DOLUNAY YAY BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY YAY BURCUNDA

Elya · 2019. Haziran 14. · 1348 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 17 Haziran’da Türkiye saati ile sabah saat 10.30 civarında Yay burcunun 25 derecesinde Dolunay döngüsü gerçekleşecektir.

Yay burcu astrolojide 9. Evi yönetir. Bu durum her türlü inanç sistemlerimizi, dini inançlarımızı, akademik konular, yurt dışı bağlantılı anlaşmaları ve ilişkileri temsil ettiğinden dolayı ve Jüpiter gezegeni de bu dönemde Yay burcunda olmasının da etkisi ile zaman zaman bu geniş kapsamlı konularda hem iyi hem de olumsuz şekilde iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz. Değişken karakter taşıyan burçları bu Dolunay daha fazla etkileyecektir. Başak burcu Toprak grubundan olmasına rağmen bu Dolunay da yükselen burç Başak burcu ve Yay burcu ile kesiştiğinden dolayı Başak burçları, Yay, Kova ve İkizler burçları değişken bir yapıya sahip olacaklardır.

Toprak grubundan olan burçlar; özellikle gizli düşmanlıkların, dış baskıların kuşatması altında kalabiliriz. İş ve kariyer alanımızda bu durumu daha fazla hissedebiliriz. Kışkırtıcı, güçlü enerjilerle uğraşmak zorunda kalabiliriz.

Su grubundan olan burçlar; tam olarak ne olacağını kestiremediğimiz konularla karşılaşabiliriz. Burada ciddi bir değişim baskısı ile karşılaşabiliriz. Kalabalık alanlarda, toplum önünde riskli tavırlardan uzak durmalıyız.

Ateş grubundan olan burçlar; ikili ilişkilerimizde güven duygusu ön planda olacaktır. Yurt dışı işleri, seyahatler, uzak yerlerde bulunan dostlarımız ve iş çevremizde güzel gelişmeler gündemde olacaktır. Finansal olarak durgunluk söz konusu olacaktır.

Hava grubundan olan burçlar; nafaka, emeklilik, tazminat, miras gibi konularda güzel etkilerini göreceğiz. İlişkilerle ilgili fırsatlar karşımıza çıkacaktır. Bu dönemde evlilik kararı alabiliriz. Bunun yanında aldatılmalar, yalanlar, dolandırılmalara karşı da dikkatli olmalıyız.

Yay burcunda gerçekleşen Dolunay 'ın burçlara etkisi:

KOÇ

Sevgili Koçlar; özellikle evcil dostlarımız, evde gereken tadilatlar gibi konular gündemde olacaktır. Ailemizle ilgili bazı radikal kararlar alabiliriz. Alım satım işleri, ev değiştirme, aile ilişkilerimiz gibi konularda çok dikkatli olmalıyız. Güven duygusunda bazı zorluklar yaşayabiliriz. Sosyal medya, internet üzerinden yapılan işlerde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Her ne yaşarsak yaşayalım, kendimize olan güvenimiz oldukça fazla olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; parasal kaynaklarımızda güzel gelişmeler yaşanacaktır. Yeni bir işe başlamak için doğru bir zamandır. Çeşitli fırsatlar, büyüme şansı bize sunulacaktır. Kararsız kaldığımız bazı konularda riske girmemeliyiz. Beklentimizi karşılamayan aksilikler karşımıza çıkabilir. İkili ilişkilerde bir şeyler netleşmeye başlayacaktır. Yediklerimize dikkat etmeliyiz. Genel olarak sağlıkla ilgili konularda hassas olabiliriz. Hayatımızda rakipler varsa onlara karşı dikkatli olalım.

İKİZLER

Sevgili İkizler; aşk hayatımızda canlanmalar başlayacaktır. Keyifli organizasyonlar, davetler gündemde olacaktır. Katıldığımız bu kalabalık ortamlarda oldukça fazla dikkat çekebiliriz. Hayatın bize getirdiği sorunlarla boğuşmak yerine, olayları biraz zamana bırakmak ve kaderci olmak en doğru seçim olacaktır. Kendimizi yenilemek, maddi sorunlara çözüm aramak ve kişilerle yüzleşmek için verdiğimiz çabaların sonucunu alamasak ta, bu durumdan dolayı asla üzülmemeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; yaşanacak Dolunay döngüsünde yalnızlık korkusu, çalışma hayatında başarısızlık kaygısı ve toplum içinde kendini değersiz hissetme gibi duygulara kapılabiliriz. Bu durum özellikle iş hayatımızı ve ilişkimizi olumsuz yönde etkileyebilir. Kendimize olan güvenimizi kaybetmiş gibi hissedebilir, yapmamız gereken işleri devamlı erteleme ihtiyacı yaşayabiliriz. İkili ilişkimizde yaşanan sorunlar varsa, mutlaka biz adım atıp çözüm yolu bulmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu dönemde hayatımızda köklü değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Bunların hepsini bir anda yapmak mümkün değil fakat yine de ufak ta olsa adımlar atacağız. Değişim için kendimizde gerekli gücü ve enerjiyi bulacağız. Özellikle iş hayatımızda üst düzey yöneticilerle ve çalışma arkadaşlarımızla tartışmalara girmekten kaçınmalıyız. Arkamızdan iş çeviren kişilerin farkına varabiliriz. Onlara en güzel cevabı elde ettiğimiz başarılarla verebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu Dolunay da değişken ruh halimiz ön planda olacaktır. Verdiğimiz kararlarda aniden karar değiştirebiliriz. Örneğin tatil planımızı yaptıysak ya gitmekten vazgeçebilir ya da tarihinde ertelemeler yapmak isteyebiliriz. Bu durum etrafımızda biraz garipsenebilir. Finansal konularda da aynı durum geçerlidir. Özellikle Hukuksal konularda daha dikkatli davranmalı, almamız gereken kararları almadan önce uzman birine danışmalıyız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; yaşanacak bu döngü süresince gizli düşmanlıkların farkına varacak, kendimizi korumaya almak ve savunmak için harekete geçeceğiz. Köklü değişim enerjisini üzerimizde taşıyor olsak ta, yine de atacağımız her adımda dikkatli olmalıyız. Gergin ruh halimizi gizlemeye çalışmalı, olaylara ve kişilere daha ılımlı yaklaşımlarda bulunmalıyız çünkü bu döngüden zararlı çıkan taraf biz olabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; bu dönemde bizi sıkan ve gergin olmamıza neden olan tüm sorunlardan uzaklaşmak isteyebiliriz. İç dünyamıza dönüp sadece bizi ilgilendiren sosyal faaliyetler yapabiliriz. Kısa yolculuklar, turistik geziler, sanatsal aktiviteler bizi dinlendirecektir. Eğitim konularında bazı aksaklıklar gündemde olacaktır. Gecikmiş evraklar, muhasebe ile ilgili parasal konular, banka işleri bizi biraz zorlayabilir. Yurt dışı bağlantılı iletişimlerde belirsizlik barındıran konular netlik kazanacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; burcumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsünde yükselen burcunda Başak olmasından dolayı hem değişken hem de enerjik bir ruh halinde olacağız. En önemli etkenlerden biri de olaylara mantıkla yaklaşıp, otoritemizi konuşturacağız. Aşk hayatımızda trafik biraz karışabilir. Karşı cinsin bize olan zaafından oldukça keyiflenebiliriz. Finansal konularda ise şanslı bir dönemdeyiz. Alım satımlar, miras işleri gündemde olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; bu döngüde arzu ve isteklerimizin şehveti ile kör olabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu aşırı istek, olayların istediğimiz gibi ilerlemediğinde bizde aşırı stres ve gerginlik yaratabilir. Özellikle ikili ilişkilerde ve aile içinde bu tutumumuzu değiştirmemiz gerekecektir. Aile içindeki bireyleri ilgilendiren konuların içinde olmamaya özen göstermeliyiz. Bize sorulanın ya da danışılanların dışına çıkmamalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; iş hayatımızda yaşayacağımız durgunluk bizi farklı fikirler üretmeye itebilir fakat bu durumun geçici bir süreç olduğunu unutmayalım, hiç tecrübemiz olmayan işlere kalkışmayalım. Bu gibi işlerde başarılı olacağımızı düşünüp büyük risklere girebiliriz ancak kayıplarımız çok fazla olabilir. Sağlığımıza da dikkat etmeliyiz. Boyun ve sırt bölgemizi ilgilendiren ters hareketlerden uzak durmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu dönemde değişime hazır olmalıyız. Zaten değişken bir ruh halinde olacağız ve aklımıza gelen her şeyi ya da etrafımızdan gelen fikirleri hemen hayata geçirmek isteyebiliriz. Bu durum bizi zora sokabilir. İlk önce enine boyuna düşünelim, öyle harekete geçelim. Enerjimiz çok yüksek evet fakat bu enerjiyi doğru değerlendirdiğimizde bize faydası dokunabilir. Yeni işe başlamak, yatırım yapmak, yeni ortaklıklar kurmak için uygun bir dönemdir.

Yay burcunda ki Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı