İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI

Elya · 2020. Kasım 26. · 1542 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 30 Kasım da Türkiye saati ile 12.29 civarında İkizler burcunun 8. derecesinde Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecektir. Dünya ya çok uzak bir mesafede gerçekleşecek olan bu tutulma her ne kadar dünya ya uzak olsa da etkileri çok güçlü olacaktır.

Özellikle sel felaketleri, depremler gibi doğaüstü olaylarını tetikleyebilecek bir tutulma olacaktır.

Yaşanacak Ay tutulmasından en fazla etkilenecek burçlar ise her gruptan yani Toprak, Hava, Su ve Ateş ten olan, Başak, İkizler, Balık ve Yay burçları olacaktır. Yaşanacak bu tutulma 18 yıl önce yaşananların bir döngüsü olacaktır yani 18 yıl önce neler yaşadıysak, onlara benzer birçok olay yaşayabiliriz.

Her şeyden önce dolandırılmalara, kandırılmalara, hayal kırıklıklarına, salgın hastalıkların yayılması ve özellikle sağlıkla ilgili ciddi sorunlar yaşamamıza sebep olabilir. İkili ilişkilerde çok temkinli olmalı, riske girmemeli, kimsenin sözlerine, tavsiyelerine inanmamalı, kendi bildiğimiz yoldan ilerlemeliyiz. Aile içinde, ikili ilişkilerde kalıplaşmış bazı düşünceler, kararlar da tamamen değişimler söz konusu olabilir. Gizli kalmış bazı konular ortaya saçılırken, duyduklarımız karşısında şaşırıp, bir o kadar da endişe duyabiliriz. Boş hayallere kapılıp, hayatın gerçeklerinden epeyce uzaklaşmak da muhtemeldir.

Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; yaşanacak Ay tutulmasından çok fazla olumsuz yönde etkilenmeyecek burçlardan bir tanesi olan Koç burçları, bu döngü süresince para, ekonomi, evlilik, ortaklık ve sosyal ilişkilerde ani uyanış getiren değişimler yaşayabilirler. Bu değişimler bizim açımızdan her ne kadar olumlu olsa da karşımızdaki kişileri bu tutulmanın nasıl etkileyeceğini bilmediğimiz için yine de çok temkinli olmalıyız. Ruhsal açıdan değişken, inişli çıkışlı bir ruh hali içerisinde olabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; bu tutulma bizlere finansal konularda güzel etkiler verecektir. Uzun süredir beklediğimiz para varsa elimize ulaşabilir, yeni alanlara merak sarabilir, mesleğimizi değiştirmek için yeni adımlar atabiliriz. Araştırmacı yönümüzün de artacağı bu dönemde kendimizi yenileyecek, hayatın farklı alanlarına ilgi duymaya başlayabiliriz. Aşk hayatımızda ise durağanlık söz konusu olurken, yalnız olan Boğalar, bu tutulma süresince yalnız kalmayı tercih edeceklerdir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; burcumuzda gerçekleşecek olan Ay tutulmasının bizim için pek iç açıcı etkileri olmayabilir. Her ay rutin yaşadığımız Dolunay döngüleri Ay tutulması ile birlikte olunca çok daha sert ve güçlü etkiler sunmaktadır ve bu yüzden çok inişli çıkışlı ve gergin, insan ilişkilerimizde sorunlar, kırıcı ve yıpratıcı bir ruh halinde olabiliriz. Finansal konularda da çok dikkatli olmalıyız, özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde dolandırılmalar söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; kendimizde bazı farklılıklar oluşturmaya başlayabiliriz. Sosyal olan Yengeçler kendilerini geri planda tutmak isteyebilirler. İnsanlardan uzak kalmak, kendi iç dünyamızda yaşamak bize her açıdan iyi gelecektir. Bizden gizlenen bazı konular ortaya çıkabilir ya da bizim gizlediğimiz bazı olaylar, konular ortaya çıkabilir. Finansal konularda temkinli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Aşırı harcamalar bizi epeyce zorlayabilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; şimdiye kadar bağlı olduğumuz ya da kendimizi oraya ait hissettiğimiz bir arkadaş topluluğundan ya da bir kurumdan ayrılma kararı alabiliriz. Kendimizi tamamen işimize vermek bize başarı getirebilir. Arkadaşlarımız ve yakın aile dostlarımız arasında bazı analizler yapabilir, kimilerinden uzaklaşma kararı da alabiliriz. Bize iyi gelmeyen her ne varsa hayatımızdan çıkarmaya meyilli olacağımız bu dönemde, sıkıntılı ilişkiler de bitecektir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; her şeyden önce işimiz, kariyerimiz, kazançlarımız bu dönemde bizim için çok önemli kavramlar olacaktır. Bu alanlarla ilgili elimizden gelen çabayı göstereceğiz ve başarılı olacağız. Bizi arkamızdan vurmaya çalışan insanları tanıyacak, onlara karşı bir kalkan oluşturacağız. Artık bize hizmet etmeyen işleri, insanları, konuları hayatımızdan çıkardığımızda ruhsal olarak büyük bir rahatlama yaşayacağız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; şimdiye kadar olacağına hiç inanmadığımız bazı dileklerimiz gerçekleşmeye başlayabilir. Bu döngüde ve Ay tutulmasında enerjimiz oldukça yüksek olacaktır ancak insan ilişkilerimize çok dikkat etmeliyiz. Ay tutulması özellikle Hava grubundan olan burçları ruhsal olarak derinden etkileyebilir. Finansal konularda elde edeceğimiz kazançları doğru şekilde değerlendiremezsek, ciddi kayıplar yaşayabiliriz. Sağlığımıza da özen göstermeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; genel olarak hayatımızda olumlu ya da olumsuz bazı konularla ilgili köklü değişimler söz konusu olabilir. Bu durum bizim için her ne kadar ilk etapta heyecan verici, endişe barındıran bir durum olsa da ilerleyen günlerde bizim için ne kadar hayırlı olduğunu anlayacağız. Finansal konularda çok dikkatli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Alım satım işlerimiz varsa mutlaka erteleyelim. Ay tutulmasının etkisinin 1 ay süreceğini düşünerek hareket etmeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; kendi içimizde bazen iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Hayatımızda yaşadığımız bazı olumsuz olaylardan, etrafımızdaki kişileri sorumlu tutabilir, suçu hiç kendimizde aramayabiliriz. Bir an evvel bu ruh halinden sıyrılmaya çalışmalıyız. İş ve kariyer alanımızda önemli bir yükselme söz konusu olabilir. Uzun süredir beklediğimiz terfi varsa bu dönemde olabilir. Aşk hayatımızda ise iletişimlerimizde ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Beklenmedik ayrılıklar yaşanabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; kendimizden çok etrafımızdaki insanları düşünebiliriz. Özellikle aile içinde yaşanacak bazı olaylardan dolayı kendimizi aile bireylerine karşı daha sevecen ve anlayışlı olmamız konusun da sorumlu hissedebiliriz. İş alanımızda beklenmedik aksaklıklar gündemde olabilir. Ortak yapılan işlerde ise fikir ayrılıkları olabilir. Kendimizi ifade ederken çok temkinli olmalıyız. Aniden gerginlikler ortaya çıkarsa, mutlaka sessiz kalmaya özen göstermeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; hayatımızın en keyifli yanlarına daha fazla yöneleceğiz. Kendimizi oldukça keyifli, mutlu ve enerjik hissedebiliriz. İş ve kariyer alanımızda ise iş arayanlar için oldukça şanslı bir süreçtir. Yılbaşına kadar iş enerjimiz yüksek olacak, kazançlarımızda da iyileşmeler söz konusu olacaktır. Aşk hayatımızda ise önemli kararlar alabiliriz. Evlilik, nişan gibi konular olabilirken, sorunlu ilişkilerde de ayrılık kararları alabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu tutulma bizleri çok fazla duygusal yapabilir. Özellikle iş hayatımızda bu duygusal yanımızı törpülemek gerekebilir. Bu durum insanlardan zarar görmemize sebep olabilir. Aşk hayatımızda bazı gizli konular ortaya çıkabilir, gerginlikler yaşanabilir. Aile büyüklerinin bazı sorunları ile yakından ilgilenebiliriz. Kendimizi bir kenara bırakıp, etrafımızdaki insanları sorunları ile uğraşabiliriz. Sağlığımıza özen göstermeliyiz. Özellikle boğaz bölgemizde rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı