KOVA BURCUNDA DOLUNAY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

KOVA BURCUNDA DOLUNAY

Elya · 2020. Temmuz 29. · 1729 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 3 Ağustos’ta Türkiye saati ile 18:58 civarında Kova burcunun 11. Derecesinde Dolunay döngüsü gerçekleşecektir. Hava elementinde gerçekleşecek olan bu döngü özellikle sosyal çevremizi, arkadaşlıklarımızı, sosyal medya ile olan işlerimiz, astrolojiyi ve uzayı yakından ilgilendirmektedir.

Bunun dışında toplumsal olaylara da karşı da dikkatli olmamız gereken bir dönemdir. İsyankâr ruh halimiz hem bireysel yaşantımızda hem de etrafımızda yaşadığımız tüm olaylarda kendini gösterecektir. Huzursuz ruh halimizden kaynaklı bir yenilik isteyebiliriz. Dolunay döngüsü boyunca bu duygularımızı kontrol altına almakta zorlanabiliriz.

Dolunay döngüsü boyunca aşırı duygulardan uzak durmalıyız. Şartları çok fazla zorlamak bize zarar verebilir bu yüzden bir şeyi çok istemek ve olana kadar inat etmek hiç doğru bir davranış değildir. Ani çıkışlardan, kırıcı söylemlerden ve en önemlisi de yapıcı olmak yerine, yıkıcı davranışlardan uzak durmalıyız çünkü ilerleyen günlerde bu davranışımızdan dolayı pişmanlık duyabiliriz fakat geri dönülmesi imkânsız bir yola çoktan girmiş olabiliriz.

Finansal konularda kendimizi çok fazla yormadan, olması gerektiği kadar çalışıp fakat çok daha fazla para kazanmak isteyebiliriz. Bu isteğimiz bizi çok ciddi çıkmazlara sürükleyebilir ve bu yüzden mevcut durumumuzu korumanın bizim için en hayırlısı olduğunu düşünerek bu süreci geçirmek, riske girmemek, yeni ortaklıklar kurarak hareket etmemek en hayırlısı olacaktır.

İş ve kariyer alanımızda da üzerimize düşen görevleri yerine getirmenin dışında, kimsenin sorunlarına karışmamalı ve kimse ile iletişimlerimizi bozmamalıyız. Kendi işimize odaklanarak, etrafımızda olup bitenlerden uzak durmak bize fayda sağlayacaktır.

Kova Burcunda Gerçekleşen Dolunay'ın Burçlara Etkisi;

KOÇ

Sevgili Koçlar; bu döngüden en az etkilenecek olan Koçları bu dönemde herhangi bir olumsuz etki beklememektedir. Güçlü yapısından kaynaklı olarak, duygusallığı bir kenarı bırakıp, mantığı ile doğru şekilde hareket etmeyi bildikleri için zarar görmeleri ya da zarar vermeleri pek mümkün değildir. Dikkat etmemiz gereken tek konu paradır. Para enerjimiz oldukça yüksek seyrine devam ederken ummadığımız bir zamanda para kayıpları yaşayabiliriz.  Kimseye güvenerek ya da tavsiyesine uyarak yatırım yapmamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Dolunay döngüsünden en fazla etkilenecek burçlardan bir tanesiyiz. Son aylarda adım attığımız fakat bir sonuç elde edemediğimiz bazı işlerimizde sonuçlanmalar söz konusu olacaktır. Bizi olumlu yönde etkileyecek bu döngüde yerleşim yerimizle ilgili ya da işimizle ilgili değişimler gündeme gelebilir. Bu durum çok aniden gelişen bir durum olacaktır fakat bilmeliyiz ki, bizim için daha hayırlısı olaya başlamıştır. Sorunlu şekilde ilerleyen ilişkilerimizde de bitişler yaşayabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; bu dönemde insan ilişkilerimizde bazı sıkıntılar yaşayabiliriz. Grubumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü bizi ruhsal anlamda derinden etkileyebilir. İletişimlerimizde sorunlar yaşanırken, aile içindeki sıradan yaşanan konular bile bize ters gelmeye başlayabilir. Şimdiye kadar sustuğumuz bazı olaylara karşı gereksiz tepkiler vermeye başlayabiliriz. Finansal konularda da kimseye borç vermemeye ve kimsenin lafı ile yatırımlar yapmamaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; yaşanacak Dolunay döngüsü boyunca kendi hayatımızı içten içe sorgulayabiliriz. Neredeyiz? İstediğimiz yerde miyiz? Ya da nereye doğru ilerliyoruz konusunda kendimizi sorgulamak bize hiçbir şey ifade etmeyen duygulardır. Aslında bunları yaşamak yerine, bize sunulan hayatı kabullenmek ve olayları akışına bırakmak daha mantıklı ve hayırlıdır. Finansal olarak ise harcamalarımızı doğru şekilde yaptığımız sürece herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu döngüden en çok etkilenen burçlardan bir tanesiyiz ve bu durum bizleri özellikle parasal konularda olumsuz etkileyebilir. Kendi iş yeri olan Aslanlar kendilerine aşırı bir güven duygusu içinde olabilirler fakat bu aşırı güven bizi zarara sürükleyebilir. İş ve kariyer alanımızda ise bizi eleştiren insanlardan uzak durmaya çalışmalıyız. Aşk hayatımızda olumsuz ilerleyen tüm sorunlar yoluna girmeye başlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; ruhumuza hitap etmeyen tüm insanlardan, olaylardan uzaklaşmak isteyebiliriz. Kendimizi çok fazla sıkıntıya sokmaktan kaçınmak, sakin ve huzurlu yerlere gitmek ve en önemlisi de biraz bencil olmak isteğimiz artabilir. İş ve kariyer alanımızda disiplini elden bırakmadan hareket edeceğiz. Finansal olarak kendimizi güçlü hissedebiliriz. Aşk hayatımızda da her şey yolunda ilerlerken, yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlayabilirler.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; var olan sorunlarımızın kaderimiz olduğu kanısına varmış ve bu şekilde hayatımıza devam ederken, bu kaderi bizim çizdiğimizi ve değiştirecek güce sahip olduğumuzun farkına varacağız. Grubumuzda gerçekleşecek olan bu döngü insan ilişkilerimiz de derinden etkileyebilir. Kendimizi ifade etmeye çalışırken, kontrolü elimizden kaçırabiliriz. Fevri çıkışlar, söylemler bize olumsuz dönüş yapabilir.

AKREP

Sevgili Akrepler; kendi hayatımızla ilgili bazı kararlar almak zorunda kalabiliriz. Bu kararlar seyrinde devam eden hayatımızı derinden etkileyebilir fakat sonuçlandığında bizim hayrımıza olduğuna şahit olacağız. Finansal olarak bakıldığında bolluk ve bereket bizden yana olacaktır. Alım satım işlerimiz varsa çok fazla ertelemeden halletmeye çalışmalıyız. Para enerjimiz bu dönemde oldukça yüksektir. İkili ilişkiler de ise karşı cinsin algıları fazla olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; Dolunay döngüsünde özgür ruh halimiz ön planda olacaktır fakat bazen olaylar bizim istediğimiz gibi ilerlemeyebilir. Olayları ve konuları çok hafife almak yerine irdelemek, iyi analiz etmek bizim için daha hayırlıdır. İş ve kariyer alanımızda herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsak bir süre daha ertelemek gerekebilir. Aile içinde dargın olduğumuz birisi varsa bu dönemde orta yolu bulabiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Kova burcunda yaşanacak Dolunay döngüsü bizim sinir sistemimizde bazı sorunlar yaratabilir. Her zaman yaşadığımız olaylar bu dönemde bize ağır gelmeye başlayabilir ve beklenmedik hareketler sergileyebiliriz. Bu ruh halimiz geçicidir ve bu yüzden de kendimizi çok fazla olumsuzluğa kaptırmamalıyız. Finansal olarak ise bolluk bizden yanadır. Kredi çekmek istiyorsak, bu süreci iyi değerlendirmeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; burcumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü bizleri hem olumsuz hem de olumlu yönden etkileyebilir. Özellikle insan ilişkilerimiz, dijital ortamlarda yaptığımız işlerimiz ve sosyal çevremiz gündemimizde olacaktır. Bazı konular adına sesimizi duyurmak isteyebilir, toplum önündeki duruşumuzu daha saygın bir hale getirmek için çalışmalar başlatabiliriz. Aşk hayatımızda da hareketlilik söz konusu olacaktır. Finansal olarak bir konu için yakınlarımızın maddi desteğini görebiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; yaratıcılığımızı ortaya koymak adına bazı çalışmalara, faaliyetlere katılabiliriz. Kendimizi geliştirmek adına atacağımız bu adımlardan ilerleyen günlerde kazanç elde etmemiz de mümkündür ve bu yüzden yarıda bırakmamalı, sonuna kadar gitmeliyiz. Mesleki konularda da yenlikler söz konusudur. Aşk hayatımızda aniden bitişler yaşanabilir. Rejime ya da spora başlamak için uygun bir dönemdir.

Kova burcunda ki Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı