MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Haziran 30. · 2467 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Sağlığına olduğundan daha fazla özen göstermen gereken bir dönemdesin.

Özellikle cilt ve temizlik konularına dikkat edersen, ilerleyen yaşlarında cildinin temiz ve ferah durmasından dolayı kendinle gurur duyabilirsin. Kaçırmak istemeyeceğin fırsatlar ve ilginç olaylar sana doğru gelmektedir. Bunu iyi değerlendirirsen şans senden yana olacaktır. Tüm dikkatini etrafında olup bitene vermelisin. Gözden kaçan en ufak detay, sana pahalıya mal olabilir. İş alanında başarılısın ve bu yüzden de kariyerinde güzel bir yükseliş beklemelisin. Tüm çabanı sergilediğinde istediğin konuma gelmen an meselesidir. Gergin geçen iş saatlerinin sana yüklediği negatif enerjiden kurtulmak için kendine zaman ayırmalısın. Pozitif enerjiye ve morale çok ihtiyacın olacaktır.

Çevrendeki herkese sevgi ve şefkat verebilirsin ancak içinde barındırdığın kırgınlıkları da söylemekten kaçınmamalısın. Evin senin kalendir ve buraya daha fazla vakit ayırmalısın. Örneğin; evindeki dekorasyonu değiştir ya da eşyalarla ilgili değişiklikler yapmak sana moral kaynağı olacaktır. Bu dönem dış dünya ile değil, tamamen kendi iç dünyanda dinlenmek ve burada vakit geçirme zamanıdır. *

Bu hafta dış etkenlerin ve insanların bizi etkilemesinden uzak ve sakin bir süreç geçirebiliriz. Bol bol kitap okumak, film izlemek, tatil yapmak ya da sevdiklerimizle keyifli saatler geçirmek için çok uygun bir dönemdir. Özellikle aşk hayatımızda da yalınlıktan yana olmalıyız.  Tek eşliliğe dikkat etmeli, üçüncü şahısların ilişkimizi zedelemesine izin vermemeliyiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Bu dönemde işler istediğin gibi gitmeyecek hissine kapılabilirsin ve bu durum sende aşırı gerginliğe sebep olabilir. Her ne olursa olsun bu süreçte ne yaşarsan yaşa, kavgadan, inatlaşmadan mutlaka uzak durmalısın. Bunu başaramadığın zaman işler daha fazla sarpa sarabilir. *   Bu hafta özellikle iş ve kariyer alanlarımızda söylemlerimiz ve tavırlarımız göz önünde olacaktır ve bu yüzden stresten uzak durmalıyız. Finansal konularda şanssız gibi görünsek te, beklemediğimiz anda şans kapıyı çalacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Aşk hayatında ilişkisi olanlar için uyumlu bir çift olmanın tadını çıkaracakları bir dönemdir ancak yalnız olanlar için aynı geçerli değildir. Sadece vakit geçirmek için uyum sağlayamadığın kişilerle vakit geçirmemelisin. İş alanında ise çalıştığın kurum ya da şirkette aranılan bir birey olma yolunda ilerlemektesin. Unutmamalısın ki, başarılarda ailenin ve güvenilir insanların desteği büyüktür. * Bu dönemi en rahat ve huzurlu geçirecek olan Boğalar özel hayatındaki kişiden ya da aileden maddi ve manevi büyük destek alacaklardır. Ev yaşamımız gayet mutlu ve keyifli olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Kafan çok karışık ve hayatının akışını bir türlü düzene koyamadığını düşünüyorsan, bu süreçte yeni bir sistem kurmak için harekete geçmelisin. Enerjinin yüksek olmasından dolayı, enerjini nerede ve nasıl kullanacağın konusunda çelişkiler yaşamaktasın. Finansal olarak ta aynı şey geçerlidir. Paranı nasıl kullanacağın konusunda daha sakin ve acele etmeden düşünmelisin. * Bu dönemde gereksiz harcamalarımızdan dolayı bir anda parasal sorunlarla karşılaşabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Yaşam alanına dair planlarını değiştirirken yeni bir ev almaya karar verebilir ya da mevcut evini satışa çıkarabilirsin. Kariyerinde uzun zamandır yapmak istediğin değişiklikler için de fırsatlar yakalayacağın bu süreçte atacağın cesur adımlarda kararsızlık yaşamayacaksın. * Finansal konular gündemde olacaktır ve çok akıllıca hareket edebiliriz. Bunun yanı sıra aşk hayatımızda yaşadığımız sorunların çözümlenmesi için çaba göstermeliyiz. Şunu unutmayalım ki ayrılığın kibarı olmuyor ancak saygı ve sevgi çerçevesinde çözüm aramak en doğrusudur ya da olmuyorsa kısa yoldan bitirmektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Devamlı geçmişte yaşadığın aşkları düşünmekten vazgeçmediğin sürece, istediğin sevgiyi ve mutluluğu yakalamak senin için mucize olacaktır. Aile ile ilgili herhangi bir konu hakkında fikirlerine ihtiyaç duyulabilir. Burada önemli olan tarafsız şekilde tavsiyelerde bulunmak olmalıdır. * Bu dönemde nedensiz şekilde kendimizi hep geçmiş hayatımızda görebiliriz. Eski aşklar, dostluklar, yaşanan iyi ya da kötü her şeye karşı aşırı özlem duyabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Yoğunluğu ile başını döndürecek olan bu dönemde dikkat etmen gereken hususlar olacaktır. Özellikle sağlığına çok dikkat etmelisin. Her yere aynı anda yetişemezsin ve ne olursa olsun bir es vermek gerekmektedir. Kendine zaman ayırmalısın. Alışveriş yapmak, imaj değişikliği yapmak sana çok iyi moral kaynağı olacaktır. * Bu hafta bütün sorunları bir kenarı bırakmayı, sadece kendi zevkimize göre hayatı yaşamayı denemeliyiz. Yoğun iş temposu ve hayat mücadelesinden dolayı bu tür alanlara çok fazla yönelemedik.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu dönemde moralini çok yüksek tutmalısın. Etrafında gelişen olumsuz olaylar senin kendi hayatının ne kadar sakin ve düzenli olduğunu bir kez daha sana kanıtlayacaktır. İnsanların karmaşalarından uzak durmak bu dönemde en çok dikkat etmen gereken konuların başında gelmektedir. * Genel olarak hayatın gerçekleri bazen bizi ürkütüyor ve etrafımızda olup bitenden elimizi çekmek istiyoruz. Böyle bir adım atmak için tam zamanıdır çünkü etrafımızdaki bazı kişileri kısa süreli de olsa hayatımızdan çıkarmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * İlişkinle ilgili büyük kararlar arifesinde olduğunu vurgulayan bir süreçtesin. Kararın her ne olursa olsun senin hayrına olacaktır. Üst üste çıkacağın seyahatler sorunlardan biraz olsun uzaklaşmanı sağlayacak. Aynı zamanda bu dönemde hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşüneceksin ve eline geçen her fırsatın senin başarınla geldiğinin farkına varacaksın. * Bu hafta özellikle iş ve kariyer alanımızda çok şanslı ve talihliyiz ancak aşk hayatımız için aynı şey geçerli değildir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Yurt dışında eğitim ya da yatırım düşünüyorsan bu dönem senin için önemli bir karar aşaması süreci olacaktır. Birikimlerini doğru yerde ve zamanda kullanmak konusunda etrafındaki bazı tecrübeli kişilerden tavsiyeler almalısın. İş konusunda kendini yeterli görmek seni başarısızlığa sürükleyebilir. Tam tersi, kendini daha fazla geliştirmek için çaba harcamalısın. * Kendimize olan aşırı güven başımızı ağrıtabilir. Hep ileriye bakmalıyız. Bu süreçte iş alanımızda kendimizi ispat etmek zorundayız. Her şey sandığımız kadar güllük gülistanlık olmayabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Aşk hayatında özgür olma isteğin artabilir. Ben değil, biz kavramı sana çok uzak gelebilir. Karşı tarafın bu duruma tepki göstermesi an meselesidir. İlişkinin devam etmesini istiyorsan, sevgilinin sözlerine kulak vermelisin. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir aşka başlayabilir. İletişimlerinde net ve cesur olmak seni değerli kılacaktır. * İkili ilişkilerde kendimizi tutsak gibi hissetmemize neden olan bazı sorunları ortaya dökebiliriz ve bu durum için karşı taraftan bir cevap bekleyebiliriz ancak gerçek cevabın bizde saklı olduğunu unutmamalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * İdeallerin ve hayallerinin peşinden koştuğun, kimi zaman tökezlediğin ama asla mücadeleyi bırakmadığın bir sayfayı kapatırken, iş hayatındaki otoriter tavrın da artık yumuşuyor olabilir. Parmakla gösterilmeyi ve kariyerinde hep daha yukarıyı hedeflemeyi seviyorsun ve bunun için de elinden geleni yapıyorsun. * İnişli ve çıkışlı yoğun iş tempomuzdan, uzun zamandır beklediğimiz olumlu gelişmeleri almaya başlayacağız. Kendimizi ödüllendirmek isteyebiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Yalnızsan eğer yeni bir ilişkiye hazır olmalısın. Bu kişi ailenin ya da yakın çevrenin tanıdığı birisi olabilir. Kısa sürede bu ilişki güvene ve sevgiye dayalı bir birlikteliğe dönüşebilir. İçinde bir köşelere sakladığın o muhteşem aşk, tutku ve sevgi duygusunu bu kişi ortaya çıkaracaktır. * Bu hafta bizim için hem keyifli hem de uzun soluklu kararlar vermek için olumlu geçecektir. Finansal konularda ise harcamalarımızın listesini yapmalıyız ve paramızı korumalıyız. Kaybetmek, çaldırmak gibi olumsuz durumlar yaşayabiliriz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı