DOLUNAY KOVA BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY KOVA BURCUNDA

Luna · 2019. Ağustos 14. · 472 defa okundu

DOLUNAYLAR UYANIŞTIR... FARKINDALIKTIR! BİZLERİ ASLAN ENERJİSİNİN VE ATEŞ UNSURUNUN ÇOK YOĞUN OLDUĞU BİR DOLUNAY BEKLİYOR...!!

Dolunaylarda göklerin iki ışığı birbirinin karşısına geçerler. Güne, aya ışığını tamamıyla yansıtıyordur artık. O yüzden dolunaylarda daha önce yapılmış tüm tercihlerin sonuçları ve sırlar görünür olur.

Dolunay yüzleşilmesi gereken duygular, sonuçlar, geçmişte yapılmış tercihlere dair verilmesi gereken hesaplardır. Bizleri bilinçaltına süpürdüğümüz gerçeklerle yüzleşmek zorunda bırakabilir, tam bir farkındalık, idrak ve uyanış hali yaşatabilir.

Duygu ve düşünceler bizleri görmezden gelemeyeceğimiz şekilde dürter, bir huzursuzluk bir uykusuzluk hali verirler dolunay günlerinde!

Dolunay fazında ay ve güneş birbirlerine karşıt konumda yani karşıt açıdadırlar, bunun anlamı ''birilerinin ya da bir şeylerin bizi karar almaya zorlamasıdır.''

Evlilikler, ayrılıklar, mahkemeler dolunay evresine denk gelebilirler.

Dolunay arayan kalplere gerçeği gösterir, yeter ki bizlerin hakikati görmeye gücümüz ve niyetimiz olsun.

15 Ağustos 2019 tarihinde 22 derece aslan-kova aksında yükseleni yay olan, ateş elementi ağırlıklı bir dolunay yaşayacağız. Ay kova burcunda 22 derecede, haritanın 2. ve 3. evlerinin sınırında, Güneş aslan burcunun 22 derecesinde ve haritanın 8. ve 9. evlerinin sınırında yerlerini alacaklar.

Bu dolunay Jüpiterin retrodan çıkmış ama Üranüsün retroya girdiği bir döneme denk geldiği için ayrıca önem taşımakta. Bizleri ASLAN enerjisinin ve ATEŞ unsurunun çok yoğun olduğu bir dolunay bekliyor...! Herkes ben demek, haklarını korumak, projelerini hayata geçirmek konusunda hazırda! Yapmak istediklerimiz var, yeni fikirlerimiz projelerimiz, yeteneklerimiz...

Ancak arzuladığımız her neyse, bunu hayata geçirmek için birilerinin destek ve onayını bekliyor isek bu dolunay süreci bize hayal kırıklığı, özgüven sorunları, ego incinmesi yaşatabilir.

Dolayısıyla bizim hayata geçirmek istediklerimiz için kimsenin onayına ihtiyaç duymadan, kendi yeteneklerimize güvenerek, kararlar almamız gereken günlere işaret ediyor bu süreç.

Ya da bu dolunayda hayal ettiğiniz hayatı yaşayamadığınızı, aslında daha keyifli, eğlenceli, parlak bir yaşam istediğinizi fark edebilir ancak geliriniz, harcamalarınız, ekonomik sorunlarınız sizi arzu ettiğiniz hayatı yaşamaktan geri tuttuğu için sorgulama yapabilirsiniz. Neden daha iyisi olmuyor? 

Ya da yaşadığınız ilişkiyi çok yüceltmiş, gelecek ile ilgili hayaller kurmuş ve ilişkinizin aslında düşündüğünüz kadar ideal olmadığı gerçeği ile yüzleşecek olabilirsiniz.

Tüm bu konular bu dolunayda önümüze gelebilecek olasılıklarıdır.

Bu dolunayda kendimiz gibi olmak, başkalarının onayına ihtiyaç duymamak, ilişkilerimizi bağımlılık değil bağlılık temelinde tutmanın önemini idrak etmek konularında düşünmemizde fayda olacaktır.

Dolunay öncelikle aslan-kova yay-ikizler burçlarını etkileyecektir.

İyilikler ve hoşluklarla kalınız,

LUNA

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı