. Bunun mutluluğunu yakınlarımızla paylaşabiliriz. Ev değişikliği yapmak isteyenler için de doğru zamandır fakat harcamalarımızda bazı sıkıntılar, hesapta olmayan borçlar gündemde olabilir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Son dönemlerde işlerin ve hayat akışın oldukça karışık görünmektedir. Geriye çekilip, uzaktan sorunlarına bakmalısın ve emin olduğun konulardan ilk önce başlamayı kendine prensip edinmelisin. En önemli konu aslında hayatında temizlenmeyi bekleyen birtakım konular, olaylar olduğunu sana sunmaktır. * Üzerimize biriken sorunları, halletmemiz gereken her şeyi devamlı ertelemek aslında bize daha fazla yük bindirmektedir. İlk önce en basit olanından başlayarak, yeni bir düzen kurmaya çalışmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; * İnsanların senin hayatın adına karar vermesi, fikir sunmaları kafanı bir hayli karıştıracak ve doğru yolu bulmakta zorlanmana sebep olacaktır. Özellikle ilişkide yaşanan sorunlar ve aile içi gerginlikler sadece seni ilgilendirmelidir. Benliğini önemsizmiş gibi hissetmek seni her konuda başarısızlığa sürükler. * Bu dönemde nedensiz şekilde aklımızı kullanamıyor, devamlı bilinçaltımızla hareket ediyoruz ve bu da bizi mutsuz ediyor. Bilinçaltı duygusal yaklaşımdır ancak aklımızı kullandığımız zaman mantığımızla hareket edebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Sana yenilik getirecek her şeye açık olmalısın. Yeni şeyler öğren ve tadını çıkar, yeni fikirler toplamaya zaman ayır ve vücudunu temiz hava, güneş, su ve doğa ile buluştur. Öğrendiğin her yeni şey ilerde sana büyük fayda sağlayacaktır. * Bu hafta bildiklerimizin bize ömür boyu yeteceğini düşünerek rahat hareket edebiliriz. Özellikle iş alanımızda daha fazla büyümeye ihtiyacımız olduğunu anladığımızda başarıya daha çabuk ulaşırız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Parasal anlamda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsin. Önemli olan bu fırsatları çok iyi değerlendirmeyi bilmektir. Rahat davranışlarda bulunman, bunların elinden kayıp gitmesine neden olabilir. İş hayatında istediğin pozisyona gelmek kadar yerini garantilemekte ayrı bir başarıdır. Bunun bilincinde olursan başarın uzun vadeli olacaktır. * Bu hafta özellikle iş alanımızdaki hareketlilik gündemde olacaktır. Finansal konularda elde ettiğimiz bereket bize uzun zaman fayda sağlayabilir, bu yüzden dikkatli harcama yapalım.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Etrafındaki insanların streslerini üzerine almaktan vazgeçmelisin. Onların gergin olması senide etkilemektedir. Stresin seni üzmesi, öfkelendirmesi ve kırıcı tavırlar sergilemene sebep olması gibi etkili özelliği vardır. Duygularını ve düşüncelerini seçme gücüne sahipsin ve ne yaşamak istiyorsan onu hayatına çekersin. * Bu dönemde mümkün olduğunca bizi keyiflendiren faaliyetlerde bulunmaya, keyifli ortamlarda zaman geçirmeye özen göstermeliyiz. Özellikle aşk hayatımızda gergin tavırlardan uzak durmalıyız.

 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı