MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Haziran 08. · 2604 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Bu dönemde aşk hayatın canlanacak, hareketlenecek ve uzun zamandan beri unuttuğun duyguları yaşamana sebep olacaktır. Kendini daha doğru ifade edebilecek fırsatlar yakalayacaksın.

Hem aşk hem de sosyal çevrende iletişimlerinde başlayacak olan hızlılık ve olumlu görüşmeler, kendine olan öz güvenini yerine getirecektir. Bu keyifli süreçte kendine olan öz güvenini yanlış yollara saparak kullanmamalısın yani sadık kalma konusunda sorunlar yaşayabilirsin. İki kişi arasında kalıp, karar vermekte zorlanabilirsin. Yeni yerler görmek yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsin. Finansal olarak ise paranı tatil, sosyal faaliyetler, keyifli organizasyonlar ve alışverişte kullanabilirsin.

Yakın çevre, aile ve aile bireyleri ile arandaki bağlarda güçlenmeler olacaktır ve bu durum hem seni hem de karşı tarafı çok mutlu edecektir. Yeni bir para kaynağı bulabilirsin. Bu kaynağı doğru şekilde değerlendirdiğin sürece sana getirisi kazançlı olacaktır. Dış dünyaya yansıttığın imajın ve duruşun gözler önüne serilecektir ve bundan dolayı kendinle gurur duyabilirsin. *

Bu hafta özellikle aşk hayatımızda keyifli vakitler geçirebiliriz. İlişkisi olmayanlar ise yeni biriyle tanışabilirler. İş ve kariyer konularında hedeflerimize ulaşmakta zorluk çekmeyeceğiz. Bu dönemde bize ilerde fayda sağlayacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Sosyal çevremizin genişlemesi bize büyük fayda sağlayacaktır. Finansal konularda ise yatırım yapmak ya da yeni bir işe adım atmak için çok doğru bir zamandır. Geçmişte kazandıklarımızla ve yaşadıklarımızla yetindik ancak daha iyisi için çaba harcayacağız ve beklediğimiz özellikle iş fırsatları ve kariyer alanında yükseliş adına önemli gelişmeler yaşanacaktır.

Bu hafta Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Zihnin sana oyun oynayabilir. İkili ilişkilerde iki kişi arasında kalabilir ve karar vermekte zorlanabilirsin. İstediğin kişiyi tercih ettikten sonra, ilişkini gözlerden uzak bir yerlerde yaşamak isteyebilir, keyifli tatil planları yapabilirsin. Sosyal çevrende seni mutlu hissettirecek yeni insanlarla tanışabilirsin. * Bu hafta kendimizi hem güçlü hem de enerjimiz yüksek hissedeceğiz. Bilinçaltımız ve zihnimiz ön planda olacak ve önemli konularda karar almakta zorlanmayacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Kendinle ilgili vereceğin kararlarda çok dikkatli olmalısın. Geleceğe dair planlarını detaylı düşünmelisin. Kısa vadeli planlar seni başarısızlığa sürükleyebilir. Aile içinde en detaylı gözlemleyen bireylerin başında geliyorsun ve bu durum aile ortamında yaşanan bir krizi çözüme ulaştırma konusunda sana destek verecektir. * Bu hafta özellikle aile içi ilişkilerimiz gündemde olacaktır. Bunun yanı sıra ev değişikliği yapmak istiyorsak, bu süreci değerlendirmeliyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Kariyerinle ilgili konular gündemde olacaktır. Becerilerin, yeteneklerin beklenmedik kişilerle tanışmana ve farklı ortamlara girmene vesile olacaktır. Kafanda tasarladığın bir proje varsa, hareketlilik yaşayacak ve hemen adım atmaya başlayacaksın. Finansal konularda şanslı bir dönemdesin. * Bu haftamız oldukça hareketli geçecektir. Yatırımlar yapmak, taşınmaz malları satmak gibi konularda kazançlar elde edeceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Geçmişte yaşanan her ne kadar üzüntü, endişe, kaygı ve küslük varsa hepsini bir kenara bırakma zamanı gelmiştir. Enerjini düşüren ne kadar olay ve insanlar varsa takılı kalmaktan vazgeçmelisin. Bu şekilde devam edersen kısa süre içinde kendinle de sorunlar yaşayabilirsin. * Geçmişimiz şimdiki hayatımızı etkilemesine izin vermediğimiz sürece hayatın bütün güzelliklerinin farkına varmaya başlayacağız. Aşk hayatımızda güzel gelişmeler yaşanacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Etrafında bazı tatsız olaylar yaşanabilir. Bu olaylar karşısında sessiz kalman mümkün olmayabilir, en azından fikrini söylemek isteyebilirsin ancak bu öyle bir karmaşadır ki, senin kendini ifade etmen pek kolay olmayacaktır. Kendi kabuğuna çekilip, olayları dışardan seyretmek en doğru karardır. * Bu hafta özellikle yakın çevremizle ve çalışma arkadaşlarımızla aramızdaki iletişimlere dikkat etmeliyiz. Söylemlerimiz farklı yerlere çekilebilir ve biz buna üzülebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Duygusal anlamda hassas olabilirsin ve duygu karmaşası bazı konularla ilgili sağlıklı karar vermeni engelleyebilir. İç dünyana yönelmek, sosyal faaliyetlerde bulunmak ve sevdiklerine güvenip, onlarla daha fazla vakit geçirmek sana moral kaynağı olacaktır. Aşk hayatın bu süreçte seni mutlu edecektir. * Son zamanlarda yaşadığımız olumsuz konular bizi bir hayli yormuştu. Bu dönemde sevdiklerimizle vakit geçirmek sorunlarımıza çözüm getirmese de moral kaynağı olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Olmasını çok istediğin dileğin bu dönemde kabul görecektir. Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Beklediğin ışığı görebilmen için geçmişinden kurtulmalı, geçmişte kalan kişileri ve olayları affetmelisin. * Affetme konusunda kendimizi çok yetersiz hissediyoruz. Kimsenin yaptığı iyiliği de kötülüğü de unutmuyoruz fakat ruhumuzu arındırmak için kötü olan her şeyi affetmek bize kazanç sağlayacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Geçmişte yaşadığın ciddi bir şokun, ihanetin ya da kayıpların hayatının dip noktasıydı. Bu yüzden daha kötüsü olmayacaktır ve her geçen gün daha iyiye doğru ilerlemektesin. Özellikle aşk hayatında aldığın darbelerin seni daha da güçlendirdiğini unutmamalısın. * Bu hafta kendi iç dünyamıza dönüp, insanlardan uzak bir hayat sürmek isteyebiliriz. Bu aralar enerjimiz düşük olacağından dolayı belki en doğrusu verdiğimiz karardır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Kişisel gücünün ve yapabileceklerinin farkına varmalısın. Belirsizlikler ve ikilemde kalmalar söz konusu olabilir ancak tecrübelerinden faydalanarak çözüme ulaşabilirsin. Bu dönemde verdiğin kararlar, başlangıçlar sana artı olarak geri dönecektir. Finansal olarak mevcut durumunu daha iyi boyuta taşımak adına atacağın adımlar sana kazanç sağlayacaktır. * Bu hafta özellikle iş alanımızda bazı aksilikler yaşanabilir. Bu durumu düzeltmek için aklımızı ve tecrübelerimizi kullanmalıyız ve kendimizi doğru şekilde ifade etmeye özen göstermeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Duyguların iyileşmeye başlıyor. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir. * Etrafımızda bize ilgi duyan bir kişinin farkına varabiliriz fakat bizim yaşadığımız karamsar duygular bu kişiye fırsat vermemize engel olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Hayatındaki düzende başlı başına bir değişime hazır olmalısın. Geçmişte yaşadığın bazı güzel olayları hatırlamak, o anları yaşadığın kişilerle tekrar iletişime geçmek gündemde olacaktır. Hayatın güzelliklerini daha iyi yaşamak için yapacağın değişimler senin için hayırlı olacaktır. * Bu hafta tamamen iyi ve pozitif niyetimizle, düşüncelerimizle hareket edeceğiz. Fevri çıkışlardan uzak, yakınlarımıza karşı daha anlayışlı ve sevecen bir tavır sergileyeceğiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * İşin içinden çıkamadığını anladığın anda yakınında bulunan doğru yol gösterici birinden destek almaktan çekinmemelisin. Genel olarak bakış açısı ile sana büyük fayda sağlayacak bu kişi, aileden birinin olması muhtemeldir. Maneviyatın yüksek tuttuğun sürece istediğin hiçbir şeyin mucize olmadığını, doğru istemekle ilgili olduğunu anlayacaksın. * Bu dönemde hayatımızda beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Bu durum hem bizi hem de yakınımızdaki kişileri mutlu edecektir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı