DOLUNAY BOĞA BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY BOĞA BURCUNDA

Elya · 2019. Kasım 09. · 2612 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Bu hafta 12 Kasım da Türkiye saati ile 16.37’de Boğa burcunun 19. Derecesinde Dolunay döngüsü meydana gelecektir. Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız Akrep Merkür gerilemesi, halen devam ederken, Boğa ve Akrep aksı oluşturan bu döngüde para değerlerimiz, geleceğimizi garanti altına almak için vereceğimiz kararlarımız ve atacağımız adımlarımız, insanlara iletişimlerimizde ve tavırlarımızda mümkün olduğunca ılımlı ve pozitif olmamız gibi değerlerimiz ön planda olacaktır.

Akrep Merkür’ü yakın derecede gördüğümüz bu Dolunay da özellikle ortaklaşa yapılan işler, geriye dönük değerlendirmeler, geçmişte yapılan hatalar, yanlışlıklar nelerdir bu konuda kendimizi doğru şekilde analiz edeceğiz ve elimizden geleni yapacağız. Parasal konuları gündeme getiren bu Dolunay da Toprak grubundan olan burçlar olumlu yönde daha fazla etkilenecektir.

İkili ilişkilerimizde elimizden geldiğince özveride bulunurken, karşı taraftan da aynı şekilde beklenti içinde olabiliriz. Her zaman bizim emek harcadığımız, çaba gösterdiğimiz konuları irdeleyerek, karşı tarafında aynı özveride bulunması için gerektiği gibi davranmak, gerekirse araya mesafe bile koymak isteyebiliriz. Burada önemli olsun tek unsur, kendimize daha fazla önem vermektir.

Boğa ve Akrep aksı boyunca finansal konular gündemde olacaktır. Gelir gider dengesi, harcamalarda artış, gereksiz alışverişler ve eğlenceye düşkünlükten kaynaklı gereksiz harcamalarımız bu süreçte bizleri sıkıntıya sokabilir. Kendimizi bağımsız ilan etmek için elimizden geleni yapacağız fakat bu özgürlük duygusunu elde etmek için belki de konforlu hayatımızdan biraz da olsa ödün vermek zorunda kalacağız. Kendini ispat etme isteği, kariyer alanında yükselmek için çabalar, üst düzeydeki kişilerle iletişimlerimizi hızlandırmak ta gündemde olacaktır.

Dolunay'ın Burçlar Üzerinde ki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; yaşanacak Boğa dolunay döngüsünde gelirimiz, parayla ilgili kaynaklarımız, banka işlerimiz ve elimizde var olan bütçemizi doğru değerlendirme açısından bazı açıklar verebiliriz. Finansal konularda her daim para tutmayı sevmeyen Koçlar için bu dönem biraz daha zorlayıcı olabilir. Aile kavramımız, aile içindeki sorumluluklarımız da bizleri meşgul edecektir. Kriz yönetebilen, ılımlı ve sevecen bir birey olmakta zorlanmayacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; burcumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsünde dış görüntümüz, etrafımızdan aldığımız eleştiriler ve yapılan iltifatlar daha çok günlük hayatımızı meşgul edecektir. Kendi iç dünyasında her daim konforlu ve finansal sorunları olmayan bir birey olma yolunda ilerlerken, aşırı tutumlu olabiliriz. Biriktirdiğimiz para ile kendimizi ödüllendirmek isteyebiliriz. Maneviyata daha fazla yönelebiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; özellikle ikili ilişkimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz fakat yoğun iş tempomuz buna pek izin vermeyebilir. Aşırı yorgunluk hem bedenimizi hem de zihnimizi oldukça yorabilir. Bu süreçte her şeye biraz mola vermek, kendimize ve sevdiklerimize zaman yaratmak her şeyin yoluna girmesinde büyük etken olacaktır. Aile içindeki sorumluluklarımızı da ihmal etmemeliyiz. Bazı bireylerin bizim yardımımıza ihtiyaçları olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; hayatımızın bir bölümünde sanata düşkünlüğümüz varsa, bu konuda ilerleme sağlayabiliriz. Yalnız olan Yengeçler yeni bir ilişkiye başlayabilirler fakat bir süre tanıma fırsatını kendimize vermeliyiz. Sosyal faaliyetlere yönelebilir, keyifli organizasyonlara katılıp, yeni dostluklar kurabilir, arkadaş çevremizi tamamen değiştirme kararı alabiliriz. Finansal olarak ise sakinlik söz konusu olacaktır. Beklentilerimizi biraz daha aşağı çekmeye özen göstermeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu dönemde iş ve kariyer alanımıza daha fazla yoğunlaşabiliriz. Yeni iş fırsatları yakalayabilir ya da iş teklifleri alabiliriz. Mevcut durumumuzu daha iyi şartlara taşıyabilmek adına bu teklifleri doğru şekilde değerlendireceğiz. Ev değişikliği yapmak isteyenlerde bu dönemde harekete geçebilirler. Aşırı duygusal olacağımız bu süreçte hayatımızın her alanında olması gerektiğinden daha fazla duygusal yaklaşımlarda bulunabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; insanlarla aramızdaki iletişimlerde güçlenmeler olacaktır. Aramızda sorun yaşadığımız kişilerle ilgili toparlanmalar, ılımlı yaklaşımlarda bulunacağız. İç dünyamızda affetme duygusu harekete geçecek, geçmişte yaşanılan tatsızlıkların üzerini örtmek ve affetmek isteği içinde olabiliriz. Finansal olarak ise büyük gelişmeler yaşanacaktır. Grubumuzda gerçekleşen Dolunay döngüsü en fazla maddi konularda bizi destekleyecektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; uzun zamandır çabaladığımız miras, nafaka, tazminat gibi konularımız varsa, bu süreçte aydınlanabilir. İkili ilişkilerimizde uzun süredir bizden gizlenen bazı konuları öğrenme fırsatı yakalayacağız. Bu durum ilk etapta canımızı sıksa da ilerleyen günlerde bu konuda uyanış yaşadığımız için derin bir rahatlama yaşayacağız. Finansal konularda ise alım satım işlerimizde kazanç elde edebiliriz. Gergin ruh halimizin döngüden kaynaklı olduğunu bilmeliyiz ve kısa süre sonra daha sakin ruh halinde olacağımızı unutmamalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; hayatımızın hiçbir alanında yeri olmayan bir kişinin ilgisi ile karşılaşabiliriz. Bu kişinin tavırları bizi rahatsız edebilir. Bizimle kurmaya çalışılacağı gereksiz samimiyetin bize hiçbir faydası olmayacaktır. İş ve kariyer alanımızda ise mesleğimizle ilgili daha iyi bir konuma gelmek için kendimizi geliştirmek isteyeceğiz. İdeallerimize kavuşmak için çaba harcamamız gerektiğinin farkına varacağız. Aşk hayatımızda da hareketlilik söz konusu olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; ruhsal anlamda kendimizi yorgun hissedip, kısa sürede olsa iç dünyamıza dönüş yaşamak isteyebiliriz. İş ve kariyer alanımızda ekip halinde yapılan işlerde, bireysel yaptığımız işlerden daha fazla verimli olabiliriz. Kazancımız, giderlerimiz, gelirlerimiz gündemde olacaktır. İş yerimizde yaşanacak bazı gerginliklerde kendimize doğru ifade etmeye çalışmalıyız. Bunu yapamadığımız sürece iletişimlerimizde kopukluklar yaşanabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; hayatımızla ilgili radikal kararlar almadan önce daha gerçekçi olmak zorunda olduğumuzu fark edeceğiz. Kendi başımıza yol alırken, etrafımızdan gelen yardımları almayı reddedebiliriz. Bunun sebebi ise geçmiş zamanlarda yaşadığımız kötü bir olayda yakınlarımızın yanında olmaması olabilir. İş alanımızda köklü değişiklikler yapmak istiyorsak, 21 Kasım’dan sonra ya bırakmalıyız. Aşk hayatımızda ise ufak tefek gerginlikler yaşanabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; geçmişte bıraktığımız bazı konulara geri dönüş yapabiliriz. Bu konular aşk, işle ilgili olabilir ya da aile den ayrı yaşıyorsak, tekrar onların yanına dönüş yapmak ta olabilir. İş arayan Kovaların şansı açıktır fakat hemen karar vermeyelim, ilerleyen günlerde elimizdeki tüm fırsatları enine boyuna düşünerek hareket etmeliyiz. Finansal olarak ise gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalıyız çünkü önümüzdeki günlerde bir konuyla ilgili yatırım yapmak zorunda kalabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; duygusal iniş çıkışlarımız bizi ruhen çok fazla yorabilir. Alıngan ruh halimiz, yorgun zihnimiz bizi hayatımızın her alanında olumsuz etkileyebilir. Özellikle iş alanımızda daha fazla dikkat odaklı çalışmaya özen göstermeliyiz. Geçmişte bizi hayal kırıklığına uğratan bir kişi tekrar hayatımıza girmek isteyebilir. Bu kişi ile ilgili pozitif düşünceler içinde olabiliriz fakat bize hiçbir şekilde faydası olmayacaktır. Finansal olarak ise kazançlı bir süreçteyiz.

Boğa burcunda ki Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı