MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

MELEK KARTLARI HAFTALIK YORUMLARI

Elya · 2019. Şubat 24. · 2048 defa okundu

Sevgili takipçilerim; * Elinde ve zihninde biriken enerjiyi artık çalışma hayatına aktarma zamanın geldi. Uzun süredir boş vermiş tavırların işinin ilerlemesine engel olmaktadır. Aklındaki sorulara cevap bulamıyorsan, mutlaka kendi iç dünyanda sorgulama yapmalısın. Her konuda haklı olman mümkün değildir.

Bu dönemde ki tavırların, söylemlerin seni karşı cinse daha çekici kılacak etkiler bırakacaktır. Yüreğinin ısınmaya başladığını hissedebilirsin. Yeni aşk her an hayatına girebilir. Eğer gerçek aşkı arıyorsan, biraz geri planda kalarak seninle ilgilenenleri gözlemleyebilirsin ve böylelikle gerçek aşkı bulmak hiç zor olmayacaktır. Eğitimine devam ediyorsan bu dönemde alacağın kararlar geleceğini etkileyeceğinden dolayı emin adımlarla ilerlemelisin.

Sosyal çevre ile iletişimlerini güçlendirecek fırsatlar yakalayacaksın. Bu fırsatları iyi değerlendirmen sonucunda hem özel hayatında hem de iş hayatında başarıyı yakalaman an meselesi. Öfkeyi ve ön yargıları hayatından çıkardığın anda daha büyük bir sevgiye açılmaya başlayacaksın. Çevrendeki kişilerle arandaki buzlar eriyecek ve seninle iletişimleri daha yakın olacaktır. *

Bu hafta kendi dünyamızda yapacağımız sorgulamalar bizi çevremizden bazen uzaklaştıracak, bazen de tam tersine yakınlaştıracaktır. Kalbimizi ısıtacak ilişkiler içine girebiliriz. Önemli olan tek unsur, isteklerimize denk gelmeyen kişiler, hayatımıza da asla ortak olamayacaklardır. Bu duyguyu net bir şekilde içimizde hissedeceğiz. Düşüncelerimiz aklımızı her ne kadar yorsa da doğru yolu bulmamız için buna katlanmalıyız. Yeni ilişkiler bize farklı hayat enerjisi verecektir.

Melek kartlarının burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; * Yüzünü gülümsetecek olayları yaşamana çok az kaldı. Kendini olduğundan daha keyifli ve güvende hissedeceksin. İş ve ilişkilerde ortaklıklar bu süreçte düşüncelerinin merkezinde olacaktır. Bu dönemde düşünceler, söylemler ve eylemler hayatının uzun vadeli bölümünü kapsayacaktır. * Bu hafta iş ve kariyer alanımızda ve özel hayatımızda değişimler yaşayabiliriz. Verilecek kararlar, anlaşmalar ve atılacak imzalar gündemde olacaktır. Finansal olarak şans bizden yana olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; * Kendinden başka her şeye ve herkese güvenmek seni daha fazla zayıf kılıyor. Bu süreçte etrafında gelişen olaylara karşı sessiz kalmakla istediğin başarıyı elde edemez, hakkını doğru şekilde savunamazsın. Kendini savunmakta başarısız olmanın tek sebebi kendini yeterli görmemendir. * Bu hafta hiç olmadığımız kadar sessiz ve umursamaz tavırlar içinde olabiliriz. Etrafımızdaki olaylar geri planda olmamız iş alanımızda daha başarılı işler çıkarmamızda etken olacaktır. Sakin kafayla çalışmak bizi daha üretken hale getirmektedir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; * Etrafında yaşanan krizleri yönetmek ve insanlara rehberlik etmek bu dönemde yapacağın en doğru iştir. Sevgi dolu ve anlayışlı tavırların insanlara güven vermektedir. Varlığı ile sana sorun yaratan ya da huzursuz eden kişileri hayatından çıkarma zamanıdır. Bunu başardığın anda hayatın ve konular daha anlaşılır ve kolay olacaktır. * Bu hafta iletişimlerimiz ve davranışlarımız olumlu yönde ilerleyecektir. Kendimizi iyi hissedeceğiz ve yaptığımız yardımlardan dolayı huzur içinde olacağız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; * Aklını kullandığın sürece acı çektiğin bazı sorunlardan, sağlıksız düşüncelerden ve sana negatif enerji yükleyen kişilerden kurtulabilirsin. Bu senin için bir bakıma tedavi süreci olarak ta görülebilir. Aşk hayatında dürüst davranıp, kartları açık oynadığın sürece istediğini alabileceksin. * Bu hafta etrafımızdaki olaylar ve kişiler bizi yorabilir. Bizi ilgilendirmeyen konulara kafa yormak yerine, kendi alanımızın içinde yaşamak, iş ve aile hayatımıza yönelmek kötü enerjilerden kurtulmamızı sağlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; * Bu dönemde rekabetçi değilsin ve geleceğe dair planlarını yaparken pasif bir karakter gibi görünüyorsun. Bu tavrından bir an önce sıyrılmalısın. Hayatının dönüm noktası diye adlandırdığın konuların çözümlenmesi için biraz daha zamana ihtiyacın var. * Bu hafta enerjimiz çok az görünmektedir. Çok güzel ve mantıklı planlar yapıyoruz fakat bunları hayata geçirme konusunda kendimizi zayıf hissedebiliriz. Finansal olarak daha iyisini kazanmak için daha girişken ve üretken olmak zorundayız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; * Aşk hayatında hem eğlenceli hem de sevimli hareketlerin sayesinde karşındaki kişiyi çok etkileyeceksin. Yine bu döngüde risk almaktan korkmayacaksın. Finansal konularda miras, ortak mallar ya da yatırımlar söz konusu ise ailenle bir araya gelerek adaletli bir şekilde anlaşmaya varabilirsin. * Bu dönemde hem kendimizle hem de etrafımızdaki kişilerle hiç olmadığımız kadar barışık bir durum içinde olacağız. Hayattan keyif almak bizim için çok önemli bir unsurdur.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; * Bu dönemde emeklerinin boşa gitmediğini anlayacağın olaylar yaşayabilirsin. Bu aralar yeniliklere açıksın ve kalbinde aydınlanmalar, huzura kavuşmalar için çok az zaman kaldı. Yaşadığın olayların tek başına üstlenmek zorunda değilsin. Seni sevenlerin en azından manevi olarak sana yardım etmelerine izin vermelisin. * Uzun zamandır verdiğimiz çabalara özellikle iş hayatımızda olumlu gelişmelere şahit olacağız. Terfi, zam ya da verilecek önemli bir sorumluluk bizi çok mutlu edecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; * Yalnız olanları karşı cinsin etkilemesi ve baştan çıkarması bu dönemde hiç kolay olmayacaktır. Sadece senin güvendiğin ve pozitif enerjisini sana aktaran kişilerle aranda sıcak ilişkiler kurabilirsin. Yalan ve samimiyetsizliğe hiç tahammülün olmadığını yakın çevren bilmektedir. * Bu dönemde karşı cinsin bize karşı algıları açık olacaktır. Finansal konularda biraz sancılı bir süreç yaşayabiliriz. Bizim dışımızda gelişen olaylar yüzünden beklediğimiz ödemeler gecikebilir.

YAY

Sevgili Yaylar; * Risk almaktan kaçınman gereken bir dönemdesin. Özellikle büyük yatırımlar için doğru zaman değildir. Seni tetikleyen güçlerden uzak durmalısın. Etrafındaki kişiler konuları kendi tarafından bakarak yorumlayabilirler ancak senin hayata bakış açın herkesten farklı olacaktır. Finansal olarak harcamaların çok fazla olabilir ve bu durum seni ilerleyen günlerde zorlayabilir. * Etrafımızdaki kişilere çok fazla güveniyoruz. Güvenmek güzel ve temel bir duygu fakat bazen insanların fikirlerini dinlemeli ama kendi bildiğimizden şaşmamalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; * Yüksek enerjinden dolayı riske girme olasılığın oldukça yüksektir. Zihnin olumlu ve pozitif bütün konulara açık ancak getirebileceği zorluklarında bilincindesin. Her zorluğun ardında ferahlık barındıran düşüncelere ve duygulara sahipsin. Verdiğin mücadelenin sonunda özellikle iş hayatında gelişmeler yaşanacaktır. Uzun seyahatler, farklı yerlere geziler gündeminde olacaktır. * Bu hafta çok hareketli ve bereketli bir süreç yaşayacağız. Bu arada aşk hayatımızda yolunda gitmeyen konuları çözümlemek için adım atması gereken taraf bizim olduğunu hatırlatmak isterim.

KOVA

Sevgili Kovalar; * Kendin için bir şeyler yapmak istiyorsun. Hayatında her şey yolunda gibi dursa da aslında bazı şeylerin eksik olduğunu hissediyorsun. Bu eksikliğin ne olduğunu bulup, duruma el atma zamanıdır. Sevgini yakınlarına daha fazla göstermelisin. Kendini iş temposuna çok fazla kaptırdın ve kendini özlettiğinin farkına varmalısın. * Bu hafta hem bedenen hem de ruhen kendimizi yorgun hissedebiliriz. Kendimizi eksik hissetmemizin en büyük nedeni ise başkalarını hep mutlu etme çabamızdır.

BALIK

Sevgili Balıklar; * Geçmişte kalan fakat zamanında çok güzel ve güçlü bağlar içinde olduğun eski dostlar tekrar hayatına girebilirler. Onlarla eski günleri konuşmak, derin ve keyifli sohbetler yapmak sana çok iyi moral olacaktır. Sosyal çevrenle iletişimlerin her geçen gün daha iyiye doğru ilerlemektedir. * Bu hafta çok eğlenceli ve hareketli bir dönem yaşayacağız. Son zamanlarda yaşadığımız en güzel haftalardan biri olacaktır. Finansal olarak alacağımız büyük destek bizi rahatlatacaktır.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı