MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mayıs 04. · 2694 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Endişelenmeyi bırak her şey yoluna girecek. Evren çok cömert ve buradaki Melekler senin için çalışıyor.

Kendi endişelerin dışında geleceğinin yolunda herhangi bir test ya da engel yok. Zihnini sessizleştirmen sana büyük fayda sağlayacaktır. Zihnini korkulardan ve endişelerden uzaklaştır. Pozitif enerjiye bedenini ve ruhunu açmak, şimdiki zamanını ve geleceğini besleyecektir. Duygu ve düşüncelerini, ruhunu dinle ve isteklerini elde etmek için gereken cesareti topla ve adım at çünkü senin ve ailenin hayrına olacak güzel gelişmeler yaşanacaktır.

Hayatını yakından ilgilendiren tüm kişilerin daha büyük bir hedef için seninle aralarında kırgınlıklar, fikir çatışmaları yaşanabilir. Barışçıl bir çözüm istiyorsan, kendine güven ve evrenin sana sunacağı zaman dilimi içinde evrenle ve pozitif enerjilerle uyumlanmaya çalış. Kendini başarılı hayal edersen başarılı olabileceğini bilmelisin. *

Bu hafta Melek kartları tamamen bizim içsel hayatımızla ilgilenmektedir. Dış dünyadan sıyrılıp kendi içimize döndüğümüzde neyin doğru neyin yanlış olduğunun farkına varacağız. Geleceğimizle ilgili kaygılar yaşayabiliriz. Geçmiş zamanda yapmaya karar verdiğimiz konular şimdiki zamanda bize çok uzak ihtimal gibi gelebilir. Böyle bir ruh haline girdiğimizde şunu unutmamalıyız ki, bu durum geçici bir süreçtir. Özellikle finansal konularımızı askıya alabiliriz. Paradan ziyade manevi boşluğumuzu doldurmak isteyebiliriz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Sana ulaşmak isteyen ve seninle mutlu bir birliktelik hayali ile yaşayan bu güzel insana kapılarını sonuna kadar açmalısın. Hayatında unuttuğun bazı duyguları sana hatırlatacak, senin hayata bakış açını değiştirecek bu insana şans vermelisin. * Bu dönem bizim karşı cinsle aramızdaki bağların kuvvetlenmesi açısından güzel bir süreçtir. Yeni ilişkiye başlamak için uygun bir zamandır ve uzun zamandır hayalini kurduğumuz huzuru ve mutluluğu yakalamamız an meselesidir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; *İnsanlara karşı acımasız ve tutarsız davranışlarından vazgeçmelisin. Bu şekilde davranmaya devam ettiğin sürece insanların senden uzaklaşması an meselesidir. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. * Geçmişte yaşadığımız bazı sorunlar halen bizi derinden etkilemektedir. Çok güvendiğimiz bir kişinin bizi üzmüş olması enerjimizde tıkanıklık yaratmıştır fakat herkesin aynı olduğunu düşünmekten vazgeçmeliyiz. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Bu dönemde moralini çok yüksek tutmalısın. Etrafında gelişen olumsuz olaylar senin kendi hayatının ne kadar sakin ve düzenli olduğunu bir kez daha sana kanıtlayacaktır. İnsanların karmaşalarından uzak durmak bu dönemde en çok dikkat etmen gereken konuların başında gelmektedir. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerden alacağımız negatif enerjiler beden olarak bizi yıpratabilir. Buna çözüm bulmak için çok fazla kafa yormayacağız ve doğru şekilde analiz edip, kendimizi koruma altına alacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönemde ikili ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin. Bu durumu düzeltmeye yardım etmek için, diğer kişinin bakış açısını merhametle gör. Seni yanlış anlayabilir ya da kendini sana doğru ifade etmekte zorlanabilir. * Bu süreçte ikili ilişkilerimizde yaşayacağımız kargaşa, hayatın içinden olan diğer rutin işlerimizi derinden etkileyebilir. İş ve kariyer alanında performansımız da düşüklükler yaşanabilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Maddi değerlerini, günlük işlerini ve iş hayatını ilgilendiren konularda biraz fazla saplantılı davranabilirsin. Her konuda her zaman yeterince bilgin olduğunu düşünüyorsun ancak bu tavrın, etrafındaki kişilerin fikirlerini önemsemekte zorlanmana sebep olmaktadır. * İlk önce şunu belirtmeliyim ki, her işi dört dörtlük yapacağız diye bir şey yoktur. Yaptığımız her eylemin mükemmel olması için verdiğimiz çabalar, etrafımızdaki kişiler tarafından yadırganabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Yurtdışı, iş, yolculuk, hukuk ile alakalı işlerini mutlaka iyi takip etmelisin. Bu işlerinde gecikmeler ve aksilikler olabilir fakat yine de zamanı geldiğinde sana olumlu gelişi olacaktır. Parasal konulardaki işlerini bir daha gözden geçirmelisin. Bu dönemde bilinçsizce yapılan harcamalar önümüzdeki günlerde bütçeni zorlayabilir. * Bu hafta evraklar, anlaşmalar, dosyalar konusunda dikkatli olmalıyız. İş ve kariyer alanımız hafta boyunca gündemde olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu hafta maddiyatla ilgili bazı sorunlar sona erecektir. Yaşayacağın finansal gelişmeler bazı yatırımlar yapmanda faydalı olacaktır. Uzun zamandır beklediğin ya da gerçekleştirmek için fırsat kolladığın konularda da gelişmeler söz konusu olacaktır. * Özellikle işimiz, ortaklıklarımız, anlaşmalarımız gündemde olacaktır. Herhangi bir sözleşmeye imza atmamız gerekiyorsa, mutlaka dikkatlice okuyup, öyle imza atmalıyız. Uzun süredir beklediğimiz şans bize gelmektedir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Etrafındaki insanları her şeyden üstün tutup, kendini geri planda tutmak sana hiçbir şey kazandırmaz. Yoğun çalışma saatleri, düzensiz beslenme ve uykusuzluk bu dönemde seni zorlayabilir. Aşk hayatına daha fazla vakit ayırmalısın. Hayatın akışına fazlasıyla kapıldın ve karşındaki kişinin ne istediğini ya da hissettiğini anlayacak durumda değilsin. *Aile bireylerimiz ve sevdiğimiz dostlarımızı mutlu etmek bizim için her şeyden daha önemlidir. Bu durumdan herkes hoşnut olabilir ancak sevgisinden emin olduğumuz sevgilimize gereken ilgiyi vermekte zorlanabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Hayatının akışına aykırı bazı önemli olaylar yaşayabilirsin. Bu durum ve değişiklik seni korkutmamalıdır. Uzun süredir böyle bir değişikliğe ve yenilenmeye ihtiyacın vardı ve evren sana bu güzellikleri sunmaya başladı. * İş yerimiz ya da evimizde aniden gelişen olaylar karşısında değişiklikler yaşayabiliriz. Şehir dışına ya da yurtdışına çıkma olasılığımız vardır. Her ne kadar tedirgin olsak ta, bizim hayrımıza olacağından emin olmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Stresli ruh halin yapmak zorunda olduğun sorumluluklarını yerine getirmende engel oluşturmaktadır. Bunun farkına varmalısın ve etrafındaki insanların yaşadıklarına takılmadan ve onları kırmadan kendi hayatına bakmalısın. * Bu hafta özellikle iş hayatımızda aşırı gergin olabiliriz. Bize verilen sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabiliriz. Bu durumu idare etmek zorundayız. Üst düzey yöneticilerle aramıza mesafe koyacak tartışmalardan kaçınmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Olmasını çok istediğin dileğin bu dönemde kabul görecektir. Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Beklediğin ışığı görebilmen için geçmişte kalan kişileri ve olayları affetmelisin. * Bu dönem bizim arınma sürecimizdir. Bu zamanı doğru değerlendirdiğimiz sürece, hayallerimize kavuşmak daha kolay olacaktır. Manevi yönümüzü ortaya çıkarmak için gerekli arınma çalışmalarını yapmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Her türlü baskıcı kişilerden ve tavırlardan kurtulma zamanıdır. Kendine olan güveninin artmasını sağlayacak yeni birisiyle tanışabilirsin. Bu kişi senin kahramanın olabilecek kadar güçlü ve pozitif bir karakterdir. İnsanların seni kırmasına izin vermemeli, hakkını savunabilirsin. * Kendi iç dünyamızda pozitif olan fakat dış dünyada yaşanılanlardan ders çıkaran bir Balık burcu olarak etrafımızdaki kişileri acımasızca eleştirebiliriz.

Melek kartları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı