MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Mart 02. · 1740 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Bu dönemde ikili ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin. Bu durumu düzeltmeye yardım etmek için, diğer kişinin bakış açısını merhametle gör. Seni yanlış anlayabilir ya da kendi doğrularını sana aktarmaya çalışarak ve inatlaşmalara sebebiyet verebilir. Bu yanlış anlama, diğer kişinin karakteriyle ilgili yargılar yüzünden ortaya çıkacaktır. Büyük değişimleri ve aniden dönen şansın sana iyilikleri de sunmaya başlayacaktır.

Hayatının aşkı hiç ummadığın bir yerde karşına çıkabilir. Tanışması mümkün olmayan iki insanın karşılaşması mucize bir olaya şahitlik yapacağını göstermektedir. Geçmişte ciddi bir eleştiri yağmuruna tutulmuş olabilirsin. Bu durum seni derinden etkilemiş gibi görünmektedir. Bu olay yakın zamana kadar senin kendine olan güvenini kaybetmene sebep olmuştu ancak artık arınma zamanı ve kendini daha güçlü hissetmeye başladın. Bu tavrını korumalısın. *

Bu hafta özellikle ikili ilişkilerimizde çok dikkatli olmalıyız. Var olan ilişkimizde sorunlar yaşanabilir ve bu durum bizi beklemediğimiz sonlara sürükleyebilir. İlişkisi olmayanlar için de bu hafta oldukça bereketli geçecektir.  İnsan ilişkilerimizde karşı tarafın bizi yargılamasına ve eleştirmesine izin vermemeliyiz. Bunu yapabilmek için her şeyden önce yaşananları kabullenmek gerekmektedir. Kabullendikten sonra olaylar bizim canımızı daha az acıtmaya başlayacaktır. İş ve kariyer alanımızda ise çok büyük değişiklikler olmayacaktır fakat önümüzdeki ay olumsuz olabilecek her olaya karşı dikkatli olmalıyız.

Bu hafta Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * İlişkiler açısından olumlu bir dönemdesin.  Bunun dışında çeşitli nedenlerden dolayı küçük kutlamalara katılabilirsin. Sevdiklerinle ve dostlarınla yapacağın paylaşımlar seni sosyalleşmen adına büyük ölçüde etkileyecektir. Kısa süre önce tanıdığın birinin seni etkilemesi de söz konusu olabilir. * Bu hafta hayatımıza bazı yenilikler eklenecektir. Kendimizi hem pozitif hem de keyifli hissedeceğiz. Finansal olarak ise bereketli bir süreçteyiz. Para akışımızı bozmamak için kimseye borç vermemeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Bazen fazla duygusallaşabilir veya harekete geçemeyecek kadar kendini yorgun hissedebilirsin. Bunun nedeni kararlarının doğruluğundan emin olmamandır. İnancını desteklemeleri için meleklerden yardım istemenin çok önemli olduğu zamandasın. * Bu hafta ruhsal açıdan karmaşık duygular içinde olabiliriz. Etrafımızdaki kişilerden yardım istemek bize zor gelebilir. Bu yüzden kendi iç sesimizi dinlemek ve kararlarımızı kendimizin vermesi bu dönemde çok önemlidir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Belirlediğin, plan yaptığın her konuda aksilikler yaşayabilirsin ancak bu durumun kısa süreli olacağını bil ve yoluna kaldığın yerden azimle devam etmelisin. Kendinle ilgili vereceğin her kararın seni uzun vadeli etkileyeceğini unutmamalısın. * Bu dönemde elimizi nereye uzatsak zarar görebiliriz. Bu durum bizi yıpratabilir ancak kısa süreli sıkıntının ardından rahatlama söz konusu olacaktır. Finansal olarak, mevcut durumu korumalıyız, gereksiz harcamalardan uzak durmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Aile ile ilgili konularda çok güzel gelişmeler yaşayacaksın. Aileye ilave birisi geliyor. Şu anda yaşadığın dağınık veya düzensiz gibi görünen hayatının sadece yerleşme sürecinde olduğunu ve en kısa zamanda bütün taşların yerine oturacağından emin olmalısın. * Bu hafta iş hayatımızı geri plana atıp, aile içindeki düzenimizle ilgili kararlar verebilir, bu kararların peşinden koşabiliriz. Biz yine de işimizi ve bize verilen sorumlulukları göz ardı etmemeye çalışmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Bu dönemde yaptığın işten ve çalışmalardan yeteri kadar zevk almıyorsun ya da sana yeterli gelmemektedir. Bunun sebebi sürekli her şeyden kendini sorumlu tutmandır. Hayatında yaşadığın her kötü olaydan kendine pay çıkarmaktan vazgeçmelisin. Hayatın akışına kendini bırak ve olumlu olayların nasıl sana doğru geldiğini seyret. * Bu dönemde kendi iç dünyamıza dönüş yapmaktan ziyade tam tersine daha sosyal olmaya özen göstermeliyiz. Bize moral verecek konulara değinmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Bu dönem senin için zenginlikleri arttırmak, yeni bir şeyler inşa etmek ve sağlıkla ilgili iyileşmeler için oldukça önemli bir süreçtir. Yalnız olan Başak kadınları, kendine güvenen ve etrafında saygın biri olarak görülen bir erkekle güzel bir birliktelik yaşamaya başlayabilirler. Bu kişi eleştiriyi çok seven bir karakter değildir. * Bu hafta karşı cinsle ilişkilerimizde yenilikler söz konusu olacaktır. İş değişikliği yapmak isteyenler için de doğru bir zamandır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Hayatında yaşadığın bazı sorunların nereden kaynaklı olduğunu bulmadığın sürece bu sorunları devamlı yaşamak zorunda kalabilirsin. İş, aşk ve sosyal çevrende yaşadıklarını gözden geçirip, kim haklı, kim haksız analizleri doğru yapmalısın. Bunu başarabilirsen hayattan daha fazla zevk almaya başlayacaksın. * İş ve kariyer konularına daha aktif olmamız gereken bir haftadayız. Üst düzey yöneticilerin gözü üzerimizde olacaktır. Finansal olarak, kredi çekmek ya da borç almak için uygun bir dönemdir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Etrafındaki sevdiğin kişilere yardımlarını esirgemiyorsun ancak artık kendine bakma zamanı geldi. Görsel olarak kendini geliştirmek ve imaj değişikliği yapmak için çok doğru bir zamandır. Yoğun iş temposuna kendini kaptırdın fakat takdir toplayacaksın ve bu seni çok mutlu edecektir. * Bu hafta hem yorucu hem de verimli bir dönem yaşayacağız. Aşk hayatımızda yaşanan sorunlar varsa, bu konuyu ele almalı ve üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; * Dünyada para ile ilgili bütün olumsuzluklar, insanların zihinlerinde yarattıkları negatif enerji ile ilgilidir. Sana düşen görev ise sadece para ile ilgili geçmişte yaşanan olumsuz tıkanıklığı düşüncelerinden silmek olacaktır. Bunu başarmak için arındırıcı çalışmalardan faydalanabilirsin. Önümüzdeki günlerde aile içinde güzel gelişmeler yaşanacaktır. * Bu hafta özellikle para ile ilgili düşüncelerle meşgul olacağız. Uzun süredir çözümlenmesi gereken işlerimizi ertelemeden harekete geçmeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Ruhani varlığının bu dünyaya geliş sebebini doğru yerde kullan ve sanatsal faaliyetlerini sonuna kadar değerlendir, insanların senin bilgilerinden faydalanmasını sağla. Sanatsal faaliyetlerin sana maddi manevi getiriler sağlayabilir. * Parasal anlamda ek gelir elde etmek için harekete geçebiliriz. Konu hangi alanla ilgili olursa olsun, başarılı olacağız. Biriken borçlarımızı daha kısa zamanda ödeyebilecek gücü kendimizde bulacağız. İş ortaklarımızla iletişimlerimize dikkat etmeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Maddi değerlerini, günlük işlerini ve iş hayatını ilgilendiren konularda biraz fazla saplantılı davranabilirsin. Her konuda her zaman yeterince bilgin olduğunu düşünüyorsun ancak bu tavrın, etrafındaki kişilerin fikirlerini önemsemekte zorlanmana sebep olmaktadır. Daha anlamlı ve gerçekçi hayaller peşinde koşmak sana güç verecektir. * Kendimizi dış dünyaya kapatıp, kendi doğrularımızla yaşamak bize daha mantıklı gelecektir. Bu kadar yoğunluğun içinde kendini çok fazla yıpratmamalısın.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Bu dönemde etrafındaki kişilerin güven duygusuna çok ihtiyacın olacaktır. Hedeflerine ulaşmak için çok çabalıyorsun ama manevi destek sana cesaret verecektir. Ev yaşamı, maddi değerler ön planda olacak ve radikal kararlar verip, adım atabilirsin. * Özellikle iş hayatımızda yeni bir sistem kurmak, yenilikler yapmak ya da yeni ortaklıklara adım atacaksak, mutlaka kişisel desteklere kulak vermeliyiz. Alım satım işlerimiz varsa, bu hafta hızlı gelişmeler yaşanabilir.

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı