MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Haziran 16. · 2346 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hem bedenen hem de zihin olarak hayatın akışına daha sakin ve birçok konuyu gözden geçirmiş, olaylar karşısında yönetimi kurmuş ve rahatlamış olarak devam edeceksin.

Olaylar ve kişiler arasında vermen gereken kararlar verildi ve senden uzak durması gerekenleri hayatından çıkarmak adına adımlar atmaya başladın. Bunu yapabileceğini hiç düşünmüyordun aslında.  Şimdi ki süreçte tek yapman gereken şey, bu attığın adımların sana olumlu dönüşümlerini seyretmek ve beklemek olacaktır. Etrafından çok fazla beğeni alabilir, karşı cinsin dikkatini çekebilirsin. İnsan ilişkilerinin önem kazanacağı bu dönemde, evliliğe ilk adım atılabilir ya da yeni birlikteliğe başlayabilirsin. *

Bu hafta aslında bizler için etrafımızdaki birçok konu adına ayıklama dönemdir. Bu durum bizim için ilk etapta yorucu ve canımızı acıtıcı gibi görünse de ilerleyen günlerde ne kadar doğru karar verdiğimizin farkına varacağız. Bazen hayatta istem dışı hareketlerde ve eylemlerde bulunabiliyoruz ancak bu süreçte mecburiyetten attığımız her adım bizim için hayırlı olacaktır. Özellikle aşk ve aile hayatımızda yaşanacak bu durum etrafımızdaki kişiler tarafından yadırgansa da eleştirilere maruz kalsak ta, dinleyelim ama sonunda kendi iç sesimizi kulak verelim. İkili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler bizi oldukça mutlu edecektir.

Bu hafta Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Bu dönemde kendi iç dünyana dönük yaşaman gereken yerde, dış dünya ile daha sıkı iletişimde olmak seni fazlasıyla yorabilir. Bu günlerde yoğun olarak hem çalıştın hem de kendini ispat etme çabasına girdin. Artık yapman gerekeni yaptığını düşünmeli ve ruhunu, bedenini rahatlatmalısın. * Bu hafta sosyal çevremize daha fazla vakit ayırıp, kalabalıklar içinde eğlenceli vakitler geçirebiliriz. Kartlar bize bunu çoktan hak ettiğimizi vurgulamaktadır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * İnsanların senin hayatın adına karar vermesi, fikir sunmaları kafanı bir hayli karıştıracak ve doğru yolu bulmakta zorlanmana sebep olacaktır. Özellikle ilişkide yaşanan sorunlar ve aile içi gerginlikler sadece seni ilgilendirmelidir. Benliğini önemsizmiş gibi düşünmek seni her konuda başarısızlığa sürükler. * İnsanların ne dediği konusunda biraz daha rahat davranmamız gereken bir dönemdir. Her konuda kendimiz karar verecek kapasiteye sahip olduğumuzu düşünerek hareket etmeliyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler;* Bu dönemde çıkarlarını korumak adına gereğinden fazla cesarette ve güç gösterisinde bulunabilirsin. Hakkın olanı alana kadar mücadele etmen gerekiyor. Önce durumunu derinlemesine gözden geçir, kişilerle ve olaylarla iletişim kurarak endişe etmeden, içgüdülerine güvenerek hareket etmelisin. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda birlikte çalıştığımız insanlarla aramızdaki iletişimlerin çok olumlu ve yapıcı olmasına özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; *Aşk hayatında ve sosyal çevrende şansın oldukça yüksek. Eline geçen fırsatları doğru kullandığın sürece hayatının her alanına bolluk bereket gelecektir. Bu bereketi etrafındaki insanlarla da paylaşmalısın. Hayat çizginde paylaştıkça çoğalan bir bereketin olduğunu unutmamalısın. * Bu hafta her konuda şans bizden yana olacaktır. Özellikle finansal konularda yaşanacak olan beklenmedik gelişmeler karşısında hem şaşkın hem de panik yaşayabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; *İkna kabiliyetin yüksek ve bunu değerlendirdiğin sürece, yeteneklerinle birleştirdiğinde yaşam görevlerini daha başarılı şekilde tamamlayabilirsin. Daha çok insana faydalı olmak ve öğretmek, eğitmek gibi konulara değinmeni tavsiye ediyorum. Eğitim alanında gösterdiğin mücadeleyi aşk hayatında gösteremeyebilirsin. * Bu hafta ikili ilişkilerimizde bizden kaynaklı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu duruma çözüm üretmek bizim elimizdedir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; *Sezgilerine güvenmek, istikrarlı davranmak, kaygılarından kurtulmak bu süreçte senin için önemli unsur olacaktır. Finansal sorunlarının çözüme ulaşması an meselesi. Yatırım yapmak için doğru zamanı bekliyorsan, işte bu zaman o zamandır. Hayatına renk katmak istiyorsan, kendinle ve evle ilgili değişiklikler yapmak işe yarayacaktır. * Bu hafta hem görsel hem de ruhani anlamda değişimler yaşamaktan çekinmemeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Uzun zamandır işsiz olanlar için hareketli bir dönem olacaktır. Bir an önce işe başlamak isteği ile yanlış kararlar alabilir, seçimlerinde yanılabilirsin ve bu yüzden sakin ve mevcut durumu koruyacak şartlardaki işlere odaklanman gerekmektedir. * Bu hafta acele karar vermekten kaçınmalıyız. Bir an önce işe başlamak isteyebiliriz ancak bizim enerjimize uymayan ya da kısa süreli bir çalışma hayatı geçirmemize neden olacak yanlış işlere girmemeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * İş hayatında başarman mümkün değilmiş gibi görünen bazı konuların üstesinden gelmek için yoğun bir çaba sergileyeceksin. Bu süreçte yavaş ve sağlam adımlar atıp, pratik düşünerek hareket etmelisin. Uzun zamandır geçmişte eline geçen fakat değerlendiremediğin bazı fırsatların pişmanlığını yaşarken, kısa süre içinde tekrar aynı fırsatı yakalayabilirsin. *  Bu hafta pişmanlıklarımızla boğulmak yerine önümüze bakmak zorunda olduğumuzu anlayacağımız bazı gelişmeler yaşayacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * Aşırı iyimser karakterin bu dönemde sana zarar verebilir. Etrafındaki insanlarla iletişimde, senden istekleri konusunda kendini geri çekmen gereken durumlar yaşayabilirsin. Şu an iyilik yapmak isteyebilirsin fakat önümüzdeki günlerde yapılan bu iyiliğin sana dönüşü biraz ağır olabilir. * Etrafımızdaki kişilere fazla güveniyoruz ve bize nasıl bir zarar verebileceklerini hiç düşünmeden hareket ediyoruz. Bu hafta kendimizi biraz sorgulamalı ve kendimizi geri çekmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Yeniliklere kendini kapatmaman gereken bir zamandır. Kendine inanıp ilerlediğin her yolda, evren sana bütün güzelliklerini sunacaktır. İş alanında bir an önce kendine gelip, daha fazla kayıp yaşamadan yeteneklerini sergileme dönemidir. Kendini geliştirmek için yeniliklere açık olmak zorundasın. * Bu hafta iş alanımızda bazı aksaklıklar gündemde olacaktır. Uzun süredir kendimizi iyice saldık ve hayata karşı hırsımız kalmadı. Bir an önce eski enerjimizi toparlamalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Aşk çok yakınında fakat sen onu görmezden gelmekte ısrar ediyorsun. Sevgini ve sevgiye olan inancını karşındaki kişilerle paylaşmaktan çekinmemelisin. Sen bu duygularını gizlediğin sürece kimse senin ne hissettiğini bilmeyecek ve mümkün olduğunca uzak duracaklardır. * Bu hafta kendimizi hem yalnız hissedecek hem de bu durumdan kurtulmak için çaba göstermekten uzak duracağız. Kendi içimizde verdiğimiz bu savaşın bizden başka kimseye zararı yoktur.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Sosyal çevrenden bazı kişilerle aranda uzun süredir devam eden nedensiz soğuk savaş son bulacaktır. Kendini ifade etmekten çekinmemeli, hakkını sonuna kadar savunmalısın. Çekingen davrandığın sürece insanların seni ezme çabaları devam edecektir. * Bu hafta yüzleşmeler, gizli kalmış konuların açığa çıkması bizim açımızdan olumlu olacaktır. İnsanlara dürüst davranmaktan kaçınmadığımız sürece kazanan biz olacağız.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı