BAŞAK BURCUNDA YENİ AY NAMI DİĞER KARANLIK AY...!
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

BAŞAK BURCUNDA YENİ AY NAMI DİĞER KARANLIK AY...!

Luna · 2019. Ağustos 27. · 600 defa okundu

30 Ağustos Cuma günü Başak burcunun 6 derecesinde bir Yeni ay yaşayacağız. Bu ağustos ayı içinde yaşayacağımız ikinci yeni ay olacak! Dolayısıyla bu yeni ayın diğer adı ‘’KARANLIK Ay’dır.’’

KARANLIK AY, aynı ay içinde ikinci yaşanan yeni ay’ a verilen isimdir. Bu yeni ay gizemli ve mistik bir enerji taşımaktadır, enerjisi insanlara yüksek farkındalık getirme gücündedir çünkü  kadim zamanlarda aynı ay içinde gerçekleşen ikinci yeni aylarda büyücü ruhların başka alemler ile iletişim kurabilecek enerjilerle iletişime geçebildikleri inancı vardı.

Bu yeni ayın en önemli özelliği Uranüs den aldığı toprak enerjisi desteği ile hepimizin hayatına değişimler getirme gücüdür. Yeni ay enerjisi ile çılgın Uranüs bize hayallerimizi gerçekleştirme gücü verebilir.

Uranüs açıları dışında pek çok olumlu açıyı daha içinde barındıran yeni ay ve takip eden günlerde, hepimizin haritasına göre farklı konularda şanslı olacağımız bir hafta yaşayacağız.

Özellikle 28 Ağustos Çarşamba günü Uranüs marsımıza hadi artık harekete geç, hareket zamanı gelmiştir etkisi vererek marsımızı dürtecek ve bizleri eyleme geçmeye teşvik edecek çok güzel bir açı oluşturacak, bizlere fikirlerimizi uygulama motivasyonu, desteği verecek.

Finansal anlamda ise beklentiler altının fiyatının artışı yönünde, bu bilgiyi de bir kenara not ediniz sevgili arkadaşlar!

Başak Yeni ayı rasyonel aklımızı daha rahat kullanmamıza, anlamakta geciktiğimiz hayat konularını idrak etmemize yardımcı olacak nitelikte bir enerji oluşturacak.

Yeni ay’ ın hâkim enerjisinin başak burcu ve yöneticisi olan Merkür gezegeni dolayısıyla gökyüzündeki hâkim toprak enerjisi önemsediğimiz, hayatımızın merkezinde olan kişilerimizle daha net, daha sağlıklı iletişimler kurmak adına bizlere çok güçlü bir destek veriyor, bu durum zihinsel kavrayışımızı, anlayışımızı arttıracağından iletişim gücümüz ve kalitesinde görünür şekilde olumlu durumlar yaşayacağımız günlerden geçeceğiz.

Sevgili arkadaşlar somut dünyada gerçekleşmesini istediğiniz dilekleriniz için uygun günlerden geçeceğiz! Yeni aylarda evrenin kozmik kapıları açılır, insanlığa yeni başlangıçlar için fırsatlar verilir. Bu nedenle yeni aylar, evrensel başlangıçlar zamanlarıdır. Dileklerinizi gözden geçirin, onları somut olarak imgeleyin ve gerçekleşmeleri için gökyüzü enerjilerinin desteklerini kullanın derim...

Ayrıca sevgili dostlar bu yeni ay ile birlikte hayatlarınızda tetiklenecek konular her ne iseler önümüzdeki altı ayı lütfen izlemeye alınız ve bu dönemde başlangıcı yapılan tüm işlerinizin sonuçlarını önümüzdeki altı ay içinde görme olasılığınızın çok yüksek olduğunu da lütfen bir kenara not ediniz.

Bu yeni ayla birlikte gökyüzünde oluşacak toprak üçgeni bizim değişmesi güç olan sabit tutumlarımız ve alışkanlıklarımız olduğunu gösterirken, gökyüzündeki

Oğlak stelyumu transiti, sabit gibi görünen alışkanlıklarımızı bozup yeni düzenlere geçecek gibi olduğumuzu işaret etmekte...

Uranüs’ün Retro’da olması değişimde zorlandığımız konularda bize süre tanınacağını, ancak yolumuzun kaçınılmaz bir değişim yönünde olduğunu da ısrarla söylüyor.

Aynı zamanda başak enerjisinin özelliğinden dolayı bu yeni ay kendimizde ve yaptığımız işlerde mükemmellik arayışında olacağımızı da göstermektedir. Zira başak demek mükemmellik demektir. Ancak başak burcunun mükemmeliyetçiliğinin arkasında yetersizlik ve güvensizlik duyguları bulunur. Bu anlamda yeni ayda başak burcunda pek çok gezegen yığılması yaşanacağından mükemmeliyetçiliği abartmamak özen göstereceğimiz konulardan biri olmalıdır. Ancak başak toprak burcudur ve her koşulda bu yeni ay kendimizi topraklanmış, mantıklı, aidiyet duygusu güçlü ve kararlı hissetmemize neden olacaktır.

Bu yeni ayda aşağıdaki olumlama cümlelerini kullanmanız size enerji desteği verecektir:

HAYATA GÜVENİYORUM

KOLAYLIKLA DEĞİŞİYORUM

DEĞİŞİMLERE VE HAYRIMA OLACAK YENİLİKLERE AÇIĞIM

SEVİYOR VE SEVİLİYORUM

HERKES İLE OLUMLU VE GÜÇLÜ BİR İLETİŞİM İÇİNDEYİM

İNSANLARI ANLIYOR VE ANLAŞILIYORUM

HAYATA BANA VERDİĞİ HER ŞEY İÇİN ŞÜKREDİYORUM

 

HUZURLA VE YENİLİKLERLE KALINIZ.

 

 

 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Hazal
 
Merhaba, Yıllar önce gördüğüm rüyaların çıkması ve hissettiklerimin netlik kazanmasıyla bu işi yapmaya karar verdim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı