İKİZLER BURCUNDA YENİ AY VE GÜNEŞ TUTULMASI
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

İKİZLER BURCUNDA YENİ AY VE GÜNEŞ TUTULMASI

Elya · 2021. Haziran 07. · 1528 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 10 Haziran’da Türkiye saati ile saat 13.52 de İkizler burcunun 19. derecesinde Güneş tutulması ve Yeni ay meydana gelecektir. Güneş tutulmaları genel olarak bakıldığında her zaman olumlu yönler barındıran bir döngüdür ancak etrafında neler olup bittiğine de bakmak gerekirse, kısa geçmişte yine İkizler burcunda Merkür Retro su yaşamıştık.

Bu gerilemenin de aynı burçta olması ve halen olumsuz etkilerini üzerimizde taşırken, bu sefer ki tutulmadan biraz daha az ümitli olmalıyız. Her şey yolunda ilerliyor derken bir anda her şey allak bullak olabilir, hayal kırıklığı yaşayabilir, kendimizi yalnızlaştırabiliriz.

18 yıl sonra yaşanacak olan bu tutulma Hava elementin de gerçekleştiği için aklımız, projelerimiz, planlarımız, gizli işlerimiz, evraklarımız, sırlarımız ön planda olacaktır. Bu süreçte gizli olan her şeyimizi daha fazla koruma altına almaya özen göstermeliyiz. Aklı temsil eden bu tutulma boyunca yani önümüzdeki 20 gün içinde dünyayı önemli ölçüde ilgilendiren bazı buluşlar da ortaya çıkabilir, sağlık sektöründe yeni buluşlar duyabiliriz. Dünya da bu zamana kadar bilinen birçok buluş bu tutulma zamanlarına denk gelmektedir.

 İş yerimizde bize teslim edilen bazı gizli dosyalar ya da bizim ürettiğimiz fikirler başkası tarafından alınabilir ve bizim tüm çabalarımız boşa çıkabilir. Sağlık olarak akciğer, solunum yolları ve sinir sistemimizi de derinden etkileyebilecek bu tutulma boyunca her şeyden önce sağlığımızı koruma altına almalıyız. İletişimlerde çok fazla sakin kalmaya özen göstermeliyiz. Bu tutulma güçlü etkilere sahiptir ve şimdiye kadar çok küçük bir sorunmuş gibi görünen bazı şeyler gereksiz yere büyüyebilir ve bizlere maddi manevi zararları olabilir. Hava grubunda gerçekleşeceği için de tutulma boyunca hava yolları ile ilgili yolculuklarımıza dikkat etmeliyiz.

Güneş Tutulmasının Burçlar üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Güneş tutulması boyunca dikkat etmemiz gereken en önemli konu söylemlerimiz ve tavırlarımız olmalıdır. Anlık fevri çıkışlarımız özellikle dikkat çekebilir, bizi olumsuz etkileyebilir. Finansal konularda şanslı bir tutulma yaşamaktayız ancak ileriye dönük planlarımız varsa biraz da olsa kenara para koymaya gayret göstermeliyiz. Eğer bu dönemde para biriktirmeye karar verirsek, güzel sonuçlar alabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; yaşayacağımız tutulma bizi oldukça fazla öfkeli bir ruh haline sokabilir ancak bizler bu öfkemizi yakınlarımıza asla yönlendirmemeliyiz. Bu süreçte arınma çalışmaları yapmak ya da diyete, spora başlamak hem bizi rahatlatacak hem de içimizde biriken patlamaların kimseyi kırmasına izin vermeyeceğiz. Mutlu olacağımız bazı güzel haberler alabiliriz. Aşk hayatımızda ise sevdiğimizle aramızdaki buzlar eriyecek, daha tutkulu bir aşk yaşamaya başlayacağız.

İKİZLER

Sevgili İkizler; kardeşlerimiz, yakın çevremiz, akrabalarımız gibi önemli kavramlar gündemimizde olabilir. Burcumuzda gerçekleşen Güneş tutulması bizi Merkür gerilemesinde geriye doğru çeken enerjiden kurtaracak, kendimizi yenilenmiş hissedeceğiz. Kısa tatil planları yapabiliriz ya da uzun süredir düşündüğümüz taşınma işini bir anda hayata geçirebiliriz. Anlık kararlar verirken enine boyuna düşünmekte fayda vardır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; kendi hayatımıza daha fazla değer vermeye başlayacağız. Etrafımızdaki bazı insanlar tarafından bencillik olarak adlandırılabilir ancak biz bu söylemlere kulak tıkamalı, önümüze bakmalıyız. Yüreğimizin sesini dinlemek her zaman bize fayda sağlayacaktır. Finansal olarak kazançlı yatırımlar, alışverişler söz konusu olacaktır. Aşk hayatımızda ise her şey istediğimiz gibi ilerleyecektir. Evlilik, nişan ya da her iki tarafın ailelerinin tanışması gibi önemli gündemler de olabilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; para enerjimizi çok ciddi şekilde kontrol altına almamız gereken bir sürece girmekteyiz. Önümüzdeki 2 ay boyunca parasal konularımızı deşifre etmemeye özen göstermeliyiz. Birikimlerimiz varsa kimse ile paylaşmamalıyız. Gizli yaptığımız işlerimiz ya da gizli yaşadığımız ilişkiler ifşa olabilir. Uzun süredir devam eden sıkıntılarımızın birçoğu artık olumlu sonuçlanmaya başlayacaktır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; duygusal hayatımızda bazı iniş çıkışlar söz konusu olabilir. Tutulma boyunca karşı tarafa olan güvenimizi sarsacak bazı olaylarla karşılaşabiliriz. İş ve kariyer alanımızda arkamızdan dönen bazı olayları duyabiliriz. Konu her ne olursa olsun sabırlı olmak zorundayız. Sabırlı ve sakin şekilde yolumuza devam ettiğimiz sürece zarar görmemiz imkânsız olacaktır. Finansal konularda artışlar gündemde olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Güneş tutulması boyunca arkamızdan dönen işlere, kandırılmalara ve dolandırılmalara çok müsait bir süreç yaşayacağız. İş alanımızda yükselme ya da yeni bir işe başlamak gibi olumlu gelişmeler gündemde olabilir. Aile bağlarımız güçlenirken, çocuklarımız, anne ve babamız özellikle yakından ilgilenmemiz gereken kişiler olabilir. Sağlık problemi yaşayan aile bireyleri varsa iyileşmeler olacaktır. Yoğun iş tempomuza kendimizi kaptırmamalı, kendi sağlığımızı da düşünmeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; yaşanacak Güneş tutulması ve Yeni ay döngüsü bizlere yeni başlangıçlar yapmak için önemli fırsatlar sunacaktır. Ev taşımak, şehir değişikliği, iş değiştirme ya da yeni bir ilişkiye başlamak gibi konularla ilgili hareketlilik söz konusu olacaktır. Yalnız olan Akreplerin hayatına girecek yeni bir kişi ile uzun vadeli bir ilişki yaşayabilirler. Var olan ilişkimiz varsa daha tutkulu ve keyifli bir döngüye girebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; yakın dostlarımızdan önemli ölçüde destekler alabiliriz. Özellikle iş alanımızla ilgili bazı konuları çözümlemek adına alacağımız destekler bizi rahatlatacaktır. Bazılarımız böyle güzel gelişmeler yaşarken, bazılarımız da yakın dostlarımızdan ummadığımız tavırlar görebilir, bizi üzecek söylemler duyabiliriz. Finansal konularda kazanç elde etmek için kolları sıvayabiliriz. Alım satım işlerimiz varsa bu süreçte çözümlemeye özen göstermeliyiz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; kendi kendimizi yiyip bitirdiğimiz, uğruna uykularımızdan bile olduğumuz konular varsa mutlaka çözümlenecek ve ne kadar gereksiz yere kendimizi yıprattığımızı anlayacağız. Özellikle parasal konularla ilgili sorunlarımızı ciddiye almamalıyız. Kısa süre içinde elimize geçecek olan büyük miktardaki para tüm sorunlarımızı çözümleyecektir. Tatil planları yapmak ya da evimizde bazı değişiklikler yapmak isteyebiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; grubumuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ailevi konularda, özellikle anne ve baba figürleri ile daha yakından ilgilenmek zorunda kalmamıza vesile olabilir. Sağlık sorunları yaşayan aile bireyleri varsa iyileşmeler olacaktır ve tüm aile bu habere çok mutlu olacaktır. Finansal konularda çok dikkatli olmalıyız. Kandırılmalara, dolandırılmalara açık bir dönemdeyiz. İnternetten ya da tanımadığımız kurumlardan, sitelerden alışveriş yapmamalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; uzak yerlerden gelecek bazı haberler doğrultusunda harekete geçebiliriz. Şehir değişikliği ya da işimizle ilgili değişiklikler yapmamız muhtemeldir. Konu her ne olursa olsun evren bize her konuda yardımcı olacaktır. Düşünce gücümüzle, şifa çalışması yaparak istediklerimizi hayata çekmek çok daha kolay olacaktır. Aşk hayatımızda yeni gelişmeler gündemde olacaktır. Yeni ilişkiye başlamak için hayırlı bir süreçtir.

Güneş Tutulması ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Ayça
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
Selin
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı