MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Haziran 03. · 2252 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Sosyal çevre ile iletişimlerini güçlendirecek fırsatlar yakalayacaksın. Bu fırsatları iyi değerlendirmen sonucunda hem özel hayatında hem de iş hayatında başarıyı yakalayabilirsin.

Aşk hayatında zihnini kurcalayan sorunları kendi başına halletmen pek mümkün gibi görünmüyor. Karşılıklı konuşmayı denersen doğru yolu bulacaksın. Karakter olarak kariyer hayatında iplerin elinde olmasını tercih edenlerdensin. Bu duruşun seni güçlü kılıyor. Bu dönemde sağlamlaştırdığın ve devamını getirmek adına attığın adımlar sosyal çevrende de takdirle karşılanacaktır. Hareketli ve bereketli bir dönem yaşayacaksın bunun kıymetini bil ve fırsatları değerlendir.

Varlığı ile sana sorun yaratan ya da huzursuz eden kişileri hayatından çıkarma zamanıdır. Bunu başardığın anda hayatın ve konular daha anlaşılır ve kolay olacaktır. Buna ihtiyacın olduğunu hissettirecek bazı konular gün yüzüne çıkacaktır. *

Bu hafta endişelerimizden kurtulup uzun zamandır planladığımız konular hakkında adım atmaya başlayacağız. Kendi iç dünyamıza dönüş yaşayıp, bizi yoran bazı olay ve kişiler hakkında net kararlar vereceğiz. Uzun süredir parasal anlamda kazanç sağlamak adına verdiğimiz mücadeleye bir süre daha devam etmek zorundayız. Geçmişte kazandıklarımızla ve yaşadıklarımızla yetindik ancak daha iyisi için çaba harcayacağız ve beklediğimiz özellikle iş fırsatları ve kariyer alanında yükseliş adına önemli gelişmeler yaşanacaktır.

Bu hafta Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Kendi benliğinin ve varlığının ne kadar değerli olduğunun artık farkına varmalısın. Kendinden başka herkesi mutlu etmek seni de mutlu ediyor fakat her seferinde sevgi ve anlayışı senin vermen, kendi iç huzurunu bozmaktadır. Verdiğin gibi almayı da öğrendiğin zaman hayatın çok daha güzel olacaktır. * Sevgiyi almaya ve vermeye açık olduğumuz bu dönemde mutluluk ve huzur bize gelecektir. Uzun süredir kariyer ile ilgili verdiğimiz çabanın çözüme ulaşması an meselesidir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Çok fazla zaman ve çaba harcaman gerekiyormuş gibi görünse de belirlediğin yolda ilerlemeye devam etmelisin. Bu hedefin karşısında keskin ve net tavır sergilemen gerekecektir. Hayatın olumsuzlukları karşısında ödün vermek sadece seni güçsüzleştirir ve başka hiçbir işe yaramaz. * Bu dönemde hayatımızı karmaşık bir duruma getirecek bazı olumsuz olaylarla karşılaşabiliriz. Kariyer ya da şu an bulunduğumuz konumda kalabilmek için biraz daha emek harcamalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Geçmişte yaşadığın sorunların şimdi ki hayatını etkilemesinden sıyrılma zamanıdır. Yaşadığın her acıdan, sevinçten ders çıkarmayı artık geride bırakmalısın. Yaşadığın her olaydan dolayı ödüllendirilmek ya da cezalandırılmak hissine kapılmadan yoluna devam ettiğin sürece evren tarafından destekleneceksin. * Bu hafta geçmiş hayatımıza takılı kalabiliriz. Özellikle eski sevgilinin tekrar hayatımıza girmek istemesi gündemde olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Aşk hayatında talihsizlikler yaşıyorsun. Bu duruma neden olan en büyük etken senin olumsuz düşüncelerin olduğunu unutmamalısın. Kendinle çelişki yaşadığın insanlardan ve olaylardan uzak durmaya özen göstermelisin. Doğru bildiğin yoldan seni saptırmaya çalışanlar senin kadar ön görülü olmayabilir ve seni de yanıltabilirler. * Özellikle insan ilişkilerimizde daha temkinli ve ılımlı davranmamız gereken bir süreçteyiz. Özel hayatımızla ilgili konuları etrafımızdaki kişilerle paylaşmamaya özen göstermeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * İç huzurun ve güven duygusunun senin için ne kadar önemli olduğunu unutmamalısın. Bunu düşünerek hareket edersen, istediğin mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsin. İnsanlara karşı acımasız ve tutarsız davranışlarından vazgeçmelisin. Maneviyatını güçlendirmek isteyebilirsin ve bunun için daha fazla arındırıcı çalışmalar yapabilirsin. * Yoğun iş temposu ve aile içindeki bazı sorunlardan dolayı epeyce yıprandık. Kısa tatiller ya da sosyal faaliyetlere yönelmemiz bize iyi gelecektir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * İç huzurun ve güven duygusunun senin için ne kadar önemli olduğunu unutmamalısın. Bunu düşünerek hareket edersen, istediğin mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsin. İnsanlara karşı acımasız ve tutarsız davranışlarından vazgeçmelisin. * Bu hafta aile içi konularla uğraşmaktan ne özel hayatımıza ne de işimize tam anlamıyla kendimizi veremeyebiliriz. Bu durumun karşısında yapmamız gereken tek şey olayları ve insanları olduğu gibi kabullenmektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Kendinle çelişkiye düştüğün konularda etrafındaki güvendiğin insanlardan yardım istemekten çekinmemelisin. Senin düşüncende güçlü ve güvenilir insanların sana vereceği destekler doğru ve sağlıklı fikirler olacaktır. Parasal anlamda ki tedirginliklerin artık bitmek üzeredir. * Bu hafta yeni iş görüşmeler ya da kendimizi ifade etmek istediğimiz konularda başarılı olacağız. Alım satım işlerimiz varsa bu dönemde gerçekleştirmeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Bazen hayatı akışına bırakmak en doğru karardır. Her olayı çözümlemek için uğraşmak, insanları yönetmeye çalışmak seni bir hayli yordu ve enerjini düşürdü. Bu durumdan kurtulman için evren sana destek verecektir. * Etrafımızda olup biten her konudan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Bunun nedeni ise olumsuz olayları dinlerken empati kurmamızın bize verdiği zararlardan kendimizi korumaya çalışmamızdır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Aile ile bağlarında güçlenme yaşamak sana güven verecektir. İş hayatında yükselmek için verdiğin çabalar sonuç bulmaya başlayacaktır. Sana verilebilecek tek tavsiye, sevdiklerine güvenmelisin ve onların söylediği her kelimenin senin hayrına olduğunu unutmamalısın. * Kendi hayatımızda yaşanacak bazı olumsuz olayları çözümlemek için ailemizin vereceği destek bize güç verecektir. Finansal konularda ise aşırı harcamalardan uzak durmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Kendine yakın gördüğün insanların hayatlarına karışma hakkın kendinde çok fazla bulmaktasın. Bunu yaparken aslında niyetin onları korumaktır fakat dışardan bakıldığında biraz itici görünebilirsin. Bu yüzden sadece olması gerektiği kadar fikirlerini söylemelisin. * Bu hafta hem aile hem de sosyal çevremizde davranışlarımız dikkat çekebilir. Aşırı gergin ve insanları yönlendirici tavırlardan uzak durmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Aşk hayatının bu kadar karmaşık olmasına sebep olan etkenler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Her iki tarafın birbirlerine karşı duygu ve düşüncelerinde olumlu değişiklikler söz konusu olacaktır. Üçüncü şahısların aşk hayatına karışmasına izin vermediğin sürece sorunlar azalmaya başlayacaktır. * Özellikle ikili ilişkilerde şanssız bir dönemdeyiz. Daha ılımlı ve sevecen olma zamanıdır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Bu dönemde rekabetçi değilsin ve geleceğe dair planlarını yaparken pasif bir karakter gibi görünüyorsun. Bu tavrından bir an önce sıyrılmalısın. Hayatının dönüm noktası diye adlandırdığın konuların çözümlenmesi için önümüzdeki birkaç aya ihtiyacın var. * Nedensiz bir şekilde hayata bakış açımızda farklılıklar oluşmaya başlayabilir. Hedeflerimize ulaşmak adına verdiğimiz mücadeleleri yarı yolda bırakmamalıyız. Biraz daha sakin ve sabırlı ama hırslı olmalıyız.

Daha detaylı bilgi almak için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı