MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mayıs 18. · 2513 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Şu an hayatında yaşadığın dönem sana düzensiz ve dağınık gelebilir. Hayatının her alanında değişiklik zamanı geldi. Bu dağınık düzen seni her ne kadar üzse de bunun sadece yerleşme süreci olduğunu düşünmelisin.

Bu dönemde yaşayacağın her keyifsiz olay seni tecrübe sahibi yapacaktır.  Sana ulaşmak isteyen ve seninle mutlu bir birliktelik hayali ile yaşayan bu güzel insana kapılarını sonuna kadar açmalısın. Hayatında unuttuğun bazı duyguları sana hatırlatacak, senin hayata bakış açını değiştirecek bu insana şans vermelisin. 

Bu dönemde para ile ilgili yaşadığın sorunlar bir kat daha artabilir. Bunun sebebi geçmişte yaşadığın ve tetikleyen tıkanıklıkların seni çok güçlü şekilde etkilemesidir. Bu durumdan kurtulmak için ilk önce yapman gereken şey, geçmişe dönük arındırıcı çalışmalar yapmaktır. *

Bu hafta özellikle duygularımızla hareket edebiliriz. Kendi iç sesimizi dinleyerek karar vermemiz ve hayatımızı yönlendirmemiz ne olursa olsun bizim için daha hayırlı olacaktır. Hayatımızda bazı zorluklar son bulmaya başlayacak, yeni bir düzen kurmak zorunda kalacağız fakat ne kadar bu değişime mecbur olsak ta, bizim için en doğrusudur. Finansal olarak genel olarak para enerjimizde tıkanıklıklar yaşanabilir ancak bu sürecin 19 Mayıs’ta yaşanan Dolunay ile ilgili olabileceğini düşünerek hareket etmeli, sakin davranmalı ve ileriyi düşünerek harcamalarımızı yapmalıyız.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Hayatının herhangi bir alanında seni rahatsız eden kişi ya da kişileri hayatından çıkarmak istiyorsan işte şimdi tam zamanıdır. Böyle bir değişikliğe ne kadar çok ihtiyacın olduğunu bu eylemi gerçekleştirdiğin zaman daha iyi anlayacaksın. * Yoğun iş temposuna kendimizi kaptırmış şekilde devam ederken, etrafımızda olup bitenin pek farkına varamayabiliriz. Dış dünya ile bağlarımızın zayıf olacağı bir dönemdeyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Evrende para, değiş tokuş aracıdır. Kendini paraya adayan ve istediği güce sahip olamayanlar, insanların ve dış dünyanın negatif etkilerinden etkilenen kişilerdir. Geçmişten arınıp, bilinçaltını temizlediğin zaman ancak para enerjin yükselecektir. Geçmişe takılıp kalmak, her an aynı olumsuzlukları yaşayacağını düşünmek hayatında beklenmedik tıkanıklıklar yaratır. * Finansal olarak yaşanacak olan olumsuzluklar aslında bizim yarattığımız enerjiden kaynaklı olduğunu bilerek hareket edersek, her şey daha kolay çözümlenecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Etrafındaki insanlara söylemek istediğin çok şey var. Kendini doğru ifade etmek ya da insanların düşüncesinde yarattığı ön yargıyı kırmak adına yapmak ve söylemek istediklerin karşısında sessiz kalmamalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece her zaman zarar gören taraf sen olursun. * Bu hafta sosyal çevremizle ve aile bireyleri ile aramızdaki bağlarda bizim açımızda kırgınlıklar oluşabilir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda mutlaka kendimizi savunmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Kendinle ilgili yaptığın analizler ve yaşadığın farkındalıklar sana yeterli gelmiyor. Kendini hep daha iyisine ulaşmak için hırpalıyorsun ancak her insanın belirli bir kapasitesi olduğunu unutmamalısın ve daha fazla zorlamanın seni tam tersine aşağı çekeceğini bilmelisin. İş alanında yaşadığın verimliliğin uzun süreli olması senin elindedir. * İş ve kariyer alanında elde ettiğimiz başarılar hem bizi hem de yakınlarımızı mutlu edecektir. Finansal konularda da şanslı bir süreçteyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * İnsanları yaşlandıran tek unsur ideallerinin bitmesidir. İnsan hayata tutundukça, sevdikçe ve güzellikleri fark ettikçe, beyin yeni şeyler keşfetmeye devam ettiği sürece hayata tutunmak daha kolay olmaktadır. Kendini yorgun ve mutsuz hissetmek senden başka kimseye zarar vermeyecektir. * Karmaşık ruh halimiz hayatımızın her alanını olumsuz yönde etkileyebilir. İnsanlardan uzaklaşmak, iletişimi kesmek yerine tam tersine daha fazla sosyalleşmeye çalışmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Ne yaparsan yap tam bir rahatlama içinde olamıyorsun. Sabit bir kimlik anlayışı içinde olduğun sürece, koşullar her ne kadar değişse de bu mümkün olmayacaktır. Her an her şey değişim içinde ve bu yüzden bu değişime ayak uydurmalısın sabit enerjiden uzaklaşmalısın * Bu dönemde elimizde olmayan sebeplerden dolayı negatif enerjilerle donatılmış gibiyiz. Bunu değiştirmek için artık harekete geçmeli, bizi mutlu eden faaliyetlere yönelmeliyiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Hayatta bazı şeylere senin müdahale etmen gerekmiyor. Öyle bir zaman gelir ki bütün taşlar yerine oturur ve bir bakarsın evren sana bütün güzellikleri sana sunmaya başlar. Dilediğin sana verilmeyecek olsaydı, aklına bile düşmezdi ancak yeri ve zamanı geldiğinde sana gelecektir ve bu yüzden sabırlı olmalısın. * Bu süreçte hayli aceleci ve huzursuz olabiliriz. Özellikle finansal açıdan ve iş alanında beklentilerimizde tarihlerde ertelemeler olabilir fakat eninde sonunda bize ulaşacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Kendini cezalandırılmış, hayatına sınırlamalar getirilmiş ve sevgiden yoksun hissedebilirsin. Şunu unutmamalısın ki, bu yaşadığın tüm olumsuzluklar aslında senin kendine olan sevgisizliğinden kaynaklıdır. Kendini şanssız diye adlandırırken çok önemli bir unsuru atlamaktasın. Seni var eden, en hayırlısını ondan dileme hakkını da sana vermiştir. * Bu dönemde manevi yönümüzü geliştirmek bize çok fayda sağlayacaktır. Yaşadığımız iyi ya da kötü her olay için şükretmeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Kendine karşı daha hassas davrandığın sürece, yeni bir dönemin kapıları sana doğru açılacaktır. Yeni fırsatlar, kişiler ve aşk sana büyük moral kaynağı olacaktır. Yeni tanışacağın kişi sana unuttuğun bazı duyguları tekrar yaşamana sebep olacaktır. Mutluluk ve huzur sandığın kadar uzaklarda değil. * Bu hafta hayatımıza renk katacak ilişkiler içinde olacağız. Bunun yanı sıra iş alanımıza kendimizi geliştirmek adına da yeni kurslara, seminerlere ve ilgimizi çeken kitaplara yönelebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Günlük hayatının akışında durağanlık söz konusudur. Her şeyi planlamış şekilde hiç yolunu değiştirmeden, sıkılmadan devam ediyorsun fakat bazen değişiklik yapmak hem bereketini çoğaltacaktır hem de enerjin değiştirecektir. Kendini hatırlamak ve farkındalık yaratmak gereken bir dönemdesin. * Bu mesajda bize verilmesi gereken en önemli detay, iş ve kariyer alanımızda daha girişken olmamız ve yeteneklerimizi ortaya koymamızdır. Başarılıyız fakat başarılarımızı herkesten saklamayı tercih ediyoruz. Bu doğru bir davranış biçimi değildir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Özellikle eşin ya da ortak iş yaptığın kişilerle arana biraz mesafe koyabilirsin. Başkaları için uğraşmaktan, onları mutlu etmekten yorulduğunun farkına varabilirsin. Hayatını düzene koyacağın konular gündemde olacaktır. Spora, rejime başlamak ya da bir tedaviye başlamak için doğru bir zamandır. * Kendimizi ilgilendiren konulara yönelebiliriz. Sosyal faaliyetlerden keyif alacağımız bu süreçte, yeni iş teklifleri de alabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Sen gergin ve olayları irdeleyen bir tavır sergilediğin zaman var olan ilişkin bitebilir fakat sen alttan alan bir tavırla yaklaşırsan ilişkiyi kurtarabilirsin. Geleceğini etkileyecek yanlış kararlar almadan önce olayları doğru analiz etmelisin. Kısa vadeli kararlar almak yerine, uzun vade de sana getiri sağlayacak adımlar atmalısın. * Özellikle aşk hayatımız ve aile yaşantımız bu hafta gündemde olacaktır. Olumlu ya da olumsuz yaşanan her şey bizim ruh halimizle bağlantılı olacaktır.

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı