KOÇ BURCUNDA YENİ AY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

KOÇ BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2019. Nisan 02. · 1660 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 5 Nisan da saat 11.50 civarında Koç burcunda meydana gelecektir. Öncü bir burçta yaşanacak Yeni ay döngüsü 14 gün boyunca etkisini koruyacaktır.

Özgürleşmemiz, mola vermemiz ve içsel duygularımızı sorgulayarak, kendimiz için yapmamız gerekenleri fırsat olarak bize sunacaktır. Gerek çevre gerek kendi koşullarımızı çok fazla zorlamadan hareket etmeliyiz. Çok ince bir çizgideyiz. Bize gelen bu güzel enerjiyi olumsuz her şeyden uzaklaştırmalıyız. Kendimiz için keyif verici bazı faaliyetlerde bulunmalıyız. Bunu başaramazsak uzun zamandır içimizde biriken ve bizi kısıtlayan bazı konuların ruhumuzu ne kadar yorduğunu anlayacağız ve bu durum bizim hayat enerjimizi büyük ölçüde azaltabilir.

Bu dönemde yönlendirilmeye karşı gelmeliyiz. Kendimize olan güvenimizin arkasına sığınmadan sakin bir şekilde savaşmalıyız. Bu savaş çok hızlı ve kırıcı olmamalıdır. Etrafımıza karşı da sessiz ve sakin şekilde savaş vermeliyiz.

Toprak grubundan olan burçlar; Maneviyattan çok maddesel konulara ağırlık vereceğiz. Sosyalleşmek, dostlarımızla vakit geçirmek bize büyük moral verecektir. Uzun zamandır derin bir uykuda olan düşüncelerimizde hareketlenmeler başlayacaktır.

Hava grubundan olan burçlar; İletişimlerimizde dikkatli olmalıyız. Uzun süredir kendimizi zayıf hissettiğimiz konular ve kişiler karşısında kendimizi daha güçlü hissedebiliriz.

Su grubundan olan burçlar; Özellikle ilişkilerimizde çok fazla anlayışlı olduğumuzu düşünüyorsak, kendimizi geri plana çekmek isteyebiliriz. Maddi anlamda beklentilerimizde koşullar gelişmeye başlayacaktır.

Ateş grubundan olan burçlar; Kendimize acımaktan vazgeçecek ve sadece keyif aldığımız şeylere yönlenmek isteyeceğiz. Tatil planları, şehir değişikliği ya da sosyal faaliyetlerimizi çoğaltmak isteyebiliriz. Dış dünyada olan biten birçok olaydan uzaklaşacağız.

Yeni ay' ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Özellikle eşimiz ya da ortak iş yaptığımız kişilerle aramıza biraz mesafe koyabiliriz. Burcumuzda gerçekleşecek Yeni ay döngüsü özgür irademizi ortaya çıkarmamızı sağlayacaktır. Başkası için uğraşmaktan, başkalarını mutlu etmekten yorulduğumuzun farkına varabiliriz. Bu döngüde işimiz, kariyerimiz ve özel hayatımızda yeniliklere açığız ve bu yeniliği başlatmaya hazır olduğumuzu hissedeceğiz. Bu süreçte attığımız her adımların bize dönüşü olumlu olacaktır. Finansal konularda şanslı bir dönemdeyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar;Bu süreçte parasal konularda çok dikkatli olmalıyız. Beklenmedik gelişmelerin yanı sıra beklenmedik çöküşlerde yaşayabiliriz. Gayrı menkul alım satımlarında aceleci davranmadan hareket etmek önemlidir. Sadece paraya odaklı olduğumuz bu dönemde ek gelirler kazanmak için de adımlar atabiliriz. Attığımız adımlarda ilk etapta durgunluk yaşansa da kısa sürede olumlu sonuçlar alacağız. Son zamanlarda yaşadığımız olayları analiz edeceğiz ve ne kadar yıprandığımızın farkına varacağız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Özellikle son zamanlarda istemeden kabullendiğimiz olayların seyrinin değiştiğini görmek, bizi oldukça mutlu edecektir. Bir süredir ayrılık yaşadığımız sevdiğimiz bir kişiyle de tekrar bir araya geleceğiz. Bu kişiyle geçmiş anılarımızı tazeleyebilir, gelecekle ilgili birlikte keyifli bir organizasyon için plan yapabiliriz. İş ve kariyer alanımızda uzun zamandır beklediğimiz ancak ümidimizi yitirdiğimiz bazı konular gündemde olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Yaşanacak Yeni ay döngüsü bizi sosyal çevremizden ziyade, kendi iç dünyamızla daha fazla vakit geçirmeye zorlayacaktır. Yoğun iş temposundan yorulmuş ve bitkin halimizi iyileştirecek tek unsur kendimizle baş başa kalmamız olacaktır. Sessiz ve sakin bir yaşam bu aralar bizim için en uygun yaşam şekli olacaktır. Duygularımızda inişler ve çıkışlar yaşanabilir. İkili ilişkilerimizde karşı tarafın söylemlerine alınganlık yapabiliriz. Böyle bir durum yaşanması bizim ilişkiye bakış açımızı değiştirebilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; Yaşanacak Yeni ay döngüsü boyunca girişimci enerjimiz yüksek olduğu sürece iç dünyamızdaki aydınlanmalar, cesaret verici olaylar karşımıza çıkacaktır. Uzun süredir gerçekleşmesini beklediğimiz olaylar gerçekleşebilir. İş değişikliği, işimiz yoksa yeni işler de karşımıza çıkabilir. Bu işler arasından en hayırlısını seçmek için acele etmemeliyiz. Yaşam kalitemizi daha yüksek seviyeye taşıyacak işi eninde sonunda bulacağız ve o işle hayatımıza devam edeceğiz. Finansal konularda alım satımlar, yatırımlar konusunda çok dikkatli olmalıyız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Kendimizi uzun süredir çok yıprattık ve artık bu duruma bir dur demenin zamanı geldiğinin farkındayız. Etrafımızdaki kişilere karşı bir başkaldırma eylemi içinde bulunabiliriz. Kendimizi düşünerek ve konforumuzu, yaşam alanımızı daha iyi boyuta getirmek adına elimizden geleni yapacağız. Etrafımızdaki insanlar tarafından bu tutumumuz yadırgansa da bunlara takılmamalıyız. Bu dönemde sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Stresten uzak kalalım ve doğa ile iç içe olmaya özen gösterelim.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Hayatımızı düzene koyacağımız konular gündemde olacaktır. Spora, rejime başlamak ya da bir tedaviye başlamak için doğru bir zamandır. Etrafımızdaki bazı insanların laflarına ve bizi kendi fikirleri doğrultusunda sürüklemeye çalışacakları konularda geri planda kalmaya özen göstermeliyiz. Sosyal çevremizle aramız her zamankinden çok daha iyi olacaktır. Sakinliğimizi bozmadığımız sürece hayatımızın her alanında yenilikleri ve güzellikleri sevgiyle alıp, bu fırsatları doğru şekilde değerlendireceğiz. 14 gün etkisini sürdürecek bu döngü bize pozitif enerji verecektir.

AKREP

Sevgili Akrepler; Yeni ay dönemi boyunca Hukuki davalarda kazanmalar, tazminat, nafaka gibi konularda da kazanç elde edebiliriz. Özellikle iş alanımızda bu dönemde çok önemli gelişmeler ve kalıcılığı olacak durumlar gündeme gelecektir. Kariyerde yükseliş, göz önünde olmak, takdir toplamak bizim için kaçınılmazdır. Bu duruma gelmek için çok çaba harcadık fakat önemli olan bu başarıyı hayatımızda uzun vadeli tutabilmektir. Bu yüzden egolarımızdan uzak durmamız gereken bir süreçtir. Finansal olarak yakınımız olan birine maddi destek sağlayabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; Yeni ay bize her şeyden önce hayatımızı tekrar gözden geçirme fırsatı sunacak ve dersimizi almak adına bazı insanlarla aramıza mesafe koymamıza yardımcı olacaktır. Bu durum önceleri bizi üzse de ilerleyen zamanlarda ne kadar doğru bir karar aldığımızı daha iyi anlayacağız.  Az insan az sorun diye düşünmeye başladığımızda hayatın ne kadar keyif verdiğinin farkına varacağız.  İlişkisi olmayan Yaylar için oldukça bereketli bir dönem olacaktır. Karşı cinsin bize karşı olan ilgisinden dolayı çok mutlu olabiliriz. Görsel açıdan kendimizde değişiklikler yapmak isteyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Bu Yeni ay bize etrafımızdaki insanlarla iletişimlerimizi ve ilişkilerimizi sorgulamak adına destekleyici ve yapıcı bir şekilde hayatımıza giriş yapmaktadır. İş alanında ortaklıklarımız varsa, finansal konularda ortaklarımızla yapacağımız bazı görüşmelerde istediğimiz sonucu alamayabiliriz. Bizim yapıcı tavrımız karşı taraf açısından yanlış algılanabilir ve bu yüzden dolayı söylemlerimizde çok fazla verici, emek sarf eden kişi konumuna düşmemize gerek yoktur. İkili ilişkilerimizde beklenmedik kopmalar meydana gelebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; Bu dönemde ikna kabiliyetimiz yüksek olacaktır ve müşterilerimizle alışveriş konusunda gayet başarılıyız. İş alanımızda üst düzeydeki insanların dikkatini çekmeyi başarabiliriz.  İkili ilişkilerimizde güven problemi yaşadığımız bu süreçte, bizim yaklaşımımız büyük önem kazanacaktır. Yapıcı ve sakin davrandığımız sürece kazanan biz olacağız. Finansal konularda şans bize gülecek ve uzun süreden beri beklediğimiz para elimize geçecektir. Gereksiz harcamalardan uzak durduğumuz sürece bu para bizi uzun süre idare edebilir.

BALIK

Sevgili Balıklar; Yaşanacak Yeni ay döngüsü ilişkimizde alınması gereken kararların masaya yatırılma zamanıdır. Bu süreçte karşı tarafın beklentilerini iyi anlayarak ve olgunlukla karşılayarak olaylara yaklaştığımız sürece istediğimizi hayatımıza alabileceğiz. Aile içinde yaşanacak bazı sorunların üstesinden gelebilmek adına atılan adımlarda yanlış taktikler uygulayabiliriz. Bu durum bizim için uzun vadeli çatışmaları sunabilir ve bu yüzden mümkün olduğu sürece gerginliklerden uzak durmalıyız. Eş ve çocuklarımızla aramızdaki bağların güçlenmesi gerektiğini unutmayalım. Onları uzun süredir ihmal etmekteyiz.

Koç burcunda gerçekleşen Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı