MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mart 30. · 1714 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Yakın dostlarının ilgisine ve sevgisine ihtiyaç duyabileceğin bir dönem yaşayabilirsin. Bulunduğun yerden mutlu olmadığın zamanlarda kendi iç dünyana dön ve hayatın güzelliklerine varacak enerjilerle zaman geçirmeye bak.

Bu dönem iç dünyanda kendinle hesaplaşma zamanıdır. Hayatını iyisi ile kötüsü ile analiz edip, alacağın kararlar her ne kadar seni üzecek olsa da bunu başaracaksın ve dönüm noktası olarak adlandıracağın bir döneme de girmiş olacaksın. İç huzurun ve güven duygusunun senin için ne kadar önemli olduğunu unutmamalısın. Bunu düşünerek hareket edersen, istediğin mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsin.

 İnsanlara karşı acımasız ve tutarsız davranışlarından vazgeçmelisin. Bu şekilde davranmaya devam ettiğin sürece insanların senden uzaklaşması an meselesidir. Öfke ve kindarlığı yüreğinden söküp attığın sürece sevgi ve aşk hayatına tekrar gelecektir. Şu durumda iyimserlikten çok uzaksın ve arzu ettiğin yaşama ulaşman bu şekilde de çok zor görünüyor. Sevgi, şefkat, anlayış gibi güzellikler zaman içinde seni bulacaktır. *

Bu hafta dış etkenlerden uzak kalıp kendimizle baş başa kaldığımızda hayatımızda bazı gerçeklerle yüzleşme fırsatı bulacağız. Bu durum ilk başta hem üzücü hem de vicdanımızı zorlayabilir ancak bir süre sonra ne kadar doğru kararlar verdiğimizi anlayacağız. Bu konu aile, aşk hayat, çocuk ve eşlerle ilgili olabilir. Finansal konularda pek fazla riske girmemek gereken bir süreçteyiz. Mevcut durumumuzu korumak en mantıklısı olacaktır. Yatırım yapmak isteyenler önümüzdeki günlerde daha kazançlı işler yapabilirler.

Melek kartlarının bu hafta burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Varlığı ile sana sorun yaratan ya da huzursuz eden kişileri hayatından çıkarma zamanıdır. Bunu başardığın anda hayatın ve konular daha anlaşılır ve kolay olacaktır. Buna ihtiyacın olduğunu hissettirecek bazı konular gün yüzüne çıkacaktır. Aslında yaşanacak bu durum sana önemli bir ders verecektir. Aile içi bağlarda kopmalar yaşansa da bu durum kısa süreli olacaktır. * Bu hafta özellikle aile ve sosyal çevremizdeki kişilerle aramızda yaşanacak sorunlar gündem de olacaktır. İletişimlerimizde kırıcı olmamaya özen göstermeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Uzun süreden sonra bir uyanış ve dengeni bulma zamanıdır. Yaratıcı düşüncelerin seni ummadığın yerlere götürebilir. Eğitim, iş alanlarında ilerlemen için gerekli fırsatları yakalayabileceksin. Burada önemli olan tek şey aklını doğru kullanmak ve geciktirmeden, her şeyi yerli yerinde ve zamanında yapmandır. Ertelediğin anda başarısız olabilirsin. * Bu hafta vurdumduymaz tavrımızdan sıyrılmak zorundayız. Bu tavrımız hem dış dünyamızda hem de özel hayatımızda bize zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktı.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda kopmalar olabilir ve bu yüzden çok dikkatli olmalısın. Ani bir sinirle bu kararı verebilirsin fakat yakın gelecekte pişmanlıklar duyabilirsin. Bu dönemde senin akışına uymayan fakat yine de onlara sempati duyabileceğin ilginç insanlar hayatına girebilir. Onlardan alacağın bazı fikirler senin hayata bakış açını değiştirebilir. * Bu hafta sosyal çevremizle meşgul olacağız. Bunun dışında iş hayatımızda ise köklü değişiklikler söz konusu olabilir. Şans bizden yana olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bugüne kadar verdiğin emeklerin, çabaların karşılığını alabileceğin bir sürece girmeye başlıyorsun. Zaman ayırdığın birçok alanda başarı elde etme vakti geldi. Sosyal çevrendeki bazı insanlarla yollarını ayıracağın döneme girmek üzeresin. Bu durumun seni olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisin. * Önümüzde engel yaratacağına inandığımız her kişiyi ve konuyu temizleme zamanıdır. Etrafımızdaki kişiler tarafından her ne kadar acımasızlık ve bencillik olarak görülse de bizim buna ihtiyacımız var.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Zihnini aktif hale getirecek büyük bir değişim içerisinde olacaksın. Bu değişimler bazı anlar acımasız duygular barındırsa da enerjisi sana büyük güç verecek ve üstesinden gelebileceksin. Zaman içinde aklını zorlayacak adımlar atabilirsin ama bilmelisin ki, bu değişim sana büyük getiri sağlayacaktır. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızda bizi zorlayacak fakat sonuçları olumlu olacak gelişmeler yaşayacağız. Finansal konularda ise son zamanlarda yaşadığımız en keyifli dönem olacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Bu dönem senin için zorlu, mücadele gerektiren ve en önemlisi de iç sesini dinlemeden, özgürce hareket etmekten kaçınmayacağın bir aşkı müjdelemektedir. Koşulsuz sevmek, sevilmek ne demekmiş yakından şahit olabilirsin. * Her şeyi enine boyuna düşünen, irdeleyen Başak burçları bile bazen hayatı sorgulamadan yaşamak gerektiğini anlayacak bir döneme giriyorlar. Aşk konusunda oldukça şanslı bir süreçtir. Acısıyla, tatlısıyla ilişki nasıl yaşanırmış öğreneceğiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Parasal konularda yardıma ihtiyacın var. Karmaşık ruh halin, paranı doğru yönde kullanmana izin vermeyecektir. Maddi anlamda çöküşler yaşamamak adına hesaplarını kontrol etmeli, kimseye borç vermemelisin ve en önemlisi ek bir borca girmemeye özen göstermelisin. Hayata karşı pozitif olmadığın sürece istediğin aşk kapını çalmayacaktır. Evrenle uyumlu ol ve hayatın akışına kendini bırak. * Finansal konularda temkinli olduğumuz sürece zarara uğramamız mümkün değildir ancak aşırı rahatlığa düşmek te doğru bir seçim değildir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Maddi anlamda kendini uzun zamandır hiç bu kadar güçlü hissetmemiştin hatta tam aksine artık eski gücüne hiçbir zaman kavuşamayacağını bile kabul etmiştin. Değişim ve gelişim zamanıdır. Kendini geliştirdikçe akışının ne kadar hızlandığını göreceksin. * Bu hafta iş alanımızda ve eğitim hayatımızda beklenmedik gelişmeler karşısında şaşkınlık yaşayabiliriz. Bu gelişmeler bize oldukça yüksek seviyede getiriler sağlayacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; * Kendinle barışık olacağın bu dönemde sosyal faaliyetlerine daha fazla yönelebilirsin. Bu faaliyetler senin moralini yükseltecektir. Yeni bir ilişki istiyorsun belki fakat tanımadığın biriyle uyumlanmam bu sıralar biraz zaman alabilir. Karmaşık ruh haline şifa olacak tek şey maneviyatını yükseltmektir. * Bu dönemde yardımlaşmalar, sosyal hizmetler, bağışlar gibi önemli ve huzur veren faaliyetler gündemde olabilir. Evrenden bir şey istediğimizde mutlaka bir yardımda bulunarak karşılığını vermeliyiz. Alma verme yasası bizi ruh zenginliğine götürecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Unutma ki düzlüğe çıkmadan önceki son zorlu yoldasın. Uzun süredir verdiğin mücadeleler artık sonuç bulmaya başlıyor ve bu sana inanılmaz derecede haz verecektir. Hep daha iyisi için çabalamak sana başarıyı getirmektedir. * Bu hafta özellikle iş ve finansal konularında yükselişler yaşanacaktır. Ortak yapılan işlerde daha iyisi için yapılacak toplantılar, alınan kararlar, imzalar gündemde olacaktır. Şansımızın yüksek olduğu bu dönemi iyi değerlendirdiğimiz sürece, uzun vadeli kazanç sağlayabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Hem aşkı yakalayıp hem de hayattan keyif almanın ne demek olduğunu anlamaya başlıyorsun. Yitirdiğin duygular tekrar harekete geçecek ve şimdiye nelerden kendini mahrum bıraktığının farkına varacaksın. Sevdiklerin için verdiğin çabalarını artık kendin için vereceksin. * Hiç tahmin etmediğimiz bir anda gerçek ve huzurlu bir ilişki kapımızı çalacaktır. Bunun dışında sancılı şekilde devam eden ilişkilerde de bitişler olacak ve hemen ardından yeni aşka yelken açacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Kendi kaderini yaşamayı kabullenmiş, hayatın akışından hiçbir şekilde faydalanmayan, duygusal ruh halinden sıyrılman gerekmektedir. Dış dünya ile arana mesafe koymayı artık bırakmalısın. Geçmişte yaşadığın olumsuzlukların artık peşini bırakmasını istiyorsan, ilk önce sen onları bırakmalısın. * Özellikle ev hayatımız ve ailemizle aramızdaki bağlar güçlenecektir. Bu güzel bir durumdur ancak aşırıya kaçmak ve tamamen kabuğumuza çekilmek te bizi sıkabilir. Bu yüzden her şeyi tadında yaşamak gerekmektedir.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı