MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mart 09. · 1692 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Bu dönemde kendini daha enerjik, girişken, cesur hissedip, hayatının her alanında harekete geçmeye kendini hazır hissedeceksin.

Gelecekle ilgili planlar yaparken şimdiden daha fazla sorumluluk aldığının farkına varmalısın. Zor şartların seni zorlamaya devam edecektir ancak verdiğin kararların arkasında durmaya gayret göster ve evrenin sana sunacaklarını seyret.

Aile ilişkilerinde fikir çatışmaları yaşanabilir fakat olayların çözüme ulaşması için uzun bir süreye ihtiyacınız olduğunu bilmen gerekmektedir. Parasal konularda gelir gider dengesini iyi ayarlamalısın ve eğer sana düzenli bir gelir kaynağı sağlayan bir işin varsa asla riske girecek adımlar atmamalısın. Para konularında şanssızlık yaşamak büyük ihtimaldir. Bu dönemde elde ettiğin başarıyı çok yüksekte tutuyorsun fakat bir anda alçalmaktan korkuyorsun. Etrafındaki insanların seni takdir etmesinden ziyade, bakış ve düşünceleri ile kötü enerjiler yüklediğini düşünüyorsun fakat bu konuda yanılıyorsun. Etrafındaki insanların çoğu seni kıskanmak yerine, yaptıklarından kendilerine pay çıkarmaya çalışıyorlar ve seni örnek alıyorlar. *

Bu hafta Melek kartları bize güzel mesajlar vermektedir. Tek sorun finansal konularda düşünmeden hareket etmemizden kaynaklı durumlar olabilir. Bunun sebebi ise geçtiğimiz hafta yaşanan Merkür gerilemesinin etkisinin halen devam etmesidir. Yatırım yapmak ya da alım satım işleri ile meşgul olmak istiyorsak, Nisan ayını beklemek daha mantıklı bir yol olacaktır. Aile içindeki tatsızlıklara çok fazla karışmamaya da özen göstermeliyiz.

Bu hafta Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Kariyerine ilişkin birtakım olumlu gelişmeler bu dönemde yüzünü gösteriyor. Farklı deneyimler, daha önce hiç denenmemiş yöntemler ya da planlar sana büyük ölçüde ilerleme kaydedebileceğin kapılar açabilir. İş alanındaki bu gelişmeler sana moral kaynağı olacaktır. * Bu hafta yaşayacağımız bazı olaylar bize fırsatlar sunacaktır ve biz bu duruma çok şaşıracağız. Finansal konularda da bizden destek bekleyen kişilere büyük ölçüde yardımda bulunabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Bu dönem senin için oldukça keyifli ve bereketli olacaktır. Beklemediğin ya da borç verdiğin ve unuttuğun bazı parasal girişleri yaşayabilirsin ve bu da bütçendeki eksiği fazlasıyla kapatacaktır. Uzun süredir almayı planladığın bir eşyayı alabilirsin. Aşk hayatında yaşadığın sorunlar seni aşırı derecede üzüyor ancak yeni kapıların açıldığını ve senin için daha hayırlı olacağını unutmamalısın. * Bu hafta özellikle finansal konularda şanslı bir süreçteyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * İşlerinin umursamaz tavrından dolayı hep yarım kalması aklını kurcalayabilir. Bu kaygıdan ve endişeden kurtulmak için kendine gelmelisin ve bir an önce işlerini tamamlamalısın. Hayata dair verdiğin kararlarında değişiklikler olabilir ama bu değişiklikler, hayatını olumlu yönde etkileyecektir. * Bu hafta kendimize olan güvenimiz çok fazla görünmektedir. Bu durum beklenmedik şanssızlıkları bize doğru çekebilir. Bir an önce yarım kalan işlerimizi tamamlamamız gerekmektedir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Bu dönemde aşk hayatında geçmişten gelen bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Bu sorun seninle ilgili bir durumdan kaynaklı olabilir. Şu an yaşadığın ilişkini tehlikeye atacak tavırlardan, sözlerden ve tepkilerden kaçınmalısın. İş değiştirmek için doğru adımı atmak bu dönemde zor olabilir. * Bu hafta iş değişikliği, yeni yapılacak anlaşmalar, imzalar adına şanssız bir dönemdeyiz. Finansal olarak para kayıplarına karşı dikkatli olmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Bu dönemde çok fazla eleştiriye ya da farklı düşüncelere maruz kalabilirsin. Bu seni yıpratmamalıdır. Yapacağın en doğru şey, kendi dünyana dönerek, bir süre yalnız kalmaya özen göstermen olmalıdır. Hayata bakış açını ve düşüncelerini zorlayan olaylar sana negatif enerji verebilir. * Bu hafta özellikle sosyal çevremizde bizi zorlayan faktörlerden uzak durmalıyız. Bunu başaramadığımız sürece iş hayatımızda da aksilikler yaşanabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Bu dönemde kariyer alanında elde edeceğin başarının tek anahtarı azmin ve kendine güvenmendir. Yeni bir görev ya da proje için seyahate çıkabilirsin. Aşk hayatında durağanlık yaşanıyor olsa da bu durum kısa sürelidir. Yakın gelecekte ilişkide beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin ve hayata bakış açında değişiklikler söz konusu olabilir. * Bu hafta her şey bir tarafa aşk hayatımız bizi şaşırtacaktır. Finansal konularda mevcut durumu korumak zorundayız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Zaman içinde hayatını gözden geçirip, kendini eleştirebilen bir tavır sergilemelisin. Bu seni iş alanında başarıya götürecektir. Rahat tavırların seni tembelliğe sürüklüyor. İş çevrende seninle rakip olan kişilere karşı temkinli olman gereken bir süreçtir. Sana verilen görevlerin ne kadar önemli görevler olduğunun farkına varmalısın * Bu hafta bizi meşgul eden tek sorun iş hayatımız olacaktır. Başarılarımızı uzun vadeye yaydığımız sürece sırtımız yere değmeyecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Para durumun iyileşiyor. İş ile ilgili yeni cazip teklifler alabilirsin. İdeallerine sarılacak, kendi geleceğin için eline geçen fırsatları doğru şekilde değerlendireceksin. Sosyal faaliyetlerine ağırlık vereceksin. Kalite, başarı, standartlarını yüksek tutma arzusu ve huzurlu bir yaşam için ek gelir elde etmek adına harekete geçebilirsin. * Bu hafta parasal anlamda kendimizi daha güçlü hissedeceğiz. Etrafımızdaki kişilerin bizimle ilgilenmesi bize mutluluk verecektir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Maneviyatını güçlendirdiğinde sana açılacak kapıların önünde kimse duramaz. Dua etmek, seni var edene sığınmak bu aralar yapacağın en güzel şey. Kendi kabuğuna çekilmek ruhen sana moral verecek ve uzun zamandır yoğun tempodan kaynaklı gerginliklerin sona erecektir. * Bu hafta biraz durağan ve keyifsiz olabiliriz. Bu yüzden mesajı dikkate almalıyız. Yalnız olan Yaylar ise yeni bir aşka yelken açabilirler.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Etrafında farkında olmadan kırdığın ve üzdüğün insanların olduğunun farkına varmalısın. Bu şekilde devam ettiğin sürece yakın zamanda etrafında dostun kalmayacaktır. İş hayatında yaşadığın sıkıntılarını özel hayatına yansıtmak sana zarar verebilir. * Bu hafta parasal sıkıntılarımız gün yüzüne çıkacaktır. Bu durum karşısında hiçbir şey yapamadığımız için aşırı gergin olabiliriz ancak şunu unutmayalım ki, bunların sorumlusu sevdiklerimiz değildir.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Bu dönem çatırdamaya başlayan ilişkiler açısından sıkıntılı bir süreçtir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Karşı tarafın en büyük sorunu, kendisine yeterince değer verilmediğini düşünmesidir. Ev değişikliği yapmak için uygun bir zamandır ancak atılacak imzalara, yapılacak anlaşmalara karşı dikkatli olmalısın. * Bu hafta insan ilişkilerimiz, söylemlerimiz ve alacağımız kararlar bizi yanlışa sürükleyebilir. Bu yüzden adım atmadan önce iki kere düşünüp hareket etmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Şansının bol olduğu bu dönemde bütün güzelliklere açıksın. Sadece bu güzellikleri görmeye çalışman senin için yeterli olacaktır. Etrafındaki insanlarla iletişimlerini çoğalt, onlardan gelecek iyilikler senin yararına olacaktır. Dostlarına geçmişte yaptığın yardımların karşılığını yakın zamanda olumlu şekilde alacaksın. * Bu hafta maneviyatımız oldukça yüksek olacaktır. Finansal olarak kendimizi güçsüz hissedebiliriz ancak kısa süreli bir durumdur, yakın zamanda yüklü bir paraya sahip olacağız.

 

 

 
 
 
 
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı