MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mayıs 12. · 2550 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * İnsanları olduğu gibi kabullenmen gerekmektedir. Geçmişte yaşanan olaylar her ne kadar kötü olursa olsun, bu olayların senin üzerinde etkisini sürdürmesine artık izin vermemelisin.

Özellikle ikili ilişkilerde istediğini bulamadığını ya da var olan ilişkinde mutlu olamadığını hissedebilirsin. Bunun için çaba vermen gerekli ancak bu çabayı gösterip göstermemek sana bağlıdır. İstediğini alabilmek için yaşadıklarından çıkardığın dersleri göz önünde bulundurmalısın. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve hayatında tutmak çok zor olabilir. Kendini işine ya da sosyal faaliyetlere vermek senin için bu süreçte daha mantıklı olacaktır. Ruhunun arınmaya ihtiyacı var. *

Bu hafta özellikle aşk hayatımızda hareketli günler bizi beklemektedir. Bunun yanı sıra iş ve kariyer alanlarımızda son zamanlarda hiç olmadığımız kadar başarılı, işimize odaklı ve huzurlu olabiliriz. Bunun en büyük nedeni ise özel hayatımızda yaşadığımız sorunlardan sıyrılmak ve daha fazla düşünmemek için kendimizi işimize verebiliriz.

Sosyal çevremiz, insan ilişkilerimiz ve kendimizi ifade etme yeteneğimiz bu dönemde gündemde olacaktır. Maddi kazançlar elde etmek için verdiğimiz çabalar sonuç bulmaya başlayacaktır.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Hayat felsefenin yolunda gitmeye devam etmelisin. Seni başka yollara saptırmaya, hayallerinin dışına seni itmeye çalışanlara kulak asmamalısın. Hayatınla ilgili kararları ancak sen verebilirsin. Bu dönemde vereceğin kararlar uzun süre hayatını meşgul edecektir ve bu yüzden çok dikkatli olmalısın * Bu hafta hem iş hem de aşk hayatında bizim için dönüm noktası olabilecek kararlar verebiliriz. İş hayatımızı derinden etkileyecek bu karar önümüze çok daha farklı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Eski kalıplarını serbest bırakmak ve enerjini harekete geçirmek için doğru zamandasın. Her şey denge içindedir. Hayatındaki en küçük bir ayrıntının bile seni ne kadar çok etkilediğinin ve yapacağın küçük değişimlerin büyük dönüşümlere yelken açtıracağının farkına varmalısın. * Maneviyatımızın güçlendiği bu süreçte, sosyal çevremizde doyuma ulaşacak, mutlu beraberliğin sırrının aşktan ve sevgiden geçtiğini fark edeceğiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Bir arkadaşınla güzel vakit geçirmeye ihtiyacın var. Bu güzel vakitler her iki tarafa da iyi gelecek, dostluk daha da güçlenecektir. Hayatında içinden çıkılmaz hal alan konular hakkında arkadaşlarından tavsiyeler isteyebilirsin. Dışardan bir kişinin vereceği tavsiyeler senin için büyük destek olacaktır çünkü sen her olaya bu dönemde duygusal yaklaşmaktasın ve sağlıklı karar veremeyebilirsin. * Sosyal çevremizle geçireceğimiz vakitlerin bize çok faydası olacaktır. Farklı enerjilere ihtiyacımız olan bir süreçteyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönemde geçirmekte olduğun değişim olumludur. Bazen gelecekte ne olacağını bilemediğin için kaygılanır ve endişeli olabilirsin fakat şunu bilmelisin ki bu değişimler sen büyümekte olduğun için gerçekleşiyor. Duyguların ve düşüncelerin hakkında etrafındaki kişilerle bu konu üzerine konuşabilir, kendini ifade edebilirsin. * Özellikle ruhani olarak büyük bir farkındalık yaşayabiliriz. Bunu yaşamamız ilk etapta bize ürkütücü gelse de ne kadar güzel bir değişim içinde olduğumuzun farkına varalım.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Parasal konularda destekleniyorsun. Yoğun iş temposu seni aşırı yoruyor fakat karşılığını almaya başlayacaksın. Sağlığını geri plana atmamalısın. Zihinsel ve fiziksel yorgunluklar sağlıklı düşünmene engel olabilir. Kazandığın parayı keyifli ve bilinçli harcama konusunda yanılgılar yaşayabilirsin. * Elimize geçen parayı özellikle gereksiz alışverişlerde, özel harcamalarda harcayabiliriz. Bu durum önümüzdeki günlerde bizi sıkıntıya itebilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * İkna kabiliyetin yüksek. Bunu değerlendirdiğin ve yeteneklerinle birleştirdiğinde yaşam görevlerini daha başarılı şekilde tamamlayabilirsin. Daha çok insana faydalı olmak ve öğretmek, eğitmek, farklı hedeflere ulaşmak gibi konulara değinmeni tavsiye ediyorum. * Bu hafta özellikle eğitim ve öğretim konuları gündemimizde olacaktır. Yarım kalan eğitimler tamamlanacaktır ya da üzerimize alacağımız yeni görevlerle meşgul olacağız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Maneviyatını güçlendirdiğinde sana açılacak kapıların önünde kimse duramaz. Dua etmek, seni var edene sığınmak bu aralar yapacağın en güzel şey. Özellikle senin için çok büyük ve önem teşkil eden konuların olduğunu düşünmek yeterli değil. Yüreğinden geçeni sana bunu verecek olandan istemek en doğru yoldur. * Bu dönemde yaşadıklarımız bizi maneviyattan uzaklaştırıp, daha mantık içeren ve bazen de acımasız duygulara yöneltmişti. Bu durumu değiştirmek maneviyattan geçmektedir.

AKREP

Sevgili Akrepler; *Dış dünya ile bağlarını güçlendirmeye çalış. Sanatsal faaliyetler, sosyal çevre, yeni kurslar ve hobiler sana moral verecektir. Yeni dostluklar edinmek ve kendini geliştirmek için vereceğin çabalar seni hem başarıya götürecek hem de hayata farklı bakmanda etkili olacaktır. Sana iyi gelmeyen her şeyi hayatından çıkarırsan kendine çok büyük iyilik yapmış olacaksın. * Burada kartların anlatmak istediği en önemli konu ikili ilişkilerdir. Bizi yoran ilişkileri bitirmek ilk başta zor gibi görünse de aslında mutlu olmamız için gereklidir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Kararlılık, bir fikre sahip olup başkalarının seni etkilemesine izin vermemektir. Özellikle iş hayatındaki hedeflerin, almak istediğin eğitimler, odak noktaların hakkında her gün yeni fikirler üretebilirsin ancak ne yapacağına net karar verip harekete geçmelisin. * Aslında hayatımıza dair yapmak istediğimiz çok şeyler var fakat bir türlü hayata geçiremiyoruz çünkü her gün yeni bir şeyler düşünüyoruz. Bu şekilde kararsız kalmak bizi zarara sürükleyebilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * İhtiyacı olan herkesle aranda güçlü bir bağ var ve elinden geleni yapıyorsun ancak bu yönün alıcılıkla dengelenmezse akışın kesintiye uğrayabilir. Almak her zaman dişil enerjinin özüdür. Burada almak diye adlandırılan şey nezaket ve şükran anlamındadır. Sana verilen hediyeyi kabul etmek ya da ihtiyacın olduğunda yardım istemek enerjini daha da yükseltecektir. * Bu dönemde bizim için önemli olan tek unsur enerjimizi yüksek tutmaktır. Evren yasasında almak ve vermek aynı dengede olmak zorunda olduğu için bize gelen pozitif enerjiyi kabul etmek zorundayız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Aşk kavramını daha iyi anlayacağın bir süreçtesin. Aşk, sadece bir kişiye karşı hissettiğin duygu değildir. Doğaya, çiçeklere, hayvanlara ve insanlara karşı da aşk besleyebilirsin. Aşk evrenin hayat gücüdür ve kayda değer bir hedeftir. * Yorgun zihnimiz ve bedenimiz biraz dinlenmeyi hak etti ve kendimizi iç dünyamıza kapatabiliriz. Bu durum bize oldukça keyif verecek ve ruhsal olarak arınmamıza yardımcı olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Kendini dışlanmış hissettiğin zaman genellikle bu durumun neden ve nasıl olduğundan emin olamıyorsun. Bu konu karşısında cevaplar arayabilir, zaman zaman kendini de suçlayabilirsin. Sorunun köküne ulaşmak için yaşamına ve kendine daha dürüst davranmalısın. * Hayatımızın bazı alanlarında yaşayacağımız aksilikler bizi gergin bir ruh haline sokabilir. Özellikle kişiler ve finansal konular gündemde olacaktır. Bu tatsız durumlar, aşk ve aile hayatımızı da olumsuz etkileyebilir.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı