DOLUNAY KOVA BURCUNDA
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY KOVA BURCUNDA

Elya · 2021. Temmuz 22. · 2873 defa okundu

Sevgili takipçilerim; bu hafta Türkiye saati ile 05.36 da Kova burcunun 26 derecesinde Dolunay döngüsü meydana gelecektir. Yaşanacak bu Dolunay döngüsü geçmişe dayalı, bizi rahatsız eden ve bize artık hizmet etmeyen birçok enerjiden, blokajlardan kurtulma zamanıdır.

Uzun süredir bizi meşgul eden bu kötü enerjilerden kurtulmak demek yeniye yer açmak demektir. Bizleri sömüren bu tıkanıkların bitmesi, borçların kapanması ve bize kim ne sağlıyor ya da sağlamıyor adına net kararlar almak gibi konular gündemde olacaktır. Bu dönemde farkındalık yaşayacağımız tek kavram kendimize verdiğimiz değer yargıları olacaktır. Daha bencil olabilir, olumsuz tüm olaylardan ve kişilerden uzak kalmak bize büyük moral kaynağı olacaktır. 

Sosyal çevremizde, iş alanımızda ve aşk hayatımızda yaşayacağımız bazı olumsuz olayları uzaktan izlemek en doğru karar olacaktır. Bazen yaşadığımız döngüler hiçbir şekilde çaba göstermeden, zaman harcamadan, hayatın akışına bırakılması konusunda bizleri uyarmaktadır. Bu döngüde de her şeyi olduğu gibi bırakmak en hayırlısı olacaktır. Duygusal olarak hayatımızın hiçbir alanında aşırıya kaçmamaya özen göstermeliyiz. Duygusallığımız mantığımızın önüne geçerse beklenmedik zararlar la karşılaşabiliriz. 

Finansal konularda aşırı harcamalar yapabiliriz ve bunun farkına vardığımızda her şey için çok geç olabilir. İleriye dönük hesaplar yaparak, bütçemizi kontrol ederek hareket etmeliyiz. 

Aşk hayatımızda da bize hizmet etmeyen kişileri ve konuları daha fazla çaba harcamadan hayatımızdan çıkarmak zorunda kalabiliriz. Bu durum derin bir arınmadır ve bizim için hayırlı olacaktır. Endişeye ve paniğe gerek yoktur. 

Burçlar üzerindeki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; hayata dair mutlu olmak için en fazla neye ihtiyacımız olduğu konusunda derin düşünceler içine girebiliriz ancak neye ihtiyacımız varsa çok fazla odaklanmamalıyız. Herhangi bir şeye çok fazla odaklanmak, beklentiye girmek özellikle bu dönemde bizi zarara uğratabilir. Özellikle parasal konularda beklentilerimizi bir kenara bırakıp, hayatımıza devam etmeliyiz. Aşk hayatımızda bazı karışıklar hafta boyunca devam edebilir. 

BOĞA

Sevgili Boğalar; yaşanacak Dolunay döngüsünde para meseleleri her zamankinden daha önemli olacaktır. Alışverişler, alım satım işleri, iş anlamında yatırımlar gibi konularla meşgul olabiliriz. Her ne yaparsak yapalım maddi olarak istediğimiz boyuta gelmemiz zor olacaktır. Geçmişte yaptığımız bazı gereksiz harcamalar bizi epeyce yorabilir. Aşk hayatımızda ise geçmişte kalan bir kişiye karşı duygularımız tekrar artabilir. 

İKİZLER

Sevgili İkizler; hayatımızın bazı alanlarında yol ayrımında olduğumuzu hissedebiliriz. Bu süreç çok önemli bir zamandır ve neye karar verirsek, hayatımızı bu yönde düzene koyacağımızı asla unutmamalıyız. Ekip halinde yapılan işlerde büyük başarılar söz konusudur. İş alanımızda hem aktif hem de başarılı olacağımız bir süreçteyiz. İş ile ilgili yapmak istediklerimiz, yarım kalmış işlerin tamamlanması gibi konularla daha fazla meşgul olacağız. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; sosyal çevremizden bazı arkadaşlarımıza karşı farkındalıklar yaşayabiliriz. Bu farkındalık sayesinde ilerde görebileceğimiz zararları da önlemiş olacağız. Bu süreçte iç dünyamızda olmak, sevdiklerimizle vakit geçirmek, evimizle ilgilenmek bize moral kaynağı olacaktır. Hayatın birçok alanı ile ilgili üzerimize aldığımız bazı yükleri de artık üstümüzden atmak isteyebiliriz. Bir nebze de olsa bencil olmak bize daha iyi gelecektir. 

ASLAN

Sevgili Aslanlar; uzun süredir herkesten uzak sakin bir hayat yaşıyorduk fakat artık çevremize karışmak zamanıdır. Etrafımızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirmek bize moral olacaktır. Finansal konularda iyileşmeler söz konusu olacaktır. Alacak verecek işlerimiz sonuçlanacak, beklenen paralar gelecektir. İş alanımızda yatırım yapmak gibi bir niyetimiz varsa bu süreçte riske girebiliriz. Bizleri bu Dolunay güçlü şekilde destekleyecektir. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; hayata karşı bazı dar kalıplarımızdan kurtulma ve bazı düşüncelerimizi değiştirme zamanıdır. Yapacağımız bu değişikliklere bizler bile şaşırabiliriz. Radikal kararlar almak aslında bize uygun değildir ancak bu süreçte kendimizi daha cesur ve güçlü hissedebiliriz. Finansal konularda bazı sıkıntılar baş gösterebilir. Bu sıkıntılar karşısında sakin kalmalı, bu dönemin geçici olduğunu düşünmeliyiz. 

TERAZİ

Sevgili Teraziler; rutin kazancımızı büyütmek adına bazı adımlar atabiliriz. Bu adımları atarken etrafımızdaki bazı insanlardan tavsiyeler alabilir ya da onlardan büyük destek alabiliriz. Konu her ne olursa olsun etrafımızdan maddi ya da manevi yardımlar almak bizi güçlendirecektir. Aşk hayatımızda iniş çıkışlar olabilir. Kıskançlıklar gündemde olabilir. Finansal konularda durağanlık olabilir. Mevcut durumu korumaya çalışmak en doğru karar olacaktır. 

AKREP

Sevgili Akrepler; ikili ilişkimizde ya da iş ortaklarımızla aramızda bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanırken, olayları çok fazla irdelemeden hareket etmekte fayda vardır. Konu her ne olursa olsun kendimizi hiçbir şeye mecbur hissetmemeliyiz. Hayatı nasıl istiyorsak öyle yaşamaya gayret göstermeliyiz. İş ve kariyer alanımızda değişiklik yapmak istiyorsak bir süre daha beklemekte fayda vardır. 

YAY

Sevgili Yaylar; aşk hayatımızda geçmişten bu yana bizi bağlayan, tıkayan tüm enerjilerden arınmak adına harekete geçeceğiz. Bunu yapmadığımız sürrece geleceğe dair mutluluğu yakalamakta zorlanacağımızı düşüneceğiz. Finansal konularda durağanlık söz konusu olacaktır. İleriyi göremeden asla plan ve program yapmamalıyız. Aile büyüklerinin bu dönemde bize çok fazla ihtiyaçları olabilir. Kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; yaşanacak Dolunay döngüsünde kendimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz. Etrafımızda olup biten olaylar, mesleğimizdeki zorluklar, daha iyisini yapabilmek için verdiğimiz mücadeleler bizleri artık yormaya başladı ve bir süreliğine mola verme zamanıdır. Aşk hayatımızda bazı pürüzler canımızı sıkabilir. Bu döngü kıskançlık duygusunu tetikleyen bir süreç olduğu için üçüncü şahısları ilişkimize dahil etmemeye özen göstermeliyiz. 

KOVA

Sevgili Kovalar; etrafımızdaki insanlara gereğinden fazla değer verdiğimizi fark edebiliriz. Biz ne kadar onlara yaklaşırsak yaklaşalım onların bize hiçbir değer yargısı beslemediğini düşünüp, hayatımızdan çıkarma kararı alabiliriz. Finansal konularda beklenen para varsa elimize ulaşacaktır ancak süregelen işimizde bazı aksamalar kafamızı karıştırabilir ve geleceğe dair bütçemizi derinden etkileyebilir. Aşk hayatımızda her şey yolunda ilerleyecektir. 

BALIK

Sevgili Balıklar; kendimizi mecbur hissettiğimiz, üzerimizde baskı uyguladığını düşündüğümüz tüm olayları bırakma zamanıdır. Bu Dolunay arınmak için uygun bir süreçtir. İleriye dönük kendimizi daha güçlü görmek için bunu yapmak zorundayız. İş ve kariyer alanımızda değişiklik için uygundur ancak riskli işlerden uzak durmalıyız, mevcut durumumuzu korumaya özen göstermeliyiz. Aşırı harcamalardan da uzak durmalıyız. 

 

 
 
 
 
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı