DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA

Elya · 2019. Şubat 18. · 977 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 19 Şubat Salı günü saat 17.13 sularında Başak burcunda Dolunay döngüsü yaşanacaktır. Bu Dolunay diğerlerinden farklı etkiler yaratabilir. Toprak grubunda bu döngü gerçekleşirken Merkür ve Neptün de birlikte hareket ediyor olacaklardır. Mars gezegeni de Boğa burcunda yer almaya başlayacaktır ve bu hareketlilik çok sert açıların doğmasına sebep olacaktır.

Dolunay döngüsü Toprak grubunda olacağından dolayı Hava ve Ateş grupları önemli ölçüde etkilerini kaybedecektir ve bu durum bizim bencil, gergin ve umursamaz karakterlerimizi ön plana çıkaracaktır. Bu durumdan dolayı bazen ders çıkaracağız bazen de ders vereceğiz.

Genel olarak bakıldığında bu süreçte eylemler, büyük tartışmalar, hastalıklar ve iklimlerde olağanüstü değişiklikleri de beraberinde getirecektir. Toplu eylemlerden uzak durmaya çalışmalıyız. Bilinçaltımızı çok zorlayacak olan bu döngüde geçmişi devamlı düşünmek, pişmanlıklar duymak ve kişileri yargılamak gibi duygulara da kapılabiliriz. Özellikle medya sektöründe beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Her ne yaşarsak yaşayalım bu dönemde olayları her zaman objektif olarak değerlendirmek bize kazanç sağlayacaktır.

Başak burcunda gerçekleşen Dolunay 'ın burçlara etkisi:

 

KOÇ

Sevgili Koçlar; Uzun süredir hayatını düzene koymak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Gündelik işlerimizi beklenmedik aksiliklerle karşılayacak olsak ta, hep uç noktalarda bizi etkileyecektir. Yani bir anda beklemediğimiz tadilat işleri ile uğraşabiliriz fakat bir yandan da bu durum aslında iyi gitmeyen konuların düzene girmesini de sağlayacaktır. Bu süreçte özellikle finansal değerlerimizi çok iyi yönetmeliyiz. İş alanımızda olaylara detaylı şekilde yaklaşmalı, doğru analizler yaptıktan sonra işlerimizi onaylamalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; İkili ilişkilerde beklenmedik ayrılıklar söz konusu olabilir. Bu durum her iki tarafı da her ne kadar üzse de kendimizi doğru ifade edememekten kaynaklı ayrılıklar olacaktır. Neptün gezegeninin en büyük etkilerinden kaynaklı olan unutkanlık, yapmamız gereken işleri atlamak gibi karmaşalarda yaşayabiliriz. İşyerimizde dosyalarımıza, evraklarımıza çok dikkat etmeliyiz. Bu dönem boyunca arkadaşlarımız, iş çevremizden kişiler bizden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışabilirler. Bunun sebebi ise karşımızdaki kişiyi dinlememek, olaylara odaklanamamak gibi umursamaz tavırlarımızdan dolayı olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Özellikle iş ve kariyer alanlarımızda işimizden memnun değilsek, mutlaka iş değişikliği yapmak için harekete geçebiliriz. Hızlıca görüşmeler yapabiliriz. Olumlu sonuçlar alacağımız bir dönemdeyiz. İkili ilişkilerimizde de yolunda gitmeyen bir şeyler varsa, bu konuyu uzatmaya da gerek yoktur. Ayrılmak istiyorsak karşı tarafa bundan bahsetmeliyiz çünkü bu şekilde düzelir diye ümitlenip devam ettirmek kimseye fayda sağlamayacaktır. Finansal beklentilerimizi önümüzdeki haftaya ertelememiz gerekmektedir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Yaşanacak Dolunay döngüsü bizim daha fevri, hazır cevap ve kırıcı tavrımızı ortaya çıkaracaktır. Özellikle insanlarla iletişimlerimize çok dikkat etmeliyiz. Söylemlerimizden dolayı beklenmedik gerginlikler yaşanırken, dargınlıklar da yaşanabilir. Ev değişikliği yapmak isteyenler bu dönemde değiştirebilirler. Aile içinde gündemde olan konularla ilgili fikir çatışmaları yaşanabilir. Finansal olarak ise harcamalarımızı aza indirmeye başlayacağız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; Bu dönemde özellikle ikili ilişkilerimizde üçüncü şahıslardan kaynaklı bazı sorunlar yaşanabilir. Kendimizi görsel olarak değiştirmek isteyebiliriz ve bunun için bütçemizi ayarlamaya çalışacağız. İş alanında konumumuzu garanti altına almak isteyeceğiz. Bunu başarmak için üst düzey yöneticilerle iletişimlerimiz büyük önem taşımaktadır. Alım satım işlerimiz varsa bu süreçte kazanç sağlayabiliriz. Ekip olarak yaptığımız işlerde de başarı elde edebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Hayatımızda bizim dışımızda gelişen bazı olaylardan dolayı hayatın akışında değişiklikler yaşamamıza sebep olabilir. Uzun süredir planladığımız işlerimizi yerine getirmekte bu değişiklik zorluk yaratabilir, ertelemek zorunda kalabiliriz. Kendi iş yeri sahibi olan Başaklar ise yeni ortaklıklar kurmak için adım atabilirler. İkili ilişkilerimizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Aile içinde uzun süredir saklanan bazı sırlar ortaya çıkabilir. Bu durum aile fertlerini şaşkına çevirebilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Yaşanacak Dolunay döngüsünde hayatımızın birçok alanında bulunduğumuz ortamlardan uzaklaşmak isteyebiliriz. Sosyal çevremizden, iş çevremizdeki arkadaşlarımızdan uzak kalmak, iç dünyamıza dönüş yapmak isteyeceğiz. İş alanımızda eksik kalan işlerimizi tamamlayacağız ve bize yeni sorumluluklar üstlenebiliriz. Aşk hayatında yalnız olan Teraziler ise yeni biriyle tanışabilir. Çocuk isteyenler için de uygun bir dönemdir.

AKREP

Sevgili Akrepler; Bu döngüde ruh halimiz biraz karmaşık olabilir. Ani çıkışlarda bulunabilir, hemen ardından bir anda sakinleşebiliriz. İş ve kariyer alanımızda değişiklik yapmak istiyorsak mutlaka ertelemeliyiz. İstediğimiz şartlarda iş bulmamız mümkün olmayabilir. Görsel olarak değişimlere açığız. Estetik alanlarına merak sarabiliriz. Akrep kadınları finansal konularda bereketli bir dönem yaşayacaktır. Ailemize daha fazla vakit ayırabiliriz. Sosyal çevremizde aşırı harcamalar yapabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; Bu dönemde hedeflerimiz ve hırslarımız iş alanımızla ilgili olacaktır. Bütün dikkatimizi, zamanımızı ve emeklerimizi işimize verebiliriz. Odaklandığımız konularda başarı kapımızı çalacaktır. Beklediğimizden daha fazlasını alacağız.  İş yeri sahibi olan Yaylar işle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirler. Yeni yatırımlar yapmak için uygun bir süreçteyiz. Bu dönem de parasal konularda çok dikkatli olmalıyız. Para kaybı ya da kandırılma söz konusu olabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Özellikle aile hayatımızdaki iletişimlerimize, aile bağlarımıza bu süreçte dikkatli olmalıyız. Aile büyükleri ile aramız açılabilir. Evli olan Oğlaklar ilişkilerinde dargınlıklar yaşayabilirler. Hukuki işlerimiz, nafaka, tazminat gibi davalarımızda yavaşlamalar söz konusu olabilir. Sağlığımıza özen göstermeliyiz çünkü bu dönemde bağışıklık sistemimizde düşüşler yaşanabilir. Ortak yapılan işlerde tek başımıza yol almak isteyebiliriz. Böyle bir karar bizim için daha hayırlı olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; Yaşanacak Dolunay döngüsü bizi kendi dünyamızda sakin bir dönem yaşamamız için destekleyecektir. Bu aralar yaşanan sorunlar hem bizi hem de etrafımızdaki insanları yeterince bunalttı. Hayatımızda yaşayacağımız farkındalık bizi rahatlatacaktır. Yeniliklere açık olacağız. Kendimizi geliştirmek adına yeni kurslara başlayabiliriz. Alım satım işlerimiz varsa, uzman kişilerden tavsiyeler almalıyız. Yakın çevremizde yaşanacak bazı olaylarda işin içine çok fazla girmemeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; Bu dönemde uzun zamandan beri olmasını istediğiniz fakat bir türlü olamayan maddi rahatlama adına çok büyük gelişmeler yaşanabilir. Bu durum hem bizi hem de yakınlarımızı çok mutlu edecektir. İş alanımızda mesai saatlerimizde artışlar yaşanabilir. Yoğun iş tempomuz bizi çok fazla yorabilir fakat sonuç oldukça olumlu olacaktır. Terfi, zam ya da konum değişikliği yaşayabiliriz. Yaşam kalitemizi daha iyi düzeye getirmek için vereceğimiz çabalar karşılık bulacaktır. Rejim yapmak isteyenler olumlu sonuç alabilirler.

Başak burcunda ki Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 

 
 
 
 
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı