DOLUNAY AKREP BURCUNDA
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

DOLUNAY AKREP BURCUNDA

Elya · 2019. Mayıs 15. · 1704 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Bu hafta 19 Mayıs saat 00.11 de Akrep burcunda Dolunay meydana gelecektir. Bu Dolunay enerjimizi düşürebilir. Kuşkucu, alıngan, kırıcı ve yeniliklere kendimizi kapatmış bir ruh halinde olabiliriz.

Var olan hayatımızda her ne kadar değişiklik yapmak istesek te özellikle finansal konularda istediğimizi elde edemeyebiliriz. İkili ilişkilerde şüpheci ve güvensiz bir tutum sergileyebiliriz ve bu durum ilişkimizde beklenmedik sorunların ortaya çıkmasında etkili olacaktır. Kendimize kurduğumuz düzende kayıplar, ayrılıklar ve çöküşler yaşanabilir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda etrafımızdaki kişilerden yardım istemekten çekinmemeliyiz. Sağlık olarak ise genel olarak boyun ve gırtlak bölgemizde sorunlar yaşayabiliriz.

Toprak grubundan olan burçlar; Bağımlılıklarımızdan kurtulmak istiyorsak, bu dönemi değerlendirmeliyiz. Hukuki işler, evraklar, anne ve annenin sağlığı gibi konular gündemde olabilir. Finansal konularda tedbirli davranmalıyız. Gereksiz harcamalar ilerde bizi zorlayabilir.

Su grubundan olan burçlar; Arkadaşlarımız, sosyal çevre ve işimizden gelen kazancımız bizi oldukça mutlu edecektir. İkili ilişkilerde yaşanan sorunlarda mümkün olduğunca uzlaşma yolunu seçmeliyiz. Finansal konularda ise kimseye borç vermemeye özen göstermeliyiz.

Ateş grubundan olan burçlar; Aile hayatımızda bazı konularda yaşanacak anlaşmazlıklarda uzlaşmayı sağlamak bize düşecektir. Ev değişikliği yapmak isteyenler ise bu dönemi doğru değerlendirmelidir.

Hava grubundan olan burçlar; Sadece bizi ilgilendiren konulara adapte olabiliriz. Dış dünyaya kendimizi kapatıp, sosyal çevremizden uzaklaşıp kendimizi mutlu edebileceğimiz faaliyetlere yönelebiliriz.

Akrep burcunda yaşanacak Dolunay döngüsünün burçlara etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; ikili ilişkimizde sorunlar yaşıyorsak, karşı tarafın olumlu bir hamlesi ile karşılaşabiliriz ve bu durum her iki tarafın rahatlamasına sebep olacaktır. Sosyal yaşantımızda göz önünde olacak, sevdiklerimizle güzel vakitler geçireceğiz. Finansal olarak beklediğimiz gelişmeler varsa, 24 Mayıs sonrası akışta hızlanmalar olacak ve hızlı bir şekilde elimize ulaşacaktır. Sağlığımızla ilgili bir sorunumuz varsa, mutlaka kontrollerimizi yaptırmalıyız. Aile büyüklerinin bazı sorunlarının çözümlenmesinde büyük desteğimiz olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; yaşanacak Dolunay döngüsünde kariyerimizi düşünerek olanla yetinmek zamanı geride kalmak üzeredir. Yaşam kalitemizi yükseltmek adına attığımız her adımda başarılı olacağız. Aile hayatımızda bazı şeyler istediğimiz gibi yolunda gitmeyebilir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda mutlaka kontrollü davranmamız gerekmektedir. Aşk hayatımızı, yoğun iş tempomuzdan dolayı ikinci plana atabiliriz. Bu durum ilişkimizde karşı tarafın sitemlerine neden olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; hayatın bize getirdiği sorunlarla boğuşmak yerine, olayları biraz zamana bırakmak ve kaderci olmak en doğru seçim olacaktır. Kendimizi yenilemek, maddi sorunlara çözüm aramak ve kişilerle yüzleşmek için verdiğimiz çabaların sonucunu alamasak ta, bu durumdan dolayı asla üzülmemeliyiz. Önümüzdeki günlerde düşen enerjimizde yükselmeler olacaktır ve kendimizi her konuda daha güçlü hissedeceğiz. Bu dönemi sakin geçirmek, tartışmalardan uzak durmaya özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; bu dönemde parasal konularda şans biraz bizden uzakta görünmektedir. Kendimizi çok güçlü hissedeceğimiz bu süreçte, yapacağımız yatırımlar bizi yanıltabilir. Sakin karar verip harekete geçmek en mantıklısı olacaktır. İş ve kariyer alanında, bizimle ilgili sorunları olan kişilerle gergin bir yüzleşme yaşayabiliriz. Bizim grubumuzda gerçekleşecek olan Dolunay, ruh halimizin biraz karmaşık olmasına sebep olacağından dolayı söylemlerimize de dikkat etmeliyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay döngüsünün bizim üzerimizde negatif etkisi aile içinde görünmektedir. Paylaşılması gereken para ve taşınmaz mallarla ilgili bireyler arasında gerginlikler yaşanabilir. Bu durumdan mümkün olduğunca uzak kalmaya özen göstermemiz bizim yararımıza olacaktır. Yalnız olan Aslanlar bu süreçte yeni biriyle tanışabilirler fakat bu ilişki bizim enerjimize uygun olmayabilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; hayatımızda var olan her şeyi kaybetme korkusu yaşamamız ve bunlar için savaş vermemiz gündemde olacaktır. Bu durumlar mal, mülk, ev, düzen ve ikili ilişkiler olacaktır. Kendimizi ve sevdiklerimizi, saygınlığımızı, kariyerimizi olduğundan daha fazla koruma içgüdüsüne kapılmak mümkündür. Yanılma payımızın çok olacağı bu dönemde, yanlış anlaşılmalar, dolduruşa gelmeler, dedikodu, art niyetle ortaya atılan bazı laflar canımızı sıkabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; yaşayacağımız Dolunay döngüsünde özellikle finansal konularda hesabımızı çok dikkatli yapmalıyız. Gözden kaçırdığımız küçük detaylar ilerde bize sorun olabilir. Yeni iş isteyenler, iş görüşmelerini Dolunaydan sonraya bırakmalıdır. Bu döngü iş ve kariyerimizi, ikili ilişkilerimizi fazlasıyla etkiler ve bu yüzden kendimizi en kötüsüne hazırlayıp, her daim ikinci planımız hazır olmalıdır. Ailemize karşı daha duyarlı ve sahiplenici bir ruh halinde olabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler; burcumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü, etrafımızdaki insanlarla kendi isteklerimizi ve başkalarının bizden beklentilerini çok iyi analiz etme konusunda uyarmaktadır. Üzerimizde baskı hissettiğimiz konulardan uzak durmalıyız çünkü bu dönemde kendi doğrularımızla hareket etmemiz gerekecektir. Finansal konularda kendimizi ve geleceğimizi garanti altına almak isteyeceğiz fakat bir yandan da kaygı ve endişe hissedeceğiz.

YAY

Sevgili Yaylar; yaşanacak Dolunay’ ın 5 gün öncesi ve sonrası gizli kalan konuların ortaya çıkması, sıkıntılı ruh halleri, olayların karşısında stresli bir tavır sergilemek gibi durumlar yaşantımızı etkileyecektir. Dolunay döngüsü özellikle aile içindeki sorunlar, çocukları olanların eğitimleri ve gelecekleri konusunda daha temkinli davranmamız için uyarmaktadır. İş arayanlar için olumlu bir süreçtir. Beklentimizin üstünde fırsatlar yakalayabiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; akrep burcunda yaşanacak Dolunay özellikle aile içi sorunları beraberinde getirebilir.  Uzun zamandan beri süre gelen aile içi sorunlar, bu hafta da çözüm bulmayacaktır. Bu dönemde önemli konular hakkında net kararlar verilmemelidir. Aile içinde yaşanan karışıklık miras gibi konularla bağlantılı ise, önümüzdeki günlerde olumlu bir şekilde bize dönüşü olacağını bilmeliyiz. İş ve kariyer alanında evraklar, dosyalar, bize teslim edilen işlere ve projelere daha fazla odaklanmalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; bu hafta yaşanacak Dolunay’ ın bize karşı göstereceği en büyük etki, öfke kontrolü açısından zayıf olduğumuzu bir kez daha bize anımsatması olacaktır. İş ve kariyer konularında gereksiz hırslara kapılabiliriz fakat bu hırslar beklenmedik aksilikleri beraberinde getirebilir. Üst düzey yöneticilerle ve çalışma arkadaşlarımızla gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Enerjimizin düşük olduğu zamanlarda mutlu olduğumuz ve kendimizi rahat hissettiğimiz faaliyetlere yönelmeliyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; grubumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü bizi daha duygusal, alıngan ve kırılgan bir ruh haline itebilir. Bu durum aşk hayatımızı derinden etkileyecektir. İlişkimize üçüncü şahısların etki etmesine izin vermemeliyiz. İnsanların bizim yaşadığımız ilişkiye yorum yapması ya da tavsiyelerde bulunması sevgilimizle aramızın daha fazla açılmasına sebep olabilir. Finansal olarak kazancımızı bir yatırım yaparak değerlendirmek isteyebiliriz. Alım satım işlerinde kazanç elde edebiliriz.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı