BOĞA BURCUNDA URANÜS RETROSU
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

BOĞA BURCUNDA URANÜS RETROSU

Elya · 2019. Ağustos 09. · 3265 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 11 Ağustos’ta Boğa burcunun 6. Derecesinde Uranüs Retro su gerçekleşecektir ve 10 Ocak 2020 de sona erecektir. Genelde Retro dönemleri gerileme süreci olarak bilinmektedir ancak Uranüs gezegeninin olumlu etkileri ile karşılaşmamız mümkündür.

En önemli etkisi ise iyileştirme sürecini bize sunmasıdır. İşe yaramayan kişiler ve olaylar hayatımızdan çıkmaya başlayacaktır. Bir takım ani kararlar, hızlı çıkışlar ve değişimin etkilerini gözle görülür şekilde hissedeceğiz. İkili ilişkilerde düzelmeler olacaktır ve bu durum bize çok iyi gelecektir. Özellikle Uranüs gezegeni ile yönetilen burçlar daha fazla değişim içinde olacaklardır.

Uzun zamandır devam eden finansal sıkıntılarımız azalmaya başlayabilir, bankalarla ilgili sorunlarımız varsa, yeniden bir yapılandırmalar içine girebiliriz. Hayatımızda iniş çıkışlar varsa ve bundan rahatsız oluyorsak, sakin bir şekilde çözüm bulacağız. Sosyal çevre, yeni biriyle tanışmak, hiç tarzımız olmayan farklı bir karaktere âşık olmak gibi duygular yaşayabiliriz. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak, bize sıkıcı gelen ilişkileri de bitirmek için uygun bir dönemdir. Biten bir ilişkimiz varsa, tekrar gündeme gelebilir ve birbirimize yeniden şans verebiliriz. Bu durum ilişkiye bakış açımızı da değiştirebilir.

Uranüs gerilemesi boyunca yeni heyecanlar, maceralar, karşı cinsin bize verdiği pozitif enerjiler, sosyal faaliyetler ve keyifli tatil planları gündemde olacaktır. Evimizde yenilik yapmak için hem tasarruflu hem de zevkli bir yapıda olacağız ve sonuçlar da başarılı olacaktır. Bu dönemde iş hayatımızda bizi varlığı ile ya da yaptıkları ile rahatsız eden kişiler varsa onları etkisiz hale getirecek gücü kendimizde bulacağız.

Boğa  burcunda gerçekleşen Retro' nun burçlara etkisi:

KOÇ

Sevgili Koçlar; uzun süredir gündemimizde olan bazı sorunların kendiliğinden düzelmeye başladığına şahit olacağız. Özellikle finansal konularda ve ikili ilişkilerde istediğimiz şekilde yol almaya başlayacağız. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilirler ve son derece keyif alacakları bir birliktelik olacaktır. Yatırım yapmak istiyorsak, oldukça kazançlı olacağımız bir dönemdir. Genel hayatımızda da duygularımızla değil, mantığımızla hareket etmeyi tercih edeceğiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Uranüs Retro su bize en fazla finansal konularda bir ders verecektir. Uzun süredir yaşadığımız parasal sıkıntıların büyük ölçüde bizim aşırı ve gereksiz harcamalarımızdan kaynaklı olduğunu fark edeceğiz ve kendimize yeni bir sistem kuracağız. Bu sistem aslında elimize geçen paranın çok ta az olmadığını gösterecektir. İkili ilişkimiz varsa, çok farklı bir boyutta geçiş yaşayabiliriz. Evlilik gibi güzel kararlar alabiliriz. Özellikle Boğa kadınları bu dönemde oldukça şanslıdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; bu dönemde yeni tanışacağımız kişiler sayesinde farklı sosyal çevreler için girebiliriz. Her ne kadar sorunumuz olsa da kendimizi güçlü hissedeceğiz ve etrafımızdaki kişiler sanki hiç derdimiz yokmuş gibi bizi algılayabilirler. Etrafa yaydığımız pozitif enerji sayesinde insanların bize yaklaşımları da değişebilir. Aile bireylerinden birinin maddi sorununa destek verebiliriz. Finansal olarak beklenen para varsa, mutlaka yakın tarihte elimize ulaşacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; yaşayacağımız Uranüs gerilemesi bizim için tam bir toparlanma sürecidir. Aşk, finansal ve iş alanımızda yaşanan sorunlardan kurtulmaya başlıyoruz. Bu süreçte herhangi bir kötü alışkanlığımızdan kurtulmak için harekete geçmek gerekmektedir. Bu durumdan kısa sürede kurtulacağımız görünmektedir. Görsel açıdan kendimize daha fazla önem vereceğiz. Rejim yapmak, estetik konularına yönelmek ve spora başlamak için doğru bir zamandır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; iş ve kariyer alanımızda bizi bekleyen güzel gelişmeler karşısında kendimizi daha güçlü ve enerjimizi yüksek hissedebiliriz ancak çok fazla güven duygusu içinde olmamalıyız. Çok güzel bir süreçteyiz fakat bizim en büyük özelliğimiz olan kendinden emin tavırlar bizi zarara sürükleyebilir. Geleni kabul etmek ve bu mevcut durumu korumak adına mücadele vermek, bu güzelliklerin hayatımızda daha uzun süreli kalması için çaba gösterme zamanıdır.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu dönemde hayatımızın her alanında çok ince detaylar bile gözden geçirilmiş, hataya yer vermeden, mantıklı şekilde hareket eden bir yapıya sahip olacağız. Özellikle iş ve finansal konularda kendimize yeni bir sistem kuracağız. Bu durum etrafımızdan tepki toplayabilir fakat hedeflerimize ulaşmak için bunu yapmak zorundayız. 2020 yılının ocak ayına kadar sürecek olan bu dönem içinde başarı her daim bizden yana olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; her şeyden önce aşk hayatımız monotonluktan çıkmaya başlayacak ve bize mutluluk, heyecan verecektir. İlişkimizde düşünce özgürlüğümüz ve kendimizi doğru şekilde ifade etmemiz bizim için önemli bir faktördür. İş ve kariyer alanımız da yaşanacak Retro süresince devamlı yükselmek adına atacağımız hızlı adımlarla dolu olacaktır. Elimizdeki parayı yönetme konusunda da başarılı olacağız.

AKREP

Sevgili Akrepler; özellikle aşk hayatımızda uzun süredir bir durağanlık varsa, bu durumun farkına varacak ve eski heyecanımızı geri kazanmak için harekete geçeceğiz. Eğlenceli yapımız tekrar ortaya çıkacak ve sosyal çevremizle keyifli vakitler geçireceğiz. Aile içinde ise daha fazla korumacı bir ruh halinde olacağız. Özellikle anne, baba ve çocuk kavramı önemli bir etken olacaktır. Hukuki işlerimiz varsa, bu dönem boyunca bilinçli, tedbirli olacağız ve olumlu sonuçlar elde edeceğiz.

YAY

Sevgili Yaylar; bu dönemde herhangi bir konu karşısında kararsızlığa asla yer vermeyeceğiz. Bir karar vereceğiz ve sonuna kadar bu kararımızı destekleyeceğiz. Örneğin evimizi taşımak istiyorsak, kolları sıvayacağız ve kimseyi dinlemeden bildiğimiz yolda ilerleyeceğiz. Geçmişte yaşanan ve bizde etki bırakan bir ilişkimiz varsa, tekrar gündeme gelebilir fakat bize iyi gelmeyeceğini bileceğiz, kendimizden ve yakınlarımızdan uzak tutmaya çalışacağız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; aşk hayatında tutkulu bir birliktelik yaşamayı seven Oğlaklar bu dönemde tutkularından vazgeçip, olan biteni akışa bırakmayı tercih edeceklerdir. Böyle davrandığımız zaman her şeyin daha kolay ilerlediğini göreceğiz. Finansal olarak kendimize belirlediğimiz hedeflerimize odaklanacağız. İşimiz ve aşk hayatımız bu süreçte daha fazla önem kazanacaktır. Düzenli hayat ve kaliteli bir yaşam için çaba göstereceğiz ve başaracağız.

KOVA

Sevgili Kovalar; Retro süresince iyileştirici bir ruha sahip olacağız. Bu Retro döneminin ocak ayına kadar süreceğini düşündüğümüzde oldukça güzel bir dönem olacağını görebiliriz. Bu uzun süreçte ikili ilişkiler, aile, iş ve maddi konularda bize neyin iyi geldiğini fark edeceğiz ve o yönde ilerleyeceğiz. Aile içinde dargınlıklar varsa, biz zeytin dalı uzatacağız ve karşı taraftan da olumlu dönüşler alacağız. İnsanların dertleşmek için seçtiği bir kişi olacağız. İyi bir dinleyici olacağız fakat tavsiye de bulunmamaya özen gösterelim.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu dönemde üretkenliğimiz ön planda olacaktır. İş alanımızda yeni projeler üretebilir ve kısa sürede eyleme dökebiliriz. Finansal olarak sıkıntılarımız varsa, Retro süresince elimize geçen tüm fırsatları mutlaka değerlendirmeye özen göstermeliyiz çünkü bize gelen bu fırsatlar uzun bir süre daha gelmeyebilir. Aşk hayatında yalnız olan Balıklar beklenmedik bir birlikteliğe adım atabilirler. Bu ilişki bize uzun zamandır kaybettiğimiz bazı duyguları geri kazandıracaktır.

Boğa burcunda ki Uranüs Retrosu ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ŞUANDA MEŞGUL
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ŞUANDA MEŞGUL
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı