MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mayıs 26. · 2418 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Bu dönemde ilişkiler ve sosyal çevrenle ilgili alanlarda bazı sınavlardan geçebilirsin. Özgür olma isteğin artabilir, ben ya da biz kavramları arasında inişli çıkışlı karmaşık duygular içine girebilirsin.

Hedeflerine ulaşabilmek için yapman gereken tek şey, zihnini toparlayıp, işine ve hedeflerine odaklanmak olacaktır. Kendinle ilgili yaptığın analizler ve yaşadığın farkındalıklar sana yeterli gelmiyor. Kendini hep daha iyisine ulaşmak için hırpalıyorsun ancak her insanın belirli bir kapasitesi olduğunu unutmamalısın. İş hayatındaki rakiplerine karşı dikkatli olma zamanıdır. Senin başarını kıskanan insanlara karşı en güzel cevap, başarıların ve vereceğin sessiz savaş olacaktır.

Yeni aşklar söz konusu olabilir. İlişkiler yoluyla önemli fırsatlar yakalayabilir, öz güvenli, direkt ve enerjik tavrınla herkes tarafından son derece çekici bulunabilirsin. Karşı cinsin dikkatini çekmek sana iyi bir moral kaynağı olacaktır. Tadilat, dekorasyon, eşya değişikliği gibi harcamalarında aşırı gereksiz harcamalar yapabilirsin. Bu durum önümüzdeki günlerde finansal olarak sıkıntılı bir sürece sebep olabilir. *

Bu hafta hem iş hem de özel hayatımızda hareketlilik olacaktır. Bu durum hem zihin olarak hem de beden olarak bizi oldukça yorabilir fakat temkinli davrandığımız sürece bu dönemden zarar görmeden sıyrılabiliriz. Özellikle gayrimenkul alım satımlarında kazanç elde edebiliriz. Aşk hayatımızda önemli ölçüde değişiklikler söz konusu olacaktır. Yeni aşk ya da var olan ilişkimizde güzel gelişmeler yaşanacaktır.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkisi;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Bu dönemde hayata bakış açın, ilişkiler, sosyal çevren ve iş ilişkilerinde değişimler yaşayabilirsin. Bu alanlarda kendini yetersiz hissedebilirsin fakat günün sonunda başarılı ve kazançlı olacak kişi sen olacaksın. Uzun süredir devam eden ilişkilerde bitişler yaşanabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. * İş ve kariyer alanlarımızda kendimizi geliştirmek için elimize geçen yeni fırsatları doğru şekilde değerlendirebiliriz. Bu durum iş alanımızda terfi, konum değişikliği ya da zam gibi önemli gelişmelere vesile olabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Bu dönemde harcamalarına çok dikkat etmelisin, yatırımlardan uzak durmalı, gereksiz harcamaları aza indirmelisin. Önümüzdeki günlerde unuttuğun bir borç ya da yapılması gereken bir ödeme gündeme gelecektir. Bunu ödeyebilmek gücün olmalıdır çünkü ertelediğin sürece uzun vadeli sorunlar yaşanabilir. * Bu hafta finansal konularda şanssız bir süreç geçireceğiz. Temkinli davranmalıyız. İş ve kariyer alanımızda da üst düzey yöneticilerle aramızdaki bağların güçlenmesi gerekecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Endişelenmeyi bırak her şey yoluna girecek. Evren çok cömert ve buradaki Melekler senin için çalışıyor. Kendi endişelerin dışında geleceğinin yolunda herhangi bir test ya da engel yok. Zihnini sessizleştirmen sana büyük fayda sağlayacaktır. * Bu hafta dış dünyadan uzaklaşıp, kendi iç dünyamıza dönüş yapmak zorunda kalabiliriz. Mecburiyetten doğacak olan bu yalnızlık ilk etapta bizi tedirgin etse de ilerleyen zamanlarda bizim için ne kadar olumlu bir süreç olduğunun farkı varacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Evren kendini doğru ifade edebilmen adına sana yardım edecektir. Duygularını ve düşüncelerini etrafındaki insanlara rahat bir şekilde aktarabilirsin. Yeni anlaşmalar yapabilir, yeni ortaklıklar kurabilirsin. Bu konularda oldukça başarılı ve kazançlı günler seni beklemektedir. * Sosyal çevremizde ve ikili ilişkilerimizde iletişimlerimiz seviyeli ve oldukça pozitif olacaktır. İş alanımızda atacağımız adımlar ilk etapta bizi tedirgin etse de risk alabilecek gücümüz olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Maddi değerlerini, günlük işlerini ve iş hayatını ilgilendiren konularda biraz fazla saplantılı davranabilirsin. Her konuda her zaman yeterince bilgin olduğunu düşünüyorsun ancak bu tavrın, etrafındaki kişilerin fikirlerini önemsemekte zorlanmana sebep olmaktadır. * Bu hafta iletişimlerimizde problemler yaşanabilir. Özellikle aşk hayatımızda karşı tarafı kırmaktan çekinmeyebiliriz ancak bu durum ilişkinin bitmesine neden olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * İş ve ev hayatında köklü değişiklikler gündemde olacaktır. Büyük değişimlere açık olmalısın. İş alanında önemli sorumluluklar alabilirsin. Bu durum etrafındaki kişiler tarafından takdirle karşılanacaktır. Bireysel değişiklikler ve yenilikler hayatına renk katacaktır. * Özellikle kendi iç dünyamız önem kazanacaktır. Bencil olmak, hayata farklı açıdan bakmaya başlamak, çevre ile bağlarımızı koparmak gündemde olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Tutkulu ve sevgi dolu bir aşkın hasretini çekiyorsan yakın gelecekte istediğin gerçekleşecektir. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir. * Kendimizi çok yalnız hissedebiliriz. Uzun süredir beklediğimiz aşk bir türlü bize gelmiyor fakat duygularımızı olumlu yönlendirdiğimiz sürece istediğimiz mutluluk ve huzur bize gelecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Hayatındaki yüklerden, sıkıntılardan kurtulmak isteyebilirsin. Bu durum hırsa dönüşebilir ya da kendini şartlandırabilirsin. Uzun süredir kararsız kaldığın konular netlik kazanacaktır. Bu senin için önemli bir dönüm noktası olacaktır. Vereceğin karar senin ilerde ki yaşantını da etkileyecek, güzel değişiklikler yaşayacaksın. * Ev ya da iş değişikliği yapmak istiyorsak olumlu bir zamandır. Meslekle ilgili vereceğimiz karar sonunda iş hayatımızda düzenli bir sistem kuracağız.

YAY

Sevgili Yaylar; * Bu dönemde öfke kontrolünü elden bırakmadan, düşünerek konuşmalı, karşı tarafı dinleyerek hareket etmelisin. Gergin ruh halin etrafındaki kişilerle aranın açılmasına sebep olabilir. Belirlediğin, plan yaptığın her konuda aksilikler yaşayabilirsin ancak bu durumun kısa süreli olacağını bil ve yoluna kaldığın yerden azimle devam etmelisin. * Hayatımızın ilerlediği süreç hakkında kaygı ve endişeye kapılabiliriz. Uzun vadeli geleceğimizi garanti altına almak isteyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Aşk hayatında özgür olma isteğin artabilir. Ben değil, biz kavramı sana çok uzak gelebilir. Karşı tarafın bu duruma tepki göstermesi an meselesidir. İlişkinin devam etmesini istiyorsan, sevgilinin sözlerine kulak vermelisin. Sana verdiği değerin farkına varmalı, ilişkine sahip çıkmalısın. *Aşk hayatımızda kendimize olan güvenimizin bizi olumsuz yönde etkilemesi mümkündür. İlişkisi olmayanlar ise yeni biriyle tanışabilir fakat enerjimiz uyuşmayabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Bu dönemde kısa ve uzun yolculuklar yapabilirsin. Özellikle iş ile ilgili yapacağımız yolculuklar başarı ile sonuçlanacaktır. Finansal konularda şanslı bir dönemdesin. Alım satım alanlarında beklediğinin üzerinde kazançlar elde edebilirsin. * Bu hafta bereketli ve hareketli bir süreç yaşayacağız. Uzun süredir durağan ilerleyen hayatımızda yaşayacaklarımız yakınlarımızla aramızdaki buzların erimesine vesile olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Bulunduğun yerden farklı bir yerde yeni bir hayata başlangıç yapmak istiyorsan acele etmemelisin. Doğru zaman geldiğinde olanakların büyümeye başlayacaktır. Aile içinde, özellikle kardeşlerle gerginlikler yaşanabilir. Bu durumu düzeltmek, zeytin dalı uzatmak sana düşecektir. * Bu hafta ev, aile ve ikili ilişkimizde yaşayacağımız gerginlikler bizi oldukça yıpratabilir. Konu her ne olursa olsun, ne kadar yorulsak ta, bu krizi yönetmek bize düşecektir.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı