MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Nisan 06. · 1845 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Hayata karşı verdiğin mücadelede hakkın olanı almak o kadar kolay olmayacaktır. Hep zor olanı tercih etmen, onu almanda da zorluklar yaratacaktır. Elinde var olanı korumak için çok çaba harcaman seni daha fazla güçlendirmektedir.

Yoğun çalışma saatleri, düzensiz beslenme ve uykusuzluk bu dönemde seni zorlayabilir. Aşk hayatına daha fazla vakit ayırmalısın. Hayatın akışına fazlasıyla kapıldın ve karşındaki kişinin ne istediğini ya da hissettiğini anlayacak durumda değilsin. Finansal olarak beklenen başarı biraz gecikebilir ancak bu durumun seni yıldırmasına izin vermemelisin. Şu an yaşadığın mutsuzluklarından ders çıkar ve kabullen. Aykırı düşüncelerin ve duruşun seni daha fazla zarara sürükleyebilir. Olup bitenler senin yarattığın enerjiden ibarettir ve bu yüzden etrafındaki insanları suçlamak yerine akışa ayak uydurman daha sağlıklı olacaktır. *

Bu hafta hayatımızdaki bazı pürüzleri ortadan kaldırmak adınabeklenmedik hamlelerde bulunabiliriz. Etrafımızda olup biten olumsuz olayları akışına bırakmak belki de en doğrusu olacaktır ancak bizim hayatımıza engel olduğunu düşündüğümüz konuları ele almak daha doğru bir yol olacaktır. Kabullenmek, şükretmek ve enerjini akışına bırakmak bize saf sevgiyi ve doğru yolu gösterecektir. İş ve kariyer alanlarımızda biraz daha çaba göstermeliyiz. Şu an belki farkında değiliz fakat istediğimiz amacımıza ulaşmak çok kolay değil.

Bu hafta Melek kartlarının burçlara etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Olmasını çok istediğin dileğin bu dönemde kabul görecektir. Yüreğini ve düşüncelerini sevgiyle doldurduğun, kötü olan her şeyden uzak durduğun sürece dileğinin sana ulaşması daha kolay olacaktır. Beklediğin ışığı görebilmen için geçmişinden kurtulmalı, geçmişte kalan kişileri ve olayları affetmelisin. * Bu hafta iç dünyamıza dönmek isteyebiliriz. Bu duruma uzun zamandır ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Finansal olarak şanslı bir dönemdeyiz. Beklenen para yakın zamanda elimize geçecektir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Şu an hayatında yaşadığın dönem sana düzensiz ve dağınık gelebilir. Hayatının her alanında değişiklik zamanı geldi. Bu dağınık düzen seni her ne kadar üzse de bunun sadece yerleşme süreci olduğunu düşünmelisin. Bu dönemde yaşayacağın her keyifsiz olay seni tecrübe sahibi yapacaktır. * Özellikle ev ve iş yerimizle ilgili konularda radikal kararlar alabiliriz. Yaşam kalitemizi daha üst seviyeye taşımak adına yapacağımız hamleler hayırlı olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Geçmişte ne yaşamış olursan ol, kötü günlerin artık geride kaldığını anlama vaktidir. Geçmişten arınmak sana mutluluğu ve hayatın güzelliklerini getirecektir. Geride kalan olumsuz duyguları her daim hayatında tutmak demek, yine aynı şekilde olumsuz ilişkilerin tekrar hayatına giriş yapmasına sebep olmaktadır. * Bu hafta özellikle aşk hayatımızda olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Kendimizi daha pozitif hissedeceğiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Senin enerjine ve varlığına ihtiyaç duyan insanlara karşı daha duyarlı olmalısın. Bugün onların sana ihtiyacı olabilir fakat önümüzdeki günlerde, hayatın yolunda gitmediği anda sende onların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Parasal olarak çok güzel gelişmeler kapıda beklemektedir. * Bu dönemde kendimizi yardımlaşmaya, ihtiyacı olanlara destek olmaya adayabiliriz. İş alanımızda bizi farklı bir boyuta taşıyacak gelişmelerin ardından sosyal çevremizde değişiklikler söz konusu olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Kendine karşı daha hassas davrandığın sürece, yeni bir dönemin kapıları sana doğru açılacaktır. Yeni fırsatlar, kişiler ve aşk sana büyük moral kaynağı olacaktır. Özel hayatında kalıcı ve uzun vadeli adımlar atmanın tam zamanıdır. Cesaretinin kırılmasına neden olan olayları geçmişte bırakmalısın. * Uzun zamandır hayatımıza almak istediğimiz fakat bir türlü açılamadığımız bir kişiye karşı duygularımızı açabiliriz. Bu dönem doğru bir zamandır. Aşk hayatımızın olumlu ilerlemesi bizi mutlu edecektir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Bu dönem senin yeteneklerini öne çıkarabilecek fırsatlar yakalayacaksın. Kişisel gelişimle ilgili çalışmalar sayesinde konular karşısında daha olgun ve yapıcı bir ruh haliyle kendine öğretici ve eğitici bir yol çizebilirsin. * Bu hafta her konuda çok şanslıyız. İş ve parasal konularda uzun süredir bizi meşgul eden sorunlara kendi tecrübelerimizden kaynaklı çözümler üretebiliriz. Kendimize olan güvenimiz her geçen gün çoğalacaktır. Özellikle ikili ilişkilerimizde geçmişe nazaran daha ılımlı ve sevecen davranabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Yüksek enerjinden dolayı yerinde durmakta zorlanabilirsin. Özellikle iş, seyahat ve araştırmacılık yönünde başarılar görünmektedir. Evren sana gücünü geri vermek için senden gelecek en ufak bir mesajı beklemektedir. Bol dua ederek, ruhunu arındırıcı çalışmalar yapmalısın. Hayatının akışını bu çalışmalarla hızlandırmak doğru bir seçimdir. * Bu hafta kendimizi iyi hissedeceğiz ve sorunlarımıza ışık tutacak çözümler bulabiliriz. Özellikle iş hayatımızda yapmak istediğimiz atılımlar bize kazanç sağlayacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Bu dönemde olaylara odaklanmak her zamankinden daha zor olabilir. Bir konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak ya da araştırmak yerine yerli yersiz sorularla ve endişelerle zihnini çok fazla yorabilirsin. Hayat enerjini mantığınla değil, duygularınla yönetmeye çalışabilirsin ancak bu durum çok sağlıklı çözümler üretmeyecektir. * Uzun süredir duygusal ruh halimiz bu dönemde bize zarar verebilir. Maddi ve manevi her konu için kafa yormak ya da çaba harcamak bize yük gibi gelebilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Bu dönemde ikili ilişkinde yaşananlar seni oldukça motive etmektedir. Bir süredir hayatının odağında aşk ile ilgili konuların olması sana enerji vermektedir. Karşı tarafın sana olan ilgisi moralini yükseltecektir. Finansal konularda para akışını engelleyen faktörleri fark edip, değişik çözüm yolları arayabilirsin. * Özellikle maddi anlamda daha iyisi için zihnimizi yorabiliriz. Bu durumdan kazançlı çıkmamız an meselesidir çünkü doğru yolda ilerlemek ve olayları iyi analiz etmek bize başarıyı getirecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Duygularının artıp, akışının hızlandığı tek konu aile kavramı olacaktır. Hane, eşler, çocuklar, anne ve baba senin için önemli bir yaşam kaynağıdır. Onlarla vakit geçirmek ve onların dertlerine deva olmak seni manevi olarak rahatlatacaktır. * Genellikle duygulardan ziyade mantığımızla hareket ettiğimiz için bu aralar daha sevecen ve ılımlı olmamız etrafımızdaki kişiler tarafından takdir toplayacak ve mutlu edecektir. Bu tavrımızı iş hayatımıza yansıtmadığımız sürece sorun yoktur ancak iş hayatında duygusallığa yer verdiğimiz sürece zarara uğrayabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Yapmış olduğun eylemlerin hiçbirinden olumlu sonuçlar alamadığını düşünüyorsun fakat işin aslı öyle değil. Yakın gelecekte vermiş olduğun mücadelelerin karşılığını fazlasıyla almaya başlayacaksın. Yakında müjdeli bir haber alacaksın. Bu haber muhtemelen para ilgili bir konu olacaktır. * Bu hafta alım satım işlerimizde ve bir işi tamamlayıp, teslim etmek gibi konular gündemde olacaktır. Taşınmaz malların satışı ya da alımı sandığımızdan daha kazançlı olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Sana ulaşmak isteyen ve seninle mutlu bir birliktelik hayali ile yaşayan bu güzel insana kapılarını sonuna kadar açmalısın. Hayatında unuttuğun bazı duyguları sana hatırlatacak, senin hayata bakış açını değiştirecek bu insana şans vermelisin. * Bu hafta karşı cinsin bize olan ilgisi artacaktır fakat bizimde bildiğimiz fakat ortak bir noktada buluşamadığımız bu kişinin cesareti bizi şaşırtabilir. Eğitim alanlarında almamız gereken kararlarda acele hareket etmemeliyiz.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı