İKİZLER BURCUNDA YENİ AY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

İKİZLER BURCUNDA YENİ AY

Maya · 2019. Mayıs 31. · 996 defa okundu

03 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 13.02’de, ikizler burcunun 12 derecesinde Yeni ay meydana gelecek. Gerçekleşecek olan bu Yeni ay’ın ortaya çıkaracağı enerji, tüm burçlar üzerinde etkili olacak.

Bu Yeni ay’da, içinde bulunduğunuz durumlar ve ruh haliniz hızlı bir biçimde değişiklik gösterebilir. Dinlediğiniz bir şarkı, izlediğiniz bir film ya da sevdiklerinizden alacağınız bir haber enerjinizi etkileyebilir modunuzu değiştirebilir. Kendinizle baş başa kalmak, ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Kitap okumak, estetik değerlere yönelmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Duygularınızı yazılı bir biçimde ifade edebileceğiniz sanat dallarına yönelebilirsiniz. Yeni hobiler edinmek için araştırmalar gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişilerle iletişim kurabilir, bol bol dedikodu yapabilirsiniz. Bu süreçte, sizden gizlenen sırlar ortalığa dökülebilir.

İş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilir, bu fırsatları gözden geçirebilirsiniz. Yaşça sizden büyük, deneyim sahibi kişilerin görüşlerine danışmak içinizi rahatlatabilir. Finans ve muhasebe işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Detaylı çalışmalar konusunda zorluk yaşanabilir, odaklanma güçlüğü çekebilirsiniz. Ortaklı işlerde, birlikte çalıştığınız kişi ile fikir ayrılıkları yaşanabilir, bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.  Sosyal medya üzerinden çalışmalar gerçekleştirebilir, reklam ve tanıtım işleriyle ilgilenebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz süreçte, hukuki kurallara uymayan işlerden uzak durmalı ve gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız.

Manevi duygularınız kuvvetlenebilir. Çevrenizde bulunan kişilere, özellikle de ailenize karşı merhametli bir tutum sergileyebilirsiniz. Kendinizi sevdikleriniz için feda etmeye hazır hissedebileceğiniz gibi geçmişte gösterdiğiniz fedakârlıkları da gözden geçirebilirsiniz. Duygusal olarak sizi yıpratacak durumları geride bırakmak isteyebilirsiniz. Kötü giden ilişkiler konusunda bitirme kararı alınabileceği gibi yeni ilişki başlangıçları da gündeme gelebilir.

Sağlığınızla alakalı hassas hissedebilir, küçük yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Gıda zehirlenmeleri, mide rahatsızlıkları artış gösterebilir. 

İkizler burcunda Yeni ay’ ın burçlara etkisi:

Koç: Yaşadığınız şehiri değiştirebilir, taşınabilir, ev alabilir ya da satabilirsiniz. Önceden planlamadığınız yolculuklar gündeme gelebilir. Gerçekleştireceğiniz bu seyahatlerde yeni yerler görebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İnterneti ve sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanabilirsiniz.Aile bireylerinizin hayatı ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Boğa: Finansal durumunuza odaklanabilir, gelirinizi arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Size kendinizi şanslı hissettirebilecek iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Gelir ve gider dengesi kurmanız ve gereksiz masraflardan kaçınmanız gerekebilir. Zihninizin aktif olarak çalışacağı bu süreçte bilgiye ve mantığa önem verebilir, somut düşünceyi ön plana çıkarabilirsiniz.Kısa ve uzun mesafeli yolculuk planlarınız olabilir.

İkizler: İş hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Maddi durumunuzu iyileştirmek isteyebilirsiniz. Ortaklı işlerde gerginlikler yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Dış görünüşünüze özen gösterebilir, bakım yaptırabilirsiniz. Ailenizi ve aile bireylerinizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde yapıcı davranışlar sergileyebilir, gergin durumlardan uzak durmak isteyebilirsiniz.   

Yengeç: Hayatınızı etkileyebilecek boyutta kararlar almadan önce gerekli araştırmaları yaptığınızdan emin olmalısınız. Sahip olduğunuz düzeni değiştirmeye çalışırken elinizde olanı da kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Hisleriniz kuvvetlenebilir. Size samimi gelmeyen kişilerden ve olaylardan uzak durmayı tercih edebilirsiniz.Aile bireylerinize daha fazla zaman ayırabilir, onlarla ilgilenebilirsiniz.

Aslan: Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Dışarıda daha çok zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyarak çevrenizi genişletebiliriniz. Kazançlarınızı arttırmak için karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirebilir, yeni gelir kapıları arayabilirsiniz. Birlikteliği olan kişiler partnerleri ile fikir ayrılığı yaşayabilir.  Kötü giden ilişkilerde ayrılık kararı alınabilir.  

Başak: Taşınma, şehir değişikliği, ev tadilatı gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bozulan eşyalarınızı tamir edebilir, evinizi baştan dekore etmek isteyebilirsiniz. İş hayatınıza yönelik güzel gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir fırsatla karşılaşabilir, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinize duygularınız yön verebilir. Sevdiğiniz insanları kırmamak için fedakârlıkta bulunabilirsiniz.

Terazi: İş hayatınıza yönelik önemli kararlar alabilir ve bu kararlarınızı hayata geçirebilmek adına harekete geçebilirsiniz. Resmi durumlarla ve evrak işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Gireceğiniz ortamlarda fark edilmek ve ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.  Kariyer sahibi, güçlü kişilerle bir araya gelerek onlardan tavsiyeler alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı yolculuk planları gündeme gelebilir.

Akrep: Maddi durumunuzu iyileştirmek ve sahip olduğunuz geliri arttırabilmek adına harekete geçebilirsiniz. Finansal denge kurmakta zorlanabileceğiniz bu süreçte, bütçenizin üzerinde harcamalar gerçekleştirebilirsiniz. Hukuki iş ve işlemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni ortamlara girmek ve sahip olduğunuz sosyal çevreyi genişletmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza dair alacağınız kararlarda mantığınız kadar duygularınıza da kulak verebilirsiniz.  

Yay: Duygusal hayatınıza dair yeni kararlar alabilir, bu kararları uygulamaya geçirebilirsiniz. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa bu süreçte yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde aşama kaydedebilirsiniz. Duygusal hissedebilir, hayatınızdaki kişilerden ekstra ilgi görmek isteyebilirsiniz. Maddi konulara yönelik araştırmalar gerçekleştirerek gelirinizi arttırmaya çalışabilirsiniz.

Oğlak: İş ortamınızda yaşanacak dedikodular canınızın sıkılmasına neden olabilir. Memnun olmadığınız bir işte çalışıyorsanız yeni iş başvuruları gerçekleştirebilir, bu başvurulardan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Sağlığınızla alakalı konularda daha hassas hissedebilir, doktor kontrollerine gidebilirsiniz. Hayvan sahiplenmeyi düşünebilir ya da sokak hayvanlarına yiyecek yardımı yapabilirsiniz.

Kova:Ailenizle daha çok zaman geçirebilir, çocuklarınızın sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinizden maddi destek görebilir ya da aile büyüklerinize maddi destekte bulunabilirsiniz. Bol bol okumak, kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler edinmek sizi mutlu edebilir. Yeni yerler görmek için seyahat planları gerçekleştirebilirsiniz.  İkili ilişkilerinizde yapıcı bir tutum sergileyerek ilişkinize sahip çıkabilirsiniz.

Balık: İç huzuru bulmak, rahatlamak, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aile ziyaretleri gerçekleştirebilir, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ailenizde sağlık sorunu yaşayan birileri varsa şifa bulması için ona destek olabilirsiniz. Sakladığınız bazı olaylar açığa çıkabilir. Partnerinizle birlikte tatile çıkabilir, ilişkiniz adına destekleyici bir enerji yakalayabilirsiniz.

İkizler burcundaki Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı