MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Nisan 27. · 2681 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Sanatsal çalışmalarla uğraşıyorsan bu çalışmalardan kazanç elde etme zamanı gelmiştir. Ek gelir elde etmek hem sana hem de ailene büyük moral kaynağı olacaktır.

Uzun zamandır isteyip te alamadığın bazı eşyalar alabilirsin. Etrafındaki insanlara karşı söylemek istediklerini içinde tutma. Söylemen gereken şeyler insanlara acımasızca gelse bile, kendini kötü enerji ile doldurmaktansa fikirlerini söylemek en doğrusudur. Olmasını çok istediğin dileğin bu dönemde kabul görecektir.  

Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Tutkulu ve sevgi dolu bir aşkın hasretini çekiyorsan yakın gelecekte istediğin gerçekleşecektir. Gündemde olan ilişkin varsa ilişkini koruma altına almak sana düşmektedir. Üçüncü şahısların ilişkin adına yorum yapmalarına izin vermemelisin. *

Bu hafta özellikle finansal konularda şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Ek gelir elde etmek için atacağımız adımlar sonuç bulacaktır. İş değiştirmek isteyenler için de bereketli bir dönemdir. Yeni iş teklifleri alabiliriz ya da çok istediğimiz, hedeflerimizi karşılayacak iş bulabiliriz. Uzun süredir bir konu üzerinde çok çaba harcadık fakat bu durumun bizim için olumlu gelişme göstermesinin artık bir mucize olduğunu düşünüyor olabiliriz ancak önümüzdeki günlerde fırsatlar doğabilir. Var olan ilişkimizde de daha güvenli ve huzur içinde ilerleyeceğiz.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Duyguların iyileşmeye başlıyor. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir. Tecrübeli ve uzman olduğun meslekle devam etmelisin. Macera aramak bu süreçte hiç doğru olmayabilir. * Ruh karmaşası yaşamaya devam ettiğimiz sürece sosyal çevremiz ve aşk hayatımızda istemediğimiz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Hayatında bir türlü dengeyi kuramadığını düşünüyorsan, bu durum sadece dış etkenlerle ilgili değildir. Kendini daha fazla geliştirip, dar kalıplardan çıkma zamanın gelmiş demektir. Hakkın olanı almak için daha fazla mücadele vermen gerekecektir. Bu dönem senin için zorluklarla dolu olsa da ego savaşlarından kaçınmalısın. * Bu hafta etrafımızdaki kişilerle aramızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Hakkımız olanı alana kadar mücadele etmeliyiz. Bu durum özellikle iş çevremizle ilgili olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; *Hakkını savunan, kendini olduğu gibi yalın şekilde anlatan ve sergileyen bir tavır içinde olduğun sürece kazanan taraf sen olacaksın. Ne yaptığını bilen bir birey olmak her daim seni yüceltecektir. Evren, senin verdiğin kararla doğal bir uyum içindedir ve istediğini sana vermek için gerekli frekansı sağlayacaktır. * Özellikle iş ve kariyer alanımızda bizi gözlemleyenler var. Sanki bizim bir açığımızı yakalamaya çalışıyor gibiler ancak biz bunun farkında olduğumuz sürece bu durumdan kazançlı çıkan taraf biz oluruz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Kendinle çelişki yaşadığın insanlardan ve olaylardan uzak durmaya özen göstermelisin. Doğru bildiğin yoldan seni saptırmaya çalışanlar senin kadar ön görülü olmayabilir ve seni de yanıltabilirler. Sabit bir fikre takılı kalmak yerine, araştırmalar yapmalı, daha fazla çaba harcamalısın. * Kendimizle ilgili vereceğimiz kararlarda insanlar biraz kafamızı karıştırabilir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda her ne olursa olsun mutlaka yine de kendi iç sesimizi dinleyerek hareket etmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; *Alacak verecek işlerinde yaşanacak ertelemeler seni olumsuz şekilde etkileyebilir. İletişimle ilgili yaptığın işlerde yaratıcılığını kullanarak başarılara imza atabilirsin. Başladığın işleri sonuna kadar götürdüğün sürece evren sana yardım edecek hem takdir toplayacaksın hem de konum atlamanda büyük rol oynayacaktır. * Finansal konularda yaşayacağımız aksilikler bizi yıldırmamalıdır. Başka bir şekilde finansal kazançlar elde etmek için arayış içine girdiğimizde beklediğimizin daha fazlasını bulabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Aşk hayatında kendinle verdiğin savaşı artık bırakma zamanıdır. Duygularını, düşüncelerini karşı tarafa anlatman ve hissettirmen için bütün şartlar mevcuttur. Bu ilişki adına çok düşündün ve hep olumsuz sonuçlara bağladın fakat artık olumsuzlukları bırak çünkü karşı tarafta sana istediğin şekilde gelecektir. * İlişkisinde problem yaşayan Başaklar iyileşmeler yaşayacaktır. Yalnız olanlar ise yeni bir aşka yelken açabilirler.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu dönemde hayatının her alanında çok temkinli olmalısın. Ağzından çıkacak her söz ya da her eylemini özenle seçmelisin. İnsanların seni yanlış anlamaları ya da nasıl anlamak istiyorlarsa, öyle görmeleri muhtemeldir. * İnsan ilişkilerimizde bazı sorunlar yaşayabiliriz. Karışık ruh halimizden sıyrılmak istemeliyiz. Bizde bu durumdan hoşnut gibi duruyoruz fakat toplum içinde edindiğimiz yeri koruyabilmek adına bu ruh halinden çıkmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Bu dönemde kendi içsel yaşamında özellikle ilişkilerde seni zorlayan duyguları yani kontrol gücü, baskıcı bir tavır, kıskançlık, fazla özveri de bulunmak gibi durumların hangisi seni zorluyorsa onu bulacak ve hayatından çıkarmak için harekete geçeceksin. * Bu hafta kendi hayatımızın analizini yapmak bize çok iyi gelecektir. Bize pozitif enerji veren ne varsa onu elimizde tutmak için gereken çabayı göstereceğiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Belirlediğin, plan yaptığın her konuda aksilikler yaşayabilirsin ancak bu durumun kısa süreli olacağını bil ve yoluna kaldığın yerden azimle devam etmelisin. Kendinle ilgili vereceğin her kararın seni uzun vadeli etkileyeceğini unutmamalısın. Özellikle ev ya da iş değişikliği yapmak istiyorsan zaman olarak acele etmemelisin. * Hayatımızın sadece bizi ilgilendiren ve kendimizi yenilemek için atacağımız adımlarda güzel gelişmeler bizi beklemektedir. Finansal olarak ise bereketli bir dönemdeyiz ancak yine de harcamalarımıza dikkat etmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Hayatının aşkı hiç ummadığın bir yerde karşına çıkabilir. Tanışması mümkün olmayan iki insanın karşılaşması mucize bir olaya şahitlik yapacağını göstermektedir. Geçmişte ciddi bir eleştiri yağmuruna tutulmuş olabilirsin. Bu durum kendine olan güvenini kaybetmene sebep oldu fakat artık uyanış zamanıdır. * Kötü enerjilerden kurtulup, evrenin bize verdiği fırsatları doğru değerlendirmeliyiz. Uzun süredir geçmişte yaşadığımız bazı olayların etkisi altından kurtulmaya başlayacağız.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Etrafındaki sevdiğin kişilere yardımlarını esirgemiyorsun ancak artık kendine bakma zamanı geldi. Görsel olarak kendini geliştirmek ve imaj değişikliği yapmak için çok doğru bir zamandır. İş ve kariyer konularında daha aktif olman gereken bir dönemdesin. Üst düzey yöneticilerin gözü üzerinde olacaktır. * Enerjimizin çok yüksek olduğu bir süreçteyiz. Hayatın her alanından zevk alabileceğimiz bu dönemde hem kendimizi hem de etrafımızdaki kişileri maddi manevi çok fazla mutlu edebiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Kariyerine ilişkin birtakım olumlu gelişmeler bu dönemde yüzünü gösteriyor. Farklı deneyimler, daha önce hiç denenmemiş yöntemler ya da planlar sana büyük ölçüde ilerleme kaydedebileceğin kapılar açabilir. * Mesleki konularda kendimizi geliştirmek için adımlar atabiliriz. Bu durum aslında uzun zaman önce yapmamız gereken bir konudur fakat geç kalmış sayılmayız ve hedefimize odaklanarak çaba verdiğimiz sürece başarı bizden yana olacaktır.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı