KAHVE FALI
 

KAHVE FALI

falciara.com · 2014. Mart 01. · 11996 defa okundu

Kahve falı ile kehanette bulunma yöntemi 16.yüzyıldan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Kısa sürede insanların büyük ilgisini gören bu yöntem kültüründe bir parçası halini almıştır. Türk kahvesi, Kahve falına bakarak geleceği anlatmak için kullanılan tek kahve türüdür.

Türk kahvesi, 1517 yılında Yemen Valisi Özdemir Paşa tarafından lezzetine hayran kaldığı için İstanbul'a getirdiği kahve türüdür. Türkler tarafından bulunan ve daha sonra Avrupa mutfağına giren yepyeni hazırlama metodu sayesinde kahve, güğüm ve cezvelerde pişirilerek Türk Kahvesi adını almıştır.

Kahve falı başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde yaygın bir gelenektir. Türk kahvesi içildikten sonra genellikle bir niyette bulunarak, tabak ile kapatılarak ters çevirilir. Kahve falına bakan kişinin konsantrasyonu çok önemlidir. Kahvenin bıraktığı figürlere bakılarak anlamlar çıkarılır ama yorum çoğunlukla fal bakan kişinin hissettikleri ile ağırlık kazanır.

Uzmanlarımızı arayarak kahve falı yolu ile kendilerinden yardım isteyebilirsiniz. Uzmanımız sizin niyetinize bir kahve içerek fal için kapatacaktır, 5-10 dakika sonra tekrar aradığınızda falınıza bakıp yorumlar yaparak size yardımcı olacaktır.

Yapılan yorumlar sayesinde kararsız kaldığınız konularda yardım alabilir, hayatınızı daha iyi yönlendirebilirsiniz. Bazen bir kişinin 'Hadi!' demesi atacağımız büyük bir adımda size cesaret verebilir ve çok daha kendinizden emin hareket edebilirsiniz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı