MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Haziran 22. · 2380 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Sana ulaşmak isteyen ve seninle mutlu bir birliktelik hayali ile yaşayan bu güzel insana kapılarını sonuna kadar açmalısın.

Hayatında unuttuğun bazı duyguları sana hatırlatacak, senin hayata bakış açını değiştirecek bu insana şans vermelisin. Bunun yanı sıra moralini çok yüksek tutmalısın. Etrafında gelişen olumsuz olaylar senin kendi hayatının ne kadar sakin ve düzenli olduğunu bir kez daha sana kanıtlayacaktır. İnsanların karmaşalarından uzak durmak bu dönemde en çok dikkat etmen gereken konuların başında gelmektedir. Etrafındaki insanlara karşı söylemek istediklerini içinde tutma. Söylemen gereken şeyler insanlara acımasızca gelse bile, kendini kötü enerji ile doldurmaktansa fikirlerini söylemek en doğrusudur. *

Bu hafta özellikle dış dünya ile bağlantılarımızda çok temkinli olmalıyız fakat hakkımızı savunmamız gereken yerlerde de kendimizi ifade etmeliyiz. İç dünyamıza dönmek isteyebiliriz. Toplum içinde edindiğimiz yeri koruyabilmek adına kırıcı tavırlarımızdan uzak durmalıyız. Finansal konularda ise beklentilerimiz varsa, bu dönemde mutlaka beklentimizin karşılığını alacağız. Aşk hayatımızda ise yalnız olanlar için şanslı bir süreçtir. Var olan ilişkimizi de istediğimiz noktaya getirebilecek güce sahip olacağız.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Bu dönemde hayatının her alanında çok temkinli olmalısın. Ağzından çıkacak her söz ya da her eylemini özenle seçmelisin. İnsanların seni yanlış anlamaları ya da nasıl anlamak istiyorlarsa, öyle görmeleri muhtemeldir. Sosyal çevrende yeni dostluklar kurabilirsin. * Bu hafta her konuda şans bizden yana olacaktır. Özellikle iş ve kariyer alanımızda bizi bekleyen güzel gelişmeleri hayatımıza alacağız. Finansal olarak ise beklenmeyen bir para girişi yaşanacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Sanatsal çalışmalarla uğraşıyorsan bu çalışmalardan kazanç elde etme zamanı gelmiştir. Ek gelir elde etmek hem sana hem de ailene büyük moral kaynağı olacaktır. Uzun zamandır isteyip alamadığın bazı eşyalar alabilirsin. Etrafındaki insanlara karşı söylemek istediklerini içinde tutma, dürüst davrandığın sürece kazanan sen olursun * Bu dönemde etrafımızdaki kişilerin özel sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Kendi zevklerimiz, isteklerimiz ön planda olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Etrafındaki insanları her şeyden üstün tutup, kendini geri planda tutmak sana hiçbir şey kazandırmaz. Yoğun çalışma saatleri, düzensiz beslenme ve uykusuzluk bu dönemde seni zorlayabilir. Aşk hayatına daha fazla vakit ayırmalısın. Hayatın akışına fazlasıyla kapıldın ve karşındaki kişinin ne istediğini ya da hissettiğini anlayacak durumda değilsin. * Bu hafta özel hayatımızdaki iniş ve çıkışlar bizi yıpratmamalıdır fakat ilgisiz olduğumuzu artık kabullenmeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Kendinle ilgili vereceğin kararlarda çok dikkatli olmalısın. Geleceğe dair planlarını detaylı düşünmelisin. Kısa vadeli planlar seni başarısızlığa sürükleyebilir. Aile içinde en detaylı gözlemleyen bireylerin başında geliyorsun. Bu durum zaman içinde seni biraz yıpratıyor fakat olaya farklı açıdan bakarsan, iyi bir kriz yönetici olma konusunda başarılı olacaksın. * Özellikle kendi dünyamız ve yakın çevremiz her zamankinden daha fazla anlam kazanmaya başlayacaktır. Duygusal yönümüzü arka plana atma zamanıdır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Yaratıcılığını ortaya çıkarmak için edineceğin en önemli alışkanlıklardan biri, günün ilk saatlerinde farkındalığa zaman ayırmandır. Ruhunu dinlendirmek, arındırıcı çalışmalar yapmak zihni berraklaştıracaktır. Sabah saatlerinde ne kadar negatif olursan, o kadar olumsuz bir gün geçirdiğinin farkına varmalısın. * Sanatsal faaliyetler, dinlendirici çalışmalar, kısa tatiller kaybettiğimiz enerjimizi bulmamıza neden olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Bu dönemde para ile ilgili yaşadığın sorunlar bir kat daha artabilir. Bunun sebebi, geçmişte yaşadığın ve tetikleyen tıkanıklıkların seni çok güçlü şekilde etkilemesidir. Bu durumdan kurtulmak için ilk önce yapman gereken şey, geçmişe dönük arındırıcı çalışmalar yapmaktır. * Uzun süredir finansal sorunlar yaşıyorsak, biraz daha sabretmemiz gerekecektir. Özellikle bu hafta beklediğimiz para varsa ertelenebilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Özel insanlar hayatına bir anda girip, bir anda da çıkabilirler. Ani ve hızlı değişimlere gebe bir dönemdesin. Bu durum senin karmaşık ruh halinle ilgili olacaktır. Hayatı bu kadar karışık ve zor görmeni gerektiren sorunlardan kurtulmak istemelisin ve çaba göstermelisin. * Bize değer verebilecek, kaliteli zaman geçirebilecek ve kendimizi rahat, huzurlu hissedeceğimiz insanlar hayatımıza girecektir. Bu insanları hayatımızda tutup tutmamak konusunda çok dikkatli olmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Ev ya da şehir değişikliği yapmak istiyorsan doğru bir zamandasın ve biz seni bu konuda destekliyoruz. Aşk hayatında zihnini kurcalayan sorunları kendi başına halletmen pek mümkün gibi görünmüyor. Karşılıklı konuşmayı denersen doğru yolu bulacaksın. * Bu dönemde hayatımız adına vereceğimiz radikal kararlar hem uzun vadeli olacaktır hem de bizim için hayırlı olacaktır. İkili ilişkilerimizde ise ne yaparsak yapalım, içimizdeki huzursuzluğun önüne geçemeyebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * İş hayatında yaşadığın yoğun tempo seni yeterince yıprattı. Bir amaç uğruna gösterdiğin çabalar için çok fazla ödün vermek zorunda kaldın. Bu durumdan dolayı sağlığını geri planda bıraktın fakat bedensel yorgunluk önümüzdeki günlerde seni daha fazla yorabilir. * İş hayatımızda peş peşe bize verilecek sorumluluklar tempomuzun daha fazla arttırmamıza sebep olacaktır ancak bu sefer odaklandığımız noktaya gelebileceğiz. Terfi ya da zam bekleyenler için olumlu sonuçlar yaşanacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Bazı problemlerin büyüklüğü karşısında onları küçük adımlarla halletmeye çalışmak içindeki korkuyu ve kaygıyı azaltacaktır. Planlı şekilde yol alırsan, sorunları çözümlemen hiç zor olmayacaktır. Etrafındaki insanlar sana senden daha fazla güveniyor ve onların güvenini sarsmaman gerekmektedir çünkü önümüzdeki günlerde onların desteğine ihtiyacın olacaktır. * Bu dönemde aile kavramı her şeyin üstünde olacaktır. Hayatımızı önemli derecede etkileyen konularla ilgili harekete geçmeden önce, onların fikirlerini almak doğru bir seçim olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir fakat denemelisin, çaba göstermelisin. Duygularının iyileşmesi için buna çok ihtiyacın vardır. * Geçmişte yaşadıklarımızı bir kenara bırakıp, sadece geleceğe odaklanmamız gereken bir süreçtir. Sevginin ve affetmenin ne kadar önemli faktörler olduğunun farkına varacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Eski kalıplarını serbest bırakmak ve enerjini harekete geçirmek için doğru zamandasın. Her şey denge içindedir. Hayatındaki en küçük bir ayrıntının bile seni ne kadar çok etkilediğinin ve yapacağın küçük değişimlerin büyük dönüşümlere davetiye çıkardığının farkına varmalısın. * Bu dönemde kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Kısır döngü içinde dönüp durmak yerine, daha iyisini elde etmek için kendimizi geliştirici kurslara başlayabiliriz. Özellikle mesleğimizle ilgili kursların bize büyük faydası olacaktır.

 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı