MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Nisan 14. · 1766 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Kendini daha cesur, enerjik, korkusuz hissedeceğin ve her alanda harekete geçmeye hazır olacağın bir döneme giriyorsun.

Uzun zamandır eline geçmesini beklediğin fırsatları yakalayacaksın. Bu süreç seni zirveye kadar götürecektir. Aklından ve yüreğinden geçirdiğin, ulaşmanın hayal olduğunu düşündüğün birçok konuda başarılar elde edebilirsin. Hedeflerini belirlemek ve sıraya koymak konusunda zorlandığın anda, etrafındaki güvendiğin kişilerden destek alabilirsin.

Aşk hayatında özgür olma isteğin artabilir. Ben değil, biz kavramı sana çok uzak gelebilir. Karşı tarafın bu duruma tepki göstermesi an meselesidir. İlişkinin devam etmesini istiyorsan, sevgilinin sözlerine kulak vermelisin. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir aşka başlayabilir. İletişimlerinde net ve cesur olmak seni değerli kılacaktır. Duyguların iyi ya da kötü olsa da şunu unutmamalısın ki, dürüstlüğün sayesinde senin için en hayırlı olanı yakalayacaksın. *

Bu hafta bizleri hem iş hem de özel hayatımızda oldukça hareketli günler beklemektedir. İş ve kariyer alanımızda beklenmedik gelişmeler bizim başımızı döndürebilir. Finansal konularda da üstünlük ve güç sağlayacağımız ortamlarda çok dikkat çekebiliriz. Görsel açıdan kendimize daha fazla önem gösterebiliriz. Aşk hayatımızda ise kendimize olan güvenimizin bizi olumsuz yönde etkilemesi mümkündür. Söylemlerimize dikkat etmemiz gereken bir dönemdir. Yatırım yapmak isteyenler için uygun bir süreçtir ancak bu ay içinde yaşanacak Retro tarihlerini biz yine de dikkate almalıyız. 24 ve 29 Nisan tarihlerinde ve sonrasında ki 5 gün boyunca temkinli olmak gerekmektedir.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkisi;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Alışık olduğun koşullarda değişiklikler olmaya başlayabilir. Bu seni korkutmamalı tam aksine daha fazla güçlenmeli ve yeniliğe açık olmalısın. Keyifli yolculuklar yapmak isteyebilirsin. Bu yolculuğu mutlaka yapmalısın çünkü yeni birisi ile tanışacak ve hayatına güzel bir renk katacaksın. * Bu hafta ev ya da iş yerimizde farklılıklar yaratmak zorunda kalabiliriz. Bu durum aslında ilk etapta zor gibi dursa da ilerleyen günlerde bize nasıl bir getiri sağlayacağının farkına varacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Çok fazla zaman ve çaba harcaman gerekiyormuş gibi görünse de belirlediğin yolda ilerlemeye devam etmelisin. Bu hedefin karşısında keskin ve net tavır sergilemen gerekecektir. Hayatın olumsuzluklarına karşı ödün vermek sadece seni güçsüzleştirir, başka bir işe yaramaz. * Bu dönemde kendimize acıyabilir, kızabilir ya da kötü eleştirilerde bulunabiliriz. Yaşadığımız kötü olayın bizim suçumuz olduğunu düşünüp, direnç kaybedebiliriz. Bu ruh halinden sıyrılıp, önümüzdeki günlere bakmalıyız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Gelir ve gider işlerini bir an önce düzene sokmalısın. Kontrol elden kaçtığı anda eski gücü yakalaman zaman alabilir. Uzun vadeli düzenli gelir elde ettiğin işlerini riske sokacak atılımlardan uzak durmalısın. Finansal olarak ani kayıplar söz konusu olabilir. Parayı sevmek finansal enerjiyi en güçlü tutan duygudur. * Bu hafta finansal olarak zorluklar karşımıza çıkacak olsa da özellikle aşk hayatımızda güzel gelişmeler bizi mutlu edecektir. Kendimizi güvende hissedeceğimiz bir hafta yaşayabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönem seni eğitim, Hukuk ve evraklarla ilgili konularda etkileyecektir. Bu konular seni huzursuz edebilir ancak baş edebilecek gücünü ve yeteneklerini ortaya çıkardığın zaman başarı seninle birlikte olacaktır. Yüksek enerjini sadece bir konuya odaklayarak hareket etmelisin. Birkaç parçaya bölündüğün anda kayıplar yaşayabilirsin. * Bu hafta yapmamız gereken, işlerimizi mutlaka sıraya koyarak ve yeni bir sistem uygulayarak hareket etmeliyiz. Aceleci tavırlardan uzak durmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Evren senin verdiğin kararlar ile doğal bir uyum içindedir. Hayatında ne olursa olsun, iç sesini dinlediğin sürece kazanan sen olacaksın. Problemler ve engeller gün yüzüne çıktığı anda bilmelisin ki, evren seninle uyumunu kaybetmiş demektir. Böyle bir durum yaşadığında yapacağın en doğru şey, sakin kalmak ve durumu kontrol altına alabilmektir. * Etrafımızda olup biten olayları ve insanların bazı davranışlarını yadırgayabiliriz. Özellikle finansal konularda üzerimizde ne kadar büyük baskı olsa da kendi bildiğimiz yoldan şaşmayalım.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Yeni girişimler için alt yapısı sağlam olacak bir döneme giriyorsun ancak acele etmek ve sadece kendi bildiğin doğrultuda ilerlemek seni zarara sürükleyebilir. Çok ince bir çizgide ilerliyorsun ve başarıların, kazançların kapını çalması an meselesidir. Bu dönem belki uzun bir süre daha hayatına gelmeyebilir bu yüzden doğru değerlendirmelisin. * Bu hafta planlarımız, hedeflerimiz büyük önem taşıyacaktır. Cesaretimizi toplayıp hem iş hem de özel hayatımızda riske girebiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu dönemde mevcut ilişkilerdeki sorunlar gündeme gelebilir. Var olan yüksek enerjinin büyük kısmını bu konuya harcamalısın. Bunu yapmadığın sürece beklenmedik ayrılıklar söz konusu olabilir. Aile içinde ummadığın sorumluluklar sana verilebilir ve bu durum seni korkutabilir ancak üstesinden gelebilirsin. * Bu hafta özellikle aile ve aşk hayatımızda sergileyeceğimiz tavırlar ve duruşumuz önümüzdeki günlerin belirleyicisi konumunda olacaktır. Finansal konularda şanslı bir süreçteyiz. 

AKREP

Sevgili Akrepler; * Daha iyi bir hayat istemek asla bencillik değildir. Daima yaşam kaliteni yükseltmek için verdiğin çabalar artık cevap bulmaya başlayacaktır. Geçmişte yaşadığın sorunların şimdi ki hayatını etkilemesinden sıyrılma zamanıdır. Yaşadığın her acıdan, sevinçten ders çıkarmayı başardın ve şimdi hayatın tadını çıkarmaya bakmalısın. * Yaşadığımız maddi ve manevi zorluklar karşısında güçlü durmayı başardığımızı anlayacağımız bir döneme giriyoruz. İş konusunda yenilik yapmak isteyenler için olumlu gelişmeler olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Özellikle iş alanında ego savaşlarından kaçınmalısın. İnsanların seni tahrik etmesine izin vermemelisin. Özel hayatının gidişini evrene bırak. Doğru olan seni bulacaktır. Sorunlu bir ilişkin varsa, aradaki sorunlara çözüm bulmaya çalışmayı bırakmalı, enerjini boşuna harcamamalısın. * İş hayatımızda elde ettiğimiz başarıları kıskananlar, rakipler gün yüzüne çıkabilir, insanların hiç görmek istemeyeceğimiz yüzlerini görmeye başlayabiliriz. Sorun ne olursa olsun kendimizi ilahi adalete teslim etmek en doğrusudur.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Uzun süredir devam eden ilişkiler, ortaklıklar bu dönemde tehlikeye girebilir. Elinde olmayan sebeplerden dolayı yaşam şartlarında değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsin ve bu durum mevcut hayatında iniş çıkışlara neden olabilir. İyimser olup ve hayatın başka güzelliklerinden faydalanmayı kabullendiğin zaman her şey daha kolay çözümlenecektir. * Özellikle birlikte iş yaptığımız kişilerle aramıza girecek mesafeler bizi üzebilir. Aşk hayatımızda ise kısa süreli ayrılıklar yaşanabilir. Her iki taraf istediği sürece tekrar bir araya gelmek zor olmayacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; * İşlerinin umursamaz tavrından dolayı hep yarım kalması seni rahatsız etmeye başlayacaktır. Bu kaygıdan kurtulmak için bir an önce yarım bıraktığın işlerini tamamlamalısın. Sorumlulukların artmaya başlayacaktır. Özellikle aile içinde ki duruşun daha fazla önem kazanacaktır. * Kendimizi sosyal çevreye, eğlenceye verebiliriz ancak bu durum her ne kadar bizim de hakkımız olsa da aşırıya kaçmak maddi manevi bizi zora sokabilir. Özellikle harcamalarımızı kontrol altına almalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Duyguların iyileşmeye başlıyor. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın. Karışık ruh halinle güzellikleri hayatına çağırmak ve bu güzelliği hayatında tutmak biraz zor olabilir. * Bu dönemlerde şükretmek, elimizdekinin kıymetini bilmek bizim yaşam amacımız olmalıdır. Geçmişte yaşamayı bıraktığımız zaman akışımız hızlanacaktır, bolluk ve bereketi almaya başlayacağız.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı